SESTŘIH La Ligy: Real Madrid CF – SD Eibar 1:1

Tak to je velké zklamání. Domácí Real Madrid ani dnes nevyhrál a jeho série bez výhry se protáhla již na čtyři zápasy. Dnes jsme na Estadio Santiago Bernabéu sledovalo naprosto vyrovnané utkání a remíza 1:1 a dělba bodů je zcela zasloužená.
90+3
90+3
Hosté zkušeně drží balon na polovině hřiště a Real to asi již nezvládne a zápas skončí remízou.
90+2
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Adrián González.
90+1
Ronaldo se hodně zlobí na Danila, který si nedokázal poradit s Ronaldovou přihrávkou na levé straně hřiště.
90+1
Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.
90
Kovačič poslal střílenou přihrávku mezi obránce na Ronalda, ten stál ale v ofsajdu a vůbec nestihl zakončit.
89
Domácím se čas rychle krátí, do konce zápasu chybí poslední desítky vteřin.
87
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Rubén Peña, přichází Bébé.
86
Po rohu se domácí již k zakončení nedostali, protože hosté ve spolupráci s brankářem Riesgem míč zastavili.
86
Bale krásným diagonálním pasem našel ve vápně Ronalda, ten ale svou střelou trefil jen jednoho z protihráčů. Následuje roh.
85
Domácí jsou na polovině soupeře zcela bezzubí a znovu se z tribun Estadio Santiago Bernabéu ozývá pískot.
84
A další karta. Tentokrát dostal žlutou kartu za faul na polovině hřiště Fran Rico.
82
Rohový kop v podání Pedra Leóna doputoval k dos Santosovi, který přehlavičkoval Nacha, míč skončil mimo.
80
Něco přes deset minut před koncem normální hrací doby jsou u míče hosté. Ti drží balon na polovině soupeře, což jim samozřejmě maximálně vyhovuje.
78
Teď Morata hezky vnikl do vápna soupeře, jenže jeho zpětná přihrávku mířící na Balea odvrátila hostující obrana.
76
Na rohu velkého vápna padl k zemi Morata, opět mu rozhodčí ale faul neodpískal.
76
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergi Enrich, přichází Kike García.
74
Po následném přímém kopu se domácí dostali k rychlému protiútoku, jenže Asensiovi se nepovedla přihrávka na pravé křídlo na Balea a hosté se ubránili.
73
Další žlutou kartu nyní viděl domácí středopolař Toni Kroos, který fauloval kousek za vlastním vápnem.
72
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Marco Asensio.
71
Po faulu na Kovačiče nyní Peña zbytečně dělal, že pokračuje ve hře a míč poslal daleko mimo místo přestupku. Následuje žlutá karta.
70
Isco nyní až u brankové čáry doběhl balon a dokázal odcentrovat do vápna na Ronalda. Toho ale míč spíše jen trefil do hlavy a Ronaldo poslal míč hodně mimo.
68
Centr do vápna posílal Kroos, míč lapil do rukavic spolehlivě Isco.
68
Po útočném snažení domácích je tu další rohový kop pro Real.
67
Hráči Realu svého soupeře stále tlačí, jenže už máme odehráno více než dvacet minut druhého poločasu a stav je stále 1:1.
65
Teď se ve vápně snesl balon k nohám Moraty, ten ale prováhal ideální šanci k zakončení a následně se prakticky sám vytlačil do velkého úhlu, odkud již nezakončil.
64
Domácí sice více drží balon, do šancí se ale nadále dostávají jen velmi krkolomně.
62
Až nyní se hosté přeci jen na malou chvilku vymanili z tlaku. Hraje se ve středu pole.
60
Tlak Realu začíná být v posledních minutách hodně výrazný. Hosté se musí ustavičně bránit.
59
A další velká šance Realu! K hlavičce se dostal Gareth Bale, který teď trefil tyč hostující brány!
58
Ronaldo napálil míč z přímého kopu jen do zdi, od které se sice balon odrazil zpět do pole, avšak nikdo z hráčů Realu ho nedokázal dorazit.
57
Další teatrální pád Ronalda ale nyní rozhodčí vyhodnotil jako faul a žlutou kartu dostává hostující Lejeune.
56
Ve vápně Eibaru nyní nafilmoval pád Morata a místo penalty pro Real je tu žlutá karta pro domácího útočníka.
55
Domácí teď dopravili míč do brány, jenže po hlavičce Ronalda a dorážce Moraty je pískaný ofsajd.
54
První velkou šanci ve druhém poločase měl Ronaldo, ke kterému se ve vápně odrazil balon. Jeho střela z otočky mířila vysoko nad bránu!
52
Zdálo se, že centr do vápna Realu čistě do zámezí odhlavičkoval Ronaldo, následuje ale odkop od brány Navase.
52
Teď je tu dokonce rohový kop pro Eibar.
51
Z tribun se ozývá hlasitý pískot. Fanoušci Realu nejsou s hrou bílého baletu spokojeni.
50
Také hráči Eibaru ale začínají vystrkovat růžky a tlačí se do útoku. Opět sledujeme hodně vyrovnaný fotbal.
49
Následný přímý kop v podání Kroose nebyl nebezpečný, hosté se v pohodě ubránili.
48
Dani García fauloval rozběhnutého Kovačiče a dostává žlutou kartu.
47
Úvod druhého poločasu se hraje ve velkém tempu, Real se snaží zatlačit na pilu.
46
Trenér domácího týmu Zinedine Zidane se toho nebojí a hned o poločase provedl dvojnásobné střídání.
46
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Álvaro Morata.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Raphaël Varane, přichází Nacho Fernández.
46
46
Hráči jsou již zpět na trávníku, utkání bude pokračovat druhým poločasem.
Je za námi první poločas zápasu, po kterém je stav zápasu nerozhodný 1:1. Je nutné konstatovat, že sledujeme jen velmi průměrnou podívanou a kdo čekal velkou převahu Realu Madrid, musí být hodně zklamaný.
45
44
Žlutou kartu dostává Gareth Bale (Real Madrid CF).
44
Žlutou kartu nyní dostal domácí Carvajal, který poslal tvrdě k zemi Rubéna Peñu.
42
Poločas míří do finále a nadále sledujeme jen menší územní převahu Realu Madrid.
40
Po rohovém kopu kopu Kroose se balon odrazil na hranici vápna ke Kovačičovi, který se pokoušel zakončit efektivně, jenže balon netrefil a nic z toho nakonec není.
39
Kovačič posílal do vápna centr na Ronalda, před kterým na poslední chvíli balon odhlavičkoval jeden z obránců.
37
Centr z pravé strany musel nyní odvracet Varane na rohový kop.
36
Hosté následně zahrávali ještě rohový kop, ten ale pro Navasovu bránu neznamenal žádné nebezpečí.
35
Ještě na vlastní polovině padl teatrálně k zemi Ronaldo, faul se ale nepískal a hosté mohli pokračovat ve hře.
34
Na pravé straně byl u míče velmi aktivní Bale, dobře ho odstavil ale protihráč a Velšan zakončit nedokázal.
33
Do konce poločasu chybí něco málo přes deset minut. Domácí stále více zvyšují svůj tlak.
31
Daleko nebezpečnější byla nyní střela Ronalda, jehož pokus ale gólman Riesgo pohotově vyrazil.
30
Domácí nyní krásně zakombinovali. Ronaldo poslal ve vápně míč na Danila, který se snažil okamžitě poslat míč do ohně na malé vápna na Benzemu, který ale ve skluzu zakončil mimo.
29
Kombinace domácích fotbalistů jsou nadále hodně kostrbaté a k ničemu nevedou.
28
Rozběhnutý Bale byl lehce faulovaný u lajny a je pískáno. Balon pro domácí.
26
Čas rychle běží a máme za sebou více než polovinu prvního poločasu. Domácí fotbalisté mají jen mírnou optickou převahu.
24
Hráči Realu začínají mít územní převahu. Hraje se hlavně na polovině Eibraru, ten zatím statečně odolává.
23
Danilo přišel na polovině soupeře o balon a věřil, že bude proti jeho osobě odpískaný faul. To se ale nestalo, a tak Danilo podkosil soupeře a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
22
Domácí se sice snaží, avšak jejich útočné akce zatím končí daleko před vápnem soupeře.
21
Po následném rohovém kopu se domácí již dokázali dobře ubránit.
20
Pedro León krásně vnikl do vápna Realu a jeho jedovatou ránu bravurně na roh vyrazil brankář Navas! To byla velká šance hostů.
18
Real Madrid právě vstřelil branku!
Konečně zafungovala kombinace největších hvězd domácího celku. Ronaldo vnikl do vápna přesným centrem našel na zadní tyči nabíhajícího GARETHA BALEA, který hlavou překonal brankáře Riesga.
16
Na levé straně byl u balonu Danilo, jeho centr byl hodně nepovedený a zamířil vysoko na tribunu.
15
Realu se nadále prakticky vůbec nedaří. Hraje se ve středu pole a na nějakou zajímavější akci zatím čekáme.
13
Kroos nyní zkusil rozehrát nakrátko na přední tyč, hosté byli v defenzivě opět pozorní.
12
Po zblokovaném centru Carvajala tady bude další roh pro domácí.
12
Kdo by to byl čekal, že bude v úvodu zápasu k vidění naprosto vyrovnaný zápas a že dokonce hosté povedou 1:0. Real musí hodně zabrat.
10
Domácí kopali Kroosem rohový kop, centr do vápna v pohodě odvrátil stoper dos Santos.
9
Před Carvajalem nyní dobře zasáhl hostující gólman Riesgo, který bude rozehrávat.
9
Hráči Realu zatím jen velmi složitě hledají skulinky v defenzivě soupeře.
8
Domácí jsou inkasovanou brankou zaskočeni a nyní se jim vůbec nedaří. Jsou to hosté, kteří se opět ženou do útoku.
6
Eibar právě vstřelil branku!
A máme zaděláno na pořádnou zápletku! Po centru z pravé strany se hlavou prosadil FRAN RICO a je z toho historicky vůbec první gól, který Eibar Realu vstřelil!
4
Z pravé strany zkusil levačkou vystřelit Bale, trefil ale jen boční síť. Následuje odkop od brány.
3
A znovu musel být v permanenci Navas, který si nyní vyběhl až na kraj velkého vápna a trochu komicky mu míč proběhl pod nohami. Nakonec celou situaci zvládl.
2
Bílý balet začal velmi opatrně. V úvodní minutě si hodně zahrál i brankář Navas, který kombinoval se svými stopery.
1
U6 jen vteřinky nás dělí od úvodního výkopu. O ten se postarají hosté z Eibaru.
Fotbalisté jsou již na hrací ploše. Madridský stadion je velmi slušně zaplněný a fanoušci Realu budou dnes očekávat útočný koncert svých miláčků. Dočkají se?
Hráči jsou již v útrobách stadionu, za pár chvil vstoupí na hrací plochu.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Varane, Pepe, Danilo – Isco, Kroos, Kovačić – Bale, Benzema, Ronaldo.
Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, James Rodríguez, L. Vázquez, Díaz, Asensio, Morata.

SD Eibar: Riesgo – Capa, dos Santos, Lejeune, Luna – F. Rico, Escalante, Dani García – León, Enrich, Peña.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Ramis, Inuj, Kike García, Juncà, Bébé, Adrián González.

Rozhodčí: Martínez – Barbero, Noval.
Na Estadio Santiago Bernabéu se dnes představí tým, proti kterému se Realu Madrid v poslední době daří. Eibar je klub, který toho historicky v Primera Division příliš neodehrál. Proti Realu si zahrál v lize zatím pouze čtyřikrát a vždy prohrál. Dokonce nevstřelil ani gól a skóre 13:0 ve prospěch Bílého baletu hovoří jednoznačně. Eibar je oblíbeným soupeřem také pro Cristiana Ronalda, který zaznamenal hned pět zásahů proti tomuto celku.
Real Madrid vstoupil do nového ročníku španělské ligy suverénně, jenže tři poslední soutěžní zápasy nevyhrál a po ligových remízách s Villarrealem a Las Palmasem přišel o výhru v Lize mistrů na půdě Dortmundu, kde sice dvakrát vedl, nakonec ale jen remízoval 2:2.
Trenér Zinedine Zidane bude muset poskládat zahajovací jedenáctku bez několika tradičních opor. Dlouhodobě mimo hru jsou Marcelo s Casemirem, nově má problémy s kolenem také Modrič. V nominaci na zápas není také Fábio Coentrão a dokonce ani Sergio Ramos.
Hezké nedělní odpoledne všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu 7. kola španělské Primera Division mezi domácím Realem Madrid a hostujícím SD Eibar. Velkým favoritem dnešního souboje je samozřejmě domácí Real, a to i přesto, že se mu v posledních zápasech výsledkově příliš nedařilo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.