To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou.
Valencia dnes byla jednoznačně lepším týmem a zaslouženě vyhrála, o čemž také napovídá i konečné skóre. To se zastavilo na hodnotách 5:0, za domácí se trefili Mathieu, Alcácer, Feghouli, Alcácer a Vargas. Betis nehrál špatně především v první půli, ani tak dnes ale příliš slavně nekončí...
90
Nastavuje se 1 minuta.
89
Domácí vhazují na útočné půli, o výsledku je nyní už rozhodnuto.
88
Zápas směřuje ke svému konci, domácí Valencia kontroluje závěr a nedovoluje soupeři jakékoliv šance na alespoň jednu branku.
86
Castro se provinil útočným faulem, tím akce Betisu končí.
84
Parejo fauluje, hrát budou nadále domácí.
83
Domácí již ve velké pohodě kombinují na útočné půli.
82
Utkání směřuje ke svému konci, Valencia doma sehrála velkolepý koncert...
81
Bývalý obránce londýnského Arsenalu Senderos odchází, nahrazuje ho Vezo. Valencia tak již nemůže střídat.
79
Valencia právě vstřelila branku!
Tak to je tedy kanonáda, domácí Valencia slaví "pátou". EDUARDO VARGAS dostal balon za obranu a tvrdou střelou pravačkou trefil k pravé tyči.
79
Fuego vypálil ze střední vzdálenosti, balon jde centimetry nad břevno!
78
Centr na vzdálenější tyč se ale tentokrát neujal.
78
Rohový kop budou zahrávat domácí...
77
Betis má výhodu, balon ale krátce po ní ztratil, do brejku tak spěchají domácí v čele s Bernatem.
76
Valencia polevila z tempa, nyní tvoří hru Real.
75
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Jonas.
74
Centr z pravé strany propadl pryč, tentokrát se hosté neprosadili.
73
Alves si vůbec nebyl jistý, jestli si má vyběhnout pro balon či zůstat na čáře, hosté toho ale nevyužili.
72
Pěkný míč za obranu dostal Alcácer, Adán si ale vyběhl a přihrávku zachytává.
71
Centr na levé křídlo byl příliš dlouhý, balon tak končí v autu. Vhazují hosté.
70
Centr z levé strany kryje připravený Adán.
68
Náskok Valencie kyne a kyne. Centr z pravé strany usměrnil hlavou k pravé tyči jemným dotekem PACO ALCÁCER.
67
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Dídac Vilà, přichází Nosa Igiebor.
65
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází Míchel.
64
Betis se snaží rychle odpovědět, zatím si ale šance nevytváří.
62
Rychlý protiútok Valencie končí gólem na 3:0. Obraně hostů upláchl SOFIANE FEGHOULI, který si míč srovnal na pravačku a razantní střelou k pravé tyči překonal Adána.
61
Senderos hlavičkuje na centr z levé strany, balon jde ale jen vedle levé tyče, odhadem tak o čtyři metry.
60
Je za námi hodina hry, Valencia vede 2:0 a i nadále kontroluje hru.
59
Álcacer vypálil přes obránce, ten balon však tečuje. Snadno tak zasahuje Adán.
58
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Léo Baptistão, přichází Javier Matilla.
57
Centr ze standardní situace chytá bez větších potíží připravený Adán.
56
Domácí Valencia však ubránit standardku soupeře zvládla na jedničku.
55
Roh bude za hosty zahrávat Verdú.
54
Vargasovi se centr z pravé strany absolutně nepovedl, v klidu tak zasahuje Adán.
53
Žlutou kartu dostává Jordi Figueras (Real Betis).
52
Real je ve druhé půli aktivní, Valencie se převážně jen brání.
51
Z bezprostřední blízkosti hlavičkuje Castro, Alves však balon pohotově vyráží!
50
Betis má k dispozici rohový kop...
49
Centr do vápna Valencie končí jen v postranní síti branky Alvese.
47
Úvod druhé půle je zatím opatrný, nikdo nechce udělat zbytečnou chybu.
46
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Cedrick, přichází Jorge Molina.
46
Betis nehrál v první půli špatně, i tak ale prohrává 0:2. Za Valencii se trefili Mathieu a Alcácer. Příliš velké množství velkých šancí jsme neevidovali, i tak domácí dvakrát skórovali.
Druhý poločas začne cca v 17:04.
45
44
Domácí vhazovali na útočné půli, balon se poté rychle dostal k Vargasovi, jehož střelu tečuje za záda Adána PACO ALCÁCER!
43
Piatti sice zakončoval z velkého úhlu, balon ale nebyl daleko od proniknutí do sítě.
42
Hra přerušena, ošetřován je domácí Piatti.
41
Domácí kapitán posílá Valencii do vedení. Na centr z rohového kopu si naskočil JEREMY MATHIEU, jehož hlavička končí u pravé tyče.
41
Vargas se dostal ke střele z ideální pozice uprostřed vápna, Adán ale senzačně vyráží na roh!
40
Castro už číhal na centr z pravé strany, Alves je u balonu ale dřív a chytá.
39
Senderos se dostal k nebezpečné hlavičce, byla tam ale teč, což značí další roh domácích.
38
Rohový kop budou zahrávat domácí fotbalisté...
37
Valencia soupeři balon takřka nepůjčuje a pokračuje v kombinaci na útočné půli.
36
Z dálky vypálil Juanfran, Alves snadno balon chytá.
35
Přihrávka na Vargase za obranu Realu je příliš dlouhá, od branky tak bude rozehrávat Adán.
34
Parejo přenesl hru na pravou stranu na Barragána, ten kombinuje se spoluhráči na pravém křídle.
33
Útočným faulem se provinil Figueras, Real si tak šanci nepřipravil.
32
Roh Betisu zlikvidoval Mathieu jen za cenu dalšího...
31
Centr Pareja se ale příliš nepodařil, balon tak získali hosté.
30
Parejo faulován Reyesem, domácí tak budou mít k dispozici přímý kop.
29
Tato standardní situace ale šancí nekončí.
28
Domácí budou zahrávat po velkém tlaku rohový kop.
27
Střelu Piattiho blokuje připravený obranný blok Realu.
26
Hraje se na obranné půli hostů, Valencia si ale stále nevytváří velké šance.
25
Od branky bude rozehrávat Adán.
24
Velký zmatek ve vápně Betisu, Vargas udělal hostům velké problémy, svou střeleckou pozici ale neproměnil.
23
Žlutou kartu dostává Lorenzo Reyes (Real Betis).
22
Balon ale vyráží do bezpečí Adán.
21
Domácí budou zahrávat rohový kop...
20
Betis se snaží hru zklidnit a založit systémovou útočnou akci.
19
Utkání zatím mnoho šancí nenabízí, tu největší, jedinou, měl zatím na hlavičce Vargas.
18
Na útočné půli bude vhazovat obránce hostů Juanfran.
17
Verdú centroval ze standardní situace, tento balon je ale příliš dlouhý.
16
Včasným vyběhnutím z branky a odehrání míče vyřešil nepříjemnou situaci Valencie gólman Alves.
15
Nikým nebráněný Vargas hlavičkoval velmi povedeně, balon jde centimetry vedle pravé tyče!
14
Valencia bude zahrávat rohový kop...
13
Feghouli vybojoval rychlým průnikem další faul soupeře, domácí rozehrávají na útočné půli.
12
Centr Pareja byl ale až příliš dlouhý.
11
Další faul na obranné půli spáchal Amaya, Valencia tak může pokračovat v tlaku.
10
Střelou z dálky to zkusil Castro, na připraveného Alvese si ale nepřišel.
9
N´Diaye fauluje na středu pole, balon tak budou mít domácí.
8
Domácí sehráli pěkný ťukec na pravém křídle, Betis se tak i nadále musí bránit.
7
Valencia nátlak soupeře zřejmě definitivně zastavila a kombinuje na útočné půli.
6
Bernat centroval do pokutového území na Feghouliho, ten ale zakončit nedokázal. Navíc byl tvrdě atakován.
5
Domácí jsou v úvodu utkání překvapivě pod tlakem, Real je nastěhován na útočné půli a kombinuje.
4
Rohový kop Betisu nevyšel, stejně ale dopadl i následný protiútok Valencie.
3
Juanfran znovu v akci, obránce Betisu tentokrát odcentroval do vápna soupeře, Baptistao ale nedokázal lépe vystřelit.
2
Centr do pokutového území Betisu odvrací dobře postavený obránce Juanfran.
1

Valencia CF: Diego Alves – Barragán, Senderos, Mathieu (C), Bernat – Feghouli, Fuego, Vargas, Parejo, Piatti – Alcácer.
Náhradníci: Guaita – Vezo, Romeu, Portugués, Cartabia, Jonas.

Real Betis: Adán – Amaya (C), Figueras, Vilà, Moreno Juanfran – Baptistão, N'Diaye, Verdú, L. Reyes, Cedrick – R. Castro.
Náhradníci: Sara – Nacho, Matilla, Nono, Igiebor, Molina.

Rozhodčí: Javier Estrada – José Fernández, Francisco Martín. Čtvrtý – Sergio Usón.
Utkání začíná v 16:00, nenechte si tedy ujít podrobnou onlajn reportáž.
Vzájemné zápasy

Oba soupeři si výhry pravidelně střídají. Z pěti posledních vzájemných zápasů vyhrál Betis třikrát, Valencia dvakrát.
Real Betis

Real Betis je posledním týmem španělské nejvyšší soutěže. Po 22 odehraných zápasech totiž nasbíral jen 14 bodů při průběžném skóre 20:47. Na první nesestupovou pozici ztrácí Real už nyní 8 bodů, do konce soutěže tak má co dělat, aby ztrátu případně dohnal.

Betis se v posledním odehraném zápase doma s Espanyolem (2:0) reinkarnoval po čtyrzápasové šňůře proher. Dnes tak bude chtít navázat na úspěšný tříbodový domácí večer.
Valencia CF

Valencia je po 22 odehraných zápasech na 8. místě španělské Primera División, a to díky 28 získaným bodům. Průběžné skóre týmu je však pasivní – 31:35. Na 4. pozici, která jako poslední zaručuje boj o Ligu mistrů, ztrácí Valencia už 15 bodů.

Forma týmu není nijak valná, ze sedmi posledních zápasů vyhrála Valencia jen dvakrát. K tomu tři remízy a dvě prohry. Ale pozor, v posledním odehraném utkání tým překvapil na půdě Barcelony, kde Valencia urvala velmi cenné vítězství 3:2.
Příjemné odpoledne se španělský fotbalem, dnes nás čeká souboj domácí Valencie CF s Realem Betis. Přeji příjemný zážitek z utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.