Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Nizozemsko : Bulharsko - 12. listopadu 2021   18:45

Nizozemsko
Nizozemsko
39' Maatsen  • 46' Zirkzee  • 90' Zirkzee
3:1
(1:1)
Bulharsko
Bulharsko
19' Michev
Nizozemsko
Stegemann – Borsch, Assmuth (všichni Německo)
Yanmar stadium, Almere (Nizozemsko)
Bulharsko

To je ode mě vše. U dalších zápasů kvalifikace na Mistrovství Evropy hráčů do 21 let se těším na počtenou!
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 3:2. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:16.
Nizozemci ve druhé půli otočili vývoj utkání, a připisují si tak tři body. O konečné skóre se přesnými trefami postaral Joshua zirkzee, jenž nejprve dorazil van de Venův centr, načež se prosadil i z penalty. Oranjes si tak upevnili druhou pozici, Bulhaři se naopak propadli na páté místo.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Atanasov (Bulharsko).
90+3'
Rozhodčí pískají ještě jeden nedovolený zákrok. bulhaři budou rozehrávat z vlastní poloviny hřiště.
90+2'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází van Kaam, přichází Summerville.
90+1'
Rozhodčí nastaví ve druhé půli tři minuty.
90'
Nizozemsko právě vstřelilo branku!
K penaltovému puntíku se postavil JOSHUA ZIRKZEE, který předvedl slavný vršovický dloubák. Domácí tak potvrzují dnešní vítězství.
89'
Nizozemci budou kopat penaltu!
84'
Bulhaři se snaží s výsledkem ještě něco udělat, zatím však naráží na poctivou obranu domácích.
84'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Minchev, přichází Stoyanov.
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Kratsev, přichází Vasilev.
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Mitkov, přichází Angelov.
81'
Rozhodčí si všimli nedovoleného zákroku jednoho z bulharských hráčů. Nizozemci tak mohou v klidu rozehrát z vlastního vápna.
79'
Nizozemci zahrávali rohový kop, větší šanci si z něj ovšem nevypracovali.
77'
Hristov se musel v brance hodně ohánět, a to díky Chrnevovi, jenž sklepnul míč skoro až za jeho záda. Naštěstí pro Bulhary hostující brankář tuto situaci zvládl.
75'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Reis, přichází Taylor.
74'
Přihrávka jednoho z domácích hráčů nebyla přesná. Bulhaři budou vhazovat.
73'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Redan, přichází Brobbey.
72'
Hristov se ocitl s bolestivou grimasou na zemi a vyžádal si ošetření. Nyní to ale vypadá, že už je v pořádku a může se opět zapojit do akce.
69'
Schrepen Kombinuje s Geetruidou, Nizozemci rozhodně nikam nespěchají.
68'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Jasper, přichází Atanasov.
66'
Domácí fotbalisté se dopustili nedovoleného zákroku. Bulhaři se rozhodli pro rychlou rozehrávku, avšak ta nakonec dopadla prachbídně.
63'
Reisova přihrávka neměla ty správné parametry. Míč končí v zámezí, hosté budou vhazovat.
62'
Přihrávka do vápna z pravé strany se domácím nevydařila. Bulharská obrana dokázala zareagovat včas a odklidila míč do bezpečí.
60'
Míč po nepřesné rozehrávce Bulharů končí v autu.
59'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Baurenski, přichází Petkov.
59'
Van Kaam se pokusil hlavou z bezprostřední blízkosti překonat vybíhavšího Hrustova. Prostor mezi třemi tyčemi ovšem netrefil, a tuto velmi dobrou příležitost tak zahodil.
57'
Opět si zahraje Schrepen, jenž posílá dlouhý nákop na soupeřovu polovinu.
55'
Žlutou kartu dostává van Kaam (Nizozemsko).
54'
Před bulharskou šestnáctkou se strhla mela po zákroku Mincheva. Rozhodčí se rozhodli udělit žlutou kartu nejen jemu, ale i nizozemskému Reisovi.
53'
Po zákroku Zirkzeeho se ocitl na zemi Antov. Rozhodčí pískají nedovolený zákrok.
51'
Další Zirkzeeho pokus schoval Hristov do své náruče.
48'
Domácí jako by vstřelený gól nakopl. Před van de Veenem odvrátil na poslední chvíli míč do bezpečí jeden z bulharských obránců.
46'
Domácí otáčejí skóre! Centr van de Vena z levé strany vyrazil Hristov jen k JOSHUOVI ZIRKZEEMU, jenž se z dorážky nemýlil! Asistence: Mickey van de Ven
46'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Maatsen, přichází van de Ven.
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Frimpong, přichází Hoever.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:45.
První poločas mezi Nizozemskem a Bulharskem nám zatím nabídl dvě branky. Nejprve šli hosté do vedení po hrubce brankáře Schrepena, jenž pustil za svá záda střílený centr Martina Mincheva. Oranjes ovšem poté zabojovali, z čehož pramenila i vyrovnávající branka v podání Iana Maatsena. Uvidíme, jestli se ve druhé půli podaří jednomu z týmů přetavit remízový stav ve svůj prospěch.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává van den Berg (Nizozemsko).
45+1'
Rozhodčí nastaví v prvním poločase jednu minutu.
44'
Ekkelenkamp se pokoušel o zakončení, avšak míč mu sjel po nártu a následně skončil v zámezí.
42'
Pro centr od rohového praporku si došel Hristov.
42'
Domácí budou zahrávat po obranném zákroku bulharské obrany rohový kop.
40'
Žlutou kartu dostává Gruev (Bulharsko).
39'
Nizozemci vyrovnávají! Střelu Frimponga sice ještě Hristov vytáhl fantastickým zákrokem, avšak na dorážku IANA MAATSENA byl už krátký.
38'
Žlutou kartu dostává Mitkov (Bulharsko).
36'
Popov byl nyní blízko druhému bulharskému gólu! Poté, co se zbavil nizozemského obránce, měl před sebou jen brankáře Schrepena. Ten však včasným výběhem donutil bulharského obránce k nepřesné střele.
35'
Popov stihl balón ještě na hrací ploše, nicméně kličkovaná proti Reisovi se ukázala jako špatné řešení.
33'
Van den Berg se pokusil vyslat dopředu jednoho ze svých spoluhráčů. Přihrávka to ovšem byla až moc dlouhá, a tak jsou u míče opět Bulhaři, konkrétně brankář Hristov.
31'
Nizozemci opět rozehrávají přes Schrepena. Ten posílá míč směrem na van den Berga.
29'
Na zemi se nachází van Kaam a žádá si ošetření.
25'
Hristov zachytil pokus ze střední vzdálenosti a dlouým nákopem poslal míč na polovinu soupeře.
22'
Žlutou kartu dostává Baurenski (Bulharsko).
22'
Po faulu jednoho z hostujících hráčů zahrávali Holaňdané standardní situaci, která skončila nebezpečným zakončením Ekkelenkampa. Brankář Hristov ovšem vytáhl parádní zákrok.
19'
Bulharsko právě vstřelilo branku!
Bulhaři vedou 1:0, přičemž velký podíl na této brance má brankář Schrepen, který nezachytil střílený centr MARTINA MINCHEVA z pravé strany. Bez asistence.
19'
Bulhaři zahrávali standardku z pravé strany, avšak žádné větší nebezpečí z této příležitosti nakonec nevzniklo.
17'
Zajímavý centr z levé strany vysálal Mitkov. Schrepen ovšem tento balón zachytil do své náruče.
15'
Další nedovolený zákrok, tentokráte se poroučel na zem Jasper. Bulhaři budou rozehrávat zhruba z poloviny hřiště.
13'
A byla z toho velká šance! Na malém vápně se k míči dostal van Kaam, avšak mířil pouze vysoko nad branku.
13'
Timber se po zákroku Kratseva ocitl s bolestivou grimasou na zemi. Rozhodčí odpískali nedovolený zákrok, a tak Nizozemci budou rozehrávat svojí první standardní situaci.
11'
Stejný výsledkem dopadla i následná útočná akce domácích. Timber navíc následně špatně rozehrál, a tak si mohou Bulhaři dopřát trochu klidu.
10'
Jasper předvedl výborný obranný skluz. Nizozemci se tak musejí spokojit pouze s autovým vhazováním.
9'
Tentokráte domácí beci nechtěli nic riskovat, a tak vyslali malou domů na Schrepena. Ten následně volil dlouhý nákop.
8'
Už se zdálo, že přihrávka van den Berga na Frimponga bude moc dlouhá, ten však balón stihl ještě před brankovou čarou a snažil se jej odcentrovat. Tento pokus však srazila bulharská obrana do bezpečí.
7'
Van den Berg odstavil svého protihráče tvrdě, ale čistě. Domácí jsou tak opět na míči a zakládají útočnou akci.
6'
Rozhodčí píská první nedovolený zákrok, proti pravidlům se provinil Timber. Hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny hřiště.
Nepovedená rozehrávka na Maatsena končí v autu. Bulhaři budou vhazovat.
4'
Domácí beci se opět stáhli na půlku, kde kombinují mezi sebou.
Poprvé se do akce zapojil i brankář Schrepen, jenž pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.
3'
Petrov dobře zapracoval u autové čáry a odklidil balón do bezpečí. Domácí fotbalisté budou vhazovat.
2'
Zirkzee se tlačil do šestnáctky, avšak jeden z bulharských obránců byl u míče rychleji.
1'
Domácí se zatím nikam nehrnou. Přihrávají si míč na půlce a vyčkávají na první útočnou akci.
1'
Výkopu se ujmuli Nizozemci.
1'
Hráči obou celků již nastupují na trávník. Zanedlouho uslyšíme národní hymny.

Nizozemsko: Schrepen – Maatsen, Geetruida, van den Berg, Frimpong – Timber, Reis, Ekkelenkamp – van Kaam, Zirkzee (C), Redan
Náhradníci: Bodarde, Brobbey, Burger, De Keijzer (B), Hoever, Musaba, Summerville, Taylor, van de Ven

Bulharsko: Hristov – Mitkov, Petrov, Antov (C), Chernev, Popov – Kratsev, Gruev, Baurenski – Jasper, Minchev
Náhradníci: Angelov, Atanasov, Dichev, Dimitrov, Nikolov (B), Petkov, Shopov, Stoyanov, Vasilev

Rozhodčí: Stegemann – Borsch, Assmuth (všichni Německo).
Bulharsko:

Výsledky Bulharů jsou zatím jako na houpačce. Na kontě mají dvě vítězství a stejný počet porážek. Parta kolem kapitána Vladimira Nikolova si poradila s Moldavskem (2:0) a Gibraltarem (5:0). Zápasy s Walesem (0:4) a Švýcarskem (0:1) se naopak bulharským fotbalistům nepodařily.

V tabulce se tedy tým z balkánského poloostrova nachází na čtvrtém místě se šesti body. Výsledek dnešního duelu je ovšem může posunout až na druhé místo, jelikož jak třetí Moldavsko, tak druhé Nizozemsko posbírali o pouhý jeden bod více. Nevýhodou Bulharů ovšem je, že jejich dnešní soupeř má k dispozici jedno utkání k dobru.
Nizozemsko:

Nizozemci zatím odehráli v této kvalifikační skupině pouze tři utkání. Ostatní soupeři mají na kontě o jeden duel více, Moldavsko dokonce o dva. V těchto zápasech přitom Orajnes zatím nepoznali hořkost porážky. Dvakrát se jim podařilo zvítězit (3:0 nad Moldavskem a 5:0 nad Walesem) a jednou se se soupeřem rozešli smírně (2:2 se Švýcarskem).

Díky těmto výsledkům se svěřenci trenéra Erwina van de Looie nachází na druhém místě za zemí helvétského kříže. Stejná pozice pak nizozemským mladíkům patří i v tabulce druhých týmů.
Zdravím vás při sledování kvalifikace na Mistrovství Evropy hráčů do 21 let! Dnes se společně podíváme za zápas skupiny E mezi Nizozemskem a Bulharskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.