La Liga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Betis : Getafe - 3. listopadu 2017   21:00

Real Betis
68' A. Sanabria (Tello) • 87' Boudebouz (Tello)
2:2
(0:2)
Getafe
17' Bergara  (Antunes) • 34' Portillo
Real Betis
Adán – Barragán, Mandi, Amat (80. Ruiz), Tosca (63. Boudebouz) – Javi García, Joaquín (C), Camarasa (63. A. Sanabria), Guardado – Tello – León.
D. Giménez – R. Navarro, Ruiz, A. Sanabria, Boudebouz, Nahuel, Redruello.
Mateu – Cebrián, Naranjo
Getafe
Guaita – Molinero, Dakonam, Cala, Antunes – Ndiaye (81. Mora), Bergara, Arambarri, Portillo (90. Olivera) – Á. Rodríguez (72. Fajr), J. Molina (C).
E. Martínez – Bruno González, Gorosito, Jiménez, Mora, Olivera, Fajr.

SESTŘIH LA LIGY: Betis - Getafe 2:2

Ode mě je to už pro tento zápas všechno. Přeji příjemný zbytek večera a úspěšný víkend.
Pozápasové statistiky

Držení míče: 75 % : 25 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 9:6. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:14.
Úvodní zápas 11. kola La Ligy je za námi. Padly celkem čtyři branky, a protože si je týmy mezi sebou rozdělily rovnoměrně, je výsledkem remíza 2:2. V první půli proměnilo Getafe obě své šance a dostalo se do vedení 2:0. Ve druhé půli ovšem Betis ještě přidal na obrátkách a dvěma krásnými střelami zpoza vápna dokázali vyrovnat střídající hráči Sanabria a Boudebouz. Na obě branky jim přihrával Tello. Betis se ještě v závěrečném tlaku snažil přiklonit vítězství na svou stranu, to už se mu ale nepovedlo.
90+5'
90+5'
Adánův nákop směrem dopředu nebyl dobrý, zpátky na polovinu Betisu míč nakopl Juan Cala.
90+5'
Vicente Guaita také vůbec s rozehrávkou nespěchá.
90+4'
Už běží čtvrtá minuta nastavení, která už je nad plán. Mauro Arambarri už pomalu odchází do zámezí.
90+3'
Mauro Arambarri zůstává ležet na zemi a moc to nevypadá, že by se mu chtělo vstávat.
90+3'
Antunes odvedl dobrou práci v obraně a odvrátil nebezpečí z pravé strany.
90+2'
Barragánův centr z pravé strany nebyl povedený. Betis ale pokračuje v tlaku.
90+1'
Getafe je zatažené na vlastní polovině a nejeví ani vůli napadat rozehrávku Betisu.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Francisco Portillo, přichází Mathías Olivera.
89'
Z pravé strany prudký centr servíroval před bránu Tello, ale nikoho ze svých ve vápně nenašel.
89'
Z jednoho rohového kopu Betisu se stane plynule další.
88'
Antunes si málem dal vlastní gól. Hlavou vlastní branku těsně přestřelil.
88'
Tak Betisu se přeci jen podařilo ztrátu dotáhnout Nejde ještě síly na vítězný gól?
87'
Real Betis právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno! Nádhernou střelou se prosadil RYAD BOUDEBOUZ. Před pokutovým území dostal dost prostoru a času a využil toho krásnou střelou pravačkou k tyči. Asistence: Cristian Tello.
86'
Z levé strany, centroval znovu Boudebouz, ale míč odvrátil tentokrát hlavou Djené Dakonam.
85'
Markel Bergara dostává žlutou kartu za faul na Mandiho.
84'
Z levé strany centroval Ryad Boudebouz, ale míč letěl příliš blízko Guaiatovi, který ho tím pádem chytil.
83'
Hráče Getafe postihují křeče. Tentokrát je v bolestech Juan Cala.
82'
Ruiz se snažil přenést hru na levou stranu, ale vůbec se mu to nepovedlo. Našel jen protihráče.
81'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Amath Ndiaye, přichází Sergio Mora.
80'
Zajímavý míč ze standardky sice do vápna Getage přiletěl, ale jen přesně do místa, kde stál Guaiata.
80'
Ještě před tím střídání. Místo Amata jde do hry Fabián Ruiz.
80'
Domácí si vybojovali standardní situaci. To je velká šance na vyrovnání, pokud se povede kvalitně odcentrovat.
79'
Amat nezpracoval míč dobře a ten mu kvůli toho uskočil do autu.
77'
Sergio León střílel z otočky. Jeho pokus ale obrana Getafe bez problému zablokovala.
77'
Oblouček Barragán měl najít Tella. Míč na španělského útočníka ale nakonec vůbec nedoletěl.
76'
Betis drží míč častěji na kopačkách a snaží se postupnou kombinací překonat postavenou obranu Getafe.
75'
Fayçal Fajr je dalším hráčem Getafe, který je potrestán žlutou kartou. Bylo to za zdržování hry.
74'
Guardado dostal hezkou přihrávku od Boudebouze za obranu, ale v tísni nakonec nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče.
72'
Místo Rodrígueze se na trávník podívá Fayçal Fajr.
72'
Ángel Rodríguez potkaly křeče a pravděpodobě bude vystřídán.
71'
Centr Tella na Sanabriu byl příliš dlouhý. Míč skončil v zámezí a rozehrávat bude od brány Getafe.
70'
Getafe se osvobozuje odkopem míče nazdařbůh.
69'
Betisu se tedy podařilo snížit. A domácí pokračují v obléhání branky Getafe.
68'
Domácí se vrací zpátky na dostřel. ANTONIO SANABRIA převzal míč a zpoza pokutového území prudkou a dobře umístěnou střelou překonal Guaiatu. Asistence: Cristian Tello.
67'
Hosté měli problém s bráněním rohového kopu, míč se jim nedařil odkopnout. Nakonec rozhodčí ale Getade odpískal ofsajd.
67'
Amat do dotáhl až do pokutového území Betisu. Tam ho čistým skluzem zastavil Aïssa Mandi.
66'
Ryad Boudebouz přošel o míč a hosté okamžitě vyráží do protiútoku.
65'
Antonio Sanabria směřoval kolmou přihrávku do vápna. Ale obránce Getafe jeho úmysl skluzem překazil.
64'
Amat nedokázal přenést míč na lépe postaveného spoluhráče. Napálil prvního hráče Betisu před sebou.
63'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Alin Dorinel Tosca, přichází Ryad Boudebouz.
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Víctor Camarasa, přichází Antonio Sanabria.
62'
Ještě ve větší šanci se potom ocitl Jorge Molina, ale také on z dobré pozice mířil nepřesně.
62'
Ángel Rodríguez z levé strany střílel nepřesně.
62'
I s tímto rohový kopem si domácí poradili. León pak utíkal po pravém křídle do protiútoku, ale poměrně záhy byl zastaven.
61'
Molinero se už zevnitř šestnáctky snažil hledat lépe postaveného spoluhráče. Domácí ale míč srazili na rohový kop.
60'
Betis se dokázal ubránit, míč jeho hráči odvrátili do bezpečných míst.
59'
Hosté budou kopat rohový kop z pravé strany.
57'
Getafe odkoplo míč z vlastní poloviny do autu. Betis tak může dál rozvíjet své útočné manévry.
56'
Barragánův centr z pravé strany odvrátil hlavou Dakonam.
55'
Obrana Getade odvedla dobrou práci a s rohový kopem domácího mužstva si poradila.
54'
Betis obléhá vápno Getafe. Nakonec se povedlo Antonio Barragánovi vybojovat rohový kop. Teprve druhý v zápase.
53'
Ángel Rodríguez byl o míč připraven nedovoleně. Další žlutá karta. Tentokrát ji vidí za Amat.
52'
Aïssa Mandi byl od míče poměrně jednoduše odstaven tělem. Do pokutového území tak s míčem nedoběhl
50'
Cristian Tello se hezky individuálně prosadil až do pokutového území. Tam už ale o míč přišel, aniž by ohrozil bránu Getafe.
49'
Adán přizvedl míč a Molina se pak sice dostal k hlavičce, jenže už nedokázal míč usměrnit na bránu.
47'
Cent mířil na přední tyč a hráči Betisu ho dokázali odhlavičkovat.
47'
Amat servíroval míč před branku na Ángela. Ten ale skluzem míč netrefil. Bude to rohový kop pro Getafe.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:01.
První poločas je u konce. Domácí fotbalisté od začátku měli pozemní převahu, ale nedokázali ji přetavit v nějaké větší šance. Naopak hostům stačilo dvakrát vystřelit na bránu a hned vedli 2:0. Nejprve se hlavou prosadil Bergara ze standardní situace, druhý gól pak přidal střelou umístěnou k tyči Portillo. Velkou šanci snížit pak měl domácí León, ale Guaita předvedl vynikající zákrok.
45+1'
45+1'
K přetaženému centru se dostal Mauro Arambarri. Z těžké pozice se mu ale nepodařilo střelou trefit bránu.
45'
Na druhé straně si hosté vybojovali rohový kop.
45'
Joaquínův centr z pravého křídla konečně letěl do nebezpečního prostoru. Brankář na něj nedosáhl, odvrátit ho ale dokázal Francisco Molinero.
44'
Centr Betisu do vápna ale skončil jen u připraveného Guaiaty.
43'
Djené Dakonam rukama poslal na zem Joaquína a dostal za to žluté varování.
43'
Cristian Tello si zasekl míč a vystřelil zpoza vápna. Nemířil však přesně, branku netrefil.
42'
Getafe se po menší odmlce zase přiblížilo pokutovému území, tentokrát se ale příliš blízko k brance Betisu nedostalo.
40'
Ani Barragánův centr nebezpečný nebyl. Mířil úplně jinam, než nabíhali hráči Betisu.
40'
Další nepovedený centr. Ten z levé strany od Guardada zablokoval první bránící hráč.
39'
Domácí zaplavili šestnáctku Getafe centry, ty ale všechny postrádají přesnost.
38'
Molina si zabíhal za obranu Betisu a taky dostal přihrávku. Jenže u míče byl nakonec blíž Antonio Adán.
36'
Sergio León měl na kopačce snížení. Dokázal kolem Antunese vystřelit z hranice malého vápna, ale jen do míst, kde stál Guaita.
35'
Jorge Molina zakončoval volejem, ale technicky to nezvládl, minul branku.
34'
Getafe právě vstřelilo branku!
Getafe mělo dnes druhou šanci a dává druhý gól. Po akci Moliny se míč odrazil před FRANCISCA PORTILLA. Ten nezaváhal a přesnou střelou k pravé tyči zvýšil vedení svého týmu na 2:0. Bez asistence.
33'
A další žlutá karta patří Antunesovi za faul zezadu.
32'
Za šlápak dostal Mauro Arambarri žlutou kartu.
32'
Tuhý boj o míč ve středu hřiště vyhrál hráč Getafe, odcentrovat se jim ale nakonec stejně nepodařilo.
30'
Z dobrých třiceti metrů se do míče opřel Garcia. Branku ale vůbec netrefil.
30'
Andrés Guardado procpal z pravé strany míč do šestnáctky Getafe. Tam byli ale hosté v početní přesile a míč dokázali odvrátit do bezpečí.
29'
Po rohovém kopu rozehraném na krátko se ke střele dostal Vitorino Antunes, ale ta střela se mu nepovedla, šla vedle.
28'
Getafe bude zahrávat svůj první rohový kop v zápase.
27'
Po dalším faulu domácího týmu bude rozehrávat Getafe z vlastní poloviny.
26'
Po přihrávce Garcii z dálky vystřelil Joaquin, ale branku o velký kus netrefil.
25'
Po laciné ztrátě Betisu mohlo jít Getafe do protiútoku. Nakonec si to ale hosté rozmysleli a celou akci zpomalili.
24'
Centr od rohového praporku vyboxoval daleko od své brány Vicente Guaita.
24'
Barragánův centr nebyl špatný. Na Guardáda ale nedoletěl, protože ho hlavou odklonil Cala.
23'
Markel Bergara centroval z pravé strany do vápna, tam ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
22'
Rozhodčí byl přísný a uprostřed hřiště odpískal faul Toscy v souboji o míč.
20'
Antonio Barragán dokázal vybojovat míč pro Joaquina. Ten odcentroval, ale míč si ve vzduchu našel brankář Vicente Guaita.
19'
Uvidíme, jak to zamává s psychikou domácích. Byli lepší a najednou prohrávají.
17'
Jordi Amat povalil k zemi Ángela a hosté budou mít možnost poslat ze standardní situace míč do vápna.
17'
Betis měl sice více ze hry, ale je to Getafe, které jde do vedení. Centr Antunese našel přesně hlavu MARKELA BERGARY, který nedal brankáři Adánovi šanci. Asistence: Vitorino Antunes.
17'
Žlutou kartu dostává Javi García (Real Betis).
16'
Getafe je zatažené před vlastním pokutovým územím a jen vyčkává, s čím přijdou domácí.
15'
Po faulu Molinera na polovině hřiště se k míči dostane Betis.
14'
Betisu se teď do jeho kombinace vloudila chybička. Míč skončil v autu u půlící čáry.
13'
Betis opět v poklidu rozehrává. Zapojuje i svého brankáře Antonia Adána.
12'
Juan Cala navíc dostává žlutou kartu za předchozí faul.
12'
Díky dobrého napadání rozehrávky Getafe se Betis dostal k míči v nebezpečném prostoru. Z dálky tak mohl střílet Andrés Guardado. Branku ale přestřelil.
11'
Betis začíná mít mírnou územní převahu. Jeho hráči jsou rozhodně častěji u míče.
10'
Z opačné strany pak centroval Joaquín, ale ani jeho míč nebyl moc přesný.
10'
Z levé strany odcentroval domácí Alin Dorinel Tosca, ale jeho míč byl hodně přetažený. Nikoho z jeho spoluhráčů nenašel.
9'
Antunes fauloval kapitána Betisu Joaquína. Míč bude mít Betis.
8'
Betis se svou rozehrávkou nikam nespěchá, míč si mezi sebou předávají jeho obránci.
7'
Prvních pár minut zápasu se v žádném velkém tempu neodehrálo, obra brankáři jsou zatím bez zákroku.
5'
Dlouhý míč mířil na Toscu. Jenže nedoletěl na něj, protože ještě před ním poslal míč hlavou Portillo vlastnímu brankáři.
4'
Tak nakonec rozehrál Francisco Molinero po zemi a na krátko a nebylo to nejlepší řešení, míč se do pokutového území vůbec nedostal.
4'
Situace se obrátila. Nyní bude mít standatdku Getafe. Centr do vápna pošle Molinero.
3'
Amat se dostal k hlavice, ale nedokázal ji usměrnit mezi tři tyče.
2'
Markel Bergara fauloval Jordiho Amata. Betis bude mít standardní situaci z levé strany. Je to pozice pro centr.
1'
Getafe v první minutě aktivnější, ale obrana Betisu byla dobře postavená a ubránila se.
1'
Obě mužstva už nastupují na trávní, zápas za malou chvíli začne.

Real Betis: Adán – Barragán, Mandi, Amat, Tosca – Gracia, Joaquín (C), Camarasa, Guardado – Tello – León.
Náhradníci: D. Giménez – R. Navarro, Ruiz, A. Sanabria, Boudebouz, Nahuel, Redruello.

Getafe CF: Guaita – Molinero, Dakonam, Cala, Antunes – Ndiaye, Bergara, Arambarri, Portillo – Á. Rodríguez, J. Molina (C).
Náhradníci: E. Martínez – Bruno González, Gorosito, Jiménez, Mora, Olivera, Fajr.

Rozhodčí: Mateu – Cebrián, Naranjo.
V souboji dvou týmů ze středu ligové tabulky, jsou domácí fotbalisté, kteří sice v posledním ligovém kole prohráli na hřišti Espanyolu Barcelona, ale doma se jim velmi daří. Z pěti utkání hned čtyři skončily vítězstvím, což je bilance, která Real Betis řadí na čtvrté místo v tabulce domácích zápasů!
Hosté v posledním kole vyhráli, když doma porazili Real Sociedad těsně 2:1 a dnes rozhodně pokusí vybojovat alespoň bod z venku, což se jim z pěti pokusů podařilo hned třikrát!
Utkání provede čtveřice španělských sudích, jako hlavní Antonio Mateu, na čarách pak asistenti Pau Cebrián a José Naranjo. Čtvrtým rozhodčím je delegován Iván Caparrós.
Vítejte u online přenosu utkání 11. kola španělské LaLigy, v němž REAL BETIS přivítá na stadionu Manuela Ruize de Lopera v Seville GETAFE FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.