Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Německo : San Marino - 16. listopadu 2021   18:15

Německo
Německo
14' Thiaw  • 15' Shuranov  • 34' Burkardt  • 62' Thielmann
4:0
(3:0)
San Marino
San Marino
Německo
Mantl – Keitel (46. Martel), Bella-Kotchap, Thiaw, Katterbach (72. Netz) – Stiller, Becker, Leweling – Schade (9. Knauff), Shuranov (46. Thielmann), Burkardt
Atubolu, Philipp, Martel, Knauff, Netz, Thielmann, Mai, Bätzner
Orlic (MDA) – Ermischin (MDA), Ceban (MDA)
Audi-Sportpark, Ingolstadt
San Marino

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 10:0. Střely mimo: 13:1. Rohy: 13:0. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 10:11.
Německo potvrdilo roli favorita, byť ve druhém poločase dalo jediný gól. O ten se postaral v 62. minutě Jan Thielmann. Jeho trefa znamená konečný výsledek 4:0. Němci se tak vrací na první místo skupiny B. San Marino pochopitelně bez zisku bodu zůstává poslední.
90+2'
90+1'
Nastavení bude trvat dvě minuty. Němci dnes neuštědří až takový debakl, pokud tedy ještě nějaký ten gól nepřidají.
89'
Tvrdý souboj podstoupil v závěru základní hrací doby Leweling, takže si ještě odnese nějakou tu bolístku.
88'
Ještě jedno střídání na straně San Marina. Pancotti se stahuje z hrací plochy, místo něj naskakuje Pasquinelli.
86'
Němci dnes v koncovce nemají ani moc štěstí, jen do tyče namířil míč přes obránce Knauff.
84'
Beckera sestřelil Rosti, ale sportovně se mu omlouvá.
82'
Útočný faul vyrobil Burkardt, z přemíry snahy zatáhl obránce za dres.
81'
Střela se nepovedla Lewelingovi, v týmu je ale stejně pro své skvělé asistence.
79'
Dvojice střídání na straně San Marina, Ciacci a Dolcini už budou šetřit síly. Na hřiště se podívají Valentini a Babboni.
77'
Do břevna odkopnul míč nechtěně Moretti, San Marino už mohlo prohrávat pětigólovým rozdílem.
76'
Vzduchem proletěl Burkardt, ale nedokázal namířit svou hlavičku do brány.
75'
Možná poprvé v utkání se balonu dotknul Mantl, spoluhráči mu věnovali zpětnou přihrávku.
72'
Další změna na německé straně, Katterbach pro dnešek končí. Nahradí ho Netz.
68'
Hosté mají k dispozici vhazování na ofenzivní polovině, stará se o něj Tosi.
65'
Na hranici šestnáctky čaroval s míčem Burkardt, ale technická střela rotovala tak moc, až přelétla horní tyč.
64'
První změnu už má za sebou i San Marino, Taniho střídá Cecchetti.
64'
Po Bachově centru se hráči San Marina ohlédli za míčem, ale nakonec mohli zůstat v klidu.
62'
Německo právě vstřelilo branku!
Čtvrtý gól, čtvrtá přihrávka z nohy Lewelinga. Tento hráč převyšuje svým přehledem nejen San Marino, ale také své kolegy. Perfektní pozici tentokrát nachystal střídajícímu JANU THIELMANNOVI, který splácí důvěru trenéra přesně umístěnou, přízemní střelou na zadní tyč. Tady neměl De Angelis žádnou šanci.
59'
Do obrovské šance se dostal Burkardt, nicméně jeho patičku s vypětím všech sil zastavila hostující obrana. Téměř z čáry odkopával do bezpečí Franciosi.
58'
Velké sebevědomí ukázal Knauff, jeho parádní klička mohla být ještě hezčí, kdyby pak po narážečce Thielmanna zakončil přesně na zadní tyč. Čerství hráči přinesli aktivitu, ale ne branky. Aspoň zatím.
55'
Hlavičkoval Martel, ale pozice De Angelise byla tentokrát mnohem výhodnější. Míč znovu zalehne a podrží.
53'
Když už se hosté dostanou do útoku, trápí je ofsajd. Mimu hru stál tentokrát Ciacci.
51'
Do země nikoho centroval Martel. I když se noví hráči na hřišti dostávají často ke slovu, zatím bez účinku.
50'
Nákop na zadní tyč se hrubě nepodařil Knauffovi, jehož centr kotví až za brankovou čarou.
49'
Riskantní zákrok ve vápně, ale Becker podle soudu rozhodčího faulovaný nebyl.
48'
Obléhání vápna pokračuje, ale málem se nedohodli Martel s Katterbachem. K protiútoku ovšem nedošlo.
46'
Němci na úvod druhé půle nachystali dvojici střídání, na hřiště jdou Martel a Thielmann, naopak končí Shuranov s Keitelem.
46'
Z prvního poločasu si Němci odnášejí vedení 3:0, soupeře podle očekávání nepustili k jedinému ohrožení brankáře Mantla. Góly postupně zaznamenali Thiaw, Shuranov a kapitán Burkardt. Domácí jsou tak v polovině cesty za zářijovým výsledkem, kdy se San Marinem uspěli v poměru 6:0.
45+1'
45+1'
Zdá se, že San Marino stráví poslední minutu na polovině soupeře, byť často bez balonu.
45+1'
Přece jen se bude jedna minuta nastavovat, a to hlavně kvůli ošetřování Knauffa a oslavám po třech brankách Němců.
45'
Krátký centr Rostiho se nepodíval ani do šestnáctky. Blíží se samotný závěr poločasu.
42'
Ve vzduchu už smrděla penalta, ale Burkardt chtěl ve své akci pokračovat a obránce přeskočil. To se mu ovšem nakonec nevyplatilo, míč opouští hrací plochu dříve, než si ho německý kapitán stihl užít.
40'
Vhazování si vybojoval Rosti, který napálil balon do obránce. Pak se ovšem hosté o příležitost obírají sami, naprosto zbytečným ofsajdem.
39'
Nejprve perfektní zásah De Angelise, pak přišla i rána do tyče. San Marino přežilo další kritický moment.
38'
Žlutou kartu si vysloužil Franciosi, ale sám ví, že mohla mít i tmavší barvu. Zezadu bez úmyslu zahrát míč sestřelil Burkardta, který ukázal hodně rozzlobenou reakci.
37'
Krátký útok San Marina končí ofsajdem, takže klid na rozehrávku získává Thiaw.
34'
Ólalá! Fantastický gól doručil JONATHAN BURKARDT. Na poslední chvíli stihl míč na hrací ploše Leweling, jehož přihrávky se podepsaly pod všechny dosavadní góly. Meruna nečekaně proskákala až k německému kapitánovi, který napálil břevno, od něhož se míč náramně odrazil do sítě. Tato branka se dost možná ještě objeví v několika sestřizích těch nejhezčích zásahů.
33'
Útočný faul zastavil německou snahu, k zápasnickému strhu sáhnul Keitel.
32'
Znovu Německo mělo k dispozici rohový kop, ale z této zbraně zatím domácí neudeřili. Centr Burkardta přelétl všechny cíle.
30'
Jeden z minima ofenzivních výpadů San Marina v tomto utkání úspěchem neskončí, centr zažehnala obrana Němců.
29'
Zhruba dvouminutovou nudu přerušuje další akcí Shuranov, jeho střela z nitra šestnáctky ovšem skončila na kopačce pozorného De Angelise.
27'
Shuranova zastavil až dobře postavený Matteoni, který odkopává balon z malého vápna na roh.
26'
Na pravé straně se dobrým zákrokem prezentoval Tomassini, ale domácím zůstává míč.
26'
Centr do pokutového území se stává snadnou kořistí De Angelise. Už se snaží vymyslet, na koho bude vyhazovat.
25'
Následný tlak přinesl Lewelingovi i palebnou pozici, ale střela po zemi brankáře De Angelise rozhodně překvapit nemohla.
24'
Protivníka dnes odmítá šetřit Leweling, jeho průniky z levé strany se dále množí. Bude z toho další roh.
23'
O míč se tentokrát postaral Franciosi, bude se nicméně vhazovat relativně blízko sanmarinské brány.
21'
Německo v kombinaci nespěchá, chce soupeře vyšťavit. Kolem pravé postranní čáry to pak zkusil Keitel a jeho průnik nabídnul zajímavou pozici v šestnáctce. Zatím se třetí trefa odkládá díky obranného bloku.
20'
Hostům se podařilo zklidnit hru a zatím odkládají další pohromu. Uvidíme, jak dlouho jim patová situace vydrží.
19'
S výkopem si dává na čas De Angelis. Je jasné, že nejmenší ohrožení nastává pro San Marino, když míč není vůbec ve hře. Jeho chování se tedy dá vcelku chápat.
15'
Němcům se cesta k brance v krátkém čase odemyká podruhé. Rychlou akci po levém křídle vedl Leweling, který pak ve vápně vyhledal kopačky Stillera. Ten krásně obstřelil brankáře a skákavý balon si našel ERIK SHURANOV. Zbylo na něj rutinní zakončení do odkryté brány.
14'
Domácí ví, co si mohou proti slabšímu soupeři dovolit. Do vápna nastěhovali při postupném útoku i obránce. Centr obstaral Leweling, míč dále prodloužil Keitel a na hranici ofsajdu se pohybující MALICK THIAW uklidil hlavou do sítě. Netrvalo zas tak dlouho, než se Německu podařilo zlomit odpor trpaslíka.
13'
Míč proskákal před nohy Lewelinga, který se tlačil až na malé vápno. Zakončení ovšem přes brankáře a přihlížející obránce nedostal.
12'
Dobrý průnik po levém křídle předvedl po přihrávce Katterbacha rychlonohý Knauff, ale přihrávka mu následně nevyšla.
11'
San Marino staví před vápnem v podstatě autobus, neprošly další dva centr. O poslední blok se postaral Franciosi.
10'
Z levé strany centruje pouze do rukavic brankáře Stiller. Domácí musí být trpěliví, samozřejmě jejich cílem je dostat se proti outsiderovi co nejrychleji do vedení.
9'
Zraněný a frustrovaný Kevin Schade nemůže pokračovat, na hrací plochu se tak podívá Ansgar Knauff.
8'
Žlutou kartou zatím sudí neohodnotil kapitána Burkardta, který se vcelku dobrovolně poroučel k zemi a pak ještě při pádu podkopnul soupeře.
7'
Úplně osamocený zůstal ve vápně během rohového kopu Bella Kotchap, ale De Angelis zvládl svůj úvodní zákrok. Míč šel více méně na něj.
7'
Indisponovaný Schade pomalu postupuje směrem ke střídačkám, Německo tak bude muset patrně sáhnout k brzké změně.
6'
Zatím hrají Němci v deseti, ale obrázek se pochopitelně moc nemění. Dvakrát naznačil možný průnik po levé straně Katterbach, pokaždé si jej ovšem rozmyslel.
4'
Vůbec dobře to nevypadá s pokračováním německého útočníka Schadeho, který si v souboji poranil nohu a kulhá ze hřiště.
3'
Úvodní zakončení zápasu předvedl Keitel, ale zpoza šestnáctky se nedokázal trefit mezi tři tyče. Chystá se odkop od brány.
2'
Zatím se Německo spíše seznamuje s míčem, zpětnou přihrávkou si Katterbach vybírá Thiawa.
1'
Utkání za malou chvíli vypukne, momentálně probíhá los mezi oběma kapitány. Velkými favority jsou domácí Němci, kteří do dnešního dne vedli tabulku kvalifikační skupiny B. Naopak San Marino se topí na posledním místě, nemá ani bod a vlastní strašidelné skóre 0:19.

Německo: Mantl – Keitel, Bella-Kotchap, Thiaw, Katterbach – Stiller, Becker, Leweling – Schade, Shuranov, Burkardt
Náhradníci: Atubolu, Philipp, Martel, Knauff, Netz, Thielmann, Mai, Bätzner

San Marino: De Angelis – Tomassini, Moretti, Franciosi – Rosti, Tani, Matteoni, Dolcini, Tosi – Ciacci – Pancotti
Náhradníci: Terenzi – Contadini, Pasquinelli, Cecchetti, Babboni, Valentini, Santi, Sartini, De Biagi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.