La Liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  La Coruňa : CD Leganés - 9. prosince 2017   18:30

La Coruňa
La Coruňa
24' Adrián López
1:0
(1:0)
La Coruňa
R. Martínez – F. Navarro, Sidnei, Schär, Juanfran – C. Borges (C), Guilherme – Adrián López (83. Bakkali), Çolak (90+4. Mosquera), Gil (87. Valverde) – Pérez Martínez.
Pantilimon – Mosquera, Albentosa, Andone, Valverde, Bakkali, Valle.
Melero – Torre, Martínez
Estadio Riazor, La Coruňa
CD Leganés
Cuéllar – Tito, Bustinza, Carnero García, Rico – El Zhar (69. Naranjo), R. Pérez (45. Gumbau), Gabriel, Szymanowski (C) (53. N. Amrabat) – Eraso – Beauvue.
Champagne – Morán, Gumbau, dos Santos, Naranjo, Zaldúa, N. Amrabat.

CELÝ SESTŘIH: Deportivo La Cruňa - Leganés 1:0

Je dobojováno! Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, Deportivo mělo nadále více ze hry. Navzdory několika slibným příležitostem jsme ale další branku neviděli. La Coruňa tak zaskočila papírového favorita a Leganés zdolala těsně 1:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 4:0
90+5'
90+4'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Emre Çolak, přichází Pedro Mosquera.
90+3'
Hostující snahy jsou spíše sporadické. Nyní byl ale ejich atak zastaven pouze za cenu faulu, kterého se dopustil Navarro (DEP).
90+2'
Momentálně se hraje v okolí středového kruhu, kde ani jednomu z celků žádné nebezpečí nehrozí.
90+1'
Útočný faul v podání Beauvueho. Rozehrávka pro domácí, kteří pochopitelně příliš nepospíchají.
90'
K základní hrací době zápasu budou nastaveny 4 minuty.
90'
A opět žlutá karta. Za podražení soupeře u levé postranní lajny dostává kartu hostující Gabriel (LGS).
89'
Bude se opět žlutit, za ostrý zákrok dostává karetní napomenutí hostující Beauvue (LGS).
88'
Postavení mimo hru v podání domácího celku. O uvedení míče do hry se postará hostující brankář.
87'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Carles Gil, přichází Federico Valverde.
86'
Svižná kombinace Deportiva končí v zámezí. O výkop se postará hostující brankář Cuéllar.
85'
Tak to nevypadá vůbec dobře, Çolak zůstal po tvrdém střetu ležet na zemi. Zdá se však, že po ošetření bude schopen pokračovat ve hře.
84'
Dalekonosný centr za obranu Leganés domácím nevyšel dle představ, hrát tak mohou opět hosté, kterým již příliš mnoho času na vyrovnání nezbývá.
83'
Adrián López opouští hrací plochu, nahradí jej Bakkali.
81'
Adrián López se po rychlé kombinaci dostal do další slibné příležitosti, ovšem z hranice velkého vápna zamířil těsně vedle pravé tyče!
80'
Nepovedená domácí akci končí u Cuéllara, který obratem posílá míč do hry. Hosté se však zatím nemohou prosadit.
79'
Lucas Pérez se chtěl prodrat přes pravého bek Leganés, ovšem ten si jej pohlídal a žádné nebezpečí nepřipustil.
78'
Klání se již chýlí do svých závěrečných minut. Deportivo zatím nadále drží poklidné vedení.
77'
Domácí rohový kop z levé strany žádné vážnější nebezpečí nepřinesl, Leganés se bez obtíží osvobodilo.
76'
Deportivo se nadále pohybuje na polovině svého soupeře. Převaha domácího celku je zcela evidentní.
75'
Borges se opřel do míče a ze zhruba třiceti metrů prověřil Cuéllarovu pozornost. Hostující brankář byl ale bezchybný a tento pokus vytěsnil.
73'
Z tribun se ozývá pískot, domácí fanoušci se nemohou smířit s verdiktem předchozího nedovoleného zákroku. Nic jim to však není platné.
72'
Utkání se mírně vyhrotilo, k vidění je celá řada osobních soubojů. Sudí tuto situaci vycítil a po dalším zákroku hru přerušuje a aktérům důrazně domlouvá.
71'
Borges zůstal po tvrdém střetu ležet na hrací ploše, ovšem zdá se, že po ošetření bude schopen pokračovat ve hře.
70'
Centr z levé strany hrací plochy skončil na "střeše" hostující branky. Cuéllar se postará o odkop od branky.
69'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Nabil El Zhar, přichází José Naranjo.
69'
Adrián kouzlil na levé straně velkého vápna, ovšem jeho rána byla nakonec zblokována. Hosté se poté osvobodili.
67'
Po rohovém kopu se míč dostal ke Gilovi, který natáhl k dělové ráně. Pohledný pokus následně orazítkoval levou tyč hostující branky. Nechybělo mnoho o domácí vedli o dva góly.
66'
Beauvue se při vzdušném souboji dopustil nedovoleného zákroku. Rozehrávat budou domácí.
65'
Kombinace domácího celku končí nepřesně, následovat bude odkop od hostující branky.
64'
Rico sestřelil domácího Juanfrana, ovšem karta zde udělena nebude.
63'
Amrabat vyslal jedovatý přízemní centr z pravé strany, avšak balon pouze prolétl do zámezí. Juanfran celou situaci kontroloval.
62'
Již druhou minutu trvá poměrně velký zámek v podání Deportiva. Domácí se však doposud nedostali do palebné pozice.
61'
Hostující brankář rozehrál nakrátko, a tak může Leganés zahájit ofenzivní akci. Ta ale brzy skončila, neboť Gumbau (LGS) obdržel za svůj nedovolený zákrok karetní trest.
60'
Je za námi hodina čistého času, Deportivo nadále drží těsný náskok. Po levé straně se nyní navíc znovu dral dopředu Adrián, jehož ale odzbrojila pozorná hostující defenziva.
59'
Domácí mají opět o něco málo více ze hry. Nic nenasvědčuje tomu, že by hosté potvrdili svou výbornou letošní výkonnost.
58'
Centr z levé strany Cuéllar pouze kontroloval, a tak může po doputování balonu do zámezí rozehrávat.
56'
Tentokráte je na útočné polovině pro změnu Leganés, ovšem Gabriel celý zdejší pobyt zastavil nedovoleným zákrokem.
55'
Centr z pravé strany se dostal až do velkého vápna, kde jej Adrián prodloužil na Çolaka. Ten ale ve slibné příležitosti poslal balon vysoko nad. Sám na sebe se za tuto ránu zlobí.
54'
Nedávno faulovaný El Zhar se pohybuje jen velice obtížně. Uvidíme, zda nebude nutné jej vystřídat.
53'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Alexander Szymanowski, přichází Nordin Amrabat.
53'
Guilherme (DEP) nyní zastavil protiútok pouze za cenu faulu, a tak od hlavního arbitra obdržel žlutou kartu.
52'
Juanfran chtěl propálit vše, co mu stálo cestě, avšak dělovka ze zhruba pětadvaceti metrů neprošla skrze hradbu hostujících těl.
51'
Deportivo opět získalo něco více ze hry. Navarro se vydal na útočný výlet a pokusil se odcentrovat. Leganés se však osvobodilo.
50'
Úvod druhého poločasu je z obou stran poměrně aktivní. Uvidíme, zda budou k vidění nějaké solidní střelecké příležitosti.
49'
Çolak zkusil poslat pas z levé strany, ovšem tento pas byl sražen na rohový kop. Ten následně žádné nebezpečí nepřinesl.
48'
Dalekonosný centr do velkého vápna v podání hostí byl opět odvrácen. Hrát ta mohou fotbalisté Deportiva.
47'
Szymanowski dostal centr za obranu Deportiva, ovšem zastavilo jej postavení mimo hru, které neuniklo pozornému pomeznímu arbitrovi.
46'
Hosté se do druhé půle pustili s vervou, nyní aktivně kombinují na polovině svého soupeře.
45'
Do druhé půle již nezasáhne hostující Rubén Pérez. Nahradí jej Gumbau.
46'
Je za námi úvodní poločas, který přinesl poměrně překvapivý průběh. Hosté byli papírovými favority, ovšem po celou dobu půle tahali za kratší konec provazu. Deportivo mělo mnohem více ze hry, což nakonec brankou potvrdil Adrián López. Nedlouho poté mohl aktivní středopolař přidat druhý přesný zásah, leč tentokráte jej Cuéllar vychytal. Pokud budou chtít hosté se zápasem něco udělat, budou muset výrazně přidat. Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 3:0
45+1'
45'
Nyní se po delší době podívali dopředu rovněž hosté, kteří budou nakonec rozehrávat rohový kop. Ten opět nebyl příliš nebezpečný.
44'
Závěr poločasu opět patří Deportivu, které drží míč na svých kopačkách.
43'
Centr z pravé strany kolbiště hostující defenziva bez potíží odvrátila. Následný protiútok nebyl nikterak dramatický.
42'
Deportivo je nadále o něco aktivnějším mužstvem, svého soupeře nadále drží přikovaného na vlastní polovině.
41'
Çolakův pokus byl tečován na rohový kop, který ale posléze žádné vážnější nebezpečí nepřinesl.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá pět minut. Uvidíme, zda přinesou něco dramatického.
39'
Je zde první žlutá karta také pro hostující družinu. Za nedovolený zákrok je "odměněn" Rubén Pérez.
38'
Hostující celek to zkouší spíše sporadicky, nyní se opět neprosadil s dlouhým centrem.
37'
Lucas Pérez se hnal za dlouhým nákopem, ovšem míč nezastihl. Brankář Cuéllar u něj byl podstatně dříve.
36'
Momentálně se hraje v okolí středového kruhu, ani jeden z celků se nikam netlačí.
34'
Hostující Pérez se pokusil odcentrovat z pravé strany, načež se míč dostal ke Gabrielovi. Ten v obtížné pozici poslal míč do zámezí. Branka tak nebyla ohrožena.
33'
Deportivo je nadále velice aktivní, Gil se nyní pokusil o dalekonosnou ránu. Ta ale zamířila vysoko nad.
32'
Standardní situace od levého praporku žádné větší nebezpečí nepřinesla.
31'
Do třetice Adrián López! Hbitý středopolař si seběhl k levé straně, odkud ostře vypálil. Dělovka mířící k levé tyči ale úspěch neslavila, neboť Cuéllar vynikajícím skokem tuto ránu vytěsnil na rohový kop.
30'
Adrián López opět v akci, tentokráte fauloval Tita, který se jen velice těžce zvedá ze zeleného pažitu. Zdá se však, že bude v pořádku.
29'
Adrián López je dnes velmi aktivní, nyní se znovu snažil prodrat za defenzivu hostujícího celku. Ta jej ale odzbrojila.
28'
Hra se opět trochu uklidnila, ani jedna z družin se nikam příliš nežene.
27'
První žlutá karta utkání. Za faul nedaleko půlící čáry dostává karetní napomenutí domácí Schär (DEP).
25'
I po vstřelení úvodní branky Deportivo aktivně kombinuje na polovině své soupeře.
24'
La Coruňa právě vstřelila branku!
Domácí se přece jenom dočkali, a to zcela zaslouženě. Dělovou ránu z hranice velkého vápna sice Cuéllar vytěsnil, avšak po menším zmatku se míč dostal k volnému ADRIÁNU LÓPEZOVI, který jej hlavičkou uklidil do zcela odkryté branky. Uvidíme, zda tato branka utkání rozhýbe.
23'
Tito poslal prudký centr od levé postranní lajny, který musel Martínez vyboxovat do klidných vod. Vypadá to, že se hosté přece jenom osmělují.
22'
Deportivo nadále velice aktivně napadá, což ale zatím kýžené ovoce nepřináší.
21'
Hosté to tentokráte zkoušeli pomocí dlouhého centru, leč ani ten úspěch neslavil. Míč má ve své moci brankář Martínez.
20'
Další postavení mimo hru v podání domácího celku. Je za námi úvodních dvacet minut, které přinesly bez nadsázky nudnou podívanou.
19'
Prakticky poprvé se hosté dostali do velkého vápna, avšak Gabrielovi zde balon utekl. Na balon si tak sáhne také domácí brankář.
18'
Guilherme to přehnal s aktivitou a dopustil se nedovoleného zákroku. Rozehrávat bude hostující celek.
17'
Adrián López se chtěl prohnat kupředu po levé straně, ovšem byl chycen v ofsajdové pasti. Pomeznímu arbitrovi tato situace neunikla.
15'
Deportivo je stále aktivnějším mužstvem. Brankář Cuéllar ale příliš práce nemá.
14'
Guilherme zkusil své štěstí dalekonosnou ránou, která ale zamířila vysoko nad. Opět výkop pro hostující celek.
13'
Çolak see dopustil útočného faulu u levé lajny, a tak budou rozehrávat hosté. Konkrétně pak brankář Cuéllar.
12'
Leganés se zatím téměř nedostalo za polovinu. Zatím sledujeme nepříliš pohledné utkání.
11'
Dlouhý centr na pravou stranu Gil nezachytil, a tak bude následovat autové vhazování pro Deportivo.
10'
Úvodních deset minut zápasu bylo ve znamení domácí převahy, ovšem k brance zatím tato snaha nevedla.
9'
Po centru na pravou stranu hrací plochy se z poměrně velkého úhlu snažil odcentrovat Gil, ovšem hostující brankář Cuéllar tuto situaci přečetl a balon lapil do své moci.
8'
Další nedovolený zákrok. Po faulu na Çolaka je nařízen volný kop ze solidní vzdálenosti.
7'
Stále stejný obraz hry, Deportivo kombinuje na vlastní polovině. Hra je nyní ale přerušena, neboť fauloval hostující tito.
6'
Dosavadní průběh zápasu je spíše překvapením, neboť byli favorizování spíše hosté. Uvidíme, jak tomu bude nadále.
5'
Zatím sledujeme územní převahu domácí družiny, avšak do vážnější střelecké příležitosti se Deportivo zatím nedostalo.
4'
Nyní se již o faul jedná, Szymanowski podťal domácího borce, což sudímu neuniklo. Deportivo tak bude rozehrávat nedaleko od půlící čáry.
3'
Znovu v akci Pérez, ovšem tentokráte byl chycen v ofsajdovém postavení. O uvedení míče do hry se postará hostující brankář.
2'
Pérez si naskakoval na dlouhý centr, leč zpracovat jej nedokázal. Po pádu na trávník se ohlížel po hlavním arbitrovi, ale ten se rozhodl, že nedovolený zákrok pískat nebude.
2'
Navarro se pokusil uvolnit u levé postranní lajny, ovšem nakonec o balon přišel. Hrát tak může družina Leganés.
1'
Domácí fotbalisté kombinují na vlastní polovině, přičemž se kupředu zatím neženou.
1'
Oba celky jsou již nastoupeny na hrací ploše, utkání bude za malou chvíli zahájeno.

Deportivo La Coruňa: R. Martínez – F. Navarro, Sidnei, Schär, Juanfran – C. Borges (C), Guilherme – Adrián López, Çolak, Gil – Pérez Martínez.
Náhradníci: Pantilimon – Mosquera, Albentosa, Andone, Valverde, Bakkali, Valle.

CD Leganés: Cuéllar – Tito, Bustinza, Carnero García, Rico – El Zhar, R. Pérez, Gabriel, Szymanowski (C) – Eraso – Beauvue.
Náhradníci: Champagne – Morán, Gumbau, dos Santos, Naranjo, Zaldúa, N. Amrabat.

Rozhodčí: Melero – Torre, Martínez.
Pohled do statistik:

Deportivo zatím neprožívá příliš úspěšnou sezonu, momentálně se nachází na sedmnácté příčce tabulky. Na svém kontě má pouhých 12 bod. V posledním ligovém duelu si La Coruňa žádné body nepřipsala, když padla na půdě Sevilly v poměru 0:2.

Leganés si jako nováček počíná nad očekávání dobře, doposud nasbíral 20 bodů. Díky tomu okupuje sedmou příčku tabulky, přičemž na pohárové příčky ztrácí pouhý bod! V předchozím kole si Leganés na domácí půdě poradilo s Valladolidem, který zdolalo 1:0.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská La Liga má na programu své další pokračování. V jeho rámci změří síly celky Deportivo La Coruňa a CD Leganés. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Estadio Riazor, tedy domovském stánku Deportiva, naplánován na 18:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.