La Liga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Getafe : La Coruňa - 28. února 2018   19:30

Getafe
40' Á. Rodríguez (Ndiaye) • 44' Bóveda(vl.)  • 82' J. Molina
3:0
(2:0)
La Coruňa
La Coruňa
Getafe
E. Martínez – Dakonam, Bruno González, Damián Suárez, Antunes – Ndiaye (85. Ndockyt), Arambarri, Portillo, Mora (64. Šibasaki) – Á. Rodríguez (74. Rémy), J. Molina.
Manojlović – Cabrera, Šibasaki, Rémy, Molinero, Pacheco, Ndockyt.
Munuera – Baena, Alcoba
Coliseum Alfonso Pérez, Getafe
5 097 diváků
La Coruňa
R. Martínez – Juanfran, Luisinho, Bóveda, Schär – Muntari (63. Andone), Krohn-Dehli (46. C. Borges), Mosquera, Adrián López – Bakkali (77. Cartabia), Pérez Martínez.
Tytoń – F. Navarro, Çolak, Cartabia, Andone, Sidnei, C. Borges.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 5 097 diváků.
Je dobojováno, Getafe získává cenné a v podstatě povinné tři body. Deportivo dnes působilo naprosto neškodně, za zmínku z celého utkání stojí snad pouze střele Luisinha ve druhém poločase, jinak to byla neskutečná bezradnost, v útočné fázi. Naproti tomu domácí působili mnohem lepším dojmem a po zásluze berou všechny body.
90+3'
90+2'
Tři minuty nastavil sudí, nyní se ke střele dostává domácí Vitorino Antunes, který ale branku Deportiva netrefil.
90+1'
Nakonec se Rémy zvedá, za pomoci lékařů týmu a odchází za postranní čáru.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, nyní se nehraje, na trávníku leží Loïc Rémy (Getafe), který musí být ošetřován.
88'
Loïc Rémy (Getafe) se dostal k hlavičce ve vápně soupeře, ale Rubén Martinez tentokrát chytá.
88'
Žlutou kartu dostává Eneko Bóveda (Deportivo La Coruňa).
85'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Amath Ndiaye, přichází Merveille Ndockyt.
82'
Getafe právě vstřelilo branku!
Definitivní hřebíček do rakve Deportiva dává JORGE MOLINA! Ten vyučil neskutečné chyby Eneko Bóvedy, jež po předchozím vlastním gólu tentokrát neskutečně pokazil malou domů a k míči se dostal právě Molina, jež poté překonal gólmana Martíneze.
80'
Damian Emiliano Martínez (Getafe) musí zasahovat, proti střele Luisinha, který pálil zpoza vápna a střela měla velmi dobré parametry!
80'
Není z toho nic, myšlenou střela na branku soupeře, naopak, k míči se dostávají hosté.
79'
Rohový kop pro Getafe, z pravé strany bude rozehrávat Damián Suárez.
79'
Odkop od branky Getafe, utkání již postrádá potřebné tempo.
77'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Zakaria Bakkali, přichází Federico Cartabia.
74'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází Loïc Rémy.
74'
Míč směřuje k Rubénovi Martínezovi, který rozehrává.
73'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na vlastní polovině.
71'
Juanfran centruje z pravé strany, míč míří před branku Getafe, kde ale skvěle ve skluzu zasáhl Bruno González.
70'
Čeká nás posledních dvacet minut, domácí jsou velmi blízko třem bodům.
67'
A pozor, bleskový protiútok, který zakončil povedeným lobem Amath Ndiaye (Getafe), nicméně míč skončil těsně vedle branky Deportiva.
67'
Damian Emiliano Martínez (Getafe) šel do souboje ve vlastním vápně, ale prohrál ho, nicméně zastoupili ho obránci.
66'
Florin Andone (La Coruňa) centruje z pravé strany a nakonec je to roh pro hostující tým.
64'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Sergio Mora, přichází Gaku Šibasaki.
63'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Sulley Muntari, přichází Florin Andone.
62'
Jorge Molina (Getafe) centruje z pravé strany před branku Deportiva, kde zasahuje Rubén Martínez.
61'
Jako nyní, kdy si sice Zakaria Bakkali (La Coruňa) řekl o pas za obranu, ale pak si naběhl do ofsajdu.
60'
Je za námi hodina hry a stále je patrné, že Deportivo si zatím neví rady v tomto utkání. Hosté hrají tak maximálně po vápno soupeře, tím vše končí.
58'
Jorge Molina (Getafe) si naběhl za obranu Deportiva, zkoušel přelstít brankáře, ale Rubén Martínez (La Coruňa) bravurně vyráží.
58'
Getafe se drží na útočné polovině, míč ale končí v autu, domácí budou vhazovat z pravé strany.
57'
A faulující Pedro Mosquera (La Coruňa) dostává za faul na Ndiayeho žlutou kartu.
56'
Pedro Mosquera (La Coruňa) fauluje Amatha Ndiayeho, na své polovině.
54'
Domácí nakonec rozehrávali dva rohové kopy, ale ani jednou branku Deportiva neohrozili.
53'
Parádní střela Damiána Ndiayeho, z hranice šestnáctky, Rubén Martínez (La Coruňa) vyráží na roh.
51'
Celso Borges (La Coruňa) pálí pouze vedle branky Getafe, Damian Emiliano Martínez (Getafe) rozehrává.
50'
Žlutou kartu dostává Amath Ndiaye (Getafe CF).
48'
Na konci akce domácích je střela Maura Arambarriho nad branku Deportiva.
47'
Adrián López (La Coruňa) odvedl dobrou práci při plnění defenzivních povinností, přesto domácí vybojovali další roh.
46'
Vitorino Antunes (Getafe) bleskově rozehrál rohový kop z pravé strany.
46'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Michael Krohn-Dehli, přichází Celso Borges.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:16.
Rozhodčí nenastavoval a ukončil poločas jen pár sekund po vypršení pětačtyřicetiminutovky, nechal ještě hosty vhazovat a poté foukl do píšťalky. Poločas končí očekávaným vítězstvím Getafe, které mělo od úvodních sekund převahu a soupeře v podstatě k ničemu nepouštělo.
45'
45'
Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře, ale nic z toho není a poločas končí.
44'
Druhý gól domácích a opět po akci z pravé straně. Ángel Rodríguez (Getafe) se po přihrávce Moliny dostal s míčem do vápna, poslal ho před branku a bránící ENEKO BÓVEDA si ho poslal do vlastní branky.
43'
Míč letí až k půlící čáře, kde však hrají hosté.
42'
Hosté bojují o míč na polovině soupeře, ale Damián Suárez (Getafe) uspěl a míč odkopl míč.
40'
Po autovém vhazování přišel parádní pas Portilla do vápna, tam Amath Ndiaye nesobecky přihrál před odkrytou branku, kde dobíhající ÁNGEL RODRÍGUEZ doklepl míč do branky.
39'
Rychlá akce domácích středem hřiště, přihrávka na pravou stranu, kam si nabíhá Portillo, ten přenechává na Amatha Ndiayeho, jehož centr před branku nebyl přesný.
38'
Akce Deportiva opět nebezpečná, je z toho odkop od branky.
37'
Djené Dakonam (Getafe) poslal zajímavý pas na polovinu Deportiva, chtělo to ale lépe zpracovat míč, který odskočil k Muntarimu, jež volí to nejjednodušší – odkop míče co nejdál.
35'
Nacvičená situace, Juanfran odvrací centr, mířící před branku Deportiva a je po akci Getafe.
34'
Žlutou kartu dostává Michael Krohn-Dehli (Deportivo La Coruňa).
34'
Pedro Mosquera (La Coruňa) se zkouší dostat k míči, po dlouhém nákopu, ale neuspěl, míč letí mimo hrací plochu, odkop od branky Getafe.
33'
Diváci pískají, Rubén Martínez (La Coruňa) totiž rozhodně nespěchá s rozehrávkou.
31'
Vitorino Antunes (Getafe) kontroluje míč, směřující mimo hřiště, odkop od branky Getafe.
30'
Domácí rozehráli z pravé strany, míč letí do vápna, kde zkouší hlavičkovat Sergio Mora, ale v záklonu netrefil míč ideálně a poslal ho ven z vápna.
29'
Damián Suárez (Getafe) to zkoušel individuálně, neuspěl proti trojici bránících hráčů, ale Francisco Portillo vybojoval roh pro domácí tým.
28'
Odkopem míče na polovinu soupeře řeší nyní přetížená defenziva Deportiva situaci na své polovině.
27'
Adrián López (La Coruňa) se prodral ve vápně Getafe k hlavičce, míč zasáhl, ale poslal ho jen vedle branky.
25'
Žlutou kartu dostává Sergio Mora (Getafe CF).
25'
Zaútočili ale domácí, Djené Dakonam (Getafe) netrefuje branku soupeře.
23'
Ani Deportivo není z rohového kopu úspěšné, míč ale hosté bleskově získávají zpět.
22'
Hosté vybojovali svůj první rohový kop v zápase, který rozehrají z levé strany.
21'
Z volného přímého kopu se domácí neprosazují, míč má Rubén Martínez (La Coruňa), který bude rozehrávat.
20'
Žlutou kartu dostává Luisinho (Deportivo La Coruňa).
19'
Ángel Rodríguez (Getafe) vyslal na branku Deportiva pěknou střelu, první gólová šance zápasu, gólman Rubén Martínez bravurně vyrazil na roh.
17'
Znovu se hosté zkouší prosadit na útočné polovině, Amath Ndiaye (Getafe) fauluje a hosté tak zůstanou s míčem na polovině Getafe.
16'
Míč ale získává Deportivo, které to zkouší po levé straně, nyní však neúspěšně.
15'
Domácí vhazují z levé strany, na útočné polovině.
14'
Deportivo se znovu drží na útočné polovině.
13'
Getafe se ale nyní nemůže dostat ze sevření, až pomáhá faul na Arambarriho, po němž se domácí dostanou k míči.
12'
Zakaria Bakkali (La Coruňa) obešel bránícího hráče a z pravé strany se dostal do vápna Getafe, tam ale pokazil přihrávku.
11'
Lucas Pérez Martínez (La Coruňa) se žene za obranu Getafe, ale jeho snahu přerušil odpískaný ofsajd.
10'
Vicente Guaita (Getafe) rychle odkopává míč, mířící k domácí brance.
8'
Tentokrát již míč našel správného adresáta ve vápně, Jorge Molina (Getafe) však hlavičkuje pouze nad branku.
7'
Druhý rohový kop domácích z levé strany, rozehrávat bude opět Vitorino Antunes.
6'
Odkop obránce Bruno Gonzáleze (Getafe), míč letí na polovinu soupeře.
5'
Odkop od branky Deportiva, které se zatím musí v úvodu zápasu pouze bránit.
4'
Domácí nenaložili se svým prvním rohovým kopem ideálně, míč získávají hosté.
3'
Rohový kop domácích, kteří budou rozehrávat z levé strany.
2'
Je z toho pouze nepřesná střela zpoza vápna, pálil Sergio Mora.
1'
Hned v úvodu utkání se domácím nabízí výhoda volného kopu, který budou rozehrávat z pravé strany, na polovině soupeře.
1'

Getafe CF: Guaita – Dakonam, Bruno González, Damián Suárez, Antunes – Ndiaye, Arambarri, Portillo, Mora – Á. Rodríguez, J. Molina.
Náhradníci: E. Martínez – Cabrera, Šibasaki, Rémy, Molinero, Pacheco, Ndockyt.

Deportivo La Coruňa: R. Martínez – Juanfran, Luisinho, Bóveda, Schär – Muntari, Krohn-Dehli, Mosquera, Adrián López – Bakkali, Pérez Martínez.
Náhradníci: Tytoń – F. Navarro, Çolak, Cartabia, Andone, Sidnei, C. Borges.

Rozhodčí: Munuera – Baena, Alcoba.
DEPORTIVO LA CORUŇA
Předposlední Deportivo nečeká na hřišti Getafe vůbec lehké utkání, naopak. Getafe hraje poslední dobou ve velké pohodě, což se ale nedá říci o Deportivu. Po slušném startu do nového ligového ročníku začalo Deportivo padat ke dnu, mj. na výhru čeká již od 9. prosince loňského roku, tj. již deset ligových kol! Během nich získalo Deportivo jen tři body za tři remízy a není divu, že se potácí téměř u dna.
GETAFE CF
V poslední době výtečně hrající Getafe nebylo v minulém kole daleko od dalšího skvělého výsledku, kterým by byla remíza na hřišti pátého Villarrealu. Nicméně domácí šli bleskově, již ve třetí minutě, do vedení a těsný náskok udrželi až do konce. Getafe tak poznalo hořkost porážky po dlouhých šesti ligových zápasech v řadě, během nichž obralo o body mj. i Barcelonu, když na Nou Campu uhrálo bezbrankovou remízu.
Utkáním, které se odehraje na stadionu Coliseum Alfonso Pérez v Getafe, provede jako hlavní rozhodčí José Munuera, jemuž budou na čarách asistovat Alfonso Baena a José Alcoba.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 26. kola španělské LaLigy, v němž GETAFE CF přivítá na svém stadionu DEPORTIVO LA CORUŇA.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.