Granada - Atlético | ONLINE | 11.3.2017 20:45 | La Liga 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Atlético Madrid zapisuje tři body ze zápasu španělské ligy proti Granadě. První půle víceméně nudila, předvedla pramálo zajímavého. I v té druhé to vypadalo, že se oba soupeři rozejdou třeba bez vstřelené branky. To ovšem změnila krásná rybička Griezmanna. Jinak se druhé dějství hrálo ve vynikajícím a opravdu se bylo na co dívat!
90+4
Konec zápasu.
90+4
Domácí Wakaso podrazil Griezmanna na levé straně při jednoduchém přechodu Atlética do útoku. Druhá žlutá karta v zápase pro hráče Granady, a to znamená, že domácí celek bude dohrávat o desíti.
90+3
Nejdříve hostující obrana nepustila soupeře ke střele, následně ani k dalšímu zakončení....
90+2
Emoce planou. Godín (ATM) se pošťuchoval ve vápně Atlética se soupeřem a dostává žlutou kartu.
90
Velice rychle jsme viděli konec akce domácích po pravé straně, Boga alespoň vybojoval rohový kop.
90
Rohový kop z pravé strany a posléze faul na Kokeho, to jsou dvě věci, které momentálně hrají s hráči Atlética.
89
Vrsaljko našel Griezmanna, ten mu chtěl míč vrátit, ale Vrsaljko se nedostal k zakončení na bližší tyč.
88
A ohrožením hostující branky neskončil ani domácí aut, Atlético už spoléhá na svojí obranu.
88
Po Kravecově centru z pravé strany do ohně a sérii hlavičkových soubojů je stále ve vedení hostující celek. Oblak nemusel zasahovat.
87
Teď už to chtějí hosté uhrát především vzadu, už se moc neženou dopředu a šetří čas, kde se dá.
86
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Yannick Ferreira-Carrasco, přichází Šime Vrsaljko.
86
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Matthieu Saunier, přichází Aly Malle.
84
Atlético právě vstřelilo branku!
Atlético jde v samotnému závěru zápasu do vedení. Hosté rozehrály rohový kop z levé strany nakrátko, Koke z levého rohu pokutového území odcentroval na zadní tyč, kde ANTOINE GRIEZMANN rybičkou ke vzdálenější tyči posunul hostující celek do vedení. 0:1. Asistence: Koke.
83
Zatím ne. Nicméně změnit na tomhle může něco rohový kop z levé strany. Jak němu došlo? Přihrávkou Luise na Carrasca a zákrokem domácího beka.
82
Může se stát, že tohle utkání skončí bezbrankovou remízou. Změní na tom něco hra Kokeho po přihrávce Carrasca?
81
Juanfran Torres (ATM) podrazil svého soupeře na levé straně na polovině hostů. Žlutá karta pro beka Atlética!
80
Vše začalo dobrou křižnou přihrávkou na levou stranu na Griezmanna na levou stranu,který našel ve vápně domácích Luise, posléze se kolem soupeře obtočil ke střele, která ovšem neměla razanci a měla jít k levé tyči Correa.
79
Kokemu nejprve utekl míč, následně předvedl hezké nůžky, Atlético zůstane u míče.
78
Saúl sice nic nevymyslel na levé straně, míč se posléze dostal na stranu pravou, Juanfran vhazuje.
78
Gimenéz dobře stínoval svého soupeře na levé straně a podstatné bylo, že jej nenechal odcentrovat.
77
Z opakovaných záběrů je vidět, že to rozhodně jistý výběh Oblaka z branky nebyl a byla z něj vidět velká nejistota.
77
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Héctor Litri, přichází Isaac Cuenca.
76
Carrasco to celé začal ziskem míče pro hosty, následně se do hry dostal Correa, ten přenesl hru na levou stranu na Griezmanna, k odraženému centru hostujícího útočníka se ovšem nedostal nikdo z jeho spoluhráčů.
75
Nejprve hosté ztratili míč, následně si Oblak pohlídal centr Wakasa z levé strany!
74
Jeden z domácích hráčů na polovině hřiště ukázal, jak špatně může vypadat krytí míče. Hráč Granady prostě nevěděl o Gimenézovi, který snadno získal míč, ale zároveň uspěchal přihrávku na jednoho z hráčů Atlética na hrotu útoku.
73
Když srovnáme střídající hráče obou týmů. Tím myslím Kravece a Correu, tak mi z toho vychází určitě lepší hodnocení pro hostujícího hráče.
72
Tady není o čem. Jeden z hostujících beků rozehrál na Saúla, ten byl podražený, byl zkrátka daleko dříve u míče než Wakaso (GRN). Žlutá karta pro hráče Granady.
72
Wakaso zvolil autové vhazování a na pravé straně se k míči dostal Periera, následoval centr na přední tyč, avšak žádný zákrok Oblaka!
71
Gimenéz fauloval, a sice držel Kravece na levé straně hřiště, takže domácí hráči získali míč.
70
Carrasco byl tím, kdo opět byl při chuti a přihrál Correovi, ten si navedl míč na pravou nohu, ale z levé strany z dvaceti metrů poslal míč doprostřed branky, kde stál domácí brankář.
69
Na držení míče je tenhle zápas stejně jako na branky vyrovnaný. Jan Oblak vykopává od vlastní branky.
68
Godín nejprve obral v souboji na polovině hřiště Foulquiera, následně domácímu kapitánovi nezbylo nic jiného než obejmout hostujícího obránce jako Lukáš Krpálek, takže žlutá karta po právu.
67
Nejprve Koke střílel z pravé strany na bližší tyč, zákrok domácího brankáře znamenal rohový kop. K míči se ovšem nedostal Godín.
66
Přijde mi, že hostům pomohl především příchod Correy, tenhle hráč zvedl hru hostujícího celku směrem dopředu.
65
Po autovém vhazování z levé strany zahrozil střelou z jedničky z pravé strany z dvaceti metrů domácí kapitán, ale Oblak byl bez práce.
64
Velice snadno a jednoduše prošel Boga mezi dvěma soupeři, a tak mohl z levé strany odcentrovat na penaltu Héctor, tam už ovšem byl Oblak!
63
Nejprve hru domácího celku tvořil na levé straně Wakaso, posléze se k míči dostal Periera a trefil se výrazně vedle levé tyče.
63
Tak nejenže to měl Luis při práci s míčem na levém kraji obrany složité, ale hostující bek dokonce přišel o balon.
62
Zdálo se, že Luis bude hledat vhazováním z levé strany Carrasca, ale hostující bek se rozhodl poslat míč do vápna na bližší tyč, tam se ovšem nedostal k míči nikdo z hráčů Atlética!
61
Domácí kapitán fauloval Kokeho na polovině hřiště, hosté mají k dispozici volný přímý kop.
61
Střela Kravece z takových pětadvaceti metrů pravou nohou míří hodně vedle levé tyče, ale tomu druhému poločasu chybí jediné- góly. Jinak zatím výborná podívaná!
60
A znovu Carrasco vynikající práci vytvořil prostor pro střeleckou pozici Correy, druhý jmenovaný hráč trefil ve vápně domácích z levé strany z jedničky pouze jednoho z hráčů Granady.
60
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Nicolás Gaitán, přichází José Giménez.
59
Nejprve Koke rozehrál akci hostů, hostující záložník našel Carrasca, ten udělal stahovačku soupeři, následně k němu jeden z domácích hráčů pozdě přistoupil a Belgičan se trefil z pravé strany křížem těsně vedle levé tyče.
58
Ale druhý poločas zatím baví. Zatím je druhá půle daleko lepší než ta první a tenhle zápas začíná bavit, začíná gradovat.
57
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Adrián Ramos, přichází Artem Kravec.
57
Savič našel svým nákopem Gaitána, který ukázal dobrou práci s míčem na levé straně, ale možná trochu zbytečně hledal Correu, Atlético posléze ztratilo míč, aniž by se dostalo ke střele.
57
Yannick Carrasco (ATM) si podržel svého soupeře a následně si prohlédl žlutou kartu.
56
Začátek akce vynikající a postaral se o to Agbo, jenže špatná finální fáze domácích borců na levé straně ve vápně hostů nedonutila Oblaka k zákroku!
55
Druhá půle se hraje ve výborném tempu. Dobrou práci odvedl Gaitán, který dostal míč na pravou stranu na Griezmanna, Francouz se levou nohou zbavil soupeře a posléze pálil těsně vedle pravé tyče.
54
Wakaso sebral míč, tuším, Saúlovi, následně si Godín chtěl vymodlit faul v souboji s Ramosem, což se mu vůbec nepovedlo a může být rád, že nakonec domácí nevystřelili.
53
Jeden z domácích hráčů na pravé straně dostal mezi dvěma soupeři míč na svého spoluhráče, následovala přihrávka na hranici penalty, kde zakončení uspěchal Ramos a poslal míč doprostřed branky, kde byl Oblak!
52
Wakaso přenesl vzdušnou přihrávkou míč na levou stranu, ale Periera, ačkoliv měl dobrou rychlost, tak se nedostal k zakončení.
51
Atlético vstupuje velice dobře do druhého poločasu, ale teď musel v souboji se soupeřem ve vápně hostů zasáhnout tělem obránce Savič.
50
Gaitán a Carrasco stáli u balonu, Belgičan přiťukl míč spoluhráči, ten odcentroval, Ochoa byl hodně nejistý při výběhu z branky, načež zmiňovaný Belgičan vypálil z jedničky pravačkou z hranice vápna a mířil do pravé poloviny domácí branky. Brankář Granady vytasil vynikající zákrok, následně si domácí hráči pokryli dorážející soupeře.
49
Nejprve Carrasco napálil z dobré pozice z levé strany domácí zeď, posléze byl Belgičan faulovaný.
48
Griezmann utekl Ignasonovi (GRN), ten zatahal Francouze za dres, teď může být domácí hráč rád, že tohle bylo ještě před vápnem. Každopádně karta je tu.
47
Koke hlavičkoval na polovině hostů a myslel si, že najde Correu, druhý jmenovaný hráč dostal ovšem míč na paty o hrací předmět přišel.
46
Correa dobrým pohybem vybojoval rohový kop z levé strany, který rozehrál Gaitán. Tuhle situaci si hostující hráč zopakoval, zejména druhý centr byl nadějný, ale jeden z hostů fauloval ve vápně domácích.
46
Godín hledal na levé straně Carrasca, Atlético bude vhazovat.
46
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Partey, přichází Ángel Correa.
46
Začal druhý poločas.
V prvním poločase toho moc hezkého k vidění nebylo. Griezmann a Carrasco toho moc dopředu nepřevedli, ale to platí o celém Atléticu. Hostující tým sice dobře brání, ale lepší mi přišlo domácí mužstvo. Granada myslím, že v úvodním dějství více držela míč a byla také aktivnější v ofenzivě.
45
První poločas skončil.
45
Teď už to ofsajd nebyl, Griezmann dostal dobrou přihrávku na hranici ofsajdu, ale k míči se ovšem nedostal díky vynikajícímu zákroku domácího beka v krásném rychlostním souboji.
44
Ale teď to byl právě Gaitán, který prohrál souboj s Wakasem, jenž se ho chtěl zbavit, tohle byl zákrok na žlutou kartu, hostující hráč zasáhl koleno domácího fotbalisty.
43
Jeden z domácích hráčů zasáhl ve skluzu Gaitána, k míči se postavil Carrasco, Griezmann ukázal, jak má vypadat výběr místa ve vápně a z levé strany těsně hlavou minul křížem pravou tyč domácí branky. Nicméně, nutno podotknout, že hned dva hráči Atlética byli v ofsajdu.
41
Ten začátek akce hostů vypadal slibně, vše začalo výměnou míče mezi Saúlem a Kokem, nicméně skončilo po nepřesném centru Carrasca z pravé strany na bližší tyč.
40
Savič jako kdyby chtěl zrychlit hru a možná i překvapit domácí hráče, ale jeden z útočníků hostů se nedostal k míči.
40
Atlético vhazuje na polovině soupeře, ale s dvěma míči se fotbal opravdu nehraje, takže repete pro hosty.
39
Griezmann si sbíhal do ideální pozice na levé straně, ale byl z toho pouze ofsajd hostujícího týmu.
39
Atlético v Granadě je zatím asi horším týmem a nepředvedlo vůbec nic, co by potěšilo hostující fanoušky. Ochoa nemá za sebou žádný těžší zákrok!
38
Wakaso nahrává stoperovi Granady, který nikam nespěchá a pomáhá si s brankářem domácího celku.
37
Rychlá akce domácích, Periera neměl na vybranou, a tak přišel přizemní centr z levé strany, ale domácí hráči se nedohodli, kdo zakončí, takže k míči se dostal Oblak!
37
Wakaso šikovně centroval na zadní tyč a vtom se z centr změnil na střelu, respektive na přímé ohrožení hostující branky, Oblak couval, ale stihl míč vyboxovat!
36
Nejprve byl nedůsledný v souboji s Perierou Koke, následně se domácí fotbalisté neprosadili.
35
Tohle vypadalo nadějně pro hosty, kteří nepustili domácí hráče ke střele, Griezmann hledal Carrasca, který by jinak šel asi sám na brankáře Granady, ale na poslední chvíli přerušila domácí obrana útok Atlética.
34
Obrovská chyba Juanfrana v rozehrávce po pravé straně, Periera se dostal k míči velice snadno a domácí tvoří hru.
33
Periera našel na levé straně Héctora, který odcentroval přes Juanfrana, ale nikdo z domácích hráčů se nedostal k zakončení.
32
Gaitán hledal jednoho z útočníků Atlética na levé straně, ale obrana Granady nepřipustila pokračování akce týmu z Madridu.
31
Tenhle fotbal baví možná tak fanoušky defenzivní kopané, ale jinak asi nikoho. Diego Godín je tím, kdo drží míč na polovině hostů.
31
Juanfran vhazoval z pravé strany, na polovině hřiště nic nevymyslel Partey, nicméně bek hostů opět vhazuje.
30
Wakaso rozehrál standardní situaci, k míči se na zadní tyči nedostal Silva, následoval roh z pravé strany, který rozehrál Periera, ale Partey zablokoval střelu jednoho ze soupeřů.
29
Periera se trefil do míst, kde stál sudí Hernández, k míči se i tak dostali domácí a výsledkem všeho byl faul Carrasca.
28
Vynikající vedení míče v podání Luise, který přešel snad přes tři hráče, následně Partey hledal na pravé straně Carrasca, ale jeden z domácích hráčů výborně zasáhl skluzem.
27
Atlético zatím pasivní směrem dopředu, ale dobré v obraně. Griezmann s Carrascem neměli žádnou větší šanci, což platí ovšem nejen pro spoluhráče, ale také pro soupeře.
26
Juanfran stínoval Héctora v souboji u levé postranní čáry, následně sice obránce Atlética postrčil soupeře, ale sudí Hernández ukazuje, že vhazovat bude tým z Madridu.
25
Vidíme výborné krytí míče Juanfrana v souboji s Perierou, to je ten důvod proč hosté zůstanou u míče.
24
Tak tohle byla zajímavá šance. Gaitán nacentroval míč do ohně z levé strany na přední tyč, kde chybělo pouze lepší umístění pokusu Saviče ve skluzu a hosté mohli vést 1:0.
24
Saunier (GRN) dostává žlutou kartu za faul na Gaitána u levé postranní čáry.
23
Ochoa hledal svým výkopem Héctora na levé straně na polovině hřiště, ale Atlético se bez větších problémů dostalo k autovému vhazování.
22
Vše začalo faulem na Luise na levé straně, poté pokračovalo držením míče Griezmanna, Koke následně našel Carrasca, ten mu míč vrátil, ale právě Koke střílel z dvaceti metrů křížem mimo branku domácích.
21
Agbo je hráčem, který fauluje zezadu Luise, k míči se posléze dostává Godín.
21
To byla obrovská rychlost, kterou disponoval Boga, ale prostě mezi třemi soupeři neměl šanci na úspěch, následně si Savič ukopl balon.
20
Strašně pomalý byl začátek útok hostů, Carrasco přihrál dozadu na Griezmanna, Atlético se nikam nehrne.
20
Periera se dostal k míči poté, co se dva hráči hostů srazili, takže následovala přihrávka na pravou stranu na domácího kapitána.
19
Hostující Saúl a domácí Ignason jsou zatím dva hráči, kteří mají stoprocentní úspěšnost přihrávek.
19
Boca fauluje na levé straně na polovině hostů Kokeho, takže hostující fotbalisté budou mít míč.
18
Boga nejprve držel míč, ale domácí hráči jej ztratili, Carrasco nabral dobrou rychlost, chtěl udělat stahovačku, která se mu ovšem hrubě nepovedla.
17
Boga se obtočil v rychlostním souboji kolem Thomase Parteye, ale domácí fotbalisté trošku zbytečně zpomalili svůj útok.
16
Koke nejprve ztratil míč, ale domácí jej zbrkle odevzdali hostům, takže Thomas Partey může uklidnit hru.
15
Atlético kopalo přímý kop, ale Savič se Saúlem byli v ofsajdu. Na druhé straně musel zasahovat Oblak.
15
Gaitán našel na levé straně Kokeho, ten si navedl míč na pravou nohu, posléze jej postrčil Saunier. Přímý kop pro hosty.
14
Po autovém vhazování drží míč Granada, Carrasco s Griezmannem jsou pasivní, co se týče napadání rozehrávky domácích.
13
Atlético bránilo dobře pozičně, Granada neměla čas na kombinaci, výsledkem toho je špatná křižná přihrávka po pravé straně.
12
Savič přerušil útok domácích hráčů, nicméně domácí fotbalisté včas přistoupili ke Carrascovi na pravé straně, který neměl, jak najít spoluhráče.
12
Koke rozehrál rohový kop z pravé strany, ale Godín zapsal útočný faul Atlética.
11
Po centru z levé strany se Atlético nedostalo k míči, nicméně rána Agba z třiceti metrů šla mimo tři tyče.
10
Ramos našel na levé straně Héctora, ten si chtěl narazit v rychlosti se spoluhráčem a uvolnit se, což ovšem Atlético přečetlo.
9
Jeden z domácích hráčů se sice s míčem dostal za polovinu hřiště, ale mezi dvěma hráči Atlética mu sebral míč Thomas. Posléze byl Carrasco na druhé straně v ofsajdu.
8
Jan Oblak vykopával od vlastní branky, ale hosté se nedostal s míčem za polovinu hrací plochu, a tak drží hrací předmět Ochoa.
7
Důsledná obrana hostů po centru z levé strany, nicméně mi přišlo, že Griezmann šel do souboje s Ramosem s tím, že padne a sudí mu na to skočí...Načež skočil.
7
Atlético se nemůže dostat k míči, Granada přenáší svojí trpělivostí míč na levou stranu.
6
Po sérii hlavičkových soubojů šel míč od hlavy domácího hráče na nohu Juanfrana, a tak jde dopředu hostující tým.
5
Griezmann chtěl zrychlit hru svojí levou nohou přihrávkou na Carrasca, ale jeden z domácích beků byl u míče dříve.
4
Juafran si pomáhal hlavně rukama v souboji u postranní čáry s Héctorem, bylo to na hranici faulu, každopádně míč drží celek z Madridu.
4
Saúl fauloval Perieru za polovinou hřiště, tak aktuálně Granada kombinuje s míčem u nohou.
3
Poté co Oblak vykopl míč za polovinu hřiště na pravou stranu šel Juafran pozdě do hlavičkového souboje.
2
Ochoa tak dlouho váhal s rozehrávkou, nakonec přihrál na pravou stranu, Granada víceméně darovala míč soupeři.
2
Koke našel na levé straně Carrasca, ale zřejmě Filipe Luis pokazil kombinaci hostů.
1
Atlético snadno získalo balon, jeden z hostů přenesl hru na levou stranu na Gaitána, který volil přihrávku pod sebe na Griezmanna, který se ovšem nedostal k míči.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Granada: Ochoa – Foulquier (C), Saunier, Ingason, G. Silva, Litri – Boga, Agbo, Wakaso, Pereira – Ramos.
Náhradníci: da Silva – Samper, Cuenca, Kravec, Hongla, Malle, Estupinan.

Atlético Madrid: Oblak – Torres Juanfran, Savić, Godín (C), Luís – Koke, Partey, Saúl, Gaitán – Griezmann, Ferreira-Carrasco.
Náhradníci: Moyà – Á. Correa, Vrsaljko, Cerci, Lucas Hernández, J. Giménez, Schiappacasse.

Rozhodčí: Hernández – Sobrino, Naranjo.
Atlético Madrid
V dresu hostů by se dnes mohl objevit Francouz Antoine Griezmann, hlavní hvězda loňského mistrovství Evropy právě ve Francii. Otázkou je do jaké míry jej bude chtít uruguayský trenér Diego Simeone šetřit pro odvetu osmifinále s německým Bayerem Leverkusenem (první zápas 4:2 na hřišti soupeře).

Atlético dokázalo v posledních sezonách narušit hegemonii Barcelony a Realu Madrid. V tomto ligovém ročníku bude ovšem rádo za účast v pohárech. Aktuálně je čtvrté. Pátý Real Sociedad na něj ztrácí pouhý bod, třetí Sevilla je před ním o bodů sedm.

Co se týče zápasů španělské ligy. V posledním venkovním zápase remizoval tým z Madridu na stadionu La Coruni 1:1, posléze doma zvítězil 3:0 nad Valencií. Co dnes?
Granada
Domácí fotbalisté jsou outsidery dnešního střetnutí. V tomto ročníku španělské ligy budou bojovat o záchranu. O tom nemůže být nejmenších pochyb.

Momentálně je Granada na osmnácté pozici v tabulce La ligy se ziskem devatenácti bodů. Zároveň má třetí nejhorší defenzivu v celé soutěži (po Osasuně a Gijónu, 54 obdržených branek). Naposledy se nedokázala prosadit na hřišti Leganes, kde prohrála 0:1. Předtím doma zvítězila 2:1 nad Alavés.
Hezký večer, španělská fotbalová liga má dnes na programu utkání 27. kola letošní sezony mezi Granadou a Atléticem Madrid. Zápas začíná ve 20:45 a textovým přenosem vás provede Vít Muzikář!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
35. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Real 34 23 8 3 62:21 77
2. Barcelona 35 23 7 5 79:36 76
3. Atlético 35 16 15 4 47:26 63
4. Sevilla 34 16 12 6 49:33 60
5. Villarreal 35 17 6 12 57:45 57
6. Getafe 35 14 11 10 43:34 53
7. Real Sociedad 34 15 6 13 51:43 51
8. Valencia 35 13 11 11 45:51 50
9. Bilbao 34 12 12 10 38:29 48
10. Granada 34 13 8 13 42:40 47
11. CA Osasuna 35 11 12 12 40:50 45
12. Levante 35 12 7 16 42:48 43
13. Real Betis 35 10 11 14 47:55 41
14. Valladolid 35 8 15 12 29:39 39
15. Eibar 35 9 9 17 34:51 36
16. Celta Vigo 35 7 15 13 34:44 36
17. D. Alavés 34 9 8 17 32:51 35
18. Mallorca 35 9 5 21 36:59 32
19. CD Leganés 35 6 11 18 25:49 29
20. Espanyol 35 5 9 21 27:55 24
Články odjinud