La Liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Valencia - 5. ledna 2019   16:15

D. Alavés
22' Bastón (Maripán) • 45+2' Pina (Laguardia)
2:1
(2:1)
Valencia
15' Parejo
D. Alavés
Pacheco – Navarro, Laguardia, Maripán, Martín – I. Gómez (85. Sobrino), Pina, García (C), Jony (90+4. Guidetti) – Calleri, Bastón (72. Brašanac).
Domínguez – Brašanac, Diéguez, Burgui, Guidetti, Sobrino, Vigaray.
Jimenez D. (Esp)
Estadio Mendizorrotza (Vitoria-Gasteiz)
18304 diváků
Valencia
Neto – Gabriel, Garay, Diakhaby, Latorre (70. Batshuayi) – Piccini, Wass (62. Torres), Parejo (C), Čeryšev – Rodrigo, S. Mina.
Doménech – Batshuayi, Gameiro, Vezo, Lee, Račić, Torres.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
V dnešní utkání vyhrává domácí Alavés 2:1. Jako první vstřelil branku hostující Parejo. V 21. minutě vyrovnal domácí Baston a v 45+2. minutě dal vítěznou branku domácí Pina. Dlaší utkání odehraje Alavés proti Gironě a Valencia proti Gijonu.
90+5'
90+5'
Na zemi se nyní nachází domácí záložník Pina.
90+4'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Jony, přichází John Guidetti.
90+3'
Domácí Pina střílel z 23 metrů. Střela mu vůbec nesedla a skončila úplně mimo branku.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty.
90+1'
Přímý kop dokázal odhlavičkovat jeden z domácích obránců.
90'
Hosté mají k dispozici přímý kop z pravé strany.
88'
Čeryšev centroval z levé strany na Minu do vápna. Míč těsně před Minou dokázal na rohový kop odkopnout jeden z domácích obránců.
87'
Vynikající míč za obranu dostal hostujíc Batshuayi, jenomže sám na soupeřova brankáře nedokázal ani trefit branku.
85'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Rubén Sobrino.
85'
Domácí Garcia vystřelil z 25 metrů. Jeho střelu v klidu chytá hostující brankář Neto.
83'
Žlutou kartu dostává Fernando Pacheco (Deportivo Alavés).
81'
Hostující záložník Piccini centroval z pravé strany. Jeho centr chytá domácí brankář Pacheco.
79'
Nyní na zemi leží domácí útočník Calleri, který má očividně problém se svojí prvou nohou.
78'
Přímý kop v klidu odvrátila hostující obrana.
78'
Domácí mají k dispozici přímý kop ze zhruba 40 metrů.
76'
Hostující Torres centroval z pravé strany. Jenomže do centru se moc opřel a míč končí mimo hřiště. Toto neměl šanci nikdo z jeho spoluhráčů stihnout.
75'
Domácí Aguirregabiria centroval do vápna. Jeho centr byl velice nepřesný a míč skončil mimo hřiště.
74'
Hostující Torres nahrával spoluhráči Batshuayiovi, ten ale jeho přihrávku nepochopil.
72'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Borja Bastón, přichází Darko Brašanac.
71'
Centr ze středu hřiště se dostal až k hostujícímu Minovi, který hlavičkoval. Jeho slabou hlavičku v klidu chytil domácí brankář Pacheco.
70'
I domácí tým nyní chystá změnu.
70'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Antonio Latorre, přichází Michy Batshuayi.
69'
Vypadá to, že hostující tým bude opět střídat.
68'
Hostující Rodrigo centroval z levé strany do vápna. jeho centr zablokoval jeden z domácích obránců. Hosté budou vhazovat.
67'
Hostující Mina střílel z hranice vápna po přihrávce od Torrese. Jeho zajímavá střela skončila kousek vedle branky.
66'
Nepřesná Pinova přihrávka ukončila útočné snažení domácího týmu.
64'
Domácí Ibai centroval z pravé strany do vápna. Jeho nepřesný centr v klidu chytil hostující brankář Neto.
64'
Nyní se o míč bojuje ve středu hřiště.
62'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Ferrán Torres.
61'
Hostující Čeryšev nyní předvedl dva výborné obranné zákroky. Díky němu mají míč opět na svých kopačkách hosté.
60'
Hostující Wass nehrával doprava na svého spoluhráče Pecciniho, ten ale nebyl dostatečně rychlý a míč skončil mimo hřiště.
58'
Calleri centroval z pravé strany do vápna. Jeho centr byl nepřesný. Neto v klidu míč chytá do rukavic.
56'
Domácí Ibai se dostal k míči a ze zhruba 25 metrů vystřelil. Jeho tvrdou střelu chytá hostujíc brankář Neto.
56'
Nyní míč na domácích kopačkách.
55'
Centr do vápna z rohového kopu byl v nepřehledné situaci. Nakonec míč odkopl domácí Maripan.
54'
Rohový kop pro hostující tým.
52'
Domácí Garcia byl na hranici vápna a už se chystal vystřelit, jenomže přes obranný val hostů vystřelit nedokázal.
Dnešní utkání sleduje 18304 diváků.
50'
Hostující Latorre nahrával dopředu Piccinimu, jenomže do nahrávky dal moc velkou razanci, takže míč skončil mimo hřiště.
49'
Domácí Garcia srazil na zem soupeře na půlce hřiště. Hosté budou rozehrávat z místa přestupku.
47'
Obrovská šance domácích. Míč z přímého kopu se odrazil až před Laguardia, který netrefil z velké blízkosti úplně prázdnou branku.
46'
Žlutou kartu dostává Mouctar Diakhaby (Valencia CF).
46'
První poločas nabídl 3 branky. Hned ve 14. minutě otevřel skóre utkání hostující Parejo z přímého kopu. V 21. minutě vyrovnal domácí Baston po nepřehledné situaci. A v 45+2. minutě dal vedoucí branku pro domácí Pina.
Statistiky 1. poločasu:
Držení míče: 46%:54%
Střely celkem: 9:8
Zblokované střely: 3:2
Fauly: 4:4

Druhý poločas začne přibližně v 17:19.
45+3'
45+2'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Centr z pravé strany dostal přímo na kopačku Victor Laguardia, který nahrál před branku. Tam byl TOMAS PINA, který se levou nohou nemýlil – 2:1.
45+2'
Rohový kop pro domácí tým.
45+1'
Hostující Piccini už byl ve vápně a nahrával lépe postavenému spoluhráči, jenomže přihrávka se mu nepovedla.
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.
44'
Mina unikal po pravé straně. Poté nahrál Rodrigovi, který šel sám pouze proti brankáři Pachecovi. Jenomže jeho pomalá střela skončila o kousek mimo branku.
43'
Hostující Čeryšev dostal nahrávku od Letorreho doleva, jenomže přihrávka byla moc prudká a Čeryšev ji na hrací ploše nestihl.
42'
Centr do vápna domácích v klidu odklidil nádhernou patičkou domácí stoper Maripan.
40'
Hostující záložník Čeryšev střílel z levé strany, jenomže byl v opravdu velkém úhlu. Jeh střela mířila pouze do boční sítě.
39'
Domácí Jony centroval z levé strany opět do vápna. Jeho zajímavý centr v klidu chytá hostující brankář Neto.
37'
Hostující Piccini střílel z hranice vápna. Střela levou nohou mu vůbec nesedla s míč končí mimo hřiště.
35'
Po centru z levé strany se ve vápně dostal ke střele domácí kapitán Garcia. Jeho tvrdou střelu na poslední chvíli zablokoval jeden z hostujících obránců.
34'
Nedohody mezi domácím Laguardiaem a Pachecem využil hostující Čeryšev, který jim vzal míč a nyní kombinují hosté.
34'
Maripan už je zpět ve hře.
33'
Domácí obránce Maripan má po jednom ze soubojů zdravotní problémy. Vypadá to, že mu teče krev z nosu.
31'
Domácí Garcia centroval z levé strany do vápna, jenomže jeho nepřesný centr nikoho nenašel. U míče nyní hráči hostujícího týmu.
30'
Hosté měli zajímavou útočnou akci, jenomže špatná přihrávka Wasse vše ukončila.
28'
Domácí bek Aguirregabiria centroval z levé strany, jenomže jeho centr byl zblokovaný. Míč nyní na kopačkách hostujících hráčů.
27'
Domácí záložník Jony unikal dopředu.Celou akci domácí ukončil výborným obranným zákrokem hostující bek.
25'
Žlutou kartu dostává Ximo Navarro (Deportivo Alavés).
24'
Rohový kop byl zahrál do vápna. Tam ale hostující Čeryšev fauloval jednoho z domácích a rozhodčí to viděl.
24'
22'
Žlutou kartu dostává Daniel Wass (Valencia CF).
22'
Míč z rohového kopu, který se odrazil po nepřehledné situaci až před BORJU BASTONA, který v klidu vyrovnává stav dnešního utkání.
21'
19'
Rodrigo dostal zajímavý míč z levé strany do vápna, jenomže ho zradil první dotek a míč mu utekl.
17'
Rodrigo sebral míč soupeři a z levé strany nahrával před branku. Jeho přihrávku jeden z domácích obránců zblokoval, takže nebezpečí skončilo.
17'
Nyní mají míč v držení opět domácí, kteří kombinují na polovině hřiště.
15'
Valencia právě vstřelila branku!
K míči se postavil DANIEL PAREJO, který střelou na přední tyč překonává brankáře Pacheca. Bez asistence.
13'
Nyní mají k dispozici hosté přímý kop ze zhruba 20 metrů.
13'
Žlutou kartu dostává Víctor Laguardia (Deportivo Alavés).
12'
Domácí záložník Jony centroval z levé strany do vápna. Jeho nepřesný centr v klidu chytá hostující brankář Neto.
11'
Nyní u míče domácí, kteří kombinují na své polovině hřiště.
9'
Domácí Navarro unikal dopředu po pravé straně. Míč si ale moc předkopl a utekl mu do autu.
8'
Hezký míč za obranu dostal hostující útočník Rodrigo, jenomže se nacházel v ofsajdu a píšťalka rozhodčího ukončila tuto útočnou akci hostů.
8'
Rohový kop v klidu odbránila domácí obrana.
7'
Rohový kop pro hostující tým z Valencie.
5'
Ofsajd, ve kterém se nacházel domácí Calleri ukončil útočné snažení domácího týmu.
3'
Hostující Rodrigo přišlápl na útočné polovině Garciaovu nohu. Může být rád, že nedostal žlutou kartu.
2'
Rodrigovo útočné snažení ukončil výborný obranný zákrok jednoho z domácích obránců.
1'
Domácí útočník Calleri byl faulován na polovině hřiště, takže domácí budou rozehrávat z místa přestupku.
1'

Deportivo Alavés: Pacheco – Navarro, Laguardia, Maripán, Martín – I. Gómez, Pina, García (C), Jony – Calleri, Bastón.
Náhradníci: Domínguez – Brašanac, Diéguez, Burgui, Guidetti, Sobrino, Vigaray.

Valencia CF: Neto – Gabriel, Garay, Diakhaby, Latorre – Piccini, Wass, Parejo (C), Čeryšev – Rodrigo, S. Mina.
Náhradníci: Doménech – Batshuayi, Gameiro, Vezo, Lee, Račić, Torres.

Rozhodčí: Jimenez D. (Esp).
Poslední vzájemné zápasy:
17.3.2018 Valencie vs. Alavés 3:1
24.1.2018 Alaves vs. Valencia 2:1
17.1.2018 Valencia vs. Alavés 2:1

Valencia CF:
Hosté jsou na 8. místě. Doposud získali 22 bodů ze 17 zápasů. Mají pozitivní skóre 15:14. Jejich nejlepší střelec je Daniel Parejo, který vstřelil 3 branky a na 2 přihrál. Na hřištích soupeřů letos získali z 8 zápasů 10 bodů. Z posledních pěti zápasů získali 8 bodů.
Poslední tři zápasy:
Valencie vs. Huesca 2:1
Eibar vs. Valencie 1:1
Valencie vs. Sevilla 1:1

Deportivo Alavés:
Domácí jsou na 5. místě tabulky, který zaručuje skupinovou fázi Evropské ligy. V dosavadní 17 zápasech získali 28 bodů. Mají lehce pozitivní skóre 19:17. Jejich nejlepší střelec je Jonathan Calleri, který vstřelil v aktuálním ročníku 4 branky a na jednu přihrál. Na domácím hřišti získali v 8 zápasech 16 bodů. V posledních pěti zápasech získali 5 bodů.
Real Sociedad vs. Alavés 0:1
Alavés vs. Ath. Bilbao 0:0
Alt. Madrid vs. Alavés 3:0
Zdravím všechny fanoušky španělské La Ligy. V 18. kole proti sobě nastoupí domácí Alavés a hosté z Valencie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.