Díky za pozornost a mějte se fajn.
Máme za sebou poměrně zajímavý zápas, který v prvním poločase i přes několik slušných šancí nabídl bezbrankové skóre. Ve druhé půli se hned v první minutě trefil do černého Rubén García a vystřelil tak Levante premiérové vítězství v sezoně.
90+4
90+4
Ještě rozhodčí nechal odcentrovat Machise, Sissoko ovšem pracoval před pokutovým územím dobře.
90+4
Ricův centr ovšem hosté ustáli, už by se měl pískat konec.
90+3
Poslední roh. Balon proskákal pokutovým územím a El Arabi ho nechal projít až za čáru.
90+3
Hraje se poslední ze tří nastavovaných minut.
90+2
Poslední střídání v týmu Levante. Dohrál Diop, který v posledních minutách pracoval skvěle a přišel Sissoko.
90+1
Rozehrávky se nakonec zhostil Rico a nečekaně zkusil přímo střelu. Balon z jeho kopačky ovšem mířil nad branku.
90
Standardní situace pro Granadu. Fauloval Simao a do pokutového území poletí nebezpečný míč.
90
Běží poslední minuta, hosté potřebují tři body jako sůl. Proto brání hodně hluboko, zatím však bez problémů.
89
Nyní se sice domácím povedlo ve velkém vápně oslovit Isaaca, ale ten byl v rychlém pohybu směrem dozadu a míč se mu pouze odrazil od hlavy k Jesusovi.
89
Za Diopovým nákopem do pokutového území už žádný ze spoluhráčů nepospíchal, hosté už chtějí jenom bránit.
88
Diop dobře zapracoval při obraně a vybojoval aut.
87
Ivanschitz se dokázal uvolnit na levé straně a hledal v pokutovém území osamoceného Barrala. Míč však uzmul do své moci domácí gólman Fernandez.
86
Zdržovat se nemá. Teď to Jesus Fernandez předvedl až zbytečně okatě a vidí stejně jako celá řada jeho spoluhráčů žlutý kartonek.
86
Ani Babin nerozehrál přesně a neposunul míč na Isaaca. Ve hře hostitelů je vidět křeč a možná také strach z premiérové porážky v sezoně.
85
Ivanschitz šikovně vybojoval faul, žádný velký nápor Granady se zatím neděje.
84
Příjemné chvilky strávené na polovině soupeře má Levante za sebou, zakončilo je sraženou střelou Barrala, která skončila v koši brankáře Fernandeze.
83
Další žlutá! Rozhodčí musí řešit hodně tvrdou hru, teď ocenil kartou loket Isaaca v obličeji Barrala.
83
Toňo se snažil dlouhým pasem nastartovat Rubéna Garcíu, ten byl sice pokrytý, ale opět několik vteřinek uteklo.
82
Foulquier sebral odražený míč a snažil se ho přenést zpět na Machise. To ovšem konsolidovaná obrana Levante přečetla a hosté pokračují v soustředěnédefenzivní hře.
81
Isaac se sice dostal v pokutovém území k míči, více než rohový kop ale vybojovat nedokázal.
80
Druhé střídání na straně Levante. Simão přišel na trávník místo Camarasy.
80
Hodně důrazně hraje autor dosud jediné branky Rubén García. Teď při zpracování míče sejmul Nyoma a vidí další žlutou kartu.
79
Na lavičce se vysvléká do dresu Simao, za malý okamžik si hosté podruhé vystřídají.
78
Tlak Granady malinko zeslábl, hosté správně zůstávají u úspěšné aktivní hry.
77
Po sklepnutí od Barrala pálil z voleje Diop, balon nabral zajímavý směr, ale nakonec zamířil nad branku.
76
Výborný zápas dnes odehrál Morales. Teď už to má však hostující záložník za sebou a pouští do hry Ivanschitze.
75
Barral po souboji s Nyomem padal až příliš ochotně, ani tentokrát se nepíská.
75
Ještě připomínám, že hosté mají k dispozici všechna tři střídání.
73
Až příliš okatě se snažil dojít pro faul Casadesús, což neuniklo pozornosti rozhodčího, který mu ústně vyčinil.
73
Machis se pokoušel zastavit odkop Toňa rukou, což neušlo pozornosti sudího Alvareze a ten zapískal proti Granadě. Tlak domácích tak bude trochu přibrzděn.
72
Teď si trochu zavařil brankář Fernandez, protože na něj Barral dotíral dost nepříjemně, ale nakonec to skončilo pro domácí bez pohromy.
72
Domácí zavřeli za skandovaného potlesku na jeho polovině a hledají, kudy by se dostali před Jesuse Fernandeze.
71
Průnik Juana Carlose zastavil Rubén García, je z toho však pro Granadu alespoň rohový kop.
70
Machis si zkoušel hodit míč mezi dvojici bránících hráčů, ale narazil. Přes individuální akce cesta k vyrovnání nepovede.
69
Levante se začínají otevírat také prostory pro rychlé protiútoky. Teď však jeden z nich domácích vystihli a po dalším taktickém faulu sáhl Rodas. Dostává za to žlutou.
67
Toňo se na druhé straně proháčkoval k centru, míč v pokutovém území zkoušel ve skluzu trefit Barral, ale domácí stopeři ho zablokovali.
66
Isaac vnesl do hry domácí Granady oživení a pořádně větrá Navarra. Ten mu stačí jen tak tak.
64
Standardní situaci ovšem hosté ustáli tentokrát bez problémů.
63
Na druhé straně pronikal vstříc pokutovému území Isaac, ale nevybíravým skluzem ho zastavil hostující kapitán Navarro. Dostává žlutou kartu.
61
Taktickým faulem ve středu hřiště zastavil rychlého Casaduése Rico. Vidí za to po prácu žlutou kartu.
59
Isaac pak vystřídal Cordobu.
59
Pitiho v sestavě Cordoby nahradil Juan Carlos.
58
Garcia vypálil na vzdálenější tyč a pořádně protáhl brankáře Fernandeze!
57
Vzdálenost je nějakých šestadvacet metrů od branky.
57
Píská se na druhé straně. Ruben Garcia udělal kličku Machisovi, který ho byl nucen faulovat. Zajímavá standardka pro hosty.
56
Nakonec z něj vzešlo více nebezpečí než se čekalo. Cordoba šel totiž neohroženě do souboje s Jesusem Fernandezem, který vyboxoval míč pouze do jeho hlavy. Ten však šel nakonec vedle branky.
56
Domácí zvýšili aktivitu a vybojovali alespoň roh.
55
Teď domácí ubránili Rubera Garciu lépe. Dokázali ho totiž zdvojit a také připravit o míč.
53
Na druhé straně si udělal výlet po levé straně hřiště Foulquier, přesně uvolnil Pitiho, který však vystřelil pouze do boční sítě.
52
Rohový kop hostujícího celku letěl na vzdálenější tyč, kde se po hlavičce natahoval Navarro, leč v pádu branku netrefil.
50
Agilní Barral se staral o zmatek v pokutovém území a vybojoval roový kop.
48
Domácí jsou opaření, aktivita Levante pokračuje.
46
Levante právě vstřelilo branku!
RUBEN GARCIA střílí první gól Levante v novém ročníku! Za pokutovým územím dostal trochu prostoru ke střele a trefil přesně na vzdálenější tyč.
Viděli jsme hodně průměrný poločas, v němž měl za domácí největší šanci Cordoba, ale stejně jako na druhé straně Morales nedokázal pohnout s bezbrankovým skóre. Snad druhý poločas nabídne lepší zápas.
45
44
Vypadá to, že první poločas skončí bez branek, ani nebylo většího důvodu nastavovat.
43
Po centru Machise se na hranici šestnáctky dostal k volnému balonu Iturra, ale místo střely zkoušel najít některého ze spoluhráčů. Všechno bylo marné.
41
Poločas se chýlí ke konci a kromě několika opravdu zajímavých momentů Moralese jsme toho moc neviděli.
39
Oba týmy nyní měly možnost přechodu do rychlého protiútoku, vždy se ovšem pokazila finální přihrávka.
37
Vysoký presink Levante dělá domácím problémy s rozehrávkou, proto se teď nemohou dostat na souvislejší časový úsek z tlaku.
35
Hra se vyrovnala, stále více se do ní dostává také Levante.
33
A zase se po hlavičce v pokutovém území natahoval agilní Morales! Tentokrát ovšem mířil jen do boční sítě. Centrem mu připravil pozici Garcia.
32
Tutovka na druhé straně! Centr z levé strany se dostal až k Moralesovi, který z deseti metrů mířil špičkou kopačky těsně vedle.
30
Iturra si to nasměroval do pokutového území a chystal si míč ke střele z ostrého úhlu, ale nakonec mu ji zablokoval jeden z vracejících se obránců.
29
Camarasa zastavil pronikajícího Rica za cenu faulu a vidí žlutou kartu.
28
Pískán faul na útočné polovině, hraje Levante. Sledovali jsme před malým okamžikem největší šanci zápasu a nabuzení domácí už mohli vést.
26
Barral důrazně napadal rozehrávku domácích a div, že se nakonec k balonu nedostal. Na poslední chvíli ale stačil zasáhnout Fernandez.
25
Obrovská šance domácích! Krásný centr šajtlí vyslal do pokutového území Foulquier, trefil se do mezery mezi oba hostující stopery a našel Cordobu, ten však zblízka branku přestřelil.
24
S dalším centrem z levé strany si tentokrát Fernandez v brance hostů poradil.
23
Domácí teď dokonce dostali míč do branky po střele Cordoby, jenže radost domácích fanoušků byla předčasná. Pískal se totiž ofsajd.
22
Až teď trocha vzruchu. Morales nabíhal v souboji jeden na jednoho na Nyoma, dokázal si přes něj připravit pozici ke střele a vyůrášil rukavice Fernandeze.
20
Navarro se prudce opřel do odraženého míče, ale mířil vysoko nad branku.
19
Centr Diopa zvládli domácí odvrátit na rohový kop.
18
Stáel se hra odehrává spíše ve středu pole, na větší šanci čekáme. Teď bude na útočné polovině zahrávat standardní situaci Levante.
16
Machis na levé straně při pokusu o proniknutí do pokutového území zakmital rychle nohama, ale nedokázal již k tomu odcentrovat.
14
Domácí se snažili přenést hru na levou stranu, kde číhal Foulquier, ale ten na vysoký balon nakonec doskočit nedokázal.
12
Snad vůbec poprvé v zápase se dopředu osmělili také hosté, ale spíše jen tak krouží okolo pokutového území domácích.
10
První žlutá karta zápasu, za faul ve středu hřiště ji inkasoval Papakouli Diop.
8
Pokračuje se ve hře, jíž dominuje střed hřiště.
5
Hosté vybojovali rohový kop, ale Diopův centr nikoho v pokutovém území nenašel.
2
Střelecký pokus Nyoma srazil některý z jeho spoluhráčů, to byla docela škoda pro domácí celek.
1
Vzhledem k nefunkčnosti našeho systému, sestavy alespoň ručně.

Granada: Fernandez – Foulquier, Murillo, Babin, Nyom – Machis, Rico, Iturra, Piti – Cordoba, El Arabi.

Levante: Fernandez – Garcia Aranda, Navarro, Rodas, Lopez – Camarasa, Morales, García, Diop – Barral, Casadesus
Levante naopak mělo těžký los a zisk jednoho bodu je možná reálným odrazem kvality týmu. Debakly od Barcelony a Bilbaa nikterak nespravily ani výsledky s Villarrealem (0:2) nebo s Málagou (0:0). Zcela jistě stojí za zmínku skutečnost, že Levante dosud v soutěži neskórovalo ani jednou.
Granada zatím zažívá úspěšný vstup do sezony, ani jednou neprohrála a hned dvakrát vyhrála. Tři body z Bilbaa asi čekal málokdo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.