Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:2. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:8.
Celta Vigo nakonec i v deseti hráčích udržela nerozhodný stav a s Espanyolem uhrála remízu 2:2. Celta vlétla do utkání aktivně a Iago Aspas po dvaceti minutách otevřel skóre nádhernou střelou z přímého kopu. Espanyol však ve 28. minutě vyrovnal zásluhou Gerarda Morena. O další tři minuty později vrátil Daniel Wass domácímu celku vedení nádhernou střelou. Celta se však radovala jen minutu. Pablo Piatti si totiž naběhl na zadní tyč a prostřelil domácího brankáře. V samotném závěru poločasu viděl Fontas druhou žlutou kartu a Celta dohrávala v oslabení. Ve druhé půli se hrál spíše bojovný fotbal. Dvacet minut před koncem mohl rozhodnout Aspas, ale jeho ránu z úhlu López zneškodnil.
90+4
90+3
Celta zahrávala v samotném závěru utkání přímý kop. Na centrovaný míč si naskočil Iago Aspas, ale jeho teč dokázal López zneškodnit.
90+2
Rubén Blanco zůstává sedět v pokutovém území a musí být ošetřován. Domácí fotbalisté šetří cenné vteřinky, kde se dá.
90+1
Nastavují se tři minuty!
90
Dnešní utkání už se pouze dohrává. Ani jeden z týmů se nikterak nežene do útoku a oba celky se střídají v držení míče.
89
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nemanja Radoja, přichází Pape Cheikh Diop.
88
Hra je přerušena. Nemanja Radoja zůstává ležet na trávníku a drží se za levé stehno. Uvidíme, zda bude muset opustit hrací plochu.
87
Domácí se dožadovali odpískání pokutového kopu! Aspas se dohadoval s rozhodčím, protože viděl ruku jednoho z obránců, ale penalta se nepíská!
86
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází José Antonio Reyes.
85
Radoja dirigoval rozehrávku domácího celku na polovině Espanyolu. Srbský fotbalista nakonec hledal Aspase, který neměl proti stoperům šanci.
84
Caicedo dostal přihrávku do pokutového území, zpracoval si míč a upadl! Hlavní rozhodčí měl souboj přímo před sebou a penaltu nepíská!
83
Caicedo spěchal za nepříliš povedenou malou domů. Hostující útočník sice dostal Blanca pod tlak, avšak domácí brankář uspěl.
82
Jonny Castro operoval s míčem na pravé straně, jenže ani on si netroufl na průnik do pokutového území. Castro vrátil míč domácím stoperům.
81
U míče jsou nyní domácí fotbalisté, ale ani oni nikam nespěchají. Celta hraje celý druhý poločas v desíti a na domácích už jsou patrné známky únavy.
80
Radoja se protáhl podél levé postranní čáry až na hranici pokutového území, odkud vyslal pěkný centr. López byl pozorný a stáhl balón do rukavic.
79
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pione Sisto, přichází Jozabed.
79
Hostující kapitán Gerard Moreno fauloval na polovině soupeře a vidí žlutou kartu.
78
Ve druhém poločase sledujeme spíše bojovný fotbal. Ani jeden z týmů není schopen ohrozit soupeřovu branku. Hraje se převážně ve středu hřiště.
77
Pione Sisto držel míč na polovině soupeře, ale v útoku byl zcela osamocený a obrana Espanyolu jej o balón pohotově připravila.
76
Celta se skvěle brání. Domácí napadají rozehrávku Espanyolu a hosté mají obrovské problémy s přechodem na polovinu soupeře.
75
Espanyol už je zase u míče a hosté hledají skulinky v obraně domácího celku. Celta však brání v osmi lidech na hranici pokutového území.
74
Gerard Moreno se stáhl hluboko do hloubi pole, odkud dirigoval rozehrávku Espanyolu. Moreno vysunul vpřed Piattiho, ale domácí obrana byla pozorná.
73
Hra je přerušena. Na trávníku zůstává ležet Gustavo Cabral, který schytal šrám v souboji s Pérezem. Podle všeho ale bude schopen pokračovat.
72
Exekuce rohového kopu se ujal Pione Sisto. Středopolař domácího celku vymyslel přihrávku na malé vápno, kde kralovali obránci Espanyolu.
71
Iago Aspas se z levé strany protáhl do pokutového území a z ostrého úhlu vyslal prudkou ránu. Brankář López jeho pokus vytěsnil na roh!
70
Žlutá karta také na druhé straně. Na hřišti nám to nyní pořádně jiskří. Hernán Pérez fauloval Sista a rovněž se zapisuje na seznam hříšníků.
69
Marcelo Díaz odkopl míč do zámezí dávno po odpískání a za odměnu vidí žlutou kartu.
68
Javi López měl spostu prostoru a času na pravé straně hrací plochy, přesto se unáhlil s odcentrováním do pokutového území a jeho přihrávka končí v rukavicích brankáře.
67
Na druhou stranu pelášil Daniel Wass, který míč zasekl a nabídl jej Aspasovi. Druhý jmenovaný si chtěl připravit střelu levačkou, ale obrana jej zablokovala.
66
Gerard Moreno se hnal za vysokou přihrávkou na hranici pokutového území. Hostující útočník se vrhl do hlavičkového souboje a fauloval.
65
Rubén Blanco má ve druhém poločase hodně práce s chytáním centrovaných míčů. Domácí brankář vyrazil na malé vápno a sebral centr z levé strany.
64
Daniel Wass táhl útočnou akci domácího celku po pravém křídle. Domácí záložník chtěl odcentrovat na malé vápno, ale Diego Reyes byl proti.
63
Moreno hraje v posledních minutách opravdu aktivně. Hostující útočník neúnavně napadá rozehrávku domácího celku. Blanco měl nyní problémy s rozehrávkou, ale ustál je.
62
Gerard Moreno spěchal do pokutového území za vysokým obloučkem. Rubén Blanco však vystartoval z branky a schoval míč do rukavic.
61
Espanyol zahrával rohový kop. Vysoký centr přilétl na malé vápno, kde ve vzdušném prostoru kraloval Sergi Gómez. Hosté přesto zůstávají u míče.
60
Hosté vhazovali v blízkosti pokutového území. Do odraženého míče se z jeho hranice opřel Hernán Pérez, jehož rána těsně nad zemí minula levou tyč.
59
Pione Sisto operoval s míčem na polovině Espanyolu. Domácí záložník roztáhl hru na levou stranu, jenže obrana Espanyolu zafungovala na jedničku.
58
Až nyní se domácí fotbalisté dostali z rostoucího tlaku soupeře. Domácí zadáci si vyměnili krátké přihrávky a Celta rozvíjí útočnou akci.
57
Snad poprvé ve druhé půli se probudili domácí fanoušci. Příznivci Celty nyní hlasitě skandují a ženou své oblíbence vpřed. Domácí to ale budou mít těžké.
56
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Javi Fuego, přichází José Manuel Jurado.
55
Iago Aspas se pohyboval s míčem v pokutovém území Espanyolu. Domácí útočník se však nechal vytlačit na jeho hranici a poté o míč přišel.
54
David López se vydal na průnik po pravé straně. Hostující fotbalista sice obešel dva soupeře, jenže Pione Sisto před ním odkopl míč do bezpečí.
53
Espanyol se ve druhém poločase drží na míči. Hosté kombinují v blízkosti půlící čáry a snaží se najít skulinku v defenzívě Celty.
52
Caicedo dostal přihrávku do pokutového území. Hostující útočník stál zády k brance a musel se otáčet. Domácí obránci k němu stačili přistoupit a zabránili mu v zakončení.
51
Rubén Blanco pohlídal cestu prudké přihrávky do zámezí. Domácí brankář bude vykopávat od branky. Espanyol je zatím aktivnější.
50
Daniel Wass si pohybem řekl o vysokou přihrávku na hranici ofsajdu. Domácí záložník ale nemohl branku Espanyolu ohrozit, López byl u míče dříve.
49
Javi López si naběhl na parádní přihrávku za obranu a okamžitě centroval na malé vápno. Blanco dával pozor a došel se pro padající míč.
48
Hugo Mallo podpořil ofenzívu Celty náběhem po pravé straně, řekl si o přihrávku za obranu, ale nakonec nemohl pokračovat. Asistent rozhodčího odmával ofsajd!
47
Espanyol se vydal napadat rozehrávku domácího celku. Caicedo zatlačit na stopery Celty, ale ti ve spolupráci s Blancem dostali míč do bezpečí.
46
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Sergi Gómez.
46
Bláznivý první poločas je u konce! Celta vlétla do utkání aktivně a Iago Aspas po dvaceti minutách otevřel skóre nádhernou střelou z přímého kopu. Espanyol však ve 28. minutě vyrovnal zásluhou Gerarda Morena. O další tři minuty později vrátil Daniel Wass domácímu celku vedení nádhernou střelou. Celta se však radovala jen minutu. Pablo Piatti si totiž naběhl na zadní tyč a prostřelil domácího brankáře. V samotném závěru poločasu viděl Fontas druhou žlutou kartu a Celta bude dnešní duel dohrávat v desíti.
45+1
45
Espanyol se ihned v závěru prvního poločasu snažil využít své početní převahy. Pablo Piatti si řekl o přihrávku na levou stranu, nicméně Gustavo Cabral před ním odhlavičkoval míč do bezpečí.
44
Fontas zasáhl ve skluzu míč rukou a hlavní rozhodčí mu ukázal žlutou kartu. Jelikož jde o druhou žlutou kartu, musí odejít do kabin! Celta bude dohrávat v oslabení!
43
Hugo Mallo musel rozkmitat své rychlé nohy, aby dostihl nepřesnou přihrávku na pravou stranu. Krajní zadák Celty to stihl a domácí pokračují v kombinaci.
42
Rubén Blanco vyrazil daleko z branky, aby vypomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Celta se v závěru prvního poločasu tlačí do útoku.
41
Iago Aspas ustál důrazný souboj na hranici pokutového území a odcentroval na zadní tyč, kde byl Sisto. Druhý jmenovaný nedokázal přes zásah stopera zakončit.
40
Diego López odkopl míč na polovinu domácího celku, nicméně fotbalisté Viga ihned vrátili míč zpátky na polovinu Espanyolu.
39
Celta Vigo měla k dispozici další přímý kop z nadějné pozice. Daniel Wass vyslal prudkou ránu z velké vzdálenosti a jeho dělovka prosvištěla kolem branky.
38
Jonny Castro dostal pěknou přihrávku na pravou stranu, posunul míč na Sista, který okamžitě vypálil a jeho rána se zastavila až o brankovou konstrukci!
37
Pione Sisto to přehnal s agresivitou v souboji u pravé postranní čáry. Domácí středopolař si v souboji pomohl rukama a dopustil se faulu.
36
Pione Sisto našel Aspase, který mu okamžitě vrátil míč, jenže Caicedo se vrátil pomoci hostující obraně a vybojoval míč pro Espanyol.
35
Espanyol měl k dispozici další přímý kop. Aaron vymyslel zajímavý centr do pokutového území. Brankář Rubén Blanco vystartoval z brankové čáry a schoval míč do rukavic.
34
Espanyol po brzkém vyrovnání pokračuje v aktivní hře. Hosté napadají rozehrávku Celty hluboko na její polovině. Caicedovi nyní chyběl malý kousek.
32
Espanyol právě vstřelil branku!
Tak tohle je naprosto neskutečné utkání! Hosté bleskově vyrovnávají na 2:2! Caicedo prodloužil centr z pravé strany na zadní tyč, kde se do balónu opřel PABLO PIATTI, jehož dělovka z úhlu prosvištěla za záda domácího brankáře!
31
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
A další parádní branka! Domácí si berou zpět ztracené vedení a byla to opravdová paráda! DANIEL WASS si připravil míč do středu hrací plochy a opřel se do skákavého balónu. Jeho prudká rána zapadla přesně k tyči!
30
Je za námi půlhodina hry a zatím sledujeme pohledné utkání. Domácí Celta se tlačí do útoku, nicméně Espanyol se snaží hrozit pomocí rychlých protiútoků.
28
Je vyrovnáno! Hosté zahrávali rohový kop. Na centrovaný míč si na přední tyči naskočil GERARD MORENO, který prudkou hlavičkou mimo dosah brankáře rozvlnil síť domácí svatyně!
28
Exekuce přímého kopu z hranice pokutového území se zhostil Pablo Piatti. Hostující záložník však trefil zeď, od které se míč odrazil na roh.
27
Andreu Fontàs fauloval unikajícího Morena na hranici pokutového území a vidí žlutou kartu. Hosté navíc rozehrají přímý kop ze skvělé pozice.
26
Pablo Piatti znovu zabíhal za obranu domácího celku. Včas k němu přistoupil Gustavo Cabral, který napálil balón vysoko na tribunu.
25
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání! John Guidetti přidal svému pádu v pokutovém území a za filmování vidí žlutou kartu.
24
Pablo Piatti podpořil ofenzívu hostujícího celku náběhem po levé straně a dokonce odcentroval před branku. Jeho pobídku odvrátil pozorný Cabral.
23
Diego López se vydal ven z branky a zahrál si s klidem hostujících fanoušků. Brankář Espanyolu odkopl míč na poslední chvíli před napadajícím Guidettim.
21
Nádherná branka domácího celku! Sám faulovaný IAGO ASPAS se ujal exekuce přímého kopu. Nejlepší střelec domácího celku zakroutil míč přes zeď k levé tyči Lópezovy branky! Hostující brankář neměl šanci!
20
Nemanja Radoja bleskově vybojoval míč zpět na kopačky domácích fotbalistů. Celta pokračuje v uspávací kombinaci v blízkosti půlící čáry.
19
Až nyní se hosté osvobodili z dlouhého tlaku domácího celku. Daniel Wass se dopustil útočného faulu a Espanyol bude rozehrávat přímý kop.
18
Radoja vymyslel prudkou kolmici mezi obránce Espanyolu. Za prudkou přihrávkou srbského fotbalisty se rozběhl Wass, který míč nedostihl.
17
Celta pokračuje v aktivním pojetí hry. Hugo Mallo operoval na pravé straně, jenže krajní obránce domácího celku neobešel soupeře a vybojoval jen aut.
16
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Marc Navarro, přichází Javi López.
15
První velká šance dnešního utkání! Radoja se v pokutovém území dostal k odraženému míči, mohl si vybrat, kam vypálí, ale z dobré pozice minul branku!
14
John Guidetti udržel pro domácí celek takřka ztracený míč. Celta se přesto musela uchýlit k přihrávce do defenzívy. Domácí nepouštějí soupeře do hry.
13
Hra je přerušena. Na trávníku zůstává ležet Marc Navarro, který se drží za levé stehnou. Vypadá to na svalový problém. Hosté podle všeho budou střídat.
12
Jonny Castro obdržel míč na levou stranu. Krajní obránce domácího celku si netroufl na odcentrování a raději vrátil míč zpátky ke kolegům z obrany.
11
John Guidetti se rozbíhal za další vysokou pobídkou za obranu Espanyolu, jenže tentokrát neměl šanci prudkou pobídku dostihnout. López měl k balónu o kus blíže.
10
Hugo Mallo vymyslel nádherný centr na malé vápno, kam spěchal Wass. Před domácím fotbalistou na poslední chvíli zasáhl Diego Reyes.
9
Na druhé straně vyslal Aarón nadýchaný centr na značku pokutového kopu. Jeho prudký centr nezasáhl nikdo z nabíhajících fotbalistů Espanyolu.
8
Cabral našel dlouhou přihrávkou na pravou stranu Aspase. Nejlepší střelec domácího celku se uvolnil a odcentroval, jenže Guidetti v souboji upadl.
7
Espanyol měl k dispozici exekuci přímého kopu. Do pokutového území přilétl vysoký centr, který odvrátil připravený Gustavo Cabral.
6
John Guidetti se hnal do pokutového území, kam Aspas přizvedl míč hlavou. Domácího útočníka dobře zablokoval obránce a Diego López si došel pro míč.
5
Domácí fotbalisté v úvodních minutách dominují statistice držení míče. Celta kombinuje s balónem na své polovině a čeká na skulinky v obraně soupeře.
4
Tentokrát už si John Guidetti poradil se zpracováním vysoké přihrávky na hranici ofsajdu. Domácí útočník poté předvedl špatnou kličku a balón ztratil.
3
John Guidetti spěchal za dlouhou přihrávkou na levou stranu. Švédský útočník byl u míče jako první, nicméně před dobře napadajícím obráncem jej neudržel.
2
Aarón operoval na levé straně, vydal se do sprinterského souboje s obráncem a dokonce odcentroval. Andreu Fontàs míč odkopl do bezpečí.
1
Hosté obstarali výkop do dnešního utkání. Espanyol se ihned vrhl do útoku, ale Pérez si nedokázal zpracovat vysokou přihrávku na pravou stranu.
1
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Domácí nastoupí ve světle modrém, zatímco Espanyol přijel v černých dresech.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo, Cabral, Fontàs, J. Castro – Radoja, Wass, Díaz – Aspas, Guidetti, Sisto.
Náhradníci: S. Álvarez – Beauvue, Bongonda, Rossi, Jozabed, Sergi Gómez, Cheikh Diop.

Espanyol Barcelona: Diego López – Navarro, Ó. Duarte, D. Reyes, Aarón – H. Pérez, Fuego, David López, Piatti – G. Moreno, F. Caicedo.
Náhradníci: Prieto – V. Álvarez, J. A. Reyes, Jurado, Javi López, Diop, Roca.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco.
Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři se spolu naposledy utkali na konci měsíce září. Dlouho se hrál vyrovnaný duel, ale Celta v nastaveném čase vsítila dvě branky a vyhrála 2:0.
Real Club Celta de Vigo

Celta Vigo zatím zaostává za výkony z minulé sezóny. Aktuálně drží desátou pozici právě za svým dnešním soupeřem. Celta totiž vybojovala o bod méně, na kontě jich teda má třicet čtyři. Kvůli žlutým kartám dnes bude domácí lodivod postrádat Roncagliu. Přesto se může spolehnout na Aspase, který se v letošním ročníku trefil už třináctkrát. V minulém kole Celta remizovala 1:1 na půdě Gijónu.
Espanyol Barcelona

Espanyol zatím zažívá průměrnou sezónu. Po čtyřiadvaceti odehraných kolech mu patří devátá pozice. Espanyol má na svém kontě třicet pět bodů a ve vyrovnané tabulce pokukuje po pohárových příčkách. Na hřištích soupeřů se mu navíc v letošní sezóně daří. V minulém kole porazil na svém stadionu 3:0 trápící se Osasunu.
Dobrý večer všem příznivcům španělského fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Primera Division. Společně se dnes podíváme na duel mezi Celtou Vigo a Espanyolem. Výkop je stanoven na 21:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.