Málaga - Getafe | ONLINE | 19.5.2018 18:30 | La Liga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

La Liga - 38. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Málaga : Getafe - 19. května 2018   18:30

Ukončeno
Málaga
Málaga
0:1
(0:0)
Getafe
Getafe
74' Rémy  
Málaga
Sestavy:
Prieto – L. Hernández, Robles, González – Lacen (84. Cruz), Adrián González, Iturra (C), Lestienne (68. Id. Brown) – Success, En-Nesyri (75. Keko) – Rolán.
Náhradníci:
Roberto – Samuel, Bueno, Rolón, Keko, Id. Brown, Cruz.
Rozhodčí
Trujillo – Escuela, De Francisco
Getafe
Sestavy:
Guaita – Molinero, Bruno González, Dakonam, Antunes – Portillo (69. Pacheco), Šibasaki (82. Mora), Fajr, Ndiaye – Á. Rodríguez, J. Molina (C) (69. Rémy).
Náhradníci:
Manojlović – Pacheco, Mora, Alba, Ndockyt, Redondo, Rémy.

720p 360p

SESTŘIH LA LIGY: Málaga - Getafe 0:1

Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 20:12.
Je konec! Málaga se rozloučila s nejvyšší soutěži další porážkou, tentokráte 0:1! Sledovali jsme ale velice vyrovnanou podívanou, o jehož osudu rozhodl až střídající Rémy. Zkušený Francouz si nejprve sám vybojoval penaltu a posléze jí nekompromisně proměnil.
90+2'
Konec zápasu.
90+2'
Už v nastaveném čase mohl udělat definitivní tečku za zápasem Rémy, jeho obstřel ale jen těsně minul branku.
90'
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
89'
Utkání nám pomalu a jistě spěje k závěrečnému hvizdu. Málaga se sice ještě snaží vstřelit vyrovnávací branku, soupeř ale v poklidu brání.
85'
Rolán to opět zkoušel vzít sám na sebe, s čímž také počítal Antunes. Hostující zadák mu zamezil jakoukoliv přihrávku.
84'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Mehdi Lacen, přichází Juan Cruz.
84'
Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Málaga si tak užívá poslední vteřiny v nejvyšší soutěži, příští rok jí totiž uvidíme ve druhé lize.
83'
Žlutou kartu dostává Manuel Iturra (Málaga CF).
82'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Gaku Šibasaki, přichází Sergio Mora.
81'
Dakonam si počínal ve vzduchu ukázkově, míč totiž poslal přímo na kopačku Antunese. Málaga je v tuto chvíli hodně pasivní.
80'
Po delší době se ke kulatému nesmyslu podíval také Guaita, který před dotírajícím Ideyem odkopl kousek za středový kruh.
79'
Žlutou kartu dostává Ángel Rodríguez (Getafe CF).
75'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Youssef En-Nesyri, přichází Keko.
74'
Getafe právě vstřelilo branku!
Hosté se dostávají do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil sám faulovaný, tedy LOÏC RÉMY. Francouzský forvard zamířil na opačnou stranu, než na kterou se vydal Prieto.
73'
Žlutou kartu dostává Diego González (Málaga CF).
73'
Je tu pokutový kop pro Getafe!
73'
Amath si hodil míč daleko od nohy, čehož využil Iturra. Tento zkušený defenzivní hráč odkopl hrací předmět za postranní čáru.
72'
En-Nesiry nakonec odkulhal ven z hrací plochy a zanedlouho by měl být připravený zpět do hry. Málaga bude hrát chvíli v deseti.
71'
Zároveň se nám utkání dostalo do závěrečné dvacetiminutovky. Stále čekáme na úvodní branku, domácí k ní zatím byli nejblíže.
70'
Na scénu byl přivolán lékařský personál, který zkoumá závažnost zdravotního stavu En-Nesiryho. Těžko říct, jak to vypadá.
69'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Loïc Rémy.
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Francisco Portillo, přichází Daniel Pacheco.
68'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Maxime Lestienne, přichází Ideye Brown.
68'
Obrovská šance domácích! Rolán se neohroženě prohnal kolem bránící trojice, následně předložil před prázdnou bránu Lestiennemu, který ale naprosto selhal v zakončení.
68'
Na opačné straně se do velké šance dostával Šibasaki, kterého na poslední chvíli dokázal odstavit od míče González.
67'
Success postupoval k šestnáctce, načež hledal svého útočného kolegu Rolána. Centr ale včas ukryl do rukavic Guaita.
66'
Dakonam nyní zastavil kolmici, která směřovala na En-Nesiryho, následně se ale Getafe nepodařilo přejít k pokutovému území.
65'
A ihned z toho mohla být šance. Zablokovanou přihrávku od Rolána dokázal včasným zákrokem ukrýt do náruče Guaita.
64'
Uruguayský forvard se konečně postavil zpět na nohy a vypadá to, že se nebude muset střídat. Rolán se za postranní čárou hlásí zpět do hry.
63'
Success si ukázkově poradil v osobním souboji, neboť tělem odstavil Amatha. Následně ale zůstal na zemi ležet Rolán.
62'
Prieto spěchal s rozehrávkou, neboť se na levé straně nacházela hned trojice spoluhráčů. Lestienne vybojoval alespoň aut.
61'
Máme za sebou hodinu hry. Málaga se snaží hrozit přes křídelní prostory, na druhé straně se hosté snaží hrozit z protiútoků.
60'
Lestienne kroutil míč směrem od branky, kulatý nesmysl nakonec skončil v náruči Guaity. Bývalý brankář Valencie prováhal moment ke kontru.
59'
Druhý poločas je o poznání nezáživnější, než ten první. Zatím sledujeme výhradně boj ve středu hrací plochy, aktivnější je ale Málaga.
58'
Getafe si vyzkoušelo rozehrávku už šestého rohového kopu. Šibasakiho nabídka směřovala na malé vápno, kde zasáhl Rolán.
57'
Prieto se po delší době dostal k práci s míčem, jednalo se o odkop od domácí svatyně. Na ten ale ve vzduchu reagoval pouze Cabrera.
56'
Další z řady nedovolených zákroků vytasil domácí záložník Adrián, který skolik k zemi aktivního Ángela. Hosté okamžitě rozehráli.
55'
Na druhé straně se Success daleko nedostal, sám potom navíc zablokoval odkop z kopačky Molinera. Autové vhazování pro Getafe.
54'
Žlutou kartu dostává Adrián González (Málaga CF).
53'
Už, se zdálo, že Amath se požene sám na brankáře, nicméně i tentokráte se jednalo o ofsajd. Dle opakovaného záběru se ale ukázalo, že Amath se v žádném ofsajdu nenacházel!
52'
Robles si nebral servítky a míč směřující proti noze poslal na druhou stranu hrací plochy. Tam En-Nesiry uspěl v osobním souboji.
51'
Portillo se dostal s míčem až ke středovému kruhu, kde ho podrazil Lestienne. Úvodní minuty jsou hodně často kouskovány.
50'
Ángel uspěl v hlavičkovém souboji proti Hernándezovi, prodloužený míč ale sebral pouze González. Molina byl u míče příliš pomalu.
49'
Molinero chtěl vyvézt míč z nebezpečného prostoru, zastavila ho ale hned dvojice protihráčů. Nakonec je pískán faul Rolánovi.
48'
Hned v samotném úvodu se aktivitou probojoval do šestnáctky Success, který pro svůj celek vybojoval autové vhazování.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté. Ti budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou úvodní dějství, které nám přineslo hodně bojovné představení. Getafe bylo směrem dopředu nebezpečnější, nicméně stejně jako domácím, se jim nepovedlo vstřelit branku. Na světelné tabuli svítí bezbrankový stav.
45'
První poločas skončil.
43'
Prieto musel opět k zemi! Antunes totiž rozehrál přímý kop dělovkou, kterou domácí brankář musel vyrazit do strany.
43'
En-Nesiry vzorně napadal rozehrávku soupeře a moc nescházelo, aby se míče zmocnil. Ten ale nakonec proskákal vedle kopačky.
42'
Portillo si na malý moment vyměnil stranu s Amathem, avšak to k ničemu nevedlo. Molina totiž opět nedosáhl na prudký balón.
41'
Závěrečné minuty prvního poločasu jsou značně nezáživné. Obě mužstva se nemůžou dostat k ničemu nebezpečnému.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
39'
Rolán postupoval po levém křídle, v nejméně vhodný moment mu ale uskočil míč u kopačky, čímž způsobil nějaké zranění Fajrovi.
38'
Po faulu na Fajra byla Getafe poskytnuta výhoda. Portillo toho na pravém křídle moc nepředvedl, Molina na jeho přihrávku nedosáhl.
37'
Po útočném faulu v podání Iturry budou hosté zahrávat standardní situaci z velké vzdálenosti. Rozehrávky se ujme Šibasaky.
36'
Žlutou kartu dostává Luis Hernández (Málaga CF).
31'
Máme za sebou třetinu hry. Málaga se snaží hrozit ze vzdušného prostoru, brankář Guaita je ale i nadále bez složitějšího zákroku.
30'
Co scházelo! Amath využil svého důrazu, zbavil se svého strážce a poté jen o vlásek minul vzdálenější konstrukci.
29'
Lestienne se i tentokráte postaral o rohový kop. Po něm se domácí dožadovali odpískání penalty, hlavní sudí i tentokráte mlčí.
28'
Ángel prováhal ideální moment k přihrávce, navíc o míč přišel a rodila se slušná akce domácích. En-Nesiry ale nepropasíroval kolmici na Rolána.
27'
Po delší době jsme viděli uklidnění hry. K míči se dostal i brankář Prieto, kterému se ale nepovedl odkop, který skončil až v zámezí.
26'
Lestienne zkoušel ještě ve vzduchu najít urostlého Gonzáleze, který se dostal k hlavičce. Ta ale putovala hodně, hodně vysoko nad branku.
25'
Molinero si chtěl počkat na Successe, což také udělal. Domácí křídelník ale po zákroku spadl na zem, což znamená jediné – přímý volný kop.
24'
Na opačné straně se překvapivě dostal do dobré střelecké příležitosti Rolán, jeho přízemní střela poprvé protáhla Guaitu.
23'
Nyní domácí defenzíva hrubě zaspala a do solidní šance se řítil Ángel. Jeho centr z levé strany skončil pouze v rukavicích Prieta.
22'
Molinero nakonec špičkou kopačky udržel míč na hrací ploše, následně jeho kolega Antunes nedostal centr přes Roblese.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku. Málaga alespoň trochu vyrovnala hru, avšak hosté jsou směrem dopředu nebezpečnější.
20'
Dakonam nechtěl pustit za svá záda napadajícího En-Nesiryho, což se mu ale málem nepovedlo. Domácí forvard totiž aktivně dotíral.
19'
V tuto chvíli hra postrádá větší přesnost. Hernández zkoušel dalekonosným míčem najít Rolána, ten ale neuspěl ve vzduchu.
18'
Iturra se nakonec dostal přes dvojici protihráčů, hlavní sudí ale odpískal faul Šibasakimu. Domácí budou rozehrávat z vlastní poloviny.
17'
Hosté to pro změnu zkoušeli na přední tyč, kde číhal mohutný blok protihráčů. Nakonec z toho je bezpečné odklizení míče.
16'
Ángel nastartoval své končetiny, díky kterým se dostal za záda Gonzáleze. Zpětnou přihrávku ale dokázal Robles odvrátit za cenu rohového kopu.
15'
Antunes si nechtěl komplikovat život a v těžké pozici raději volil odklizení míče do bezpečí. Málaga tak bude vhazovat.
14'
Hodně sporný moment v domácí šestnáctce. Amath se totiž rychlostně natlačil přes Roblese, který zřejmě fauloval. Sudí ale nechal pokračovat ve hře.
13'
Šibasaki si vzal na starost rozehrávku rohového kopu. Do vzduchu se vrhl Ángel, který minul bránu zhruba o metr.
12'
Sérii autových vhazování dokončil domácí Lacen, jenž se pokoušel najít Rolána. U něj byl s včasným obranným zákrokem Dakonam.
11'
Antunes se ujal autového vhazování od levé autové čáry. Po jeho hodu se Adrián dostal k dalekonosnému odkopu až ke Guatiovi.
10'
Molina neuspěl v souboji s Hernándezem, posléze se jeho kolega Amath dopustil nedovoleného zákroku na křídleníka Lacena.
9'
Molinero se obětavým způsobem vrhl po zemi pod Lestiennea. Nakonec to ale nemusel vůbec dělat, neboť byl odpískaný ofsajd.
8'
Rohový kop také na druhé straně. K rozehrávce se postavil Lestienne, který ale svým centrem našel pouze hlavu protihráče.
7'
Netrvalo dlouho a hosté si vybojovali další roh. Ani tentokráte ale žádný z hráčů v červeném neuspěl ve vzduchu, Prieto bude vykopávat.
6'
První ostrý zákrok Prieta. Ángel totiž dostal lukrativní přihrávku na levou stranu, načež z úhlu protáhl domácího brankáře.
5'
Getafe obstaralo úvodní rohový kop dnešního zápasu. Do zakončení se cpal Dakonam, následně z dálky vypálil hodně nad branku Antunes.
4'
Portillo vyslal adresný centr na hranici šestnáctky, kde číhal Šibasaki. Tento japonský kreativní hráč se ale neodhodlal vypálit.
3'
Kousek od středového kruhu se zmocnil míče Šibasaki, který ho razantně poslal na druhou stranu. Tam ale číhal domácí Robles.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Málaga CF: Prieto – L. Hernández, Robles, González – Lacen, Adrián González, Iturra (C), Lestienne – Success, En-Nesyri – Rolán.
Náhradníci: Roberto – Samuel, Bueno, Rolón, Keko, Id. Brown.

Getafe CF: Guaita – Molinero, Bruno González, Dakonam, Antunes – Portillo, Šibasaki, Fajr, Ndiaye – Á. Rodríguez, J. Molina (C).
Náhradníci: Manojlović – Pacheco, Mora, Alba, Ndockyt, Redondo, Rémy.

Rozhodčí: Trujillo – Escuela, De Francisco.
Getafe CF

Na druhé straně stojí nevyzpytatelné Getafe, které díky porážce z minulého kola může zapomenout na pohárovou Evropu. Tohoto zaváhání využila Sevilla, jenž díky remíze na hřišti městského rivala Betisu získala vytouženou Evropu. Getafe tak bude muset na Evropu alespoň na rok zapomenout, to nic ale nemění na sympatických výkonech v letošní sezóně. Getafe se před minulém kolem nacházelo ve výtečné formě, neboť neprohrálo už pět ligových zápasů v řadě. Porážka proti Atléticu má ale fatální následky.
Málaga CF

Fotbalisté Málagy jsou bezesporu nejméně příjemnějším překvapením letošního ročníku. Tento celek se celou soutěž pohyboval v sestupovém pásmu, což znamená sestup do druhé ligy. Málaga totiž nasbírala pouze dvacet bodů a v tuto chvíli jí na poslední nesestupové místo schází propastných dvacet bodů. Málaga podává bídné výkony celou sezónu, navíc má na kontě pouze pět vítězství. Zároveň má druhou nejhorší ofenzívu soutěže, na druhou stranu si dobře nepočíná ani obranná vazba.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Španělská nejvyšší soutěž má na programu poslední kolo, my budeme společně sledovat souboj mezi Málaga CF a Getafe CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
19. kolo
Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1.  Barcelona 19 13 4 2 53:20 43
2.  Atlético 20 11 8 1 30:13 41
3.  Real 20 11 3 6 30:24 36
4.  Sevilla 20 9 6 5 31:22 33
5.  D. Alavés 20 9 5 6 22:23 32
6.  Getafe 20 8 7 5 25:16 31
7.  Valencia 20 5 11 4 19:18 26
8.  Real Betis 19 7 5 7 22:23 26
9.  Real Sociedad 19 7 4 8 23:22 25
10.  Girona 19 5 9 5 21:23 24
11.  Espanyol 19 7 3 9 21:27 24
12.  Levante 19 6 5 8 30:35 23
13.  CD Leganés 19 5 7 7 17:21 22
14.  Valladolid 19 5 7 7 17:21 22
15.  Bilbao 19 4 10 5 20:25 22
16.  Eibar 19 5 7 7 21:28 22
17.  Celta Vigo 20 5 6 9 32:34 21
18.  Vallecano 19 5 4 10 22:34 19
19.  Villarreal 19 3 8 8 20:25 17
20.  Huesca 20 2 5 13 17:39 11
Články odjinud