La Liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Betis : Girona - 25. listopadu 2017   18:30

Real Betis
85' Guardado  • 90+5' Tello (Durmisi)
2:2
(0:1)
Girona
45+1' Portugués  (B. García) • 90+4' Portugués
Real Betis
Adán – R. Navarro (82. Ruiz), Amat, Tosca, Durmisi – Javi García – Joaquín, Camarasa (61. A. Sanabria), Guardado, Boudebouz (61. Tello) – León.
D. Giménez – Ruiz, A. Sanabria, Nahuel, Barragán, Narváez, Tello.
Del Cerro – Yuste, Álvarez
Benita Villamarína, Sevilla
Girona
Bono – Ramalho, Juanpe, Muniesa – Maffeo, Granell, Timor (55. Douglas Luiz), Aday (66. Mojica) – Portugués, B. García (90+2. Aleix Garcia) – Stuani.
Iraizoz – Mojica, Douglas Luiz, Olunga, Kayode, Planas, Aleix Garcia.

SESTŘIH LA LIGY: Real Betis - Girona 2:2

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí remízou, což se možná dalo čekat, vzhledem k formě obou týmů. Betis dnes předvedl, že není v dobrém herním rozpoložení, naproti tomu hosté si sem přijeli pro nějaký ten bod a to se jim také povedlo. Girona byla nesmírně blízko všem bodům, v divokém závěru dokázala skórovat v poslední nastavené minutě, jenže poté neuhlídala útok domácích, kteří po rozehrávce nakopli míč k vápnu, kde se parádně prosadil Tello, jež stanovil konečné skóre na 2:2!
90+6'
90+5'
Real Betis právě vstřelil branku!
Neskutečné. Girona byla neskutečně blízko třem bodům, domácí ale rychle dostali míč k vápnu, kde se mezi dvěma obránci dokázal prosadit CRISTIAN TELLO.
90+4'
Girona právě vstřelila branku!
Betis dostává hřebíček do rakve! Domácí nyní nemohou věřit tomu, co se stalo... CRISTIAN PORTUGUÉS se dokázal prodrat do zakončení, opět to bylo zpracování ve výskoku, při němž odrazil i obránce Durmisiho a poté doklepnutí míče do branky. Portugués je dnes jednoznačně mužem utkání.
90+2'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Borja García, přichází Aleix Garcia.
90+1'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty, hosté nyní pošetří čas taktickým střídáním.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, sudí bude samozřejmě něco nastavovat.
88'
Cristhian Stuani (Girona) se po zákroku Javi Garcíi skácel na trávník, byl to úder zezadu do hlavy, pro domácího záložníka zasloužená žlutá.
88'
Girona z volného kopu na polovině soupeře nic nevytěžila a hosté se nyní budou muset bleskově vracet zpět.
87'
Žlutou kartu dostává Riza Durmisi (Real Betis).
86'
No vida, rázem dostává závěr zápasu další náboj! Domácí se nyní mohou pokusit o vedoucí branku.
85'
ANDRÉS GUARDADO to kopl náramně, přes zeď, míč se stočil k bližší tyči, gólman Bono plachtil vzduchem marně, na tohle nešlo dosáhnout.
84'
Cristian Tello (Real Betis) je nyní úspěšnější, než jeho kolega před chvílí a sudí tentokrát píská faul u vápna Girony, provinil se Álex Granell (Girona), který za tento zákrok dostal žlutou kartu.
83'
Riza Durmisi (Real Betis) si nyní až příliš okatě šel pro faul u vápna Girony, jeho teatrální pád sudí neodpískal.
82'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Rafa Navarro, přichází Fabián Ruiz.
81'
Až nyní se domácí dostanou k míči poté, co Álex Granell (Girona) fauluje u půlící čáry.
80'
Je tu posledních deset minuty, diváci pískají, o nějakém tlaku Betisu zatím nemůže být řeč.
78'
Samozřejmě, že psychika borců v bílozeleném se nyní projevuje i na hře, domácí často faulují, míče jim odskakují od nohy.
75'
Statistika držení míče – 49% : 51%.
74'
Cristian Tello (Real Betis) v největší šanci druhého poločasu, jeho střelu ale Bono vyrazil! Následná dorážka Sanabrii nejen, že skončila mimo, ale zároveň se již pískal ofsajd.
73'
Antonio Adán (Real Betis) rychle rozehrává od své branky, míč ale končí v autu, domácí přesto budou vhazovat.
71'
Juanpe (Girona) fauluje na polovině Betisu, domácí získávají míč.
70'
Borja García (Girona) zkouší střelecké štěstí z nějakých třiceti metrů, ale branku Adána netrefuje.
70'
Poslední dvacetiminutovka před námi, Girona stále velmi dobrý výsledek.
69'
Bono (Girona) má míč kdesi pod sebou a může poté vykopávat od své branky.
66'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Aday, přichází Johan Mojica.
64'
Ofsajdem končí útočná akce Betisu, kterému se nyní směrem dopředu vůbec nedaří.
61'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Cristian Tello.
61'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Víctor Camarasa, přichází Antonio Sanabria.
60'
Před Stuanim ale odehrál míč obránce Betisu, roh pro Gironu. Hosté již rozehráli, znovu ale nemusel Adán zasahovat.
59'
Stuani nyní děkuji svému spoluhráči, který mu adresoval pas z levé strany, ale útočník Girony na míč nedosáhl.
57'
Girona s míčem u půlící čáry, poslední minuty nebyly tolik záživné, tempo hry opadlo.
55'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází David Timor, přichází Douglas Luiz.
53'
I tentokrát se ale domácí dokázali ubránit a Betis jde po pravé straně dopředu.
52'
Real Betis rozhodně není v úvodu druhé půle v dobré herní pohodě, další roh pro Gironu!
50'
Ofsajdem končí nyní akce Realu Betis, míč má Bono, který bude rozehrávat od branky Girony.
49'
Přetažený centr na zadní tyč, kde si místo udělal gólman Antonio Adán.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu rohový kop pro Gironu, hosté rozehrají z pravé strany.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:35.
První poločas nabídl strhující podívanou a nakonec také branku, kterou vstřelili hosté. Girona rozhodně nebyla lepším týmem, spíše šťastnějším, ale přesto musí být s první půlí naprosto spokojena. V Seville vede 1:0 a Betis bude muset ve druhém poločase zabrat.
45+2'
45+1'
Tak přece jenom jsme se dočkali gólu! Míč se od branky Girony snad na tři doteky dostal až ke CRISTIANU PORTUGUÉSOVI, vedle něhož podivně padá obránce a záložník Girony si před brankou věděl rady.
45'
Poslední minuta řádné hrací doby první půle, uvidíme, zda se bude nastavovat.
44'
Rychlá útočná akce Betisu, centr z levé strany míří do vápna Girony, kde ale úřaduje gólman Bono.
43'
Hosté rozehráli z pravé strany, míč letí ke vzdálenější tyči, kde Jonás Ramalho (Girona) hlavičkuje vedle branky Betisu.
42'
Hosté rozehráli z levé strany, následně na pravé straně vybojoval Aday (Girona) faul a hosté tak zůstanou na polovině soupeře.
41'
Javi García (Real Betis) poslal míč nad vlastní branou, po takové rozpačité hlavičce ve vlastním vápně, roh pro Gironu.
40'
Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, dočkáme se prvního gólu? Oba týmy k němu rozhodně neměly daleko!
39'
Další pískot diváků, hosté v klidu kombinují u půlící čáry.
37'
Další šance domácích, na ofsajdové hranici se dostal za obranu Girony Sergio León (Real Betis), jenže nakonec byl o zlomek vteřiny u míče dříve Bono!
36'
Po chybě ve středu hřiště měli ale šanci domácí, jenže Andrés Guardado nedokázal zpracovat míč prvním dotekem a poté se před něho dostal obránce, Guardado tak zkusil lob, který ale končí nad brankou.
36'
Jordi Amat (Real Betis) dokázal odhlavičkovat pas soupeře z pravé strany, ale Girona je opět u míče.
35'
Cristhian Stuani (Girona) se dostal k hlavičce ve vápně, dvojice obránců Betisu stále před ním a nechala mu dostatek prostoru, útočník Girony ale poslal míč několik metrů nad branku.
34'
Jenže akce domácích končí nepřesným pasem z levé strany, který mířil do míst, kde nebyl žádný hráč.
33'
Míč opět na kopačkách hráčů Girony, což se divákům znovu nelíbí, ale Real Betis se nyní dostává přece jenom k míči.
32'
Útočným faulem končí akce hostů, míč získávají zadarmo domácí.
31'
Další skvělá technika v podání Cristiana Portuguése (Girona), kterému nečiní problém zpracovávat velmi dlouhé a někdy i nepřesné pasy hned ze vzduchu.
29'
Ofsajdem končí také akce hostů, kteří se hned v šesti pustili do útočení.
28'
Girona se dostává na polovinu Realu Betis, diváci pískají.
27'
Pablo Maffeo (Girona) musel být nyní ošetřován přímo na trávníku, po jednom ze soubojů o míč. Vše je již v pořádku a Maffeo bude moci vhodit míč z pravé strany.
26'
Ryad Boudebouz (Real Betis) pronikl po levé straně k vápnu Girony, vypálil, ale Bono jeho střelu chytá, kdyby mu míč uskočil, pravděpodobně by ho do odkryté branky nasměroval doběhnuvší Sergio León, k tomu ale nedošlo.
25'
Z hlediště stadionu Benita Villamarína se snáší pískot nespokojených diváků, kterým se nelíbil zákrok Stuaniho na bránícího Garcíu.
24'
Hosté se znovu dostávají k míči, ale nic nevymýšlí, vrací ho až k vlastní brance, Bono rozehrává.
23'
Míč letí do autu, akce Girony neúspěšná.
21'
Bono (Girona) vykopává míč od vlastního vápna, ale v podstatě ho pouze daruje soupeři.
20'
Sergio León (Real Betis) se opět snažil dostat za obranu Girony, ale bránící Jonás Ramalho stihl míč odehrát.
19'
Rafa Navarro (Real Betis) patičkou hledá na pravé straně svého spoluhráče, ten ale jeho fintu nečekal a hosté stačili míč odkopnout do bezpečí.
18'
Že by se na trávníku nic nedělo, to se rozhodně říci nedá... oba týmy hrají pohledný a útočný fotbal, doufejme, že se brzy dočkáme gólu.
17'
Následně byl faulován Joaquín (Real Betis), který se posléze postavil k exekuci přímého kopu, branku Girony ale o zhruba metr míjí.
16'
Real Betis mohl slavit první gól, ale skvělým zákrokem se blýskl gólman Bono.
15'
Cristhian Stuani (Girona) si nabíhal do vápna na centr z pravé strany, ale Antonio Adán skvělým zákrokem sebral míč těsně před ním.
14'
Útočný faul odpískán Stuanimu, který v hlavičkovém souboji ve vápně Betisu udeřil bránícího hráče.
13'
Ale ani fotbalisté Realu Betis nedokázali uspět při rohovém kopu z pravé strany, míč se dostává až k půlící čáře.
12'
Girona rozehrávala roh, ale Adána v domácí brance hosté neohrozili, naopak, z rychlého protiútoku vybojovali roh domácí.
11'
Krásná akce Cristiana Portuguése (Girona), který si zpracoval na pravé straně těžký míč a odpoutal se od obránce, poté vypálil, ale Antonio Adán nyní podržel svůj tým.
10'
První desetiminutovka za námi, zatím se hraje svižný fotbal, byť bez šancí na jedné či druhé straně.
9'
Míč v autu, hosté vhazují na polovině soupeře, ale vzápětí míč ztrácejí.
8'
Nyní jdou dopředu ale domácí, kteří to zkouší středem, střela Víctora Camarasy míří nad branku.
7'
Hraje se převážně ve středu hřiště, Girona častěji drží míč.
6'
Na druhé straně se snažil dostat k míči Cristian Portugués (Girona), který ale v souboji s bránícím Dorinelem fauluje.
5'
Javi García (Real Betis) se nyní nabízel, ale jeho spoluhráč mu nebyl schopen pořádně přihrát, míč získávají hosté.
4'
Až ve čtvrté minutě se domácí dostávají na polovinu soupeře, vše ale hatí nepřesný pas.
2'
Z levé strany se nyní Cristhian Stuani (Girona) dostal až k vápnu Realu Betis, odkud vypálil, registrujeme první střelu na branku, Adán chytá.
1'
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

Real Betis: Adán – R. Navarro, Amat, Tosca, Durmisi – Javi García – Joaquín, Camarasa, Guardado, Boudebouz – León.
Náhradníci: D. Giménez – Ruiz, A. Sanabria, Nahuel, Barragán, Narváez, Tello.

Girona FC: Bono – Ramalho, Juanpe, Muniesa – Maffeo, Granell, Timor, Aday – Portugués, B. García – Stuani.
Náhradníci: Iraizoz – Mojica, Douglas Luiz, Olunga, Kayode, Planas, Aleix Garcia.

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, Álvarez.
GIRONA FC
Girona, zdá se, ukončila horší výsledkové období, které vyvrcholilo domácí porážkou 0:2 ve 4. kole Copa del Rey s Levante. Tři dny předtím dokázala Girona vyhrát na hřišti La Coruni (2:1) a byly to velmi důležité body, v souboji s tabulkovým sousedem. Po pohárové prohře s Levante se Girona rychle přeorientovala opět na ligu a odnesl to slavný Real Madrid! Toho totiž dokázala na domácím stadionu porazit 2:1! A nakonec i třetí ligový duel v řadě dokázala Girona vyhrát výsledkem 2:1, tentokrát na hřišti Levante, kterému tak dokonale vrátila domácí pohárovou porážku. Ze zápasu s Realem Sociedad se tak čekal možná víc, než jen bod za remízu 1:1.
REAL BETIS
Realu se v lize přestalo dařit. Sérii porážek, v lepším případě remíz, přerušil domácí výhrou 2:0 nad Alavésem, ale ani to nepříznivou ligovou bilanci z posledního období nezachrání. Real Betis vybojoval od 1. října, v šesti ligových zápasech, pouze pět bodů a to je na tým, pohybující se v popředí ligové tabulky, hodně málo. I proto Real Betis vyklidil pozice a nyní se tabulkou propadá. Aktuálně mu patří deváté místo, zvrátí tuto nepříznivou bilanci v duelu s Gironou?
Vítejte u onlajn přenosu utkání třináctého kola španělské LaLigy, v němž domácí REAL BETIS přivítá GIRONU FC. Utkáním, které se odehraje na stadionu Benita Villamarína v Seville, provede trojice španělských sudí, jako hlavní Carlos Del Cerro, na čarách s asistenty Juanem Yustem a Abrahamem Álvarezem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.