Celta Vigo - Granada: Hotovo! Domácí Pape Diop propálil Ochou a uzavřel na 3:1

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí zaslouženým vítězstvím Celty Vigo, která průběh zápasu naprosto kontrolovala a potvrdila pozici favorita. Granada nepředvedla v podstatě vůbec nic, s výjimkou závěru zápasu, kdy se podařilo Kravecovi snížit. Na víc se již ale hosté nezmohli, když pak vrhli všechny síly do útoku, inkasovali rozhodující třetí gól a bylo hotovo.
90+3
90+3
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
PAPE DIOP pečetí dnešní vítězství Celty celkem snadným gólem, hosté vsadili vše na útok a vzadu zůstala jen dvojice obránců, ti jen přihlíželi akci Señé – Diop.
90+2
Guillermo Ochoa podržel tým proti střele Josepa Señého!
90+1
Nastavují se tři minuty, hostům již na vyrovnání moc času nezbývá.
90
Je tu poslední minuta řádné hrací doby, hosté potřebují gól k tomu, aby si odvezli alespoň bod.
89
Domácím se nyní daří odehrát míč, směřují před pokutové území, ale jen na krátko.
88
Hosté se nyní snaží co nejrychleji vrátit na polovinu Celty.
87
Granada právě vstřelila branku!
Chyba domácích v rozehrávce, Gustavo Cabral ztratil míč a ARTEM KRAVEC se tak dostal do vápna, odkud z levé strany překonal Blanca.
86
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Pape Diop.
85
Ezequiel Ponce pronikl po levém křídle do zakončení, křižnou střelou ale netrefil branku Celty.
84
Po rychlém brejku musel zasahovat naopak na druhé straně Rubén Blanco.
84
Místo toho měli domácí výhodu rohového kopu, který Josep Señé rozehrál z pravé strany, ale domácí branku soupeře neohrozili.
83
Zákrok ve vápně Granady „na hraně“, Omer Atzili svalil k zemi útočícího hráče, ale sudí nepíská.
82
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Josep Señé.
81
Z pravé strany rozehrál také Daniel Wass, Gustavo Cabral hlavičkuje, ale míč letí nad branku.
80
Míč končí vedle branky, ale sudí nařizuje další roh, tentokrát z pravé strany.
80
Vzápětí ale domácí vybojovali rohový kop, který rozehraje Daniel Wass z levé strany.
79
Ezequiel Ponce nechce pustit Guidettiho do vápna a povedlo se mu to, dobrá obranná práce.
77
Guillermo Ochoa vykopává od své branky, míč směřuje na útočnou polovinu.
76
Daniel Wass rozehrál z levé strany, ale akci Celty přerušil odpískaný ofsajd.
75
John Guidetti vybojoval druhý rohový kop pro svůj tým a je to druhý roh celého utkání.
74
John Guidetti zazdil dobře se vyvíjející akci domácích, kdy nedokázal včas přihrát a o míč nakonec přišel.
73
Artem Kravec se dostal ke střele zpoza vápna Celty, ale branku minul.
72
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Uche Henry Agbo, přichází Ezequiel Ponce.
70
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Giuseppe Rossi, přichází John Guidetti.
68
Urputný souboj o každý míč pokračuje, nyní hrají domácí, kteří se ale dopředu rozhodně neženou.
66
Hostům se nyní nedaří přejít půlící čáru, po dobrém úvodu druhé půle je to již zase podobný obrázek hry, jako v poločase prvním.
65
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Franck Tabanou, přichází Alberto Bueno.
62
Žlutou kartu dostává Franck Tabanou (Granada).
61
Guillermo Ochoa byl venku z branky a toho si všiml Iago Aspas, který z dálky zkusil gólmana Granady zaskočit, to bylo těsné!
59
Kdykoliv mají míč hosté, diváci usilovně pískají, ti se tedy zatím ve druhé půli napískají...
57
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Andreas Pereira, přichází Omer Atzili.
56
Hraje se ve středu hřiště, míč mají ve své moci domácí.
54
Po delší odmlce se domácí dostávají na polovinu soupeře.
52
Granada na útočné polovině, ale vlastními chybami se hosté připravují o šance.
50
Je za námi prvních pět minut prvního poločasu, hosté jsou aktivnější, než co jsme sledovali v poločase prvním.
48
Jonathan Castro faulován útočícím Foulquierem, míč získávají domácí.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
První poločas byl jasně v režii domácích, kteří soupeře téměř k ničemu nepustili. Hosté se dostávali na polovinu soupeře sporadicky, v závěru poločasu již vůbec ne a všechnu svou sílu věnovali pouze urputné defenzivě.
45
45
Poslední minuta prvního poločasu, stále stejný obrázek hry, hosté pod velkým tlakem.
42
Hosté se dostali pod velký tlak, domácí jasně lepší.
41
Žlutou kartu dostává Sergi Samper (Granada).
39
Pohledná kombinace domácích, kteří nyní při akci na jeden dotek dokonale vyšachovali defenzivu soupeře, po přihrávce Aspase si do vápna naběhl THÉO BONGONDA, který pohotově zakončil a zvýšil vedení domácího týmu.
37
Guillermo Ochoa si pohlídal nákop do vlastního vápna a má míč ve své moci.
35
Hosté stále bez míče, domácí mají velkou převahu v držení míče, mohli by toho využít ke vstřelení dalšího gólu.
34
Žlutou kartu dostává Andreas Pereira (Granada).
32
Celta opět na útočné polovině, je to ale těžké, hosté zahustili střed hřiště.
30
Je za námi první půl hodina hry a zatím toho bylo k vidění opravdu málo. Domácí se dostali do vedení ve 23. minutě a zatím svůj náskok v pohodě drží.
28
Domácí s míčem u půlící čáry, míč směřuje na pravou stranu.
27
Ale Dimitri Foulquier se provinil útočným faulem, Radoja rozehraje.
26
Guillermo Ochoa rozehrává od své branky, pas na pravou stranu, hosté útočí.
25
Nechybělo málo, aby domácí navýšili své vedení, Guillermo Ochoa včasným výběhem zneškodnil střelu Wasse.
23
Hráči Granady nyní po sobě nevěřícně hledí Jeden z obránců totiž zastavil pas před branku, ale od něho se míč odrazil a dobíhající IAGO ASPAS ho dokázal napálit z malého vápna do branky.
22
Míč končí v autu, domácí vhazují z pravé strany, na své poloviny, od Blanca začíná další kombinace.
21
Celta Vigo zatím častěji drží míč, ale to je asi tak všechno...
20
Prvních dvacet minut za námi, zatím je to jedna velká fotbalová nuda, bohužel.
19
Pas za obranu Granady, kam si dvojice útočících hráčů nabíhá, ale dřív je u míče Guillermo Ochoa.
17
Guillermo Ochoa vykopává od své branky, hosté ale nezahrozí, Mehdi Carcela-González nedokázal míč zpracovat, hrají domácí.
16
Jonathan Castro šel do hlavičkového souboje na polovině Granady, ale přepadl přes záda bránícího hráče a k míči se nedostal.
15
Po delší době se Granada dostává na útočnou polovinu, Dimitri Foulquier by ale musel mít raketový pohon, aby dostihl nepřesnou přihrávku Kravece.
14
Granada se těžko dostává přes půlící čáru, pokud hosté drží delší dobu míč, je to výhradně na vlastní polovině.
13
Ve hře zatím hodně chyb a nepřesností, k vidění není v podstatě žádná akce, to je škoda.
12
Útočný faul domácích, Uche Henry Agbo rozehrává, ale hosté hned ztrácí míč.
10
Postupná kombinace Celty Vigo, nepřesný pas vysílá Nemanja Radoja, hosté ale posléze vrací míč zpět.
9
Ofsajdem končí akce domácích, kdy si na dlouhý nákop nabíhá Iago Aspas.
8
První střelecký pokus si připisuje hostující Artem Kravec, který z levé strany přestřeluje branku soupeře.
6
Domácí s míčem u půlící čáry.
5
Hraje se zatím hlavně ve středu hřiště, opatrný úvod zápasu.
4
Míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany, na své polovině.
2
Domácí s míčem u půlící čáry, pas na pravou stranu, kde si nabíhá Wass, který ale upadl.
1
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – J. Castro, Cabral, Fontàs, Roncaglia – Wass, Radoja, Díaz – Aspas, Rossi, Bongonda.
Náhradníci: Villar – Guidetti, Sisto, Lemos, Sergi Gómez, Señé, Diop.

Granada: Ochoa – Foulquier, Vezo, Lombán, Saunier, Tabanou – Carcela-González, Samper, Agbo, Pereira – Kravec.
Náhradníci: Olazábal – G. Silva, Ponce, Toral, Atzili, Cuenca, Bueno.

Rozhodčí: Trujillo – Álvarez, Escuela.
GRANADA
Granada se probudila doslova za pět minut dvanáct a konečně začala sbírat body. Po debaklu 1:7 na hřišti Atlética Madrid v polovině října přišlo období remíz, kdy Granada doma remizovala s Gijónem, pak těsně prohrála na hřišti Barcelony 0:1, aby poté zase doma uhrála bod s La Coruňou a v posledním kole i na hřišti Valencie, pokaždé výsledkem 1:1! A na posledním místě se tak na rozdíl dvou bodů přiblížila alespoň předposlední Osasuně.
CELTA VIGO
Celta nezvládla v týdnu pohárový souboj Evropské ligy s Lutychem, který nedokázala na domácím hřišti porazit. Tím si řádně zkomplikovala postupové plány ze skupiny, protože aktuálně se o druhé místo, za suverénním Ajaxem, pere právě Celta s Lutychem. Oba mají stejný počet bodů, rozhodne tak poslední kolo. V LaLize se je Celta uprostřed tabulky, přesněji na jednáctém místě, se čtyřbodovou ztrátou na pohárové příčky!
Vítejte u onlajn přenosu utkání třinácého kola španělské LaLigy, v němž domácí CELTA VIGO přivítá GRANADU CF. Utkání se odehraje na stadionu Balaidos ve Vigu a provede jím trojice španělských sudí, jako hlavní Daniel Trujillo, na čarách s asistenty Marcosem Álvarezem a José Escuelou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.