La Liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Eibar - 27. října 2018   18:30

Celta Vigo
5' Aspas (Juncà) • 36' Aspas (Méndez) • 56' Méndez (Mallo) • 82' Aspas
4:0
(2:0)
Celta Vigo
S. Álvarez – Mallo (C), Roncaglia, Cabral, Juncà – Beltrán, Méndez, Lobotka – Mor (74. Yokuşlu), Aspas (85. Eckert), Boufal (81. Sisto).
Blanco – N. Araujo, Alonso, Yokuşlu, Jozabed, Sisto, Eckert.
J. González – R. Becerril, I. Rubio
Abanca-Balaídos (Vigo).
15509 diváků
Eibar
Riesgo (C) – Peña, Bigas (68. S. Álvarez), Arbilla, Ángel Valdés (68. Cucurella) – Orellana, Diop, Jordán, De Blasis – Kike García, Enrich (57. Charles).
Areitio – Ramis, Cucurella, S. Álvarez, Milla, Cardona, Charles.

Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Tak i druhá půle přinesla dva góly a znovu v obou případech se radovali domácí hráči. Celkově byl tento poločas kvalitou lepší, než ten úvodní, domácí celek se raduje ze zaslouženého vítězství, třebaže hosté také měli pár šancí, ovšem nedočkali se ani čestného úspěchu.
90+3'
90+2'
Riesgo si staví míč před bránu, aby jej odkopl co nejdál od ní. Zápas za chvíli skončí.
90+1'
Charles se omlouvá svým spoluhráčům, když poměrně zbrklou střelou poslal míč vedle levé tyče soupeřovy brány.
90+1'
Nastavují se ještě dvě minuty.
90'
Odvrácený míč ovšem končí až na jejich polovině.
90'
Hosté se snaží aspoň o čestný úspěch, v závěru rozehrají rohový kop.
89'
Balón znovu dorazil k domácímu gólmanovi, ten chvíli počkal a pak jej odkopl do bezpečné vzdálenosti.
87'
Míč končí v náruči Álvareze, ten nikam nespěchá. O vítězi je již stejně jasno.
85'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Dennis-Yerai Eckert.
85'
Jordán na druhé straně střílel z dálky vysoko nad domácí svatyni.
83'
Aspas byl blízko čtvrté brance, míč však levačkou nezasáhl tak, jak by si přál a o centimetry minul pravou tyč. Stadionem to jen zahučelo.
82'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Čepice na trávník, IAGO ASPAS zaznamenává hattrick. Ovšem k třetí brance přišel opravdu hodně snadno, když jeden z protihráčů špatnou malou domů přihrál přímo na kopačky domácího hráče, ten udělal brankáři kličku a zamířil do prázdné brány.
81'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Pione Sisto.
79'
Peña pořádně protáhl Álvareze, svůj pokus zamířil pod břevno, ale přesně do míst, kde domácí gólman stál. Tomu se povedlo se štěstím vyrazit balón do zámezí.
78'
Domácí zapojují do hry i svého gólmana, ten po malé domů odkopává míč co nejdál to jde.
76'
Peña si hezky naťukl míč se spoluhráče, zaběhl za obranu a poté odcentroval před bránu, kde však nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
74'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Emre Mor, přichází Okay Yokuşlu.
73'
Hodně prudkou přihrávku nedokázal o chvíli později Orellana zpracovat, míč mu utekl do autu.
72'
Hosté vyrazili do přečíslení tři na dva, ovšem celou situaci si sami pokazili. V konečné fázi střílel Orellana z pravé strany vedle bližší tyče. S touto šancí šlo rozhodně naložit lépe a hráči Eibaru se mohli ještě dostat zpět do zápasu.
70'
Boufal zcela zapomněl střílet nebo přihrávat, míč zavedl až do zámezí a rozehrávat bude Riesgo.
68'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro Bigas, přichází Sergio Álvarez.
68'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází José Ángel Valdés, přichází Marc Cucurella.
68'
Následně jeho tým rozehrál rohový kop, avšak balón zaletěl přímo do rukavic brankáře Celty Vigo.
67'
De Blasis si na levé straně míč zpracoval, poté však příliš dlouho váhal se střelou a Álvarez ve finále vůbec neohrozil.
65'
Orellana se snažil co to šlo, v pádu ještě zkoušel po zemi přihrávat před bránu, avšak balón se dokutálel přímo k Álvarezovi.
63'
Jejich soupeř míč pouze nakopává na jejich stranu, taková hra se fanouškům jistě moc nelíbí.
62'
Hráči Eibaru si tak dlouho přihrávali u středové lajny, až o míč přišli.
59'
Hosté se chytili do ofsajdové pasti, zcela správně posouzené.
57'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergi Enrich, přichází Charles.
56'
Mallo mohl zakončovat z pravé strany sám, místo toho přihrál na střed úplně volnému spoluhráči, BRAIS MÉNDEZ si míč zpracoval a poté vypálil přesně do volné části soupeřovy svatyně.
55'
Aspas na druhé straně Riesga příliš neohrozil, lehkou střelu mu poslal přímo do rukou.
54'
Jordán velice hezky pálil z dálky, mířil do horní části brány, ovšem Álvarez v poslední chvíli stačil balón vyrazit.
54'
Teď si hráči Eibaru vynutili faul a mají možnost ohrozit soupeřovu bránu.
52'
Hosté nepřesnou přihrávkou poslali míč k Álvarezovi, ten šetří čas.
50'
Enrich balón před postranní lajnou nedokázal dostihnout, rozehrávat tak bude Álvarez.
49'
Diop se dostával do šance, o míč ale přišel dříve, než stihl vystřelit. Álvarez ve finále přeci jen musel zasáhnout, ovšem lehký míč z pravé strany bez problémů ukryl do náruče.
46'
Ta i přes dva velice pohledné vstřelené góly nepřinesla moc kvalitní fotbal. K vidění byla řada nepřesností, hra se často přesouvala ze strany na stranu. Bude druhý poločas lepší?
45+1'
45+1'
Hosté kombinovali blízko pokutového území, ovšem hlavní arbitr utnul jejich útočné snahy, neboť odpískal konec první půle.
44'
Zkusili rozehrávku na krátko, o míč však přišli a domácí jej odkopli až k Riesgovi.
43'
Hosté rozehrají roh.
42'
Slušná kombinace hostů, na jejím konci však přišla přízemní střela z pravé strany, jenž skončila přímo v náruči připraveného Álvareze.
39'
Kike García střihl pěkný pokus, ten nakonec minul pravý horní rohu domácí svatyně. Lépe zamířit a hosté mohli ještě v závěru první půle vstřelit kontaktní branku.
36'
IAGO ASPAS si dobře všiml, že Riesgo je daleko ze své brány, míč poté poslal skluzem z levé strany na vzdálenější tyč a ač se hostující brankář snažil co mohl, na balón nedosáhl. Další velice pěkný gól domácího borce.
34'
Arbilla tečoval hlavou letící míč raději do zámezí. Jeho tým bude čelit rohu.
32'
Diop zkoušel technický pokus na vzdálenější tyč, avšak Álvarez nemusel vůbec zasahovat, míč mezi tři tyče nezamířil.
30'
Nepříliš pohledná podívaná pokračuje dál, rozehrávat od brány bude Álvarez a nikam příliš nespěchá.
28'
Daleký nákop doletěl přímo do rukavic Riesga, ten následně rozehrál na krátko.
26'
Orellana pálil bez přípravy z pravé strany, střela mu však vůbec nesedla a balón skončil za bránou.
24'
Teď už to vypadalo nadějně, De Blasis si nabíhal na centr u levé tyče, k míči se však nedostal.
23'
Hosté se usadili na polovině soupeře, ovšem zatím si jen přihrávají.
21'
Hosté se na chvíli dostali do přečíslení, avšak obrana Celty Vigo se včas zformovala a Álvarez nemusel zasahovat.
20'
Domácí mužstvo zastavuje ofsajd.
18'
Lépe se nevedlo ani Méndezovi, jehož točený pokus minul vzdálenější tyč.
18'
Aspas zkusil střelu z dálky, ale ta mu příliš nesedla, míč odrazil bránící soupeř.
15'
Enrich zůstal zapomenut domácí obranou, zblízka však nedokázal Álvareze překonat. Ten rychle vyběhl a míč vyrazil.
14'
Hraje se ze strany na stranu, ovšem bez šancí. U míče jsou v tuto chvíli hosté.
12'
Útočná snaha Eibaru úspěch nepřinesla, rozehrávat bude Álvarez.
10'
Enrich míč na hrací ploše neudržel, domácí budou vhazovat aut.
8'
Hosté získali míč na své kopačky, avšak přihrávají si jen na své straně.
5'
IAGO ASPAS si zpracoval míč na levačku a obloučkem jej poslal na vzdálenější tyč. Riesgo se natahoval co to šlo, avšak neměl nárok. Velice krásný gól.
4'
Boufal pronikl až do pokutového území, jeho střela však byla zblokována.
2'
Po jeho rozehrávce končí míč v rukavicích vyběhnutého Riesga.
1'
Domácí se dostávali do první šance, přihrávka před bránu byla zblokována na roh.
1'

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo (C), Roncaglia, Cabral, Juncà – Beltrán, Méndez, Lobotka – Mor, Aspas, Boufal.
Náhradníci: Blanco – N. Araujo, Alonso, Yokuşlu, Jozabed, Sisto, Eckert.

SD Eibar: Riesgo (C) – Peña, Bigas, Arbilla, Ángel Valdés – Orellana, Diop, Jordán, De Blasis – Kike García, Enrich.
Náhradníci: Areitio – Ramis, Cucurella, S. Álvarez, Milla, Cardona, Charles.

Rozhodčí: J. González – R. Becerril, I. Rubio.

Eibar

Hosté jsou o jeden bod a jednu pozici lepší, než jejich soupeř. Mimo svůj stadion odehráli dosud čtyři duely s bilancí jednoho vítězství, jedné remízy a dvou porážek, zaznamenali čtyři branky a šest inkasovali. V posledním venkovním klání porazili hokejově 3:2 mužstvo Girony. Tabulku střelců týmu veden se třemi góly Brazilec Charles.
Celta Vigo

Domácímu mužstvu patří třinácté místo s deseti body, na svém trávníku si z pěti duelů odnesli šest bodů za jedno vítězství a tři remízy, vstřelili sedm branek a o jednu méně inkasovali. V posledním zápase před svými fanoušky prohráli hráči Celty s Alavésem 0:1. Nejlepším střelcem je s pěti góly Španěl Iago Aspas.
Dobrý den, nejvyšší španělská fotbalová soutěž dnes nabídne svým příznivcům pět zápasů, jako třetí přijde na řadu souboj dvou sousedů ze střední části tabulky, Celty Vigo a Eibaru. Favoritem je prvně zmíněný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.