La Liga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : La Coruňa - 1. dubna 2018   20:45

Atlético
34' Gameiro
1:0
(1:0)
La Coruňa
La Coruňa
Atlético
Oblak – Isaac (64. D. Costa), Savić, Godín, Lucas Hernández – Saúl Ñíguez, Gabi (C), Partey (88. Moya) – Koke – Á. Correa, Gameiro (72. F. Torres).
Werner – Montoro, F. Torres, D. Costa, Agüero Núñez, Moya, Bare.
D. Trujillo – J. Escuela, J. Matías
Estadio Wanda Metropolitano (Madrid).
49351 diváků
La Coruňa
R. Martínez – Juanfran, Albentosa, Sidnei, Luisinho – Guilherme, Muntari (63. Valle), Çolak (77. Bakkali) – Mosquera – Pérez Martínez, Adrián López (C) (82. Andone).
Koval – Valentín, Schär, Bakkali, Valle, Andone, Gil.

SESTŘIH LA LIGY: Atlético Madrid - La Coruňa 1:0

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc, užijte si velikonoční pondělí a na shledanou.
Na góly hodně chudý zápas končí. Ve druhé půli jsme žádnou branku neviděli, domácí si hlídali svůj těsný náskok a ač jim soupeř mnohdy zle zatápěl, vyrovnání se nedočkal. Nutno říct, že z celkového pohledu by remíza byla nejspíš spravedlivější.
90+4'
90+4'
Torres ještě v posledních vteřinách mohl kosmeticky upravit, skluzem ale mířil mimo bránu.
90+3'
Míč končí u Oblaka, který byl mimo pokutové území a musel jej rychle odkopnout daleko od své brány.
90+2'
Žlutou kartu inkasuje v závěru Pedro Mosquera (Deportivo La Coruňa) a to zcela po zásluze za faul na Lucase Hernándeze.
90+1'
Nastavují se ještě tři minuty.
90'
Oblak si však poradil a centrovaný míč vyboxoval do bezpečí.
90'
Hosté vybojovali v závěru rohový kop.
89'
Torres se snažil dostat do zakončení, ale přes dvojici obránců neprošel.
88'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Partey, přichází Antonio Moya.
87'
Oblak po malé domů zahrál fanouškům na nervy, míč odkopl v poslední možné chvíli před dobíhajícím protihráčem.
84'
Jeden z hráčů La Coruně se teď unáhlil se střelou a míč poslal příliš vysoko nad soupeřovu bránu.
82'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Adrián López, přichází Florin Andone.
80'
Torres střílel z dobré pozice po zemi jen do prostoru, kde stál připravený R. Martínez.
80'
Hosté vyrazili do přečíslení tři na dva, Bakkali obdržel přihrávku na levou stranu, místo rychlé střely si s míčem ještě pohrál a nakonec vystřelil po zemi k bližší tyči, trefil pouze boční síť.
78'
Nyní končí letící míč přímo v rukách připraveného brankáře hostů.
77'
D. Costa nedokázal udržet míč na hrací ploše, ten mu ujel za čáru a rozehrávat bude R. Martínez.
77'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Emre Çolak, přichází Zakaria Bakkali.
75'
Přetažený centr hostujícího celku letí daleko do zámezí, Oblak mohl zůstat zcela v klidu.
72'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Fernando Torres.
69'
Žlutou kartu dostává Diego Costa (Atlético Madrid).
68'
Lucas Hernández předvedl ukázkový sprint a vynikajícím a hlavně čistým zákrokem zabránil velké šanci soupeře, kdy Valle postupoval zcela sám na Oblaka.
68'
Godín si nedokázal letící míč správně zpracovat a ten mu utekl do zámezí. Docela škoda pro domácí, kteří se dostávali do dobré šance.
66'
Nový muž na hřišti D. Costa měl dobrou příležitost navýšit vedení svého celku, kousek za hranicí pokutového území vystřelil k pravé tyči, avšak tu o centimetry minul.
64'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Carlos Isaac, přichází Diego Costa.
63'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Sulley Muntari, přichází Borja Valle.
62'
La Coruňa dlouho obléhala soupeřovo pokutové území, ale žádný z centrů nedokázala proměnit v šanci.
59'
Saúl Níguez zakončoval z ostrého úhlu, R. Martínez vyrazil jeho pokus na roh.
58'
Pérez Martínez přes bránícího protihráče neprošel, vybojoval ale roh.
57'
Přihrávka z levé strany končí přímo v náruči připraveného Oblaka.
54'
Domácí oblehli pokutové území La Coruně a nakonec pálil z jeho hranice Thomas, mířil však pouze nad bránu.
54'
Hostující kapitán Adrián López odvrátil míč na roh.
53'
Na hřišti se dlouho nic neděje, možná to změní situace, kdy budou domácí po faulu soupeře rozehrávat na polovině soupeře.
50'
Domácí se v útoku provinili faulem a míč musí odevzdat.
48'
Niguez hlavou poslal míč do země, od ní se poté balón odrazil do vzduchu a poté si jej už převzal R. Martínez.
46'
Rozhodčí se rozhodl nenastavit ani minutu. Zatím se hraje poměrně vyrovnaný zápas, třebaže jsou hosté outsiderem, na hřišti to tak nevypadá a domácí musel Oblak v některých momentech hodně podržet. Ti nakonec odchází do kabin spokojenější díky proměněné penaltě.
45+1'
45'
Velice špatná přihrávka hostů adresáta nenašla, následně odkopává míč do bezpečí Oblak.
44'
Colak v souboji u postranní lajny přišel o míč a nevymodlil si ani faul.
43'
Znovu se hosté osmělili vyrazit do útoku a je z toho rohový kop.
42'
Hosté na chvíli obsadili pokutové území Atlética, ale šanci si nevytvořili. Po faulu se navíc musí stáhnout.
39'
Mosquera měl na pravé straně před sebou zcela prázdnou bránu, ovšem hlavou poslal míč mimo.
39'
Pérez Martínez zkoušel přihrát za sebe na nabíhajícího Muntariho, který by zakončoval osamocen před brankářem, ovšem míč k němu nedoputoval.
37'
Gameiro se přes bránícího protihráče k míči nedostal, R. Martínez jej ukryl do náruče.
34'
Atlético právě vstřelilo branku!
KÉVIN GAMEIRO to udělal velice zkušeně a míč poslal na pravou stranu do horní části hostující svatyně, zatímco R. Martínez skočil na opačnou stranu.
33'
Žlutou kartu dostává Lucas Pérez Martínez (Deportivo La Coruňa) a to za protesty.
32'
Saúl Ñíguez upadl v pokutovém území a rozhodčí nakonec ukazuje na penaltový puntík, ač původně to tak nevypadalo.
30'
Muntari hlavičkoval v pokutovém území příliš vysoko nad soupeřovu svatyni.
30'
Hosté jsou v posledních minutách o trochu aktivnější, nyní si vynutili faul a budou rozehrávat na polovině soupeře.
28'
Žlutou kartu dostává Carlos Isaac (Atlético Madrid).
27'
A opět nikdo jiný, než Pérez Martínez, tentokrát pálil na hranici pokutového území, trefil však jen bránícího protihráče.
25'
Do třetice Pérez Martínez, který dobře hlavičkoval před bránou, ovšem přímo do připravených rukou Oblaka.
24'
Pérez Martínez v další možnosti, tentokrát přihrával místo střely, míč projel kolem brány Atlética, nikdo z hráčů jej netečoval za čáru.
21'
Correa střílel z dálky po zemi, hostující brankář však stačil zasáhnout.
20'
Pérez Martínez využil chyby domácího hráče a běžel sám na brankáře, jeho přízemní pokus však Oblak výtečně vyrazil a podržel svůj tým. Už to mohlo být 0:1.
18'
Souhra teď hráčům madridského celku vůbec nevyšla, balón končí u hostujícího gólmana.
16'
Hráči Atlética si dlouho přihrávají mezi sebou, ale Martíneze ohrozit nedokážou.
13'
Žlutou kartu dostává Luisinho (Deportivo La Coruňa).
13'
Domácí vyrazili do brejku a z pravé strany pálil jeden z hráčů, dobře však zasáhl Sidnei, který míč zblokoval.
12'
Hned vzápětí na to další.
12'
Hosté si vynutili rohový kop.
10'
Koke to zkusil z dálky, jeho záměr mu však nevyšel, o kousek minul bližší horní roh soupeřovy brány.
9'
Další roh pro domácí.
8'
Correa si nedokázal zpracovat míč, ten utekl k protihráči.
7'
Gabi dobrou přihrávkou zkoušel vyslat do šance spoluhráče, ale hostující obrana stačila zasáhnout.
6'
Sidnei v poslední chvíli odvrátil centrovaný míč na roh.
4'
Hosté míč pouze odkopli od středového kruhu k Oblakovi, který tak neměl práci.
1'

Atlético Madrid: Oblak – Isaac, Savić, Godín, Lucas Hernández – Saúl Ñíguez, Gabi, Partey – Koke – Á. Correa, Gameiro.
Náhradníci: Werner – Montoro, F. Torres, D. Costa, Agüero Núñez, Moya, Bare.

Deportivo La Coruňa: R. Martínez – Juanfran, Albentosa, Sidnei, Luisinho – Guilherme, Muntari, Çolak – Mosquera – Pérez Martínez, Adrián López.
Náhradníci: Koval – Valentín, Schär, Bakkali, Valle, Andone, Gil.

Rozhodčí: D. Trujillo – J. Escuela, J. Matías.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se spolu naposledy utkaly v listopadu loňského roku a tehdy hostující Atlético Madrid zvítězilo na půdě La Coruni těsně 1:0.
Deportivo La Coruňa

Hosté jsou totiž na úplně opačném pólu tabulky Primera Division. Jsou devatenáctí a okupují tak příčku, která zaručuje sestup do druhé nejvyšší soutěže. Tomu by se určitě rádi vyhnuli, ale na Levante, které je sedmnácté, mají manko osmi bodů. Aby si zachovali naději na udržení se v Primera Division, měli by dnes v Madridu bodovat. Rozhodně je ale nečeká vůbec nic lehkého.
Atlético Madrid

Domácí Atlético Madrid stíhá na druhém místě první Barcelonu, na kterou ztrácí jedenáct bodů. Na svém kontě mají hráči Atlética čtyřiašedesát bodů a stále tak nevzdávají boj o titul, i když ztráta na katalánský celek je už vysoká. Nicméně Madridští drží pozici, která zaručuje přímý postup do skupinové fáze Ligy mistrů a to je určitě také cílem tohoto týmu. Dnes na domácím hřišti budou proti La Coruně favority, uvidíme, zda tuto roli naplní.
Hezký nedělní večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu další zápas třicátého kola nejvyšší španělské ligy, Primera Division a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Atlético Madrid a Deportivo La Coruňa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.