La Liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : La Coruňa - 21. ledna 2018   16:15

Real
32' Nacho Fernández (Marcelo) • 42' Bale (Marcelo) • 58' Bale (Kroos) • 68' Modrić (Ronaldo) • 78' Ronaldo (Casemiro) • 84' Ronaldo (L. Vázquez) • 89' Nacho Fernández (Varane)
7:1
(2:1)
La Coruňa
La Coruňa
23' Adrián López  (Pérez Martínez)
Real
Navas – Carvajal, Varane, Nacho Fernández, Marcelo – Modrić (76. Kovačić), Casemiro, Kroos – Bale (82. L. Vázquez), Mayoral (64. Benzema), Ronaldo.
Casilla – Benzema, Hernández, L. Vázquez, Asensio, Isco, Kovačić.
Fernández – Cabaňero, Huerga
Estadio Santiago Bernabéu (Madrid)
63.504 diváků
La Coruňa
R. Martínez – Juanfran, One, Schär, Luisinho – Mosquera (49. Expósito), Guilherme, C. Borges (54. Çolak) – Pérez Martínez, Andone (79. Gil), Adrián López.
Pantilimon – F. Navarro, Çolak, Gil, Bakkali, Valle, Expósito.

SESTŘIH LA LIGY: Real Madrid - La Coruňa 7:1. Demolici řídili Ronaldo a Bale

Dnes domácí Real Madrid dokázal hodit za hlavu všechny nepřesvědčivé výsledky posledních týdnů a po dobrém výkonu zcela po zásluze vyhrál nad Deportivem La Coruňa vysoko 7:1. Domácí sice prohrávali, jenže do poločasu vývoj zápasu otočili a po změně stran již jednoznačně dominovali. Dva góly zaznamenali Nacho, Bale, Ronaldo, jeden gól pak přidal také Modrič.
90+3'
90+3'
Ještě zkoušel technicky pálit Kroos, míč ale poslal mimo.
90+3'
Zápas se dohrává na polovině hostujícího celku. Domácí sice ještě zahrávali roh, nikam se ale již neženou a zápas dohrávají v klidu.
90+1'
Deportivo má nyní sice balon na svých kopačkách, přesto se nedá očekávat, že by se dostalo do nějaké výraznější šance.
90+1'
Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.
89'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Rohový kop Kroose prodloužil Varane na zadní tyč k NACHO FERNÁNDEZOVI, který z pozice stopera střílí svůj druhý dnešní gól, když se parádně otočil okolo obránce a pak propálil Rubéna.
88'
Balon za obranu dostal nyní Carvajal, jeho zajímavou střelu dobře vyrazil na roh Rubén!
86'
Ronaldo po celkem dlouhém ošetřování opustil hrací plochu po svých, přesto ale asi nebude pokračovat ve hře.
85'
Ronaldo při hlavičce dostal kopačkou do tváře od Schära a se zakrváceným obličejem leží na trávníku. Musí být ošetřovaný.
84'
CRISTIANO RONALDO nyní dává další gól, když hlavou dopravil míč do brány po centru Lucase!
82'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Lucas Vázquez.
81'
Bale nyní poslal do vápna střílený pas na Ronalda. Ten znovu dopravil míč do brány, avšak gól kvůli ofsajdu neplatí.
79'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Florin Andone, přichází Carles Gil.
78'
Tak se konečně dočkal už i CRISTIANO RONALDO! Nyní měl na zadní tyči velmi snadnou úlohu, když do sítě poslal přesný centr od Casemira.
77'
Hosté by se nejraději již viděli v kabině. Nyní na svého soupeře nemají a jejich cílem je hrát s balonem co nejdále od brány.
76'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Mateo Kovačić.
75'
Dnešní utkání sleduje 63.504 diváků.
74'
Domácí hrají nyní již hodně uvolněně a je jasné, že dnešní zápas dotáhnou do vítězného konce.
72'
Marcelo krásným pasem našel ve vápně hruď Ronalda, ten si balon připravil na střelu a následně vypálil. Míč ale z gólové pozice poslal mimo!
70'
Casemiro udělal obrovskou chybu a Andone byl z ničeho nic sám před Navasem. Dokázal ho obstřelit, jenže míč mířící pravděpodobně mimo odkopl Nacho.
69'
Obrovskou šanci na snížení měl Andone, jenže z malého vápna přestřelil odkrytou bránu!
68'
Po rychlém protiútoku Realu poslal Bale míč Ronaldovi, ten ho lehce patičkou přistrčil LUKA MODRIČOVI, který ranou k tyči zvýšil na 4:1!
68'
Již se ale opět pokračuje ve hře. U balonu jsou nyní hosté, avšak hodně daleko od Navasovy brány.
66'
Hostující Rubén Martínez se chytl za stehenní sval a nechává se ošetřovat.
65'
Prostor na střelu ve vápně si hledal Ronaldo, jeho rána se ale mezi tři tyče nevešla.
64'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Borja Mayoral, přichází Karim Benzema.
63'
Bale perfektně vnikl do vápna, kde následně centrem vyzval ke skórování Mayorala. Ten ale zamířil hlavou mimo a navíc byl v ofsajdu.
61'
Jenže hosté přímý kop nezahráli dobře a navíc se dostali do ofsajdu. Míč pro domácí.
60'
Po faulu Casemira budou hosté zahrávat přímý kop. Je to zajímavá pozice pětadvacet metrů od brány.
58'
A domácí vedou již o dvě branky, když se po centru Kroose hlavou prosadil GARETH BALE!
57'
Real začíná mít opět velkou převahu. Na zadní tyči nyní hlavičkoval nehlídaný Casemiro, skvěle zasáhl Rubén!
56'
Žlutou kartu dostává Lucas Pérez Martínez (Deportivo La Coruňa).
55'
Nyní se hraje na polovině Realu. Domácí se ale zatím víceméně v pohodě brání a soupeři nic nedovolují.
54'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Celso Borges, přichází Emre Çolak.
53'
Ronaldo poslal dobře do vápna míč Marcelovi, na jehož střílenou přihrávku ale Mayoral ve skluzu nedosáhl.
52'
Bale zpětnou přihrávkou vyzval ke skórování Modriče, ten ale zamířil mimo.
50'
Carvajal nyní do vápna předložil balon na Ronalda, ten ale ve snaze zakončit fauloval Schära.
49'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Pedro Mosquera, přichází Eduardo Expósito.
48'
Při souboji o balon se nyní zranil Pedro Mosquera a zdá se, že bude muset střídat.
47'
Úvod druhé půle se odbývá ve středu pole. Domácí nechtějí udělat chybu jako v prvním poločase.
46'
Máme za sebou první poločas zápasu mezi Realem a Deportivem. Hosté sice byli pod velkým tlakem, přesto se dostali ve 23. minutě do vedení. Real ale hodil za hlavu špatnou formu a po ještě zvýšeném úsilí dokázal před odchodem do kabin skóre otočit, když se nejprve prosadil po rohu stoper Nacho a následně parádní ranou Gareth Bale. Na oba góly přihrál dnes velmi dobře hrající Marcelo.
45'
44'
Střílený centr do vápna posílal z pravé strany Carvajal, nikdo ze spoluhráčů se ale k zakončení neprotlačil.
43'
Domácí fanoušci hodně ožili a ženou Real opět do útoku.
42'
Po centru Marcela padl k zemi ve vápně Ronaldo, ale faul se nepískal. Míč následně doputoval až ke zcela volnému GARETHU BALEOVI, který parádní ranou do horního rohu brány obrací vývoj zápasu!
41'
V závěru poločasu je hra hodně rozháraná, přesto jsou to stále domácí, kdo má tlak.
39'
Domácí jsou znovu u míče a ženou se do útoku.
38'
Andone zajel ostře do Casemira. Sice ho naplno netrefil, ale přesto je po pádu Casemira pískáno a navíc Andone dostal žlutou kartu.
36'
Po dalším centru do vápna to byl Bale, kdo hlavou vracel míč do ohně. Jenže nikoho ze svých spoluhráčů nenašel a následně se faulu dopustil Mayoral. Míč pro hosty.
35'
Real po gólu na 1:1 zvýšil tempo a nyní je jasně lepší. Hosté se jen zuby nehty brání.
33'
Teď mohl skórovat ještě Bale, jenže ve skluzu na míč na zadní tyči nedosáhl.
32'
Po rohovém kopu domácí hezky zakombinovali, Marcelo ve vápně předložil míč NACHO FERNÁNDEZOVI, který propálil gólmana Rubéna – 1:1!
30'
Aktivní Marcelo vnikl do vápna a zkusil sám vystřelit. Jeho ránu Rubén zblokoval na tyč!
29'
Po následném rychle rozehraném rohu hlavičkoval v další velké šanci Carvajal, míč ale poslal těsně mimo.
28'
Po centru Marcela se ke gólové hlavičce dostal Ronaldo, jenže gólman Rubén Martínez skvěle zasáhl!
26'
Bale zajímavě odcentroval do vápna, kde se z voleje snažil prosadit Marcelo. Jeho rána ale prolétla mimo!
23'
La Coruňa právě vstřelila branku!
Andone vyhrál důležiý souboj s Carvajalem, hlavou prodloužil balon na Lucase Péreze, který následně přes celou šířku malého vápna našel nehlídaného ADRIÁNA LÓPEZE – ten v pohodě poslal míč do odkryté brány!
21'
Sledujeme stále stejnou pohádku. Domácí drží balon, jenže jsou zcela neefektivní.
20'
Modrič poslal na Ronalda příliš dlouhý balon. Portugalec se k míči nedostal a rozehrávat budou hosté.
20'
Hosté se po získání míče nikam neženou a v poklidu kombinují na vlastní polovině.
19'
Čas rychle plyne a opět se dnes jen potvrzuje, že Real není v dobrém rozpoložení. Stav zápasu je 0:0 a šancí jsme viděli jako šafránu.
16'
Hosté se poprvé dostali až k vápnu soupeře a hned z toho bylo první zakončení. Jenže Mosquera vystřelil velmi slabě a Navas neměl problémy.
14'
Centr do vápna ale k ničemu nevedl. Následně se domácí dostali sami do ofsajdu a je pískáno. Míč pro Deportivo.
14'
Hned o pár vteřinek později vybojovali domácí první roh v zápase.
13'
Domácí kopali Kroosem přímý kop, centr do vápna hlavou za sebe prodloužil Schär a hosté se ubránili.
11'
Stále sledujeme stejný obraz hry. Domácí fotbalisté mají velkou územní převahu.
9'
Individuálně se snažil do vápna proniknout Marcelo, byl ale zdvojený a o míč přišel.
8'
Teď si znovu prostor ve vápně hledal Ronaldo, jenže opět pas mířící na jeho pozici nebyl přesný.
7'
Do první střelecké pozice se dostal Mayoral. Dokonce se dostal až k zakončení, jenže Rubena Martíneze překonat nedokázal.
4'
Domácí mají zatím výrazně více ze hry a hosté se prakticky nedostávají na polovinu domácího celku.
3'
Další centr posílal tentokrát z pravé strany do vápna Bale. Byl to rozhodně zajímavější pas a zasahovat musel před Ronaldem Martínez.
1'
Centr Marcela z levé strany byl nepovedený a v pohodě ho odhlavičkoval Luisinho.
1'
Hráči obou mužstev jsou na trávníku, zápas 20. kola mezi Realem Madrid a Deportivem La Coruňa za pár chvil začne.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Varane, Nacho Fernández, Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Bale, Mayoral, Ronaldo.
Náhradníci: Casilla – Benzema, Hernández, L. Vázquez, Asensio, Isco, Kovačić.

Deportivo La Coruňa: R. Martínez – Juanfran, One, Schär, Luisinho – Mosquera, Guilherme, C. Borges – Pérez Martínez, Andone, Adrián López.
Náhradníci: Pantilimon – F. Navarro, Çolak, Gil, Bakkali, Valle, Expósito.

Rozhodčí: Fernández – Cabaňero, Huerga.
Ostře sledovaný Real Madrid by měl do zápasu nastoupit v silné sestavě. Mimo zůstává již pouze zraněný kapitán Sergio Ramos. Ostatní hráči jsou v pořádku a k dispozici bude například i Karim Benzema, který kvůli zranění vynechal několik předešlých zápasů.
Deportivo La Coruňa má ještě mnohem horší formu a výsledky. V devatenácti kolech uhrálo pouhých šestnáct bodů a je až třetí od konce. Deportivo má na kontě nepříjemnou sérii čtyř zápasů bez výhry, ve kterých získalo jediný bod. V minulém kole hrála La Coruňa doma s Valencií, které podlehla 1:2, když na dva góly Gonçala Guedese a Rodriga dokázal pouze v závěru jednou brankou odpovědět Florin Andone.
Real sice v týdnu vyhrál první čtvrtfinálový pohárový zápas na hřišti Leganés 1:0, to je ale asi jediné pozitivum posledních týdnů. I proti Leganés se tým Zinedina Zidana totiž hodně trápil a o své výhře rozhodl až v poslední minutě hry. Ve španělské lize pak Real ztratil body ve třech posledních zápasech. Těsně před Vánoci prohrál drtivě doma El Clásico, pak remízoval na hřišti Celty Vigo 2:2 a o minulém víkendu prohrál domácí zápas s Villarrealem 0:1.
Hezké nedělní odpoledne všem fanouškům fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu 20. kola španělské Primera Division. V rámci tohoto onlajnu budeme sledovat průběh utkání mezi Realem Madrid a Deportivem La Coruňa. Bílý balet je v letošní sezoně hodně utrápený a aktuálně je v tabulce až na čtvrté příčce, dnes na Estadio Santiago Bernabeu musí ale jednoznačně vyhrát nad soupeřem, který je až osmnáctý a bojuje tak o záchranu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.