Přenos se aktualizuje automaticky

Je za námi utkání, které by se dalo označit jako průměrné. Velkých příležitostí k vidění příliš nebylo, přesto se oba celky prosadily. Branky padly v první půli. V poločase následujícím se již nic výrazného neudálo, a tak duel vyústil ve spravedlivou remízu 1:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 2:2
Konec zápasu.
90+3
Ještě jedno střídání. Hrací plochu opouští Simão, nahradí jej Abraham.
90+2
Balon drží na kopačkách Osasuna, Espanyol však brání půlící čáru, domácí si jdou pro remízu.
90
Dalekonosná rána v podání Garcíi neuspěla. Vykopávat bude Fernández. Duel se přesouvá do nastaveného času. Přidávat se budou rovné čtyři minuty.
89
Ostrý centr z levé strany odvrátil Colotto. Hosté značně přidali na tempu. Espanyol má se soupeřem velké potíže.
88
Druhá výměna sil na domácí straně. Odpracováno má Fuentes, do hry naskočí Capdevila.
86
Rohový kop hostujícího celku žádné větší nebezpečí nepřinesl, stav je tak nadále nerozhodný.
85
Vhazování pro Osasunu, která se rychle vydala do útoku. Hosté momentálně svírají soupeře a snaží se cosi vymyslet.
83
Střídání na straně hostí. Místo Torrese naskočí do hry Lobato.
82
Rychle nabyl, rychle pozbyl. Přesně takto by se dala charakterizovat akce Osasuny, která výtečně vybojovala balon, aby jej špatnou přihrávkou vzápětí zahodila.
81
Nepřesná kombinace končí u Fernándeze, který ihned rozehrává. Hosté cítí možnost vyššího bodového zisku.
80
Do konce základní hrací doby zbývá deset minut. Utkání spěje ke spravedlivé remíze, ve druhé půli jsme neviděli žádnou výraznější brankovou příležitost.
79
Letící centr si stáhl ze vzduchu Fernández, který nedopustil žádné nebezpečí.
78
Úvodní žlutá karta utkání, kterou za nešetrné sražení soupeře obdržel Flaño (OSS). Domácí mají navíc k dispozici volný kop.
77
Hosté se v ofenzivě provinili nedovoleným zákrokem, rozehrávat bude domácí družina.
75
Acuña nakonec opouští hrací plochu, zranění mu nedovolí pokračovat ve hře. Nahradí jej De las Cuevas.
74
Na druhé straně hrací plochy zůstává po špatním došlápnutí ležet Acuña, ke kterému přispěchal lékař hostující družiny. Zřejmě se jedná o svalové zranění.
73
Balon má ve své moci Espanyol, který se snaží alespoň trochu zvednou upadající atraktivitu střetnutí. Příliš se mu to ale nedaří.
72
Riera se při vzdušném střetu provinil faulem, Espanyol má k dispozici volný kop, který rozehraje Casilla.
71
Nyní se Osasuně přece jenom podařilo prodrat kupředu. Celá akce ale končí v zámezí, hosté budou alespoň vhazovat.
69
Utkání skutečně postrádá jakékoliv tempo, ani jedna z družin se nikam nežene. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
68
Domácí kombinují hluboko na své polovině, což se setkává s pískotem publika. Není divu, španělští fanoušci jsou zvyklí spíše na ofenzivní herní pojetí.
66
U balonu je znovu Osasuna, která ale musí čelit vysunutému napadání Espanyolu. Zatím se jí to daří bez větších obtíží.
65
Střídání také na domácí straně. Hrací plochu opouští aktivní Torje, kterého nahradí Córdoba.
63
Riera zachytil špatnou rozehrávku domácích, po níž se snažil ihned vypálit. Rána mu ale vůbec nesedla, pouze prosvištěla daleko od levé tyče.
62
Volný kop Espanyolu se příliš nevydařil, v pokutovém území vysokčil nejvýše Arribas, který odvrátil balon mimo hrozící nebezpečí.
61
Bleskový protiútok byl včas zastaven záložníky Osasuny. Hosté myslí také na zadní vrátka, dobře vědí, že cenu zlata má v sestupovém boji každý bod.
60
Lehký centr z pravé strany si stáhl Casilla. Domácí brankář neměl s tímto pokusem žádné větší potíže.
59
Úvodní střídání utkání, místo Lola okusí atmosféru duelu Armenteros. Pomůže tato změna vylepšit herní projev Osasuny?
58
Neúspěšně, Colotto se sice dostal k hlavičce, ta ale neměla potřebnou přesnost. Vykopávat bude hostující celek.
57
Opět domácí, Torje se hnal do rychlého protiútoku, který končí rohovým kope Espanyolu. Jak s ním Barcelona naloží?
56
Domácí podstatně zlepšili pohyb, výsledkem jsou horké chvilky před brankou Osasuny. Nyní museli hosté odvracet nebezpečný centr Davida Lópeze, který je dnes skutečně velmi aktivní.
54
Domácí vybojovali díky zvýšené aktivitě alespoň rohový kop, který se ale nesetkal s úspěchem, neboť byl velmi přetažený. García navíc ve velkém vápně fauloval.
53
Flaño ale tentokráte předvedl bídný centr. Kulatý nesmysl zamířil mimo hrací plochu. O rozehrávku se postará Casilla.
52
Opět pomalejší kombinace Osasuny v okolí středového kruhu. Podaří se hostujícímu celku probít kupředu?
50
Na druhé straně hrací plochy čelil Fernández ráně Garcíi. Kapitán Espanyolu však nedal míči potřebnou razanci, a tak si s ním hostující brankář v poklidu poradil.
49
Podél levé postranní čáry se snažil prodrat Torres. Krajní záložník byl ale zastaven včasným zásahem defenzivy Espanyolu. Vybojoval alespoň vhazování.
47
Dlouhý nákop hostující družiny končí až u Casilly, který ihned poslal balon mezi své spoluhráče.
46
Osasuna v úvodu druhé půle kontroluje hru, zatím však kombinuje v okolí středového kruhu.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní půle, která přinesla spíše ospalejší fotbalovou podívanou. Přesto byly k vidění dvě branky, nejprve se prosadili domácí, Osasuna ale dokázala v závěru poločasu vyrovnat. Jak se bude souboj vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 2:2
45
První poločas skončil.
44
Osasuna právě vstřelila branku!
Hosté vyrovnávají! Po nenápadném centru se z pravé strany dostal balon k připravenému JAVIERU ACUNOVI, který díky pohotovému skluzu dopravil míč za brankovou čáru. Velmi důležitý gól pro Osasunu.
44
David López uháněl směrem kupředu, avšak k nelibosti domácích příznivců mu byl odpískán nedovolený zákrok. O rozehrávku se postará Oier.
43
A znovu v akci hosté, tentokráte pálil Riera. Ránu ale zblokoval pozorný Moreno, který balon poté odkopl do bezpečí.
41
Po Bertránově centru nastaly v brankovišti Espanyolu horké chvilky. Vzápětí ale vzrušení utichlo, neboť byl odpískán ofsajd.
39
Po rychlém přístupu Arribase následuje vhazování hostí, neboť balon tečoval Stuani. První půle se pomalu, ale jistě chýlí ke svému závěru.
38
A opět zmařený útok Osasuny. Hosté mají drobnou územní převahu, ovšem využít jí nedokáží.
37
Nepřesný pas Lola končí v rukavicích Casilly. Domácí brankář je poměrně často u míče, složitější situace ale zatím řešit nemusel.
36
Nedovolený zákrok Riery maří celou akci hostující ekipy. Nepochodil ale ani Espanyol, který si počínal totožným způsobem.
34
Po exekuci standardní situace a chvilkové kombinaci vyslal jedovatý pokus Flaño. Ani tentokráte se ale hosté nemohli radovat, Espanyol bude vykopávat.
33
Utkání má poměrně rychlý spád, ihned po přeběhnutí půlící čáry pálil ostře Oier. Casilla ale dělovku vytěsnil na rohový kop.
32
Další ofsajd domácí družiny. Míč tak vlastní opět Osasuna.
31
Torres si stáhl balon do středu hrací plochy a razantně vypálil. Zpočátku nenápadná rána nakonec zamířila těsně vedle levé tyče.
30
Nyní se v ofsajdu ocitl Simão. O výkop se postará Fernández. S rozehrávkou se příliš nepárá, leč hosté o balon rychle přicházejí.
29
Garciův pokus o přechod do útoku končí v zámezí, Bertrán k soupeři přistoupil velmi pohotově. Osasuna bude vhazovat.
28
Barcelona v poklidu kombinuje v okolí půlící čáry. Utkání má zcela pod kontrolou.
27
Osasuna se nadále snaží dobývat defenziva Espanyolu, která však zatím soupeři nic nepovoluje. Hosté to budou mít v další průvěhu duelu velice obtížné.
25
Espanyol s ním ale naložil více než mizerně, balon přistál pouze v náručí Fernándeze, který dlouhým vyhozením ihned rozehrál.
24
Stuani se velmi srdnatě probíjel kupředu, nakonec vytěžil alespoň přímý kop z poměrně velké vzdálenosti.
23
Osasuna měla po rychlém protiútoku možnost v podobě rohového kopu. Tu ale nedokázala využít, domácí obrana byla včas na svém místě.
21
Espanyol právě vstřelil branku!
Úvodní příležitost v podobě hlavičky Garcii ještě hosté odvrátili vynikajícím zákrokem Flaña. Následný rohový kop ale přistál s připsěním teči jednoho z hostující obránců na na pravé noze DIEGA COLOTTA. Stoper Espanyolu pak pohotově zakončil k pravé tyči.
20
Riera se ale nyní málem dostal do zajímavé příležitosti. Celou akci ale zhatil včasný skluz Sáncheze, který poslal míč za postranní lajnu.
19
Další mizerná kombinace hostujícího celku. Atraktivita utkání poněkud upadá, ani jedna z družin se nikam nežene. Na Osasuně je však vidět, že myslí především na defenzivu.
17
Protiofenziva Osasuny končí neúspěchem, hosté si nerozumněli při kombinaci. Domácí budou vhazovat z pravé strany.
16
David López potáhl balon podél pravé lajny, načež ale odcentroval pouze do rukavic připraveného Fernándeze. Hostující mág si na pasu smlsnul.
15
Nedovolený zákrok v podání Damii. Bek Osasuny tentokráte doslova sestřelil Torjeho. Udělovat karta se ale nebude, sudí Iglesias je zatím benevolentní.
14
Bertrán si při centru seřídil mířidla skutečně prachbídně. Balon totiž zakroutil pouze do zámezí. Vhazovat bude domácí ekipa.
13
Momentálně se veškeré dění odehrává v okolí středového kruhu, kde po nenápadném střetu zůstal ležet Arribas. Stoper hosté se ale zvedá a je zcela schopen pokračovat v zápasové šichtě.
11
Útočnému výletu Lópeze tentokráte vystavil stopku Damia. Krajní obránce Osasuny byl při svém počínání velice pozorný.
10
Torje obdržel vynikající přihrávku za obranu, po níž měl před sebou zcela otevřený prostor. Briskní zasekávačkou si obhodil přibíhajícího zadáka a vypálil. Do rána však stačil padnout Arribas. Z velké příležitosti tak zbylo pramálo.
9
Damiův centr zamířil do postavení mimo hru, v němž byl chycen Riera. O rozehrávku se postará domácí muž s rukavicemi, tedy Casilla.
8
Rohový kop poté kýžené ovoce nepřinesl. Výkopávat budou hosté. Oba celky se zatím prezentují spíše opatrným pojetím hry.
7
López dostal kvalitní balon do běhu, který se snažil odcentroval do vápna. Pas se nakonec odrazil ke Stuanimu, jehož prudký pas hosté odhlavičkovali.
6
Hosté se snažili probít podél pravé postranní lajny. Zastavila je ale ruka Stuaniho. Následný volný kop nepřipravil Espanyolu žádné nebezpečí.
4
Torjeho pas z pravé strany hrací plochy neměl vůbec špatné parametry, leč dobře postavený Arribas jej odvrátil do zámezí.
3
Lópezův centr zamířil do ofsajdu, u levé postranní čáry bude rozehrávat hostující družina. Pomezní arbitr byl pozorný.
2
Po rychlém nástupu domácí družiny naopak kontroluje hru Osasuna. Zatím však v dostatečné vzdálenosti od branky Espanyolu.
1
Espanyol se vydal ihned po úvodním výkopu do ofenzivy, obrana Osasuny ale zapracovala dobře a hrozící nebezpečeí odvrátila. Po následném střetu v okolí středového kruhu zůstal ležet Acuña. Zdá se ale, že bude v pořádku.
1
Utkání právě začalo.
Obě mužstva jsou již nastoupena na hrací ploše, duel bude za malou chvíli zahájen.
Úvodní sestavy:

Espanyol Barcelona: Casilla – H. Moreno, J. López, Fuentes, Colotto – V. Sánchez, David López, Torje, Stuani – Simão, S. García (C).
Náhradníci: Germán – R. Rodríguez, Sidnei, Capdevila, Álex, Abraham, Córdoba.

CA Osasuna: Andrés Fernández – Bertrán, Flaño, Arribas, Oier – Damià, Lolo, Puñal (C), R. Torres, Acuña – Riera.
Náhradníci: Riesgo – Oriol, Lotiès, de las Cuevas, C. Lobato, F. Silva, Armenteros.

Rozhodčí: Iglesias – Costoya, Ramos.
Pohled do tabulky
Favoritem duelu je bezpochyby domácí Barcelona, která se nachází na dvanácté příčce, přičemž nasbírala 41 bodů. Osasuna má velkou motivaci, neboť právě podstupuje tuhý záchranářský boj. Prozatím okupuje se ziskem 35 bodů předposlední pozici. Ve spodní části tabulky je ale situace velmi našlapaná. První vzájemné utkání právě probíhající sezony vyznělo lépe pro Osasunu, která na domácí půdě zvítězila 1:0. Kdo se bude radovat nyní?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera División má na programu další sérii utkání, do které spadá také souboj celků Espanyol Barcelona a CA Osasuna. Úvodní výkop je Estadi Cornellà-El Prat, tedy domovském stánku Espanyolu naplánován na 19:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud