Las Palmas - Granada: Domácí Araujo se prosadil po parádní přihrávce Viery

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Skončilo parádní utkání, které nabídlo nejen spoustu gólů, ale také pěkných akcí a šancí. Domácí jsou v úžasné pohodě a vstup do nového ligového ročníku se jim povedl nad očekávaní dobře. Hosté dnes byli jasně horší a porážka to mohla být ještě nepříjemnější, nebýt některých skvělých zákroků gólmana.
90+3
90+2
Ochoa nyní podržel svůj tým, který mohl pošesté inkasovat, ovšem Viera gólmana Granady neprostřelil.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, Ochoa chytá lob Gómeze a bude rozehrávat.
88
Ochoa vyráží míč do autu po centru soupeře z pravé strany.
86
Las Palmas právě vstřelilo branku!
Debakl dokonán! Viera to udělal výtečně na levé straně, kde naznačil centr, poté udělal ještě dva kroky a přihrál na střed, kde si seběhl SERGIO ARAUJO, který dává další, celkem snadný, gól.
85
Ochoa musel daleko ven z branky a odehrát míč, což se mu povedlo.
83
Las Palmas již opět na útočné poloviny, domácí se snaží prosadit po levé straně.
82
Míč sice směřoval do vápna Las Palmas, ale defenziva domácího týmu bezpečně míč odvrací.
81
Hosté vybojovali rohový kop, který bude z pravé strany rozehrávat Pereira.
80
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Nabil El Zhar, přichází Tyronne.
79
Žlutou kartu dostává Roque Mesa (UD Las Palmas) za faul na Bogu, na vlastní polovině.
78
Las Palmas opět na útočné polovině, Momo dokázal vystřelit z levé strany, Ochoa v pohodě chytá.
77
Jenže domácí se tentokrát do zakončení nedostali a nyní se musí sami rychle vracet.
76
Rohový kop pro Las Palmas, domácí rozehrají z pravé strany.
75
Ochoa má míč a rozehrává od své branky, tentokrát volí dlouhý nákop dopředu.
73
Hosté jsou již nyní zralí na ručník... Las Palmas i ve druhém letošním utkání dává čtyři góly! I tentokrát odvedl skvělou práci Nabil El Zhar, který se prodral z pravé strany až do vápna, odkud přihrál na střel lépe postavenému MOMOVI, jež pohodlně zakončil do odkryté branky.
72
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Marko Livaja, přichází Sergio Araujo.
71
David Barral vystřelil z pravé strany, vypadalo to, že Varas se dotkl míče, ale zřejmě tomu tak nebylo, protože míč skončil mimo branku a nekope se roh.
70
Posledních dvacet minut do konce utkání a hosté nyní tahají za výrazně kratší konec.
69
Boga ztratil míč a toho budou hosté litovat, domácí se totiž podruhé za sebou prosazují z rychlého protiútoku! Tentokrát přihrával parádní šajtlí Viera, NABIL EL ZHAR si naběhl do vápna, kde pěkně přehodil gólmana.
68
Boga to zkusil individuálně, došel až k pokutovému území, ale tam míč ztratil.
67
Žlutou kartu dostává Nabil El Zhar (UD Las Palmas) za skluz zezadu na vlastní polovině, navíc poté ani nechtěl dát míč soupeři, která chtěl rychle rozehrát.
66
Nakonec má míč Ochoa, který se snaží rychle rozehrát od své branky.
65
Nakonec měli domácí výhodu dvou rohových kopů, ale ani po rohu El Zhara, ani Moma, branku Granady neohrozili.
64
Momo rozehrál z levé strany, ve vápně se David García dostal k hlavičce, ale je z toho „pouze“ roh.
63
Žlutou kartu dostává Gastón Silva (Granada) za zákrok na Garcíu, do něhož tělem narazil a srazil ho k zemi.
63
Střelu Viery gólman Ochoa vyráží na roh, Nabil El Zhar rozehraje z pravé strany.
62
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Sergi Samper, přichází David Barral.
60
Pěkná střela Bogy z dálky, který ale branku zhruba o metr netrefil.
59
Granada se nyní dostává vice do hry, nyní se hosté drží na útočné polovině.
57
Střídání Boatenga bylo vynucené, střelec druhého gólu Las Palmas naznačoval zranění zadního stehenního svalu.
56
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Luís Martins, přichází Andreas Pereira.
55
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Kevin-Prince Boateng, přichází Momo.
55
Ještě předtím je ale hra přerušena, střelec druhého domácího gólu Boateng je na trávníku a možná nebude moci dál pokračovat v zápase.
54
Nepřesný odkop Varase, míč končí v autu, hosté vhazují z pravé strany, na své polovině.
53
A tempo utkání zůstává i nadále velmi dobré, domácí nyní kombinují u půlící čáry.
52
Marko Livaja posílá z levé strany nadýchaný centr do vápna Granady, kde má KEVIN-PRINCE BOATENG poměrně dost volného prostoru a hlavou posílá míč do branky. Gólman Ochoa sice vyběhl z branky, ale jen do Boatenga narazil, ten ho tak pohodlně překonal.
50
Nakonec se Dani Castellano dostal ke střele z levé strany, ale branku přestřelil.
50
Nabil El Zhar po rychlém průniku získal roh pro Las Palmas, který také sám rychle rozehrál, ale nepřesně.
49
Hodně nervózní úvod druhé půle, Boateng faulován u půlicí čáry, míč mají domácí.
48
Míč ve středu hřiště získávají domácí, jenže Jonathan Viera ho hned ztrácí a je z toho aut pro Granadu.
47
Uche Henry Agbo odehrál míč do autu, domácí budou vhazovat z pravé strany. Míč je hodně nepřesný, míří k brance Granady, Ochoa rozehrává.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:18.
Skončil první poločas, který byl hodně zajímavý a atraktivní pro diváky. Hraje se nahoru, dolů, oba týmy se nebojí zaútočit, byť to tolik neplatí pro Granadu, která se většinou jen bránila a podnikala pouze rychlé brejky. Až v samém závěru se hosté dokázali více dostat do útočení a nakonec se i dočkali vyrovnání, když se v poslední minutě parádně trefil Boga.
45+1
45
Granada právě vstřelila branku!
Aktivita hostů v samém závěru poločasu má vyústění ve vyrovnávacím gólu, který pohotovou střelou, zpoza vápna Las Palmas, dává JEREMIE BOGA.
45
Poslední minuta prvního poločasu, hosté se drží na útočné polovině, až do této chvíle, než byl odpískán faul L. Martinsovi.
44
Pas na Nabila El Zhara nepřesný, zahraje si gólman Granady Ochoa, který rychle rozehrává.
43
Ne, ani nyní branku Varase hosté neohrozili.
42
Nakonec je z toho „pouze“ rohový kop pro Granadu, hosté rozehrají z pravé strany.
42
Volný kop Granady, z nějakých pětatřiceti metrů, bude rozehrávat David Lombán.
41
Žlutou kartu dostává Kevin-Prince Boateng (UD Las Palmas) za šlapák v blízkosti vlastního vápna.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, obránce David García odkopává míč k půlící čáře, kde si ho na okamžik vzal El Zhar, než o něho zase přišel.
39
Za potlesku diváků se domácí stahují zpět na svou polovinu a nechávají hrát hosty.
38
Dva skvělé zákroky gólmana Granady, Ochoa nejprve na pravé straně vyběhl a zablokoval střelu Viery, aby vzápětí skvělým zákrokem vytěsnil míč, směřující do branky, po střele Gómeze!
37
Pas na Livaju, který si nabíhá středem do vápna soupeře, ale Ochoda sbírá míč dříve.
36
Las Palmas s míčem na útočné polovině, byť to již nyní, po zpětné přihrávce Boatenga, tak úplně neplatí.
35
Nabil El Zhar zkouší přelstít obránce Martinse, ale ten to zvládl a nedovolil domácímu střelci zakončit.
33
Hosté se nyní usadili na polovině Las Palmas, diváci pískají.
32
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Gabriel Silva, přichází Gastón Silva.
31
Po delší době útočná akce hostů, kdy si na centr z levé strany naskakoval Ponce, ale na míč nakonec nedosáhl.
30
Míč znovu končí v síti Granady, ale Boateng byl v jasném ofsajdu a gól správně nebyl uznán.
28
Ofsajd přerušil útočnou akci Las Palmas a defenziva Granady má, alespoň pro tento okamžik, na chvíli klid.
27
Další autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině.
26
Hosté se nyní nemohou vymanit z vlastní poloviny.
25
Michel nedostal přesnou přihrávku do vápna Granady a obránce hostů odkopává alespoň do autu.
23
NABIL EL ZHAR se na hranici pokutového území soupeře dostal ke střele a parádní přízemní střelou skóruje.
22
Žlutou kartu dostává Marko Livaja (UD Las Palmas) za nafilmovaný pád v pokutovém území Granady, kde sice došlo ke střetu s gólmanem, ale následný pád byl zbytečně teatrální.
22
Nabil El Zhar centruje z pravé strany, hledá Boatenga, ten má ale k míči hodně daleko.
21
A platí to i nyní, kdy budou mít, po faulu Krhina, výhodu volného kopu na útočné polovině, ovšem daleko od branky soupeře.
20
Boateng musel vystoupit z ofsajdového postavení a tím se celá akce Las Palmas v podstatě zastavila, přesto domácí ještě zůstávají u míče.
19
Luís Martins rozehrál z levé strany, ale branku Varase hosté ohrozit nedokázali.
18
Brazilec Gabriel Silva vybojoval na levé straně rohový kop pro svůj tým.
16
Domácí jsou ale při chuti a přehrávají svého soupeře, Michel však nyní nedokázal odcentrovat z pravé strany a tím akce Las Palmas končí.
15
Akce Las Palmas ale končí útočným faulem, u vlastní šestnáctky tak bude moci rozehrávat gólman Guillermo Ochoa.
14
Domácí vhazují z levé strany, na své polovině a dostávají se do útoku.
13
Hosté v útoku, Cuenca ale nestihne míč na hrací ploše a je to míč pro Las Palmas.
11
Ochoa zariskoval při zpracování míče před vlastní brankou, který mu odskočil, nakonec stihl gólman Granady ještě svou chybu napravit a míč odkopnout.
10
Boateng hledá Vieru na levé straně, ten ale přišel o míč.
9
Hosté se dostávají k míči a přerušují tlak domácího týmu.
8
Nabil El Zhar rozehrál z pravé strany, ale domácím se branku soupeře ohrozit nepodařilo.
7
Javi García našel na pravém křídle Mesu, ten vybojoval rohový kop pro svůj tým.
5
A na druhé straně se ke střele dostává El Zhar, ale branku z malého vápna netrefil!
5
Javi Varas musel ven z branky, aby odehrál míč před sprintujícím Poncem.
4
Luís Martins rozehrál první rohový kop v zápase, z levé strany, ale domácí se s přehledem ubránili.
3
Ivsaan Cuenca vypálil, ale bránící Bigas zblokoval vedle branky Las Palmas, hosté získávají první rohový kop v zápase.
2
Nabil El Zhar si to namířil po pravé straně do pokutového území Granady, ale míč si příliš předkopl a dostal se k němu dříve gólman Ochoa.
1
Oba týmy právě nastupují na trávník.

UD Las Palmas: Varas – Michel, David García, Bigas, D. Castellano – V. Gómez, Mesa – El Zhar, Viera, K-P. Boateng – Livaja.
Náhradníci: Lizoain – Tyronne, Artiles, Araujo, Montoro, Simón, Momo.

Granada: Ochoa – Tito, Lombán, Silva, L. Martins – Krhin, Agbo – Cuenca, Boga, Guardiola – Ponce.
Náhradníci: Olazábal – Pereira, Foulquier, Angban, J. Márquez, G. Silva, Barral.

Rozhodčí: Ocón – Prieto, Canales.
Granada
Granada měl na úvod nového ligového ročníku těžkého soupeře v podobě Villarrealu. Jedinou výhodou bylo, že "Žlutou ponorku" Granada přivítala na svém stadionu a možná i díky tomu urvala remízu 1:1. Hosté se sice po hodině hry ujali vedení, ovšem domácí hned vzápětí, v 65. minutě, srovnali skóre na 1:1 a tento stav pak vydržel až do konce zápasu, takže ze zápasu se silným týmem brala Granada cenný bod.
UD Las Palmas
Tým z Kanárských ostrovů šokoval v prvním kole na hřišti Valencie, kde sice od 6. minuty prohrával 0:1, pak ale třemi rychlými góly v rozmezí 16. až 31. minuty otočili skóre a byť ještě domácí snížili tři minuty poté, hosté si již vedení pohlídali. To navíc v samém závěru zápasu ještě navýšili na konečných 4:2! Dnes proti Granadě tak budou chtít domácí potvrdit skvělý vstup do nového ligového ročníku.
Vítejte u dnešního on-line přenosu fotbalového utkání 2. kola španělské LaLigy mezi UD LAS PALMAS a GRANADOU CF. Utkání se odehraje na Estadiu Gran Canaria v Las Palmas a provede ho tato trojice rozhodčích – Daniel Ocón jako hlavní, na čarách asistenti Iňigo Prieto a David Canales.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.