La Liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Betis : Celta Vigo - 25. srpna 2017   22:00

Real Betis
32' León (Guardado) • 77' Feddal (Guardado)
2:1
(1:1)
Celta Vigo
10' Gómez  (Wass)
Real Betis
Adán – Barragán, Mandi, Feddal, Durmisi – Joaquín (C) (84. Narváez), Guardado – Javi García, Camarasa, Guerrero (65. Tello) – León (80. A. Sanabria).
D. Giménez – Amat, Narváez, Ruiz, A. Sanabria, Tello, Tosca.
Bengoetxea
Estadio Manuel Ruiz de Lopera (Sevilla)
45 761 diváků
Celta Vigo
S. Álvarez – Roncaglia (74. Cabral), Mallo (C), Sergi Gómez (81. Lobotka), J. Castro – Wass (65. P. Hernández), Jozabed, Radoja – Aspas, Sisto, Gómez.
Blanco – Lobotka, P. Hernández, Fontàs, Portela, Cabral, Hjulsager.

Betis - Celta Vigo: Obrat je dokonán! Feddal si naskočil na výsoky míč a hlavou dal svému týmu vedení 2:1

Zápas končí. Jeho úvod patřil hostujícím fotbalistům. Ti se vedoucí brankou po přesné hlavičce Maxiho Goméze na zadní tyči uklidnili brankou, která plynula ze standardní situace v podobě rohového kopu z pravé strany.

Poté ale domácím výrazně pomohla přesná trefa, kdy taktéž na zadní tyči se k přesnému zakončení k pravé tyči dostal León. Úvod druhého poločasu byl z obou stran hodně nepřesný. Betis měl jednu velkou šanci, kdy jeden z domácích hráčů zakončoval hlavou k pravé tyči. Álvarez vyrazil míč do bezpečí.

Posléze ovšem domácí fotbalisté kopali rohový kop z levé strany, Feddal přeskočil protihráče a zase zakončením k pravé tyči svojí hlavou rozhodl o tom, že tři body patří Betisu.

Hostující celek se nedostal k nějaké větší šanci v závěru utkání. Což o to, tlak měli hostující fotbalisté, ale Adán si poradil třeba i se slabou střelou Lobotky. Slovák, o kterého měla zájem Slavia, zasáhl do utkání v 81. minutě. Po svém příchodu na hrací plochu byl hodně aktivní, ale Celtě není tento fakt nic platný.
90+5'
90+5'
Zřejmě za podražení Narváeze na pravé straně dostal Radoja žlutou kartu.
90+5'
Dva hráči domácích se vysunuli proti Sistovi na pravé straně. To byl velice důležitý moment, který posunul Betis blízko k výhře.
90+4'
I po doteku Javiho Garciy byli hostující fotbalisté u balonu, ale jejich akce postrádala zakončení na branku Adána.
90+4'
Adán vykopával na pravou stranu, kde jeho spoluhráči drželi opět chvíli balon. Ale Sanabria nemohl pokračovat v akci Betisu. Celta vhazuje z levé strany.
90+3'
Jozabed šel do osobního souboje na levé straně, už byl s míčem ve vápně domácích, ale pomezní sudí viděl hostujícího fotbalistu v ofsajdu.
90+3'
Naprosto bez problémů odvrátila domácí obrana centr Lobotky z levé strany. Celta se nemůže dostat do větší šance před Adánem.
90+2'
Adánovi celkem dlouho trvalo než rozehrál křížem levou nohou na pravou stranu. Jeho spoluhráči v útoku neuspěli, protože po asi třech vteřinách pobytu na polovině soupeře ztratili míč.
90+1'
Sanabria poté na pravé straně vyhrál osobní souboj. To se domácím fotbalistům náramně hodilo. Ale Maxi Gómez poté nezakončil ideálně z pravé strany.
90+1'
Betis v obranné činnnosti dobře zhustil prostor. Lobotka měl poté minimální šanci na zakončení z levé strany z vápna domácího celku.
90+5'
Nastavuje se pět minut!
90'
Betis moc nenapadal rozehrávku svého protivníka. Poté jsme viděli faul na jednoho z domácích hráčů ve středovém kruhu na polovině hostů.
90'
Lobotka se na levé straně domácí šestnáctky obtočil kolem protihráče, ale jeho střela pravou nohou postrádala dobré umístění. Pokus bez razance skončil uprostřed branky, kde byly připravené rukavice Adána.
89'
Levá noha Adána poslala míč do hlavičkového souboje Camarasy s jedním z hostujících hráčů. Celta poté drží míč na vlastní polovině, kde dochází ke kombinaci mužstva v černém.
88'
Těžiště hry bylo na polovině hrací plochy. Ale Sisto měl posléze na levé straně k míči hodně daleko. Adán bude vykopávat od své branky a určitě pošetří další sekundy pro domácí celek.
88'
Žlutou kartu dostává Stanislav Lobotka (Real Club Celta de Vigo).
87'
Hostující akce se vyznačovala velice dobrou přechodovou fází, která byla taktéž rychlá. Ale Lobotka přišel o balon na levé straně. Betis poté šetří čas.
86'
I Radoja se dotkl míč na polovině soupeře. Nakonec Sisto neodcentroval z pravé strany a přihrál pod sebe na Malla. Jenže zakončení levé nohy nebylo sebemenším nebezpečím pro Adána. Balon šel mimo tři tyče z dvaceti metrů.
86'
Mallo vhodil míč z pravé strany z vlastní poloviny do hry. Jenže Betis se velice dobře bránil. Celta to měla v útočné fázi hodně složité.
85'
Jozabed dobře zasáhl v obraně. Poté Betis napadal rozehrávku Celty. Avšak k míči se domácí fotbalisté i přes svojí aktivitu nedostali.
85'
Celtě už toho času ke srovnání moc nezbývá. Ten tým, který měl v úvodu utkání herně navrch, tak ten jako kdyby zmizel z trávníku.
84'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Juan José Narváez.
84'
Mandi podrazil Aspase a vidí tím pádem kartu.
83'
Lobotka zaznamenal na domácí polovině jeden ze svých prvních doteků s míčem. Celta poté pokračovala Mallem na pravé straně. Nicméně, hostující kapitán ani neodcentroval.
83'
Radoja přihrál Hernandezovi. Hostující fotbalisté sice drželi míč na polovině soupeře, ale ke střele na branku Adána nedošlo. U balonu momentálně Álvarez.
82'
Špatná přechodová fáze domácího celku vedla ke ztrátě míče zapsané na pravé straně. S míčem u nohou poté hrál na polovině hrací plochy Radoja.
81'
Real Betis kontroval hru na levé straně. Poté se do kombinace zapojil nohama také Adán. Ten rozehrál křížem na pravou stranu. Následně se hostující fotbalisté nedostali k míči.
81'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Sergi Gómez, přichází Stanislav Lobotka.
80'
Adán si dal celkem na čas se svojí rozehrávkou od vlastní branky. Nakonec levá noha domácího brankáře poslala míč do hry.
80'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Sergio León, přichází Antonio Sanabria.
78'
Gómez chtěl, aby hlavní rozhodčí odpískal faul na polovině domácích hráčů, ale jediný muž ve žlutém na hrací ploše nehnul brvou.
77'
Real Betis právě vstřelil branku!
Sergio Alvárez ale nedokázal při další akci domácích vyrazit míč a Betis se poprvé v zápase dostává do vedení. Domácí fotbalisté rozehráli rohový kop z levé strany nakrátko. Poté jeden z domácích hráčů poslal míč levou nohou do ohně. Balon si našel ZOUHAIR FEDDAL a hlavou dostal míč k pravé tyči. Álvarez reagoval pozdě. 2:1.
76'
Barragán roztáhl hru na pravou stranu. Poté měli fanoušci o zábavu postaráno, protože zajímavý křižný centr mohl skončit v síti a chvíli to tak možná vypadalo. Nicméně, Álvarez vyboxoval míč do bezpečí.
76'
Jeden z hostujících hráčů se ukličkoval na levé straně. Tohle byl míč zadarmo pro fotbalisty Betisu. Domácí akce začala rozehrávkou Adána.
75'
Celta vhazovala z levé strany z vlastní poloviny. Domácí fanoušci tento moment doprovodili pískotem, jejich oblíbenci se ovšem zatím nedostali k míči.
74'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Facundo Roncaglia, přichází Gustavo Cabral.
74'
Na střídačce hostujícího celku se začal rozcvičovat Lobotka a ještě jeden z hráčů Celty.
74'
Vypadá to, že Roncaglia není schopný, aby pokračoval v zápase.
72'
Roncaglia zůstává ležet na hrací ploše, hostující fotbalista zřejmě dostal křeče po osobním souboji ve vápně Celty proti Tellovi.
72'
Real Betis se prezentoval aktivním presinkem proti rozehrávce Celty, nakonec to byl Tello, kdo oloupil protihráče o balon při akci Celty po levé straně.
70'
Žlutou kartu dostává Jozabed (Real Club Celta de Vigo).
70'
Alvárez zachránil hosty od inkasování, když vyrazil hlavičku protihráči k pravé tyči. Teď obrana hostů zcela zaspala a může poslat hromadné poděkování brankáři Celty.
69'
Tak to byla naprostá paráda, co teď si dovolil Alvárez proti presujícímu protihráč a zároveň odvaha hostujícího brankáře, kdy patou znemožnil zisk míče a jasnou šanci pro Betis.
68'
Joaquín vypadal v první fázi celkem sebevědomě při souboji jeden na jednoho na levé straně, ale jeho přetažený centr nevylekal fanoušky hostujícího celku.
67'
I Durmisi byl jednou z postav domácí kombinace, ale hosté poté dokázali zastavit útok Betisu po levé straně.
65'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Pablo Hernández.
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Francis Guerrero, přichází Cristian Tello.
65'
Žlutou kartu dostává Zouhair Feddal (Real Betis).
64'
Domácí kombinace nevypadala zle, ale možná tomu chyběl moment překvapení pro hostující beky.
63'
Každopádně, druhý poločas nabízí především držení míče jedním z týmů, ale nikoliv zajímavé šance. Nic takového prostě zatím druhé dějství nenabídlo.
62'
León nešel do souboje na polovině hřiště nějak bez použití mozku, ale sudí i tak byl celkem přísný a odpískal domácí sedmičce faul.
62'
Durmisi měl při centru z levé strany levou nohou možná nějakou myšlenku, ale tu neměl zakódovanou ve své mysli ani jeden z jeho deseti spoluhráčů, takže snadný zisk pro fotbalisty Celty Vigo.
61'
Jeden z domácích hráčů hrál možná rukou na polovině hřiště. Ale hra plyne dál, takže domácím fotbalistům nic nebrání v tom, aby se chopili tvorby hry na polovině Celty.
60'
León lehl ochotně na zem na malém vápně, ale pro tohle divadlo neměla pochopení píšťalka hlavního rozhodčího.
60'
Guerrero byl tím, kdo při centru z pravé strany otřel míč o protihráče. Fotbalová logika a pravidla velí tomu, že uvidíme rohový kop domácích fotbalistů.
59'
Aspas si vůbec nerozuměl s Gómezem na pravé straně. Tento fakt přihrál domácím dobrou šanci na brejk. Ale Celta se včas stihla vrátit do obrany a je celkem pevná v defenzivě.
59'
Tak zatímco první poločas byl vynikající, tak v tom druhém jde herní projev obou mužstev dolů. Druhé dějství postrádá tempo, náboj...
58'
Wassova standardní situace rozehraná pravou nohou nevypadala špatně, ale jeden z domácích beků odhlavičkoval míč bez problémů pryč z vápna. Adán poté ukázal při centru z pravé strany, že takové pokusy hostujících hráčů jsou pro něj lehkou prací.
57'
Aspas rozehrál nakrátko. To byl víceméně začátek konce veškerých reálných šancí Celty na dosažení druhého gólu. Jenže jeden z domácích hráčů poté fauloval.
56'
Mallo faulovaný na pravé straně. Poté se Guardado vzteká na hlavního rozhodčího, ale nic to nemění na tom, že Celta bude kopat standardní situaci.
55'
Jenže i ten předvedl nulovou útočnou fázi. Tohle se líbí možná tak Fanklubu defenzivního fotbalu, co se děje v utkání Betis – Celta Vigo v úvodu druhého poločasu. Rozhodně opatrnost z obou stran je na místě.
55'
Tak ani nákop jednoho z hostujících beků neobohatil dějepis druhého poločasu o podstatnou informaci. Na tahu je celek, který dnes hraje s Adánem v brance.
54'
Aspas ovšem zaslouží pochvalu za práci tělem proti jednomu z protihráčů. Teď tento fotbalista získal balon pro hostující celek. Ten poté drží míč na vlastní polovině.
54'
Radoja si pomohl rukama v osobním souboji na polovině soupeře. Veškeré diskuse Aspase s hlavním rozhodčím jsou poté zbytečné.
53'
Úvod druhého poločasu je z obou stran hodně opatrný. Do toho je navíc atmosféra utkání v posledních minutách celkem špatná.
52'
Aspas poslal míč pravou nohou zhruba na penaltu, kde byl připravený Sisto, ale zakončení ze záklonu hlavou mu nevyšlo podle představ. Následovat bude autové vhazování domácích fotbalistů z levé strany z vlastní poloviny.
51'
Po autovém vhazování hostů z levé strany si Betis dobře pokryl své soupeře a navíc hrál čistě v osobních soubojích. Uvidíme ovšem rohový kop hostujícího celku. Jozabed jde do souboje s Barraganem.
51'
Dnešní utkání sleduje 45 761 diváků.
50'
Feddalovy kopačky poznaly, jaké to je dotknout se balonu. Betis byl poté hodně aktivní při své obraně, nikdo z hostujících hráčů neměl moc možností, jak zakončit při kombinaci hostů před brankou Adána.
50'
Zhruba na polovině hřiště jsme se dočkali dalšího momentu, který je typický pro úvod druhé půle. Tedy ztráty. Hosté mohou tvořit hru na levé straně.
49'
V úvodních minutách druhého poločasu nemusel ani jeden brankář zasahovat. Oba celky především kombinují, ale nestřílí. Momentálně je u balonu Adán.
48'
Sisto šel celkem nedůrazně do osobního souboje. Takže Betis mohl nadále kombinovat na pravé straně na polovině hostů. Poté se těžiště hry přesunulo na polovinu domácího mužstva.
47'
Zejména díky vynikajícímu presinku hostujícího celku byla domácí rozehrávka nepřesná. Poté Celta vhazovala z pravé straně, ale prakticky ihned poté viděli diváci ztrátu také na straně hostujících hráčů.
46'
Hostující celek ukázal dobrou přechodovou fázi, jenže Maxi Gómez zakončoval z pravé strany křížem levou nohou vedle levé tyče. Adán bude vykopávat od své branky!
46'
Domácí celek držel míč na pravé straně, ale hosté dobře zdvojili jednoho z hráčů Betisu. Nakonec si pro centr došel Alvárez.
46'
První poločas byl hodně zajímavý. Hosté byli v úvodu utkání lepší a dokázali se prosadit Maxi Gómezem na zadní tyči po rohovém kopu z pravé strany. Domácí celek hodně dlouho v útočné fázi neexistoval. Jenže nakonec centr z levé strany přistál na hlavě Leóna, který poslal míč k pravé tyči. Betis se tím pádem uklidnil a poslední minuty úvodního dějství patřily právě domácím fotbalistům. Rozhodně výborná první půle z pohledu nezaujatého diváka!
45'
45'
Wass se snažil prosadit křižnou střelou z pravé strany, ale míč letěl po zemi těsně vedle levé tyče.
44'
Tak ani zdvojení jednoho z domácích hráčů nepomohlo hostům k zisku míče.
44'
Maxi Gómez nepresoval. Adán hodně dlouho držel míč na vlastních kopačkách. Je to Real Betis, kdo momentálně hraje s balonem u nohou na vlastní polovině.
43'
Gurdado je hodně aktivní. Je to většinou právě on, kdo diriguje přechodovou fázi domácího celku.
43'
Celta rozehrála z vlastní poloviny, ale pro Sista se stalo takřka neřešitelným, aby pokračoval v akci hostujícího celku.
42'
León se dostal k zajímavé střele z pravé strany, ta ovšem přistála vedle pravé tyče.
42'
Gomez to nevydržel a byl tím, kdo tak trošku hnul s hostující kombinací, ale nakonec přišla ztráta Celty zhruba pětadvacet metrů od branky Adána.
41'
Hostující Alvárez zvolil rozehrávku nakrátko, poté Celta držela míč na hranici vlastního vápna.
42'
Hra se nám vyrovnala. Betis šel hodně nahoru poté, co se dokázal prosadit Leónem.
40'
Další autové vhazování hostů, které nemělo délku. Poté se k míči nedostal na pozici levého záložníka Sisto.
40'
Betis na tom nebyl špatně, co se týče pohybu při své obranné činnosti. Nakonec dobře zhustil domácí celek prostor proti Aspasovi.
39'
Hlavičkový souboj na polovině hřiště dopadl lépe z pohledu hostů. Domácí celek poté bez úspěchu vysunul presink proti rozehrávce Alváreze.
38'
Mandi zakončoval na přední tyči mimo branku Alváreze, ten bude vykopávat od vlastní svatyně.
38'
Durmisi zrychlil hru po levé straně, což potvrzuje, že vidíme tak trošku jiný Betis než ten z úvodu utkání. Domácí celek bude mít roh z levé strany.
37'
León přišel pozdě do osobního souboje, z čehož plynul centr z pravé strany. Ten ovšem patřil mezi nezajímavé momenty tohoto zápasu.
36'
Hostující celek měl autové vhazování z pravé strany. Tady se možná nabízel dlouhý aut, ale jeden z hráčů Celty se rozhodl pro krátké vhazování.
36'
Ale jinak sledujeme celkem zajímavé střetnutí, které se hraje v dobrém tempu a má, co nabídnout.
35'
Právě pro hostujícího brankáře je to celkem složité utkání. Pořádně si nesáhl na balon, ale hned z první vážnější šance se domácí hráči dokázali prosadit.
35'
Guardado prakticky ihned po ztrátě míče fauloval, a tak budou mít hostující fotbalisté klid na rozehrávku, konkrétně to bude Alvárez.
34'
Levý bek domácích fotbalistů pokračoval v kombinaci Betisu. Ten gól domácích pomohl také fanouškům. Momentálně vládne na stadionu velice dobrá atmosféra, rozhodně velký pokrok oproti úvodní čtvrt hodině duelu.
33'
Wass si stoupl do ofsajdu, což je druhý ofsajd dnešního zápasu. Míč se tak nyní bude pohybovat na kopačkách domácích fotbalistů na polovině Betisu.
32'
Gurdado odcentroval z levé strany na zadní tyč na hlavu SERGIA LEÓNA. Ten v naprostém klidu z hranice malého vápna poslal míč hlavou k pravé tyči. S tímhle nemohl Alvárez nic dělat!
31'
Domácí fotbalisté stále na svojí větší šanci čekají. Momentálně ovšem Betis drží míč.
30'
Fantastický cit pro hru v podání Guardada, který křížem levou nohou z pravé strany vyzval k zakončení Joaquína, jenže střela domácího kapitána na dlouhou nohu šla vedle levé tyče.
29'
Sistova vynikající technika na polovině Betisu byla tím, co asi nezaujalo domácí fanoušky. Ti poté pískají na hostující beky, kteří kombinují na vlastní polovině.
28'
Už dlouho jsme neviděli žádnou větší šanci, ba dokonce ani žádnou střelu na branku. Adán a Alvárez jsou v posledních minutách bez práce.
28'
Jozabed se stal hráčem, který pokazil hostující akci na polovině hřiště. A tak domácí celek měl k dispozici autové vhazování. Ale Celta byla hodně aktivní při napadání hráčů domácích. Ti neměli prostor na dobrou kombinaci a přechodovou fázi.
27'
Guardado stál na začátku domácí akce. Ta nakonec pokračovala na pravé straně, Joaquín to měl v zakončení na zadní tyči složité, zakončoval z úhlu, kapitán Betisu poslal míč hlavou hodně vedle levé tyče. Alvárez pouze kontroloval trajektorii míče. Byla to druhá střela domácích v zápase.
26'
Domácí fanoušci se snažili hostujícího brankáře vyvést z míry pískotem. Každopádně, podstatnější je, že Mandi zasáhl jednoho ze svých protihráčů takovým způsobem, že hráč Celty zůstal ležet na hrací ploše.
25'
Viděli jsme centr z kategorie přetažených v podání jednoho z domácích hráčů. Alvárez opět ukáže divákům výkop.
25'
Guerrero sice tleská jednomu z domácích hráčů za křižnou přihrávku, ale zmiňovaný Španěl snad ani nemohl dosáhnout na balon. A tak bude Alvárez tím, kdo uvede míč do hry svým výkopem.
24'
V posledních třech minutách vidíme pasáž plnou ztrát a nepřesností na obou stranách. Míč drží v tomto časovém úseku více domácí celek, avšak chybí tomu střelba na branku Celty Vigo.
24'
Jeden z domácích hráčů nenapadal Roncangliu na pozici stopera, poté se do rozehrávky hostů zapojil svýma nohama Alvárez.
23'
Roncanglia nakonec sáhl do domácí kombinace, která byla poměrně dlouhá, ale finální fáze Realu Betis nebyla vůbec ideální, hráči si nerozuměli.
23'
Co se týče atmosféry na stadionu, tak to není žádná Argentina. Hlavně úvod utkání byl spjatý s takovou komorní atmosférou.
22'
Betis hodně pasivní směrem dopředu. Kombinace domácího celku nebyla moc zajímavá. Celta nakonec vyhnala svého protivníka na polovinu hrací plochy.
21'
Za necelých jednadvacet minut hry nemá Alvárez na svém kontě žádný těžší zásah. Betis jej zatím vůbec neprověřil. Celta je lepší.
20'
Jeden z domácích hráčů vysunul po pravé straně krásnou přihrávku na Guerrera. Jenže Španěl ve službách Betisu prohrál osobní souboj na hranici vápna hostů, protože nebyl důrazný.
20'
Celta Vigo je zatím lepší, co se týče držení míče, lepší také, co se týče pohybu a celkově působí hostující fotbalisté hodně uvolněně při kombinaci. Ten úvodní gól hostům hodně pomohl.
19'
Roncaglia z levé strany z pozice obránce chtěl všechny překvapit krásným obloučkem a lobem za obranu Betisu, jeho spoluhráč si ovšem nedokázal zpracovat míč.
18'
Snaha se dvojici Joaquín – León upřít nedala, ale Betis nepředvedl nic zásadního v útočné fázi. Alvárez opět bez zásahu při své práci.
17'
Nejprve se míče na zadní tyči dotkl Roncaglia, poté z jedničky halfvolejem zakončoval z pravé strany z osmnácti metrů jeho spoluhráč Sisto. Pokus Sista byl ovšem zablokovaný.
16'
Až Barragán trošku zklidnil domácí celek dobrým obranným zásahem. Nakonec centr Javiho Garciy z levé strany pouze prosvištěl vápnem domácích. I tak by měla mít Celta další roh z pravé strany.
16'
Pravá noha Alváreze rozehrála křížem na levou stranu. Poté ale Celta nikam nepospíchala a pomohla si kombinací vlastní obrany. Betis bez větší aktivity při presinku.
15'
Rohový kop byl rozehraný nakrátko, následně centr na přední tyč, kde byl připravený Jozabed, nepřinesl zakončení ani jednoho z hostujících hráčů.
14'
Alvárez v poklidu a bez většího nátlaku ze strany domácího celku začal hostující akci. Poté Celta působila klidným dojmem. Pro svojí akci využila levou stranu, kde kooperoval Sisto. A i proto šel nakonec míč od Mandiho na pravý roh pro hosty.
13'
Na střely 1:3, ten první gól musí zápasu pomoct. Momentálně se hraje na polovině domácích, hru diriguje Camarasa.
12'
Jozabedova pravá noha poslala míč mimo domácí branku, Adán nemusel zasahovat a právě domácí brankář bude vykopávat.
12'
Barragán fauluje na pozici pravého beka a Celta může opět udeřit z levé strany z osmnácti metrů. Adán si staví zeď.
10'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Tak tohle je vynikající start zápasu pro hostující fotbalisty. Rohový kop z pravé strany byl zahraný pravou nohou a směřoval na zadní tyč, kde strašně místa k takové nepřesné hlavičce dostal MAXI GÓMEZ. Nicméně, jeden z domácích hráčů tečoval míč mimo dosah brankáře Adána, do protipohybu gólmana domácích. Ten byl již zcela bez šance na adekvátní zásah! 0:1!
9'
Asaps zakončil hostující snažení o první branku zápasu centrem an přední tyč, ale Adán si bez větších problémů pokryl vše podstatné ve vlastní šestnáctce. I tak má Celta roh.
8'
Celta byla sice trpělivá na polovině soupeře, ale zároveň celkem hodně pasivní. Směrem dopředu to nebylo nic světového, ale tak trošku zbytečným faulem nabídl jeden z domácích hráčů hostujícímu celku dobrou standardní situaci z pravé strany. Bude se jednat o takový zkrácený rohový kop.
7'
Durmisi střílel technicky levou nohou, ale jeho pokus, který neměl s razancí nic společného, skončil mimo tři tyče hostující branky.
6'
Durmisi byl tím, kdo si velice dobře kryl balon a pracoval tělem. Poté měli domácí fotbalisté zajímavou přechodovou fázi, načež bude mít domácí celek k dispozici zajímavou standardní situaci z pravé strany. Může za to podražení Joaquína.
5'
Mandiho nepřesná rozehrávka patří k další nevynucené chybě v úvodu zápasu. Castro vhodil míč do hry z levé strany z poloviny domácích.
5'
Alvárez rozehrál pravou nohou křížem na stopera hostů. Poté přišli hostující fotbalisté na polovině hřiště o balon, tím pádem kombinuje Real Betis.
4'
Úvod zápasu je typický pro celkem velké množství osobních soubojů. Momentálně zůstal na hrací ploše ležet Camarasa, ale po pár sekundách se zvedl a hra pokračuje držením míče hostujícím mužstvem.
3'
Hostující fotbalisté nerozehráli přesně, Mallo na pravé straně nemohl konstruktivně a fotbalově rozvinout akci Celty. Takže na programu dne je kombinace soupeře na vlastní polovině.
3'
Autové vhazování dolétlo na hranici vápna na pravou stranu, poté přišel nepřesný centr křížem z levé strany. Na míč si poprvé v tomto zápase sáhl rukama Álvarez.
2'
Opět León na pravé straně aktivní, domácí borec ukázal dobře krytí balonu. Real Betis bude vhazovat.
1'
To nám ten zápas hezky začíná! León padl na pravé straně vápna jako do postele, ale sudí neodpískal penaltu.
1'
Hostující celek měl výkop zápasu, Celta hraje v prvním poločase zprava doleva.
1'

Real Betis: Adán – Barragán, Mandi, Feddal, Durmisi – Joaquín, Guardado – Javi García, Camarasa, Guerrero – León.
Náhradníci: D. Giménez – Amat, Narváez, Ruiz, A. Sanabria, Tello, Tosca.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Roncaglia, Mallo, Sergi Gómez, J. Castro – Wass, Jozabed, Radoja – Aspas, Sisto, Gómez.
Náhradníci: Blanco – Lobotka, P. Hernández, Fontàs, Portela, Cabral, Hjulsager.

Hosté – zranění nepustí do hry Guidettiho
Domácí – pro potíže se stehnem bude chybět Junior, koleno zřejmě nepustí do hry Boudebouze. Otazník visí nad účastí Camarasy a Tella. Oba španělské fotbalisty trápí kotník.
Real Club Celta de Vigo
Hostující celek měl blízko k výhře v utkání prvního kola španělské ligy, ale nakonec nebral ani bod. Řeč je o domácím střetnutí s Realem Sociedad. Celta vedla 2:1, ale v 80. minutě přišlo srovnání z kopačky Juanimho. V 88. minutě poté nařízenou penaltu proměnil Willian Jose a bylo hotovo!

Mírný outsider dnešního utkání zaujal v přípravě výhrou 4:1 nad AS Řím, účastníkem letošního ročníku Ligy mistrů a předním týmem italské ligy. Jinak si možná fanoušci tohoto mužstva pamatují divokou remízu s německým Bayerem Leverkusen 3:3.
Real Betis
Domácí celek je podle sázkových kanceláří mírným favoritem dnešního zápasu. V prvním kole hrál na hřišti Barcelony. Tým okolo Lionela Messiho zvítězil poměrem 2:0, když si v 36. minutě dal vlastní gól Tosca, o tři minuty později uzavřel skóre Sergi Roberto.

Co se týče přípravných zápasů, tak Betis porazil například milánské AC, které si v letošní sezoně zahraje Evropskou ligu, 2:1. S Interem padl 0:1. Z těch věhlasnějších celků přišla třeba remíza s Beskitasem Istanbul 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.