La Liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : D. Alavés - 30. září 2017   18:30

0:2
(0:1)
D. Alavés
33' Munir  (Pedraza) • 81' Medrán  (R. Duarte)
Levante
Fernández – Postigo, Pedro López (64. Nano), Chema, Toňo – E. Bardi, Suárez Pier (46. E. Boateng) – Campaña, Samuel (14. Luna), Morales – Alegría.
Olazábal – Doukouré, Nano, Lukić, E. Boateng, Luna, Moore.
Fernández – Cabañero, Matías
Ciudad de Valencia, Valencie
D. Alavés
Pacheco – Ely, R. Duarte, Maripán, Alexis – García, Pedraza – I. Gómez (54. Vigaray), Medrán (88. Santos), D. Torres – Munir (78. Katai).
Sivera – Vigaray, Katai, Santos, Ó. Romero, Pina, Wakaso.

SESTŘIH La Liga: Levante – Alavés 0:2

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec! Velké překvapení je na světě. Alavés šlo od porážky k porážce, naopak Levante mělo výtečný vstup do nového ligového ročníku a dnes se čekaly další tři body Levante... to se nestalo, Alavés odehrálo parádní taktickou partii a nakonec se po výborném výkonu může těšit z tří bodů za výhru 2:0.
90+3'
90+2'
Aleksandar Katai (Alavés) si seběhl do vápna, kde počkal na pas z levé strany, ten přišel, ale Katai to netrefil ideálně, branku Levante netrefil.
90'
Rozhodčí oznamuje, že se bude nastavovat stoosmdesát sekund.
89'
Fernando Pacheco (Alavés) chytá míč ve vzduchu, při centru soupeře z levé strany.
88'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Álvaro Medrán, přichází Christian Santos.
87'
Další útočná akce Levante, ale hosté jsou již nyní vzorně nastoupeni před vlastní šestnáctkou.
85'
Míč se dostává až k půlící čáře, domácí se ani tentokrát z rohu prosadit nedokázali, ale na polovině Deportiva zůstávají.
84'
Po obranném zákroku Pedrazy mají domácí výhodu rohového kopu z pravé strany.
83'
V tuto chvíli je již situace Levante doslova kritická, Deportivo je blízko překvapivým třem bodům.
81'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Povedlo se, ÁLVARO MEDRÁN se prosazuje po centru Duarteho hlavou kdy si ho obrana Levante opět nepohlídala a na lavičce Deportiva je velká radost.
80'
Posledních deset minut zbývá Levante, domácí pomalu rozevírají okénka v obraně, kterých by hosté mohli využít.
78'
Žlutou kartu dostává Emmanuel Boateng (Levante UD).
78'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Munir, přichází Aleksandar Katai.
76'
Pozor, šance hostů, kdy si Álvaro Medrán zaběhl za obranu soupeře, pak ale branku Levante přestřelil.
75'
Jedno je zřejmé – Deportivo je nyní pod tlakem, nyní útočnou akci Levante přerušil odpískaným ofsajd.
73'
Míč tentokrát dolétl do vápna, ale defenziva Deportiva zatím pracuje na jedničku.
72'
Vzápětí ale hosté odkopávají na roh a domácí budou moci rozehrát znovu z levé strany.
72'
Míč se z levé strany ani nedostal do vápna Deportiva, takhle se bude domácím těžko vyrovnávat.
71'
Žlutou kartu dostává Manuel García (Deportivo Alavés).
71'
Nyní se o vyrovnání může Levante opět pokusit, k dispozici má roh.
70'
Posledních dvacet minut mají domácí na to, aby alespoň vyrovnali, zatím se ale v koncovce trochu trápí.
69'
Enis Bardi (Levante) to nekopl úplně špatně, míč ale končí nad brankou Deportiva.
68'
Vypadá to, že odpovědnost na sebe vezme Enis Bardi, který rozehraje přímý kop Levante.
67'
Žlutou kartu dostává Alexis (Deportivo Alavés) za podražení Nana, v blízkosti vlastního vápna.
65'
Raúl Fernández (Levante) musel být pozorný, Munir (Alavés) si opět naběhl na hlavičku, ale byl pískán ofsajd.
64'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Pedro López, přichází Nano.
63'
Zajímavá přihrávka Deportiva, z levé strany, před branku Levante, Raúl Fernandez ale chytá.
62'
Levante připravuje střídání, do hry se chystá útočník Nano.
61'
Žlutou kartu dostává Enis Bardi (Levante UD).
60'
Žlutou kartu dostává Carlos Vigaray (Deportivo Alavés).
59'
Obránce Levante Toňo nyní ve vápně odstavil útočníka Alavésu Manuela Garcíu, nepíská se, hraje se dál.
58'
Míč se z pravé strany dostal do vápna Levante, kde nepřesně hlavičkuje Guillermo Maripán.
57'
Nic nového, další roh, tentokrát budou rozehrávat hosté z pravé strany.
54'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Carlos Vigaray.
53'
Ale je z toho rychlý brejk Alavésu, po pravé straně uniká Munir, který padá, ale není to faul, míč končí v autu, autové vhazování z pravé strany.
52'
Rohových kopů přibývá, další mají domácí, z pravé strany.
51'
Míč ale získávají domácí, kteří hned jdou dopředu.
50'
Roh také pro Deportivo, hosté rozehrají z pravé strany.
49'
Obrana Deportiva si samozřejmě pozorně hlídá Munira... míč míří z pravé strany na vzdálenější tyč, kde není nikdo z Levante.
48'
Rohový kop pro Levante, domácí rozehrají z pravé strany.
46'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roberto Suárez Pier, přichází Emmanuel Boateng.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
Diváci pískají, nelíbí se jim zejména stav, který panuje po první půli. Levante prohrává s Alavésem o gól, takže to jistě není beznadějný stav. Jinak se hrál velmi pohledný a svižný fotbal, kterému nechyběly šance a nakonec i gól, co víc si přát?
45+1'
45+1'
Jednu minutu nastaví sudí, Levante nyní svírá soupeře na jeho polovině.
45'
Hosté se brání odkopem míče do autu a Alavés to již bude chtít nějak ukopat.
44'
V závěru poločasu se zdá, že Levante přece jenom přebírá iniciativu, domácí jsou častěji na polovině soupeře.
43'
Útočná akce Deportiva končí odpískaným útočným faulem, míč získávají domácí.
42'
Ne, míč skončil vedle branky Deportiva, Fernando Pacheco rozehrává.
41'
Rohový kop Levante, domácí mohou živit naděje na vyrovnání.
40'
Bránící hráči Alavésu rychle dostoupili domácí borce, těm se ani nepovedlo vystřelit, po rohovém kopu.
39'
Zajímavý průnik Moralese, z pravé strany, který se s míčem na noze dostal až do vápna, tam vybojoval roh.
38'
Také Fernando Pacheco (Deportivo) bude nyní vykopávat, diváci pískají.
37'
Míč nakonec končí nad brankou Levante, Raúl Fernández může vykopávat od své branky.
36'
Volný kop pro Alavés, hosté budou rozehrávat z pravé strany, na útočné polovině.
35'
Odkopem od branky končí útočná akce Levante, které se hned snažilo o odpověď.
33'
MUNIR se přece jenom dočkal gólu, po dvou předchozích gólových šancích! Gól v podstatě „udělal“ Alfonso Pedraza, který se z levé strany prodral do vápna a poté přihrál před branku, kde ve skluzu doklepl právě Munir
32'
Akce Levante nakonec končí odpískaným útočným faulem.
31'
Diváci tleskají, i přesto, že domácím se akce na polovině Alavésu nepovedla míč skončil v autu.
30'
Je za námi první půl hodina hry a zatím sledujeme pohledný fotbal, který není vůbec svázaný nějakými taktickými úkoly.
28'
Alavés má míč u půlící čáry, zatím hodně sympatický výkon posledního týmu LaLigy.
27'
Na druhé straně míří z pravé strany pas do vápna, kam si nabíhá Munir, ale před ním odvrací dobře postavený Sergio Postigo (Levante).
26'
Domácí se nyní snaží o odpověď, ale na polovině Alavésu faulují.
24'
A další šance Alavésu! Po střele Munira se míč odráží od břevna před brankovou čáru, to byla šance jako hrom a velké štěstí pro Levante!
22'
Z následného rohového kopu se již hosté neprosadili.
21'
A byla z toho šance, kdy si Munir naběhl na pas a jeho střelu z voleje se štěstím vytěsnil Raul Fernández nad branku.
20'
Volný kop se nyní nabízí i Deportivu, hosté rozehrají z levé strany, na polovině soupeře.
19'
K vidění je zatím hodně faulů v podání borců z Alavésu.
18'
Po volnému kopu z pravé strany se míč dostal na levou stranu, odkud z voleje pálí José Luis Morales, který ale trefuje jen boční síť.
18'
Provinil se Rubén Duarte, který ostřel zajel nakonec do Pedro Lópeze, Antonio Luna souboj ustál.
17'
Po levé straně to nyní zkouší domácí, následuje ale přenesení hry na pravou stranu, kde je pískán faul na Lunu.
16'
Zraněný Samuel (Levante) je hned na střídačce ošetřován, stahovací fólií si nechává ošetřit poraněný stehenní sval na levé noze.
14'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Samuel, přichází Antonio Luna.
13'
Levante připravuje zřejmě změnu v sestavě, vypadá to, že Samuel má nějaké zdravotní problémy.
11'
Samuel (Levante) fauluje u půlící čáry, míč pro Deportivo.
10'
Míč ale hlavou posouvá Fernándezovi bránící Postigo, domácí mohou rozehrát.
9'
Z protiútoku vybojovali hosté rohový kop z levé strany, vhazovat bude Rubén Duarte.
8'
A je tu první zajímavá akce domácích, kdy po přihrávce z levé strany zakončil z první Alex Alegría, ale branku netrefil.
8'
Alavés na své polovině, domácí jsou nyní aktivnější.
6'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině Alavésu.
5'
Fernando Pacheco (Alavés) si musel pospíšit s odkopem od vlastní branky, po nepovedené malé domů obránce Duarteho.
4'
Domácí s míčem u půlící čáry, hosté vyčkávají na své polovině.
3'
Alexis (Alavés) zpracovával dlouhý pas již v autu, domácí tak mohou vhazovat.
2'
Míč letí do vápna Levante, kde ale dobře zasáhl bránící Enis Bardi (Levante).
1'
Hned v první minutě získávají hosté výhodu volného kopu z pravé strany, na útočné polovině.
1'

Levante UD: Fernández – Postigo, Pedro López, Chema, Toňo – E. Bardi, Suárez Pier – Campaña, Samuel, Morales – Alegría.
Náhradníci: Olazábal – Doukouré, Nano, Lukić, E. Boateng, Luna, Moore.

Deportivo Alavés: Pacheco – Ely, R. Duarte, Maripán, Alexis – García, Pedraza – I. Gómez, Medrán, D. Torres – Munir.
Náhradníci: Sivera – Vigaray, Katai, Santos, Ó. Romero, Pina, Wakaso.

Rozhodčí: Fernández – Cabañero, Matías.
DEPORTIVO ALAVÉS
Poslední Alavés rozehrál nový soutěžní ročník velmi špatně. Vše začalo na závěr minulé sezóny, kdy přišla porážka ve finále Copy del Rey od Barcelony (1:3) a pak se to již vezlo... šest ligových kol aktuálního soutěžního ročníku = šest (!!) porážek v řadě pro Alavés! Nutno ale dodat, že se Deportivo v dosavadním průběhu muselo utkat s Barcelonou i Realem Madrid, tedy s dvěma největšími favority ligy.
LEVANTE UD
Valencijské Levante prožívá výborný vstup do ligového ročníku. V šesti ligových kolech dokázal nasbírat devět bodů a zatím prohrál pouze v duelu s Realem Betis (0:4). Na svém kontě má i cenný bod 1:1 z hřiště Realu Madrid nebo cennou remízu z derby s Valencií 1:1! A proti poslednímu Alavésu není ani tentokrát bez šance na body.
Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmého kola španělské LaLigy, v němž domácí LEVANTE UD přivítá DEPORTIVO ALAVÉS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.