Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  San Marino : Albánie - 31. března 2021   20:45

San Marino
San Marino
0:2
(0:0)
Albánie
Albánie
63' Manaj  (Uzuni) • 85' Uzuni  (Veseli)
San Marino
E. Benedettini – Ma. Battistini (80. D'Addario), Fabbri, D. Simoncini, Rossi (55. Brolli), Palazzi (80. Ceccaroli) – Tomassini (55. Lunadei), E. Golinucci (64. Grandoni), Mularoni – N. Nanni, F. Berardi.
Albánie
Strakoša – Hysaj, Djimsiti, Ar. Ajeti, Veseli – Bare, Ramadani, Laci (46. Uzuni) – Manaj (87. Cikalleši), Broja (46. Roši), Lenjani (87. Mitaj).
Beriša, Selmani – Cikalleši, Çokaj, Uzuni, Roši, Kallaku, Hoxhallari, Doka, Mitaj, Memolla.

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Albánie, která svého soupeře porazila výsledkem 2:0. Albánci se také ve druhém dějství dostali k velkému náporu, který přeci jenom přinesl dvě branky. Ta první padla zhruba po hodině hry, kdy se dokázal prosadit Manaj. Albánie ve své aktivitě nepolevila, naopak se jí povedlo deset minut před koncem zápasu vstřelit druhou branku, což pochopitelně stačilo k očekávanému vítězství.
Držení míče: 25 % : 75 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 1:12. Rohy: 0:15. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:13.
90+4'
90+3'
Do konce tohoto zápasu nezbývá už zrovna moc času, Albánie pochopitelně o svém vítězství už dlouho dopředu rozhodla.
90+2'
Pomezní sudí si před malým momentem všiml ofsajdového postavení Albánie, rozehrávat se tak bude moci od branky domácích.
90'
Nastavují se čtyři minuty.
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je pochopitelně rozhodnuto a dost možná se nebude ani nic nastavovat.
87'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Rey Manaj, přichází Sokol Cikalleši.
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Ermir Lenjani, přichází Mario Mitaj.
85'
Albánie právě vstřelila branku!
Tak přeci jenom je tu ještě jedna branka! Albánie totiž zahrávala rohový kop, přičemž se následná hlavička snesla pouze do břevna. K odraženému míči se ovšem jako první dostal MYRTO UZUNI, který placírkou dopravil balón do branky soupeře.
85'
Míč se poté snesl ven z hrací plochy, což znamenalo zisk autového vhazování pro hostující celek, ke kterému se nakonec postavil Uzuni.
83'
Na útočnou polovinu se poté s míčem dostal také hostující Uzuni, kterému se ovšem nepovedlo nahrát přesně, neboť našel pouze soupeře.
81'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. Albánie sice stále vede o jednu branku, avšak do konce zápasu zbývá dost času.
80'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Manuel Battistini, přichází Alessandro D'Addario.
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Mirko Palazzi, přichází Luca Ceccaroli.
79'
Albánie zahrávala rohový kop, který nakonec přinesl pouze útočný faul. Do tyče sice zakončoval Manaj, avšak toho zakončení se nakonec nepočítalo.
78'
K odraženému míči se jako první dostal aktivně hrající Hysaj, který to zkoušel zakončením od břevno, avšak nakonec mířil vysoko nad branku.
77'
V pokutovém území operoval s míčem hostující Roši, který si nakonec přehodil míč na pravou nohu, avšak do centru vložil kopačku Battistini.
75'
Nekompromisním odkopem to poté vyřešil hostující Ajeti, kterému se ovšem na útočné polovině povedlo najít naprosto volného Lenjaniho.
73'
Nakonec to na pravém křídle zkoušel dalším centrem do pokutového území obránce Hysaj, který ovšem našel pouze rukavici brankáře.
71'
Do konce tohoto zápasu zbývá už jen poslední dvacetiminutovka. Albánie se znovu s míčem usadila na útočné polovině, kde rozjela kombinaci.
70'
Míč se poté dostal k hostujícímu pokutovému území, odkud mohl rozehrávat brankář Strakoša, kterému se povedlo najít volného Ajetiho.
69'
A do šance se poté protlačil také Uzuni, který to zkoušel pravou nohou, avšak nevyzrál na domácího brankáře Benedettiniho!
68'
Následovala nahrávka na volného Barého, kterému se z jedničky povedlo přenést hru na pravou stranu hrací plochy, kde se nacházel Hysaj.
67'
Albánie pokračovala v kombinaci na útočné polovině, do které se navíc zapojil také Ramadani. Jeho nahrávku ovšem odkopával Simoncini.
64'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Enrico Golinucci, přichází Andrea Grandoni.
63'
Tak přeci jenom se hosté dočkali! Do malého vápna totiž z pravé strany přiletěla vzdušná nabídka, na kterou si na malém vápně dokázal naskočit hostující REY MANAJ, kterému se z velice dobré pozice povedlo vyzrát na brankáře Benedettiniho.
63'
Poté jsme se dokonce dočkali prvního střeleckého pokusu z domácí strany. Golinucci si potáhl míč na pravou nohu, avšak mířil pouze doprostřed.
62'
Benedettini mohl znovu odkopávat od své branky. Berardi se navíc v hlavičkovém souboji dostal přes protihráče a vybojoval vhazování.
61'
Máme za sebou zhruba hodinu hry, avšak na první branku stále čekáme. Albánii zatím není moc přáno, veškeré akce zatím skončily kousek vedle branky.
60'
Domácí se dokonce dostali do rychlého protiútoku, při kterém středem hrací plochy postupoval Nanni, který ovšem narazil do protihráče.
59'
Benedettini tak ani tentokráte neinkasoval a sám tak mohl odkopávat od své branky. Na opačné straně navíc za sebe prodlužoval Mularoni.
58'
Albánie zahrávala velice nebezpečný rohový kop, který se zakroutil na zadní tyč, kde moc ve skluzu nechybělo dobíhajícímu Manajovi.
57'
Do volného prostoru si poté seběhl obránce Hysaj, který ještě v tandemu zkoušel najít střídajícího Rošiho, jenž ovšem ve skluzu na nahrávku nedosáhl.
56'
Ze druhé vlny se ještě do míče opřel hostující Lenjani, který ovšem mířil vysoko nad branku. To znamená, že Benedettini bude moci odkopávat.
55'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Dante Rossi, přichází Cristian Brolli.
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Fabio Tomassini, přichází Lorenzo Lunadei.
54'
Albánie si následně vybojovala standardní situaci z pravé strany, která přinesla centr do šestnáctky, kde ovšem dokázal zakročit Tomassini.
53'
Ke druhému rohu se z levé strany postavil Lenjani. Jeho nabídka směřovala na přední tyč, kde před Ajetim zasahoval domácí Simoncini.
52'
Žlutou kartu dostává Davide Simoncini (San Marino).
51'
Rohový kop se nebezpečně snášel k hranici malého vápna, kde se ovšem dokázal uplatnit domácí Simoncini, který odvracel za cenu dalšího rohu.
50'
A po rychlé souhře jsme sledovali pas směrem do pokutového území, kde ovšem zasahoval domácí Rossi, od kterého šel míč na rohový kop.
49'
Před malým momentem si útočným faulem pomohl domácí Berardi. Od své branky tak mohl rozehrávat brankář Strakoša, jenž rozehrál po zemi.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu se do vyložené šance dostal střídající Uzuni, který si seběhl na nahrávku mezi obránce, avšak na brankáře nevyzrál.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Qazim Laci, přichází Myrto Uzuni.
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Armando Broja, přichází Odise Roši.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám poměrně překvapivě nakonec nepřinesl ani jednu branku. Albánie sice měla drtivou převahu, avšak ta nakonec nepřinesla ani jednu branku, přičemž se hostující celek za celou dobu dostal pouze do jedné vážnější šance. San Marino se k opačnému pokutovému území dostalo snad dvakrát, i tak drží nadějný bezbrankový výsledek.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Marcello Mularoni (San Marino).
45'
Nastavuje se minuta.
44'
Veseli pravou nohou posílal centr do pokutového území, kde ovšem nikoho ze spoluhráčů nenašel. Následně centroval také kolega Baré.
42'
Albánie si vybojovala standardní situaci z velice nebezpečné vzdálenosti od branky soupeře. Nakonec to na sebe vzal Manaj, který trefil pouze zeď.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
38'
Albánie pokračovala v kombinaci u středového kruhu. Lacimu se povedlo dostat míč na polovinu soupeře, kde zakončující Broja trefil protihráče.
37'
Do protiútoku se pokoušel dostat domácí Golinucci, který ovšem pokazil hned první nahrávkou, kterou se na pravém křídle pokoušel najít Nanniho.
35'
Posléze jsme sledovali autové vhazování z levé strany. K rozehrávce se nakonec postavil Palazzi, kterému se povedlo najít kolegu Mularoniho.
33'
Útočným faulem si nakonec pomohl hostující Hysaj, který u postranní lajny poslal na zem Palazziho. San Marino bude rozehrávat standardku.
31'
Je za námi také třetina hry, avšak stále platí, že na první branku tohoto zápasu stále čekáme. Albánie je neustále u míče, avšak k šancím to nevede.
30'
Na pořadu dne byl rohový kop pro albánskou reprezentaci, avšak jsme neviděli nic moc nebezpečného.
29'
Domácí se poté dostali k hranici pokutového území, kde po souboji skončil na zemi Berardi, jenomže sudí ani tentokráte nepískl do své píšťalky.
28'
Do pokutového území Albánie přiletěla standardní situace, na kterou si dokázal naskočit Ajeti, kterému se povedlo dostat míč ven z vápna.
27'
Domácí reprezentace tak znovu přečkala nápor soupeře a od své branky tak odkopával Benedettini, který se na druhé straně snažil najít Nanniho.
26'
Albánie si tak vybojovala svůj druhý rohový kop. Z pravé strany ho po zemi rozehrál Laci, který poté centrem našel pouze smečku protihráčů.
25'
Lenjani se poté pokoušel o pas směrem do pokutového území, kde se nacházel Broja, před kterým ovšem zasahoval jeden z protihráčů.
24'
A dokonce z toho byl zisk autového vhazování pro domácí. Battistini předvedl dalekonosný hod, který doputoval pouze k Ramadanimu.
23'
Na pravém křídle si pro nahrávku seběhl hostující Laci, který se pokoušel zbavit napadající dvojice protihráčů, jenž ukořistila míč zpět.
21'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka tohoto zápasu, která nám zatím nepřinesla ani jednu branku. Pochopitelně je směrem dopředu aktivnější Albánie.
20'
Kousek od postranní lajny skončil po souboje na zemi domácí Nanni, avšak o nedovolený zákrok se nejednalo a mohlo se tak pokračovat.
19'
Lenjanimu se povedlo vybojovat míč zpět, načež ho centrem posílal směrem do pokutového území, kde se mu povedlo najít pouze soupeře.
18'
Do volného prostoru se poté dostal hostující Laci, který to ihned zkoušel centrem k zadní tyči, kde si útočným faulem pomohl kolega Lenjani.
17'
Benedettini se znovu postavil k odkopu od své branky, který ovšem směřoval ven z hrací plochy a autového vhazování se chopil Hysaj.
16'
Do první slušnější šance se po hezké kombinaci dostal obránce Hysaj, který to měl na pravou nohu, avšak přesto mířil pouze doprostřed branky.
15'
Poté si na zadní tyči dokázal seběhnout na nabídku hostující Lenjani, který ještě chytře vracel míč do malého vápna, kde se k němu dostal Benedettini.
14'
Po nepřesném pasu za obranu se odkopávalo od domácí branky. Benedettini to zkoušel pasem na Mularoniho, který se do souboje vůbec nedostal.
13'
Hodně prostoru měl kolem sebe hostující Ajeti, který nakonec vyprodukoval zpětnou nahrávku až na Djimsitho, kterému se naopak nabídl Ramadani.
12'
Nedovoleným zákrokem se prezentoval hostující Veseli, který u postranní lajny zavadil o nohu Rossiho, jenž nakonec skončil až na trávníku.
11'
Na pravém křídle si o nahrávku řekl hostující Manaj, avšak rozehrávající Ajeti poslal míč pouze do zámezí a vhazovat tak bude moci Palazzi.
10'
Benedettini se po zisku míče znovu postavil k odkopu od své branky, který se mu povedlo poslat do souboje mezi Hysajem a domácím Mularonim.
9'
Centrem do pokutového území to na druhé straně zkoušel hostující Manaj, který ovšem našel pouze hlavu Simonciniho, jenž dostal míč z vápna.
8'
O nahrávku si poté řekl také obránce Veseli, kterému se centrovanou nabídkou povedlo najít Memušaje, jehož střelecký pokus trefil pouze nohu Fabbriho.
7'
Snad poprvé se v tomto duelu dostal k míči také hostující brankář Strakoša, kterému se povedlo rozehrát do strany, kde se nacházel Hysaj.
6'
Benedettini si tak přichystal další odkop od své branky. Ten se mu povedlo poslat na útočnou polovinu, kde v souboji dokázal zvítězit Veseli.
5'
Na útočnou polovinu poté zavítal také obránce Ajeti, který to zkoušel vysokým pasem za obranu, avšak míč se snesl daleko ven z hrací plochy.
4'
Benedettini se poprvé dostal k míči, který se mu poté povedlo rozehrát odkopem na opačnou polovinu, kde v souboji vyhrál obránce Djimsiti.
3'
Albánie se s míčem usadila na polovině soupeře, kde to pasem za obranu zkoušel Baré, kterému se ovšem povedlo najít pouze obránce Fabbriho.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

San Marino: E. Benedettini – Ma. Battistini, Fabbri, D. Simoncini, Rossi, Palazzi – Tomassini, E. Golinucci, Mularoni – N. Nanni, F. Berardi.
Náhradníci: S. Benedettini, Stimac – Mi. Battistini, Brolli, Ceccaroli, Zonzini, Zafferani, Lunadei, Hirsch, D'Addario, Grandoni, Conti.

Albánie: Strakoša – Hysaj, Djimsiti, Ar. Ajeti, Veseli – Bare, Ramadani, Memušaj – Manaj, Broja, Lenjani.
Náhradníci: Beriša, Selmani – Cikalleši, Çokaj, Uzuni, Roši, Kallaku, Hoxhallari, Doka, Laci, Mitaj, Memolla..
Albánie

Na opačné straně stojí favorit tohoto zápasu, kterým je Albánie. Albánská reprezentace má zatím za sebou dva duely, během kterých se jí podařilo získat tři body, což momentálně stačí na třetí pozici skupiny I. Albánie si doposud jediné vítězství připsala v prvním kole, a sice na půdě Andorry. Albánii nakonec k vítězství stačila jediná branka. O poznání složitější soupeřem byla Anglie, která si přijela tři body, což také dokázala dodržet. Albánie nakonec inkasovala dvě branky, navíc se jí nepovedlo vstřelit ani jednu, což pochopitelně na bodový zisk stačit nemohlo.
San Marino

Fotbalisté San Marina se v tomto duelu budou pokoušet o bodový zázrak, který se stejně moc nedá očekávat. San Marino má zatím za sebou dva kvalifikační zápasy, ve kterých nejen, že nezískalo ani jeden bod, navíc nedokázalo vstřelit ani jednu branku. San Marino na úvod kvalifikace zajelo na půdu Anglie, kde podle předpokladů vyfasovalo debakl poměrem 5:0. Následně San Marino poprvé hrálo také na domácím stadionu, a sice proti Maďarsku. To si dokázalo odvézt všechny tři body, neboť se mu povedlo vyhrát výsledkem 3:0.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Kvalifikace na MS je v plném proudu, my budeme společně sledovat souboj mezi San Marinem a Albánií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.