La Liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Getafe : Eibar - 9. prosince 2017   13:00

0:0
(0:0)
Getafe
Guaita – Damián Suárez, Dakonam, Cala, Antunes – Portillo (74. Šibasaki), Bergara (66. Lacen), Fajr, Ndiaye (82. Pacheco) – J. Molina (C), Á. Rodríguez.
E. Martínez – Bruno González, Lacen, Jiménez, Šibasaki, Molinero, Pacheco.
Alberola – Hernández, Cerdán
Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)
9 317 diváků
Eibar
Dmitrović – Capa (78. Peña), Arbilla, P. Oliveira, Ángel – Alejo (89. Escalante), Dani García (C), Jordán, Inuj (63. Bébé) – Kike García, Enrich.
Areitio – Ramis, Escalante, Peña, Bébé, Lombán, Sarriegui.

CELÝ SESTŘIH: Getafe - Eibar 0:0

Z tohoto online přenosu je to vše, s přáním hezkého dne se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.
Spousta šancí, ale žádný gól. Takový je souhrn utkání mezi Getafe a Eibarem, po kterém si oba celky připíší do tabulky bod. A zaslouženě, protože žádný z týmů nad druhým výrazně nevyčníval.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 9:7. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 14:13.
90+3'
90+3'
Zápas mohl skončit gólovou tečkou! Po centru z rohového kopu totiž zůstal na zadní tyči osamocený Lacen, toho ovšem Dmitrović parádně vychytal. Domácí smutní!
90+2'
Sergi Enrich (SD Eibar) zezadu objal běžícího Šibasakiho jako nějakou přítelkyni a pro takové chování neměl hlavní arbitr pochopení. Žlutá karta.
90+1'
Bebé (SD Eibar) odmítl respektovat pravidlo o ofsajdu.
90'
Hrát se bude ještě tři minuty.
89'
Střídání v týmu SD Eibar: hrací plochu předčasně opustil Iván Alejo, v závěrečných minutách si zahraje Gonzalo Escalante.
88'
Příliš pozdě přišel do souboje Gaku Šibasaki (Getafe CF) a za šlapák obdržel žlutou kartu.
86'
Rozjásat domácí fanoušky mohl Šibasaki. Na hlavu mu míč posadil Dakonam a zakončující hráč přibližně o metr minul pravou šibenici.
85'
Iván Alejo (SD Eibar) nešetrně fauloval Antunese a v rukou rozhodčího uviděl žlutě zbarvený kartonek.
83'
Utkání sleduje 9 317 diváků.
82'
Střídání v týmu Getafe CF: dohrál Amath Ndiaye a jeho pozici zaujme Daniel Pacheco.
81'
Žlutou kartu dostává Dani García (SD Eibar).
78'
Střídání v týmu SD Eibar: svou porci času si odpracoval Ander Capa, makat teď bude Rubén Peña.
76'
Exekutor nařízené standardky překvapil Dmitroviće přímou střelou, tu strážce eibarské svatyně vyboxoval s vypětím všech sil. Následná dorážka pak ohrozila pouze obecenstvo.
75'
Hosté se ubránili dvěma rohovým kopům, budou však ještě muset čelit standardní situaci.
74'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Francisco Portillo, přichází Gaku Šibasaki.
73'
V ofsajdu byl přistižen také Molina (getafe CF).
72'
Ofsajd? Ano, je to opravdu tak. V postavení mimo hru se ocitl Rodríguez (Getafe CF).
70'
Z nařízeného rohu už tým Eibaru nezahrozil.
69'
Tygřím skokem ke své pravé tyči Guaita vytěsnil pumelici Enricha a domácí publikum ho za povedený zákrok odměnilo potleskem.
66'
Střídání v týmu Getafe CF: Markel Bergara přenechal své místo Mehdimu Lacenovi.
64'
Bébé (SD Eibar) se hned po svém příchodu na hřiště dostal k zakonření, jeho dalekonosná rána zamířila někam do diváků.
63'
Střídání v týmu SD Eibar: Inuje nahradil Bébé.
62'
Velká šance Getafe gólem nekončí! Dmitrović vyboxoval prudký centr na kopačku Fajra a ten minul odkrytou branku. Je to vůbec možné?!
61'
Míče se nakonec ujali hosté, ale dlouhý nákop Inuj nestihl zpracovat ve vymezeném prostoru.
59'
Hra se přesunula doprostřed hřiště, kde mezi hráči už nějakou dobu probíhají usilovné bitvy o balon.
56'
Roh pro tým Getafe. Portillo ho rozehrál nakrátko.
54'
Joan Jordán (SD Eibar) odmítl otevřít gólový účet zápasu, když z nařízené penalty překopl břevno. To je ale smůla!
53'
S odhodlaným výrazem ve tváři vešel do šestnáctky Enrich (SD Eibar) a byl faulován. Rozhodčí neváhal ani vteřinu a nařídil penaltu.
52'
Hosté pronikli na soupeřovo území a hodlají tam vymyslet nějakou tu kulišárnu.
49'
Žlutá karta. Za šlapák vůči Ndiayemu ji inkasoval Takaši Inuj (SD Eibar). To musí být bolest...
48'
Následný roh domácí hravě ubránili.
47'
V úvodu druhé půle zahrozil Kike García. Hráč hostujícího týmu si navedl balon k rohu vápna a jeho křižnou střelu tečoval obránce vedle tyče.
46'
Hlavní aktéři se vracejí zpátky na hřiště.
Domácí vstoupili do zápasu nebezpečně, už ve druhé minutě si vytvořil šanci Ndiaye, ale Dmitrović ho vychytal. Na další zajímavý okamžik se čekalo déle než dvacet minut, Inuj se rozběhl po pravé straně a trefil břevno domácí brány. Dalších gólových příležitostí se diváci nedočkali, a tak po prvním poločase platí bezbrankový stav.
45+1'
45'
Rozhodčí nastavil jedinou minutku.
44'
Ruka. Fotbal za házenou zaměnil ve středovém kruhu Rodríguez (Getafe CF).
42'
Zbytečně dlouhým nákopem domácí odevzdali balon na kopačky svých protivníků.
41'
Hráči Getafe rozvážně kombinují na svém území.
39'
Jordán (SD Eibar) se opřel do míče z uctivé vzdálenosti, ten prolétl vysoko nad břevnem.
38'
Eibarská defenziva zůstala zkonsolidovaná a hrozící nebezpečí v podobě centru zneškodnila.
37'
Protiútok domácích táhl Molina, který ze souboje jeden na jednoho také vytěžil rohový kop.
36'
Během krátké chvíle čelila obrana Getafe dvěma rohovým kopům a oba ubránila s přehledem.
35'
Po hlavičkované uvnitř domácího vápna se odražený balon dostal na kopačku Inuje, jehož pohotový pokus srazil jeden z obránců mimo branku.
32'
Hosté se vrátili na útočnou polovinu a díky tomu mohl vystřelit Dani García, jenomže přízemní pokus zpoza šestnáctky mu vůbec nesedl.
30'
Roh pro Eibar. Centr z něj byl odvrácen.
28'
Útočný faul. Spáchal ho Kike García (SD Eibar).
26'
Inuj, kterého přijelo podpořit hodně fanoušků, obdržel přihrávku za záda obránců a z pravého okraje pokutového území vystřelil. Domácí měli štěstí, zachránilo je břevno!
23'
Guaita (Getafe CF) zkrotil prudký pas ze strany.
21'
Antunes (Getafe CF) kopl balon na přední tyč, kde stál pouze připravený obránce.
20'
Domácí roztáhli hru doprava. K centru se dostal Portillo a po teči obránce je nařízen roh.
18'
V tuto chvíli se hra přelévá ze strany na stranu, ne však dále než deset metrů za středový kruh.
16'
Tato exekuce standarky se nepovedla. Damián Suárez (Getafe CF) hledal nabíhající spoluhráče, jenomže balon poslal vysoko nad jejich hlavama.
15'
Po faulu na Fajra rozehraje domácí ekipa přímý volný kop ze značné vzdálenosti.
14'
Hráčům Eibaru se nedaří projít zahuštěným středem hřiště, ten záložní řada Getafe střeží pečlivě.
13'
Rodríguez (Getafe CF) si nepohlídal ofsajdovou linii.
11'
Špatná Jordánova rozehrávka rohového kopu dává možnost k útoku týmu Getafe.
10'
Ángelův centr odvrátil jeden z domácích na roh.
8'
Chvilka odpočinku pomohla, Suárez už je zpátky na nohou a může domácím pomoct při bránění.
7'
Po jednom z ostřejších soubojů zůstal na zemi Damián Suárez (Getafe CF) a žádá si ošetření.
5'
Ofsajd a v něm Molina (Getafe CF).
3'
Bezprostředně po rozehrávce nařízeného rohového kopu došlo k útočnému faulu.
2'
Hned druhá minuta nabídla velkou šanci domácího týmu. Ndiaye zleva pronikl do šestnáctky a po obehrání soupeře vystřelil na zadní tyč, kam musel skočit gólman Dmitrović. Neúspěšný střelec se chytá z hlavu.
1'
Domácí odehrají zápas v modrém kompletu, zatímco hosté budou hrát v zelenobílé kombinaci dresů.
Trojice rozhodčích v čele s Javierem Alberolou už přivedla fotbalisty obou týmů na hrací plochu.

Getafe CF: Guaita – Damián Suárez, Dakonam, Cala, Antunes – Portillo, Bergara, Fajr, Ndiaye – J. Molina (C), Á. Rodríguez.
Náhradníci: E. Martínez – Bruno González, Lacen, Jiménez, Šibasaki, Molinero, Pacheco.

SD Eibar: Dmitrović – Capa, Arbilla, P. Oliveira, Ángel – Alejo, Dani García (C), Jordán, Inuj – Kike García, Enrich.
Náhradníci: Areitio – Ramis, Escalante, Peña, Bébé, Lombán, Sarriegui.

SD Eibar

Ztráta Eibaru na svého sobotního protivníka činí dva body, takže v případě výhry se baskický celek posune před něj. Sociedad Deportiva se veze na vítězné třízápasové vlně, ta ho vynesla na třináctou příčku. Na hřišti Getafe to ale nebude mít vůbec jednoduché.
Getafe CF

Kolísavá forma drží klub z města ležícího na jižních předměstích Madridu uprostřed tabulky. Herně se Getafe zvedlo alespoň v domácím prostředí, kde uspělo v posledních třech utkáních. Naváže tým kouče Bordalase na vítěznou šňůru před svým publikem?
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné sobotní odpoledne a zároveň vás vítám u sledování textové online reportáže z utkání Getafe CF – SD Eibar, které se odehraje v rámci 15. kola LaLigy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.