La Liga - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : D. Alavés - 17. března 2018   16:15

Valencia
19' Rodrigo (Zaza) • 34' Zaza (Parejo) • 54' Laguardia(vl.)
3:1
(2:0)
D. Alavés
49' Sobrino  (Martín)
Valencia
Neto – Montoya, Garay (46. Murillo), Gabriel, Gayá – Soler, Parejo (84. Nemanja Maksimović), Kondogbia, Guedes – Rodrigo (72. Vietto), Zaza.
Doménech – Murillo, Nemanja Maksimović, Vietto, Pereira, Lato, Torres.
Munuera – Baena, Alcoba
Mestalla, Valencie
35 264 diváků
D. Alavés
Pacheco – Martín, Laguardia, Ely, R. Duarte – H. Pérez, Pina, García, Pedraza (60. Guidetti) – Sobrino (72. Burgui), Munir (60. I. Gómez).
Sivera – Alexis, Guidetti, I. Gómez, Burgui, D. Torres, Wakaso.

SESTŘIH LA LIGY: Valencia - Alavés 3:1

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 35 264 diváků.
Je za námi duel, který musel diváky bavit. Oba týmy dávaly maximum do útočení, hlavně domácí si vytvořili velké množství šancí, z nichž tři skončily gólem. Alavés podal ale také sympatický výkon a také hosté nějaké šance měli, převaha soupeře ale byla značná a konečný výsledek je spravedlivým odrazem toho, co se dělo na hřišti.
90+2'
90+1'
Valencia drží míč na své polovině, domácí již nikam nespěchají.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, utkání je již rozhodnuté, nicméně ještě se budou nastavovat dvě minuty.
88'
Domácí vybojovali míč ve středu hřiště a zkouší zaútočit, ale jejich akce končí ztrátou míče.
86'
Alavés s míčem u půlící čáry, hosté to zkouší po pravé straně, zatím bez úspěchu.
85'
Valencia rozehrála roh z pravé strany, na centr si naskočil Zaza, který poslal míč nad branku.
84'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Nemanja Maksimović.
84'
Martín Montoya (Valencia) zkouší střelecké štěstí, Fernando Pacheco (Alavés) jeho pokus vyráží.
83'
Fernando Pacheco (Alavés) vystihl přihrávku soupeře a lapil míč.
82'
Alavés znovu v útoku, po centru z levé strany hlavičkuje ve vápně John Guidetti, ale pouze vedle branky.
81'
Manuel García (Alavés) v ofsajdu, pas domácích zatím funguje spolehlivě.
79'
Bojuje se ve středu hřiště, odpískán faul hráče Alavésu, míč pro Valencii.
78'
Neto (Valencia) vykopává, ale míč získávají téměř vzápětí hosté.
77'
John Guidetti (Alavés) v ofsajdu, míč tak získávají zadarmo domácí.
75'
Nepřesným centrem z pravé strany končí akce Alavésu, odkop od branky Valencie.
73'
Valencia zkusila rychlý brejk, ale nakonec to nevyšlo, hosté se stihli vrátit.
72'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Luciano Vietto.
72'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Rubén Sobrino, přichází Burgui.
71'
Dani Parejo (Valencia) se dostal k odraženému míči před vápnem Alavésu, vypálil z voleje, ale střela mu vůbec nesedla.
70'
Útočným faulem končí akce Alavésu, který nyní chystá střídání, vypadá to, že ofenzivu posílí Burgui.
69'
Míč ale získávají hosté, kteří se tak snaží co nejrychleji dostat na polovinu soupeře.
68'
Rohový kop pro Valencii, domácí rozehrají z pravé strany.
67'
Alavés se nyní drží na útočné polovině, za pískotu diváků.
65'
Neto (Valencia) nyní chybuje v rozehrávce, když před svým vápnem odehrál míč tak nešťastně, že ho dostal na nohu Ibai Gómez (Alavés), který to zkusil z dálky rovnou na branku, tu ale netrefil.
64'
Útočným faulem končí snaha Alavésu, míč získávají domácí, kteří ho ale vzápětí zase ztrácejí, pas na levou stranu, na Zazu, nebyl přesný.
63'
Simone Zaza (Valencia) si nabíhá na vzdálenější tyči na centr z levé strany, na míč ale nedosáhl.
62'
Míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, na své polovině.
60'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází John Guidetti.
60'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Munir, přichází Ibai Gómez.
58'
Carlos Soler (Valencia) si naběhl do vápna na přihrávku z pravé strany, kterou Zaza správně pouštěl za sebe, vypálil z voleje, ale branku těsně minul.
57'
Valencia opět na útočné polovině, Alavés se musí bránit.
56'
Žlutou kartu dostává Tomás Pina (Deportivo Alavés).
55'
Alavés vybojoval rohový kop z pravé strany.
54'
Valencia právě vstřelila branku!
Smolný okamžik pro Alavés, který se konečně dočkal snížení a nyní si dává vlastní gól... VÍCTOR LAGUARDIA nasměroval míč do vlastní branky, když ho chtěl odehrát před nabíhajícím Rodrigem.
53'
Geoffrey Kondogbia (Valencia) napřáhl ke střele, vypálil levačkou z nějakých třiceti metrů, branku Alavésu ale přestřelil.
51'
Na druhé straně pálí Alfonso Pedraza (Alavés), jehož pokus Neto zneškodnil.
50'
Gonçalo Guedes (Valencia) si parádně zpracoval dlouhý pas do vápna, chtěl udělat kličku gólmanovi, ale Pacheco neupadl, vytlačil střelce z ideální pozice a poté vytěsnil i jeho střelu mimo, dobrá práce!
49'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Martín potáhl míč po pravém křídle, poslal parádní přihrávku do vápna, kde z místa pokutového kopu skóruje osamocený RUBÉN SOBRINO.
48'
Domácí rozehráli roh z pravé strany, ale míč se hostům podařilo odehrát.
47'
Rodrigo (Valencia) vypálil z hranice vápna Alavésu, Fernando Pacheco špičkami prstů vytěsnil nad branku!
46'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Ezequiel Garay, přichází Jeison Murillo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:16.
Diváci pískají, sudí po žluté kartě Kondogbiovi ukončil první poločas, který patřil domácím. Ti se v samém úvodu museli vypořádat s aktivně a nadšeně bojujícím soupeře. Aktivitu Alavésu ukončil až inkasovaný gól v 19. minutě, po němž domácí převzali aktivitu a kontrolovali další průběh zápasu. Druhý gól přidal ve 34. minutě Zaza, který tak stanovil konečné skóre první půle.
45'
45'
Žlutou kartu dostává Geoffrey Kondogbia (Valencia CF).
45'
Rodrigo Ely (Alavés) odhlavičkovává míč do autu, domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře, kde tak zůstávají i nadále.
44'
Rohový kop rozehráli domácí z levé strany, akce ale končí nepřesným centrem.
43'
Alavés nyní jen tak tak že ubránil další útočnou akci soupeře, alespoň odkopem míče na roh.
42'
Gonçalo Guedes (Valencia) vypálil zpoza vápna, Fernando Pacheco vyráží, přitom ale také přes něj padá dobíhající Rodrigo, domácí se domáhají penalty, ale sudí je proti.
41'
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, utkání zatím rozhodně nenudí, naopak, k vidění jsou pěkné fotbalové momenty na obou stranách.
40'
Munir (Alavés) to také zkusil přímo na branku a míč se stáčel k břevno, nicméně nakonec skončil těsně nad brankou.
39'
Hernán Pérez (Alavés) faulován u pokutového území Valencie, to je šance na přímé ohrožení brány!
38'
Gonçalo Guedes (Valencia) zpracoval na levém křídle těžký pas, přihrál Gayáovi, který poslal míč před branku. Tam si prostor udělal Zaza, když se zbavil obránce a vypálil pravačkou, jenže ne tak přesně a hlavně tvrdě, Pacheco chytá.
36'
Hernán Pérez (Alavés) si zpracovává míč před pokutovým územím a střílí, branku soupeře ale vysoko přestřeluje.
35'
Martín Montoya (Valencia) odhlavičkovává míč, po centru soupeře z pravé strany, na roh.
34'
Tentokrát se již SIMONE ZAZA dočkal gólu a znovu to byla lehká teč! Domácí rozehrávali volný kop z pravé strany, míč směřoval do prostoru před brankou, kam si naběhl právě Zaza, který pravou nohou lehce změnil směr a míč zaplul k tyči.
34'
Valencia zůstává v útoku, nyní rozehrává volný kop z pravé strany.
33'
Valencia nakonec měla dva rohy z levé strany, ani z jednoho však branku soupeře ohrozit nedokázala.
32'
Rohový kop Valencie, domácí budou rozehrávat z levé strany.
31'
Martín Montoya (Valencia) poslal míč z pravé strany před branku, tam svedl tvrdý souboj s obráncem Alavésu Simone Zaza (Valencia), který dokázal míč lehce tečovat, ten mířil ke tyči, ale Fernando Pacheco výtečně a reflexivně zasáhl.
30'
Je za námi první půl hodina hry, která zatím vyznívá jasně ve prospěch Valencie, byť začátek zápasu měli hosté dobrý, ovšem jen do inkasovaného gólu v 19. minutě, poté převzali aktivitu domácí.
29'
Alavés je nyní pod velkým tlakem, domácím se daří.
28'
Jenže domácí jsou znovu s míčem v útoku, který zakončil Gonçalo Guedes (Valencia) povedenou střelou, která letí necelý metr nad branku.
28'
Domácí jsou zpět na útočné polovině, Gonçalo Guedes centruje z levé strany, ale jeho pokus odhlavičkovává obránce Alavésu.
27'
Centr z pravé strany míří před branku, kde se snažil hlavičkovat Zaza, který asi zřejmě i míč zasáhl, ale poslal ho mimo.
26'
Zblokovaná střela Carlose Solera z pravé strany, rohový kop pro Valencii, z pravé strany.
25'
Domácí s míčem u půlící čáry, míč však míří zpět do obrany.
22'
Hosté se nyní drží na polovině soupeře, je tu střela z pravé strany, která však letí nad branku Valencie.
21'
První dvacetiminutovka za námi, Alavés neodehrál špatně úvod zápasu, hosté byli aktivní, ale je otázka, co s nimi udělá inkasovaný gól.
19'
RODRIGO si vyměnil míč před vápnem Alavésu se Zazou, ten v pádu přihrál za obranu, kam si právě Rodrigo naběhl a poslal míč k levé tyči.
17'
Geoffrey Kondogbia (Valencia) faulován, volný kop pro Valencii, na polovině soupeře.
16'
Z následného rohového kopu se domácí prosadit nedokázali.
15'
A nyní je tu šance domácích, krásná střela Dani Pareja ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů, Fernando Pacheco vyráží nad branku.
14'
Centr z pravé strany míří do rukavic Neta, který okamžitě rozehrává na pravou stranu.
13'
Diváci pískají, Alavés je totiž opět v útoku.
12'
Hosté se nakonec přece jenom dostali k míči a je tu první gólová šance zápasu! Po centru z levé strany se dostal k hlavičce Rubén Sobrino a gólman Neto jen tak tak výráží!
12'
Hosté napadají rozehrávku Valencie, nyní ale až příliš, je pískán útočný faul.
11'
Ale hosté z této akce nic nevytěžili, míč skončil vedle branky, je to odkop od branky Valencie.
10'
Nyní získávají také hosté volný kop, ale o poznání dál, než v případě domácích před okamžikem.
9'
Dani Parejo (Valencia) rozehrál, zkusil to přímo na branku, kterou ale o nějaký ten metr přestřelil.
8'
Volný kop pro Valencii, z nějakých pětatřiceti metrů od branky soupeře.
6'
Hosté ještě stihli přerušit případný brejk Valencie odkopem míče do autu.
5'
Alavés nyní kombinuje na polovině soupeře, následuje dlouhý pas z pravé strany, Alfonso Pedraza (Alavés) měl ale velké problémy se zpracováním, až míč ztratil.
4'
Simone Zaza (Valencia) odcentroval z levé strany, ve vápně se Rodrigu nedokázal lépe zorientovat, obránce Alavésu míč odehrál.
3'
Od Rubéna Sobrina (Alavés) míří míč do autu, domácí vhazují.
2'
Valencia drží míč u půlící čáru, dopředu se ale zatím nedostává.
1'

Valencia CF: Neto – Montoya, Garay, Gabriel, Gayá – Soler, Parejo, Kondogbia, Guedes – Rodrigo, Zaza.
Náhradníci: Doménech – Murillo, Nemanja Maksimović, Vietto, Pereira, Lato, Torres.

Deportivo Alavés: Pacheco – Martín, Laguardia, Ely, R. Duarte – H. Pérez, Pina, García, Pedraza – Sobrino, Munir.
Náhradníci: Sivera – Alexis, Guidetti, I. Gómez, Burgui, D. Torres, Wakaso.

Rozhodčí: Munuera – Baena, Alcoba.
DEPORTIVO ALAVÉS
• Deportivo z posledních sedmi duelů dokázalo čtyři vyhrát, což je velmi slušná bilance, díky níž se tým drží nad sestupovými příčkami.
• Aktuálně má Deportivo jedenáctibodový náskok před prvním sestupovým místem, na němž je Las Palmas.
• Velmi slušnou bilanci z posledních zápasů trochu kalí poslední dvě porážky v řadě, na hřišti Realu Socieada 1:2 a poté doma 1:3 s Realem Betis.
VALENCIA CF
• Domácí mají parádní formu, díky které se probojovali na příčky, zajišťující Ligu mistrů.
• Aktuálně drží Valencia sérii šest ligových zápasů v řadě, během nichž neprohrála, přičemž ztratila body jen v duelu na hřišti Bilbaa (1:1), všechny ostatní zápasy vyhrála.
• V posledním ligovém zápase uspěla Valencia na hřišti svého souseda v tabulce Sevilly, kde vyhrála 2:0 a rozdíl mezi oběma týmy již narostl na devět bodů ve prospěch čtvrté Valencie.
Utkáním, které se odehraje na stadionu Mestalla ve Valencii, provede jako hlavní rozhodčí José Munuera, kterému budou na čarách asistovat Alfonso Baena a José Alcoba.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 29. kola španělské LaLigy, v němž VALENCIA CF přivítá na svém stadionu DEPORTIVO ALAVÉS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.