Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Bosna : Itálie - 15. listopadu 2019   20:45

Bosna
Bosna
0:3
(0:2)
Itálie
Itálie
21' Acerbi  (Barella) • 37' L. Insigne  (Belotti) • 53' Belotti  (Barella)
Bosna
Šehić – Kvržić, A. Kovacević, Bičakčić, Kolašinac – Bešić (61. Sarić), Pjanić (77. Jajalo), Cimirot – Višća (60. Hodžić), Džeko (C), Krunić.
Schärer – Almeida, Zogaj (ŠVÝ)
Stadion Bilino Polje (Zenica)
Itálie
G. Donnarumma (88. Gollini) – Florenzi, Bonucci, Acerbi, Emerson – Barella, Jorginho, Tonali – Bernardeschi (75. El Shaarawy), Belotti, L. Insigne (87. Castrovilli).

Toto je ode mě pro tuto chvíli vše, budu se na vás těšit někdy příště u dalších onlajnů.
Italům se podařilo vedení udržet i v druhém poločase a ještě jeden gól přidat. Druhý poločas byl více vyrovnaný. Bylo vidět, že se Bosna do zápasu pomalu dostala a následně byla favorizované Itálii rovnocenným soupeřem. Problém byl zakončení. Zatím co hosté zvládli ze sedmi střel na bránu vstřelit tři góly, tak domácí ani jednu ze čtyř střel na bránu nedokázali přetavit v gól.
Jednalo se o velmi atraktivní a rychlý fotbal. Oba dva týmy stejně jako v prvním poločase výborně bránili i útočili. I oba brankáři podrželi svůj tým, když chytili několik vyložených šancí. Druhý poločas měl vyšší tempo než první.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:9.
90+3'
90+2'
Hosté vybojovali míč ve středu hřiště a hrnou se dopředu.
90+1'
Nastavují se dvě minuty.
90'
Tonali byl zfaulován ve středu hřiště. Hra je přerušena.
89'
Hosté kombinují na své polovině.
88'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Gianluigi Donnarumma, přichází Pierluigi Gollini.
87'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Gaetano Castrovilli.
Další šance domácích! Krunič však míč netrefil vůbec dobře a vysoko přestřeluje.
85'
Domácí stále kombinují na polovině Itálie. Ale nedokáží si vytvořit střeleckou pozici.
84'
Další zákrok italského gólmana! Nyní chytil přízemní střelu Džeka.
83'
Útočníci Itálie nyní předvedli skvělou práci, když dokázali zachytit nepřesnou přihrávku domácích a dostat se tak do útoku.
82'
Držení míče – 41% : 59%.
81'
Nakonec se přímého kopu ujal Emerson. Zvolil technickou střelu, ale bránu netrefil.
80'
Domácí mají dispozici přímý kop.
79'
Žlutou kartu dostává Adnan Kovacević (Bosna a Hercegovina).
78'
Domácí se teď poměrně dlouhou dobu drželi ve vápně hostí. Bránu neohrozili, Krunič ji přestřelil.
77'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Mato Jajalo.
76'
Domácí kombinují v pokutovém území hostí. Centr na Džeka byl přesný, jeho zakončení z voleje však nikoli.
75'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Stephan El Shaarawy.
73'
Tonali rozehrál přímý kop centrem do vápna domácích. Jeho pokus odvrací obrana mimo hrací plochu.
72'
Itálie má k dispozici přímý kop ze střední vzdálenosti!
71'
Emerson se pokusil svým centrem přenést hru. Ten se však nesetkal s přesností a hosté míč ztrácejí.
70'
Italům se nyní podařilo ubránit několik dobrých šancí domácích.
69'
Džeko právě vyslal svého spoluhráče Kvržiče do brejku výbornou přihrávkou.
68'
Hosté rozehrávají na své polovině po útočném faulu od domácích.
67'
Domácí kombinují na polovině domácích. Vystřelit se jim ale nepodařilo.
66'
Žlutou kartu dostává Leonardo Bonucci (Itálie).
65'
Acerbi zůstal ležet na zemi. Hra je opět přerušena.
64'
Itálie kombinuje na své polovině.
63'
Emerson se nacházel v ofsajdu. Hra je přerušena.
62'
Pjanić zůstává po souboji o míč ležet na zemi. Hra je přerušena.
61'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Muhamed Bešić, přichází Elvis Sarić.
60'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Edin Višća, přichází Elvis Sarić.
59'
Hráčům Bosny se podařilo prokombinovat až k vápnu hostí. Pozorní obránci však nyní nedovolili domácím útočníkům ani vystřelit.
58'
Domácí kombinují ve středu hřiště. Nyní výborně napadají hosté.
57'
Domácí se opět ocitli v dobré pstřelecké pozici. Tentokrát se Viscovi podařilo vystřelit, trefil však pouze obránce hostí.
55'
Střely na bránu – 4:5.
53'
Itálie právě vstřelila branku!
Domácí dokázali odkopnout míč od svého pokutového území a dostat tak své útočníky do brejku. Autorem branky je ANDREA BELOTTI, ktyrý se ocitl na konci kombinace a svou střelou z dálky překonal vytaženého Šehiće.
Asistence: Nicoló Barella.
52'
Domácí si nahrávali těsně před pokutovým územím hostí. Nakonec ale míč ztratili.
51'
Po chybě ve středu hřiště Italové o míč přišli. Nyní na své polovině kombinuje Bosna.
50'
Itálie kombinuje na polovině soupeře.
49'
Nyní si hráči hostí dali ve vápně Bosny přednost a to je nakonec stálo střelu na bránu. K míči se totiž nakonec dostal jako první domácí obránce.
48'
Hosté kombinují na vlastní polovině. Domácí aktivně napadají.
47'
Džeko se dostal k odraženému míči a pohotově nahrál svému spoluhráči. Donnraumma byl však pozorný, včas vyběhl a míč lapil. Připisuje si další zákrok.
46'
Hráči jsou připraveni na druhý poločas. Výkopu se ujmou domácí.
Máme za sebou první poločas, který nabídl velmi atraktivní fotbal. Oba dva celky výborně útočí a brání. I přes spoustu šancí domácích vedou hosté 2:0. Na výsledku mají velký vliv také výkony obou brankářů, kteří doposud chytají skvěle. Zápas je zatím velmi vyrovnaný.
45+2'
45+1'
Italové kombinují v pokutovém území domácích. Zatím se jim vystřelit nepodařilo.
45'
44'
Další skvělý zákrok Donnarummy!
43'
Statistika střel – 8:8.
42'
Hosté kombinují na polovině domácích.
41'
I Itálie má k dispozici rohový kop. Tentokrát se ho ujme Bernardeschi.
40'
Domácí mají k dispozici rohový kop. Bude ho rozehrávat Pjanić.
39'
Skvělý zákrok Donnarummy, který vychytal s pomocí obránců střelu z bezprostřední blízkosti!
37'
Insigne si poradil s přihrávkou, kterou mu v pokutovém území domácích svěAutorem branky je LORENZO INSIGNE. Asistence: Andrea Belotti.
35'
Itálie kombinuje na polovině hřiště. Nedaří se jí projít před dobře vytažené protihráče.
34'
32'
Pjanić opět rozehrával rohový kop. Nyní jen těsně nenašel svého spoluhráče. Obrana hostí míč odkopává.
31'
Džeko se svým centrem pokusil najít nějakého svého spoluhráče. Ale marně. Obrana hostí posílá míč mimo hřiště.
30'
Hráčům Bosny se podařilo odebrat míč hostům na polovině hřiště a hned se vydali k bráně Itálie. Jejich pokus však zlikvidoval jeden obránce.
28'
Domácí kombinují na své polovině.
27'
Pjanic rozehrával další ze svých rohových kopů. Ani tentokrát svého spoluhráče ve vzduchu nenašel.
26'
Statistika střel – 4:6.
25'
Žlutou kartu dostává Federico Bernardeschi (Itálie).
24'
Pjanic se postavil k rohovému kopu.
23'
Na druhé straně jsme teď viděli gólovou šanci Bosny. Džeko se napřáhl ke střele na hranici vápna soupeře a k jeho smůle jeho střela mířila nad břevno.
21'
Autorem branky je FRANCESCO ACERBI, který přijal přihrávku od svého protihráče na malém vápně a po zbavení se jednoho protihráče kličkou vystřelil přesně k pravé tyči.
sistence: Nicolo Barella.
18'
Další gólová šance! Tentokrát pro Itálii. Bernadeschi zpracoval centr letící do vápna a z malého vápna se rozeběhl k brankáři Bosny. Ten však předvádí další zákrok a míč posílá mimo hrací plochu.
17'
Obránci hostí kombinují se svým gólmanem. Útočnící Bosny jsou vytažení.
16'
Hosté měli k dispozici rohový kop. Bernadeschi zvolil rozehrávku nakrátko.
15'
Gólová příležitost pro Bosnu. Osamocený Džeko ve vápně hostí obdržel přihrávku, ale jeho střela je zblokována obránci Itálie.
14'
Po souboji o míč na zemi zůstává ležet Džeko a Jorginho. Hra je přerušena.
13'
Domácí kombinují ve středu hřiště.
12'
Šehič předvedl další skvělý zákrok, když lapil Bellotiovu střelu po zemi k levé tyči.
11'
Držení míče – 34% : 66%.
10'
Hráči Bosny se ocitli v ofsajdu. Hra je přerušena.
9'
Itálie má k dispozici další rohový kop.
8'
Bičakčič si vyskočil na Pjanicův centr a míč svou hlavou usměrnil pod břevno. Skvělý Donnarumma však jeho pokus zneškodnil pohotovým zákrokem a posílá míč mimo hrací plochu.
8'
Pjanic rozehrává rohový kop.
5'
3'
Hosté měli k dispozici rohový kop, míč propadl až na Tonaliho, který ho vrátil před bránu. Ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal míč dostat za záda Šehiče.
2'
Itálie se ihned po výkopu dostala do útoku.
1'
Hráči se již nacházejí na hřišti. Výkopu se ujmou hosté.

Bosna a Hercegovina: Šehić – Kvržić, A. Kovacević, Bičakčić, Kolašinac – Bešić, Pjanić, Cimirot – Višća, Džeko (C), Krunić.
Náhradníci: Burić, Pirić – Ćivić, Duljević, Hajradinovič, Hajrović, Hodžić, Hotič, Jajalo, Memišević, Mihojević, Sarić.

Itálie: G. Donnarumma – Florenzi, Bonucci, Acerbi, Emerson – Barella, Jorginho, Tonali – Bernardeschi, Belotti, L. Insigne.
Náhradníci: Gollini, Sirigu – Biraghi, Castrovilli, Di Lorenzo, El Shaarawy, Chiesa, Immobile, Izzo, Mandragora, A. Romagnoli, Zaniolo.

Rozhodčí: Schärer – Almeida, Zogaj (ŠVÝ).