Betis - Celta Vigo: Červená na závěr! Domácí Petros dostal druhou žlutou a putoval do šaten

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 22:14.
Zápas je u konce a oba týmy si rozdělují po bodu. Ve druhé půli se hrál velice útočný fotbal a diváci se dočkali hned čtyř branek. Jako první se trefili domáći, jmenovitě Antonio Sanabria, když zakončil po kličce gólmanovi. V 61. minutě to už bylo 2:2, to se dnes podruhé trefil Iago Aspas. Přestřelka pokračovala a v 73. minutě se domácí dostali opětovně do vedení po prudké hlavičce Germána Pezzelly po Joaquínově centru z rohu. Stejná standardka stála i u posledního gólu, Wass posadil centr na hlavu Facundy Roncaglii a ten uzavřel dnešní střelecký pokus. Výsledek utkání je tak 3:3.
90+3
90+3
Střela Hernándeze postrádala přesnost, míč skončil zcela mimo Adánovu bránu.
90+2
Samotná standardka skončila neúspěchem, hostům byl prakticky ihned odmáván ofsajd.
90+2
No a pro Petrose zápas končí. Dostal totiž druhou žlutou kartu a to znamená i kartu červenou.
90+1
Hosté si dají ještě jeden přímý kop, a to po Petrosově faulu.
90
Rozhodčí nastaví tři minuty.
90
Ne, kromě dalších hraničních zákroků z této akce nic nebylo, hosté se ubránili.
90
Roh sice domácím nevyšel, budou ale pokračovat v útoku jinou standardní situací. Přímým kopem z pravé strany.
89
A také hostující Gustavo Cabral.
89
Před rozehráním ale musí rozhodčí krotit vášně, v pokutovém území se nám udělaly dvojice, které se drží a postrkují. žlutou kartou byl potrestán domácí Germán Pezzella.
88
Joaquínův centr byl hosty sražen, dá si tak repete.
88
Roh pro domácí tým.
87
Podobně dopadl i Petros, naběhl si s míčem do chumlu na hranici šestnáctky, kde o míč přišel.
86
Domácí se nehodlají s remízou smířit a ihned z rozehry mířili do útoku. Atak skončil na hranici vápna.
85
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Znovu srovnáno! Od rohového praporku nacentroval Wass, na vysokou přihrávku si naskočil FACUNDO RONCAGLIA a prudkou hlavičkou umístil míč k tyči. Adán se natahoval marně.
84
Nejprve ale už zmíněné střídání, končí Théo Bongonda, nastoupil už zmíněný Giuseppe Rossi.
83
Přímý kop pro hosty, uvidíme centr z levé strany.
82
Na lavičce hostů se chystá poslední změna, hrát půjde Rossi. Ale až při vhodném přerušení hry.
81
Bongonda nezpracoval prudkou přihrávku, míč mu utekl do zámezí.
80
Stále hustě prší a problémy se zpracováním mají spíše hráči v poli...
78
Opět se spustila průtrž mračen, míč teď bude asi hodně klouzat, což by mohlo dělat gólmanův velké potíže.
77
Za faul byl žlutou kartou potrestán Felipe Gutiérrez.
77
Hosté vystřídali, skončil Marcelo Díaz, nastoupil Pione Sisto.
76
Málem to bylo 4:2. Po rychlém výpadu a zblokované střele z vápna se míč odrazil k Ceballosovi, jenže ten zahodil obrovskou šanci, neboť mířil těsně vedle.
74
Betis v dalším útoku, Rubén Castro se ale nedokázal z levé strany prokličkovat do zakončení.
73
Real Betis právě vstřelil branku!
Přestřelka pokračuje. Čerstvý Joaquín rozehrál rohový kop přesně na hlavu GERMÁNA PEZZELLY a na jeho prudké zakončení neměl Blanco šanci dosáhnout – 3:2.
72
Roh i pro domácí.
71
Přímý kop domácí odvrátili, ale Celta bude pokračovat v náporu kopem rohovým.
70
Nejprve ale střídání domácích, dnes poslední. Ryana Donka nahradil Felipe Gutiérrez.
69
A po faulu na Aspase bude následovat přímý kop.
68
Období, kdy na trávníku byl lepší domácí tým, je u konce, nyní tlačí Celta Vigo.
66
Hosté žádali při svém pŕerušeném výpadu levou stranou odpískání nedovoleného zákroku, rozhodčí ale jasně ukázal na odkop od branky.
64
centr letěl na zadní tyč, kde jej odvrátil dobře postavený Pablo Hernández.
63
Na druhé straně se bude po faulu na Ceballose rozehrávat přímý kop. Blanco si už koordinuje obranu.
62
Střídání domácích, Antonio Sanabria jde na lavičku, zahraje si Joaquín.
61
A je zase srovnáno! Od brankové čáry centroval Bongonda, našel nabíhajícího IAGA ASPASE a ten zblízka neměl problém překonat Adána. Svým dnešním druhým gólem upravuje na 2:2.
59
Žlutou kartu za faul zezadu dostal domácí Antonio Sanabria.
59
Rubén Blanco si teď musel dát při rohovém kopu velký pozor, centr se totiž stáčel hned za první tyč. Gólman Celty zvládl vyboxovat.
58
Na hostující straně se začíná rozcvičovat Rossi, zatím se ale ke střídání neschyluje.
57
Za domácí obranu si nabíhal Díaz, zpracoval dlouhý pas, z úhlu ale Adána nepřekvapil.
56
Sanabriova hlavička mířila nad.
55
Celta je v posledních minutách pod silným tlakem, Betis zachytil úvod druhé půle a je teď jasně lepším týmem.
53
Domácí už vedou. Rubén Castro vysunul za obranu ANTONIA SANABRIU, ten udělal gólmanovi kličku a zakončil do poloodkryté branky – 2:1.
52
Hosté udělali první změnu. Končí Nemanja Radoja, nastupuje Fabian Orellana.
51
Další slušný výpad Realu Betis. Po centru zprava se do odraženého míče opřel Durmisi a minul jen o několik decimetrů.
49
Domácí rozehráli přímý kop, Blanco si centr z pravé strany zvládl pohlídat a zasáhl.
49
V Seville začalo hustě pršet, nehraje se zrovna v dobrých podmínkách.
48
Zleva si na střed naběhl Rubén Castro a pohotovou střelou málem překonal gólmana Blanca. Málem, protože trefil tyč!
46
Domácí do druhé půle jednou vystřídali, dohrál Bruno González, nastoupil Rafa Navarro.

Fauly: 10:7
Máme za sebou první půli a do kabin se jde za stavu 1:1. Aktivnější byli hosté, dokázali se dostávat do akcí před vápnem Betisu, ale až do 15. minuty to bylo bez střeleckého vyjádření. V té ale přišla Wassova přihrávka, která měla oči a Iago Aspas měl na malém vápně jednoduchou práci. Betis se dlouho trápil, nemohl se dostat do kloudného zakončení a když už přišla střela, lapil ji pozorný Blanco. Přesto se domácí dočkali vyrovnání, ve 41. minutě proměnil pokutový kop Rubén Castro a dal zápasu další náboj.
45
45
Díazovi nesedla střela, míč pouze neškodně prolétl vedle Adánovy branky.
45
Nyní už zase hosté, v tlaku jsou Bongonda a Jonny Castro.
43
Vyrovnání nalilo domácím nové síly, opět se tlačí do útoku a Blanco má práci.
41
Míč si na penaltový puntík postavil RUBÉN CASTRO a střelou doprostřed branky hravě srovnal na 1:1.
40
Penalta pro Real Betis. Fontás ve vzdušném souboji fauloval Petrose a rozhodčí neváhal ani okamžik.
40
Na levé straně si nabíhal Durmisi, jeho centr na malé vápno ale hosté vystihli.
38
Přímý kop domácích. Vysoký centr z pravé strany si ze vzduchu stáhl pozorný Blanco a ukončil tak snahu Betisu o vyrovnání.
37
Rubén Castro se probíjel do vápna a byl blizoučko zakončení. Na poslední chvíli byl ale o míč obrán a ke střele se tak nedostal. Byla to ale velice zajímavá akce Betisu.
35
Teď to už ale Pezzella přehnal a ostrým skluzem fauloval u pomezní čáry. Rozhodčí kupodivu nechal kartu v kapse.
35
Pezzella tvrdě, ale zároveň čistě trefil Iaga Aspase, zastavil tak možná na poslední chvíli výpad hostů.
34
Na trávníku chvíli ležel domácí Petros, máme tak menší pauzu. Ošetření ale nebude nakonec potřeba.
32
Donk by si měl dávat velký pozor, nyní předvedl další poměrně ostrý zákrok. Naštěstí pro něj se to ale obešlo bez karty.
31
Blanco a jeho obránci museli řešit další útočný výpad Betisu, míč nakonec skončil mimo hrací plochu a rozehrávat budou hosté.
29
Prakticky první střelecký pokus domácích. S míčem se otočil Sanabria a z dálky vyslal přízemní ránu. Blanco byl na zemi včas a míč zkrotil.
28
Betis vyřešil menší nápor hostů malou domů na Adána, ten ihned poslal přihrávku dopředu.
27
Na trávníku chvíli ležel domácí Donk, hra ale pokračovala bez přerušení.
25
Petros spáchal tvrdý zákrok na Wasse a i on už má na svém kontě žlutou kartu.
24
Hosté vystihli liknavou rozehrávku Realu Betis a z dálky pálil Wass. Gólman Adán míč pouze vyrazil před sebe a obrana poté raději odkopla na roh.
23
Petros fauloval u půlící čáry, na chvíli tak přerušil akci Celty Vigo.
22
Neuspěl ani Ceballos, u rohového praporku stál proti přesile soupeřů a nedokázal přesně přihrát.
21
Nyní se na chvíli dostali do útoku i domácí, Donk si ale nedokázal dobře pokrýt míč a byl o něj velice snadno obrán.
19
Faul na Hernándeze, Celta Vigo může pokračovat ve svých útočných rejdech. Byť ty jsou opravdu velmi pozvolné a do plně postavené obrany.
18
Celta opět v útočném výpadu, na levém křídle se o kličky pokouší Wass.
17
Domácí tým mohl zareagovat přímým kopem a rozehrávkou do vápna, jenže centr nepatřil k těm zrovna přesným.
15
Hosté jdou do vedení. Zleva přišla přízemní přihrávka, která prolétla vápnem, Wass ji vrátil před branku a domácí obrana zcela zapomněla na IAGA ASPASE, který pak už jen snadno dorazil do odkryté brány.
13
Začínají nám trochu planout emoce, domácím se teď nelíbil verdikt sudích, který přiřkl autové vhazování Celtě Vigo a hlavní sudí musí klidnit rozčileného trenéra Betisu.
12
Wass rozehrál přímý kop signálem na nabíhající spoluhráče, jeho přízemní pas z levé strany domácí zvládli odkopnout.
11
Je to tak, domácí Ryan Donk byl potrestán žlutou kartou a ve zbývající hrací době si musí dávat velký pozor.
10
Bongonda byl faulován na hranici pokutového území a tohle bude asi za kartu.
9
Stále čekáme na první střelecký pokus, domácí obrana nyní zachytila výpad Celty ještě před pokutovým územím.
8
Velice pomalé kombinace se nelíbí divákům, ti už začínají nespokojeně pískat.
7
Hosté jsou zatím častěji u míče, je to ale taková kombinace naprázdno, bez jakéhokoliv zakončení.
6
Bongonda se pokoušel o průnik levou stranou, už se chystal k centru, byl ale čistým způsobem odstaven od míče. Rozehrává gólman Adán.
5
Rubén Castro se pokusil napadat rozehrávku Celty, hosté se museli stáhnout a míč se dostal až k brankáři Blancovi.
4
Zatím je to opatrně vedené utkání, oba týmy se navzájem oťukávají a nepouští se do žádných větších akcí.
3
Teď už hosté, na levé straně drží míč Bongonda.
2
O centr se teď pokusil Cejudo, vysoký míč odhlavičkoval z vápna Wass.
2
Domácí kombinují na půlce, zatím se jim nedaří projít nějaké kloudnější pozice.
1

Real Betis: Adán (C) – Cejudo, Bruno González, J. Carlos, Pezzella, Durmisi – Petros, Donk, D. Ceballos – A. Sanabria, Rubén Castro.
Náhradníci: D. Giménez – R. Navarro, Á. Martínez, Gutiérrez, Nahuel, Joaquín, Alegría.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Roncaglia, Cabral (C), Fontàs, J. Castro – Radoja, Díaz – Wass, P. Hernández, Bongonda – Aspas.
Náhradníci: Villar – Guidetti, Sisto, Orellana, Sergi Gómez, Rossi, Diop.

Rozhodčí: José María Sánchez Martínez – José Gallego García, Javier Martínez Nicolás.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, před výkopem je ještě držena minuta ticha za oběti leteckého neštěstí v Kolumbii.
Zápas na Estadio Benito Villamarín začne v pravé poledne, takže si dejte nedělní oběd o něco dříve a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude José María Sánchez Martínez, kterému budou na pomezí pomáhat José Gallego García a Javier Martínez Nicolás.
Real Club Celta de Vigo

Hosté jsou na tom o něco lépe, v tabulce jim patří deváté místo a na bodovém kontě je 20 bodů. Navíc do dnešního utkání jde tým s ligovou výhrou v zádech, na svém trávníku Celta vyhrála nad Granadou 3:1. Gólově se prosadili Iago Aspas, Theo Bongonda a Pape Diop.

Real Betis

Domácí tým je momentálně na 14. místě tabulky, když v odehraných zápasech nasbírali 14 bodů. Real Betis střídá lepší okamžiky s těmi horšími, chybí tomu souvislejší forma. V posledním ligovém utkání se Betis představil na půdě Eibaru a odjel s prázdnou po porážce 3:1. Jedinou branku vstřelil Rubén Castro.

Osasuna – Real Betis 1:2
Real Betis – Espanyol 0:1
Villarreal – Real Betis 2:0
Real Betis – Las Palmas 2:0
Eibar – Real Betis 3:1
Dobré poledne u španělské Primera División. Společně se podíváme na utkání 14. kola mezi týmy Real Betis a Real Club Celta de Vigo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.