La Liga - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Villarreal - 10. března 2019   18:30

0:2
(0:0)
Villarreal
90+3' Rober (vl.)  • 90+6' Chukweze  (Cazorla)
Levante
Aitor Fernández – Coke, Cabaco, Rober – Simon, Campaña, Rochina (90+2. Dwamena), Luna – E. Bardhi (83. N. Vukčević), Martí (70. B. Mayoral) – Morales (C).
Olazábal – Dwamena, Chema, B. Mayoral, Pedro López, Jason, N. Vukčević.
Sánchez – Cabaňero, Gallego
Estadio Ciudad de Valencia
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar (C), Ra. Funes Mori, V. Ruiz, J. Costa – Iborra, Cáseres (72. Fornals), Pedraza (81. Llambrich) – Cazorla – G. Moreno (63. Chukweze), Toko Ekambi.
Andrés Fernández – Bacca, Fornals, Chukweze, Llambrich, Morlanes, Quintilla.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 6:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:21.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Villarrealu poměrem 2:0. Druhý poločas byl z hlediska atraktivity o poznání méně záživnější, dlouho dobu jsme totiž čekali na něco vážnějšího Levante sice mělo územní převahu, avšak většinu času naráželo na pozornou obranu soupeře. Villarreal se snažil vycházet ze zajištěné obrany, což se mu dařilo natolik dobře, že vzadu udržel čisté konto. Koncovka utkání nakonec nabídla dvě branky v nastaveném čase, o obě se postaral hostující celek.
90+6'
90+6'
Villarreal právě vstřelil branku!
To je neuvěřitelné, v krátkém časovém sledu totiž přichází druhá branka Villarrealu! SAMUEL CHUKWUEZE si na hranici pokutového území potáhl míč na levou nohu, načež nesmírně přesným obstřelem zamířil ke vzdálenější konstrukci, kam se Fernández nestačil natáhnout.
90+3'
Tak přeci jenom tady máme úvodní branku tohoto zápasu! Žlutá ponorka táhla nesmírně nebezpečný protiútok, načež Chukwueze počkal na náběh Iborry, který okamžitou přihrávkou posílal míč do ohně, odkud si vlastní branku vsítil ROBER. Levante to nyní bude mít hodně složité!
90+3'
Z druhé vlny se do hracího předmětu opřel Costa, který trefil pouze protihráče před sebou. Následné zakončení Gaspara skončilo na boční síti.
90+2'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Raphael Dwamena.
90+2'
Levante si vyzkoušelo rozehrávku dalšího rohového kopu, který nepřinesl nic nebezpečného. Vzápětí na druhou stranu spěchal Iborra.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
90'
Až nyní šance pro domácí! Simon totiž poslal prudkou nabídku před branku, do ní vložil kopačku jeden z protihráčů, načež míč doskákal vedle branky.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, určitě můžeme počítat s nastaveným časem. Nyní to směrem dopředu zkoušejí hosté.
88'
Nyní se hra uklidnila, Villarreal pracuje s míčem na polovině soupeře. Zatím to vypadá, že se rodí bezbranková remíza, avšak ještě ale nepředbíhejme.
85'
Na pořadu dne byl rohový kop pro Levante, který propadl až k zadní tyči. Vzápětí se rodil protiútok pro soupeře, který za cenu žluté karty překazil Rochina.
84'
S míčem si zahrál také brankář Asenjo, který odkopával daleko na druhou stranu hrací plochy, kde v hlavičkovém souboji dokázal uspět domácí Mayoral.
83'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Enis Bardhi, přichází Nikola Vukčević.
83'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, stále čekáme na první branku. Před malým momentem se podařilo zasáhnout Cazorlovi.
82'
Žlutou kartu dostává Vicente Iborra (Villarreal CF).
82'
Tak přeci jenom to nevypadá moc dobře. Alfonso nakonec skončil za postranní čárou, kde se zjevila také nosítka. Mezitím Villarreal muset vystřídat.
81'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Miguelón Llambrich.
80'
Před domácí brankou se srazila dvojice protihráčů, chvíli se tak hrát nebude. Na nic vážného by to ale vypadat nemělo, i když se stále nehraje.
79'
Rychle se z branky dostal brankář Asenjo, který před dotírajícím Mayoralem sevřel balón do náruče. Následoval razantní výhoz na levou stranu.
78'
Standardní situace v podání hostujícího celku nenabídla nic nebezpečného, naopak Fernández v poklidu stáhl míč ze vzduchu, načež rychle rozehrál.
77'
Po delší době zakončení také ze strany Villarrealu. Na hranici pokutového území se ke střeleckému pokusu dostal Fornals, který pálil daleko vedle branky.
76'
Po kratší době přichází další žlutá karta, tentokráte jí vyfasoval domácí Campaňa, který kousek od středového kruhu fauloval Baccu.
72'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santiago Cáseres, přichází Pablo Fornals.
71'
I tentokráte se jednalo o přímý pokus na branku, avšak technická střela skončila pouze na zdi, od které se míč odrazil ven z hrací plochy. Následovat bude aut.
70'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Borja Mayoral.
70'
Žlutá ponorka si celkem zahrává, nyní opět faulovala v blízkosti vlastního pokutového území. Tentokráte se k rozehrávce staví záložník Bardhi.
69'
Žlutou kartu dostává Ramiro Funes Mori (Villarreal CF).
68'
Na opačné straně si chtěl přehodit míč na levou nohu Alfonso, kterému se ani přesto nepodařilo odcentrovat kolem Simona. Hosté budou ještě vhazovat.
67'
K oné rozehrávce se nakonec postavil sám faulovaný, tedy Rochina. Jeho technická navštívenka směřoval pod břevno, s čímž Asenjo ale počítal.
66'
Kousek za pokutovým územím se zkoušel uvolnit Rochina, kterého povalil na zem Ruiz. Jednoznačný faul, Levante bude zahrávat nebezpečnou standardku.
65'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, stále čekáme na úvodní branku. Levante je i ve druhém poločasu aktivnější, naopak hosté se pouze brání.
64'
Levante nakonec zahrávalo dva rohové kopy v krátkém časovém sledu. Ten druhý směřoval na přední tyč, kde v poklidu zasahoval pozorný Cáseres.
63'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Samuel Chukweze.
62'
Bardhi rozehrával standardku zhruba ze čtyřiceti metrů. Asenjo nepředvedl zrovna jistý výběh od branky, situaci nakonec řešil za cenu rohu jeden z kolegů.
61'
Nakonec to z velké vzdálenosti zkoušel domácí Simon, který ale nezamířil mezi tři tyče, nýbrž vysoko nad branku. Asenjo ani tentokráte nezasahoval.
60'
Žlutou kartu dostává Karl Toko Ekambi (Villarreal CF).
60'
Také Villarreal si vyzkoušel aut, konkrétněji se o něj postaral obránce Costa. Ekambimu se nepodařilo kloudně vrátit, což v konečném důsledku nevadilo.
59'
Rochina se dostal do nepříjemného obležení, načež byl donucen ke zpětné přihrávce až na obrannou polovinu, odkud Coke přihrával zpět na druhou stranu.
58'
V hlavičkovém souboji dokázal uspět hostující Iborra, který se za sebou pokoušel najít Ekambiho, jenž ale s tímto záměrem vůbec nepočítal.
57'
Po krátké kombinaci to Bardhi zkoušel kolmicí na celkem aktivního Rogera, který se po ní natahoval špičkou kopačku. Asenjo si i přesto vyzkouší odkop.
56'
U postranní čáry se podařilo zakročit Gasparovi, který pouze prodlužoval míč za sebe. Luna okamžitě obstaral autové vhazování z levé strany hřiště.
55'
Následně u středového kruhu zůstal na zemi ležet forvard Roger, kterému v hlavičkovém souboji tvrdě naložil Mori. Obešlo se to bez odpískaného faulu.
54'
Hodně drsným zákrokem si pomohl domácí Rochina, který u postranní čáry zajel pod nohy Costovi. Žlutý kartónek to ale překvapivě neznamenalo.
53'
Logicky tak přišel na řadu další rohový kop, který přinesl útočný faul Moriho. Na zem se ocitl Coke, odkopávat od své branky bude moci Fernández.
52'
Vůbec první rohový kop Villarrealu směřoval na Morena, který se dokázal vyškrábat k hlavičkovému pokusu, jenž ještě přizvedl nad branku Campaňa.
51'
Jeho přenesení hry našlo na levém křídle Alfsona, který trefil pouze protihráče před sebou. Míč doskákal do zámezí, Cazorla tak obstará rohový kop.
50'
Cabaco obstaral autové vhazování z pravé strany, avšak jeho celek se nedostal ani k hranici pokutového území. Na druhou stranu si to namířil Ekambi.
49'
Hodně rychle z branky musel vystartoval brankář Asenjo, který se nakonec dostal k padajícímu míči jako první. Následně ho konstruktivně odehrál do strany.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu přišel další faul, tentokráte opět z hostující strany. Provinil se středopolař Cáseres, který takticky poslal ne zem Bardhiho.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nabídl hodně zajímavou podívanou. Sledovali jsme celkem vyrovnanou partii, avšak směrem dopředu bylo o něco nebezpečnější Levante, které se sice dočkalo vedení, avšak hlavní sudí nakonec branku po konzultaci s videorozhodčím neuznal. Koncovka poločasu nám přinesla celou řadu nedovolených zákroků, hlavní sudí vytasil hned tři žluté karty. Doufejme, že i druhý poločas bude podobně zajímavý.
45+2'
45+2'
Na druhé straně pálil z hranice pokutového území Costa, Fernández ale nemusel zasahovat.
45+1'
Levante se hodně kostrbatým způsobem dostávalo do pokutového území, kde se na zadní tyči tlačil k míči Roger, před kterým na poslední chvíli zakročil Mori.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
44'
Rychlostní souboj zvládl obránce Ruiz, který následně ještě otřel míč o napadajícího protihráče. Záhy se tak Costa postaral o provedení autu zprava.
43'
Cazorla se postaral o další provedení volného kopu, na který se pokoušel vyhoupnout Moreno. To se nepovedlo, posléze si nedovoleným zákrokem pomohl Cáseres.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
39'
Žlutou kartu dostává Gerard Moreno (Villarreal CF).
39'
V pokutovém území se skácel na zem Roger, o pokutový kop se ale jednat nebude. Hlavní sudí gestem ruky ukázal, ať se domácí hráč postaví zpět na nohy.
38'
Hlavní sudí byl i o pár vteřinek později velice pozorný, odhalil totiž hraní rukou v podání Ekambiho. Levante se tentokráte rozhodlo rozehrát vzduchem.
37'
Následnou standarndí situaci si vzal na starost Cazorla, který kroutil míč do pokutového území, kde se podařilo zasáhnout pohotovému obránci Cokemu.
36'
Žlutou kartu dostává Erick Cabaco (Levante UD).
35'
Nyní u postranní čáry předvedl hodně ostrý zákrok domácí zadák Cabaco, který zajel do protihráče. Tady by se určitě měla tasit žlutá karta.
34'
Toho si pochopitelně všiml také hlavní rozhodčí, který okamžitě odpískal ve prospěch Levante. Moreno se za svůj čin omluvi, žlutit se tentokráte nebude.
33'
Žlutá ponorka se na delší dobu usadila na polovině soupeře, kde ještě Costa obstaral autové vhazování z pravé strany, po kterém skončil na zemi Coke.
32'
Na druhé straně se Ekambimu podařilo zalepit celkem těžkou přihrávku, načež ještě zkoušel spolupracovat s Morenem, který trefil hráče před sebou.
31'
Pokračuje se tedy za bezbrankového stavu, což se pochopitelně nelíbí domácímu celku. Navíc se i z ochozů stadionu začíná ozývat bouřlivý pískot.
30'
Nutno připomenout, že hlavní sudí celou situaci konzultoval dobré dvě minuty, nakonec branku neuznal kvůli ofsajdu. Villarreal si určitě oddychl.
29'
To jsou věci! Domácí se sice dočkali úvodní branky, avšak hlavní sudí jí nakonec po konzultaci s videorozhodčím neuznává, pokračuje se za bezbrankového stavu.
24'
K práci s míčem se dostal hostující brankář Asenjo, který odkopával daleko na druhou stranu, kde v osobním souboji dokázal uspět středopolař Cáseres.
23'
Máme tady první žlutou kartu tohoto zápasu, Iborra totiž v souboji s Gasparem nestíhal, následně musel zatáhnout za záchrannou brzdu.
22'
Ani tentokráte jsme nesledovali nic moc nebezpečného. Na malém vápně se nejvýše do vzduchu natlačil Moreno, který vyhlavičkoval míč ze šestnáctky.
21'
Za obranu se vydával Morales, který se jako první dostal k míči. Před šestnáctkou ale dobře zasahoval Gaspar, jenž vypíchl balón do zámezí – roh.
20'
Obrovská šance domácích! Roger vyprodukoval kolmici mezi obránce na Cokeho, který pálil k zadní tyči. Hrací předmět nakonec skončil kousek vedle.
19'
I v tomto případě se o něj postaral Bardhi, který ho kroutil směrem do malého vápna, kde zasahoval Iborra. Levante se ale i nadále drží u balónu.
18'
Následně míč propadl až na nohu Simona, který se do něj opřel levačkou. Do dráhy letu balónu ještě vložil kopačku Mori, následovat bude rohový kop.
17'
Přenesení hry našlo na levé straně volného Lunu, který měl na centr celkem dost času, což mu naopak uškodilo. Míč totiž přeletěl celou šestnáctkou.
16'
Hlavní sudí musel domluvit Alfonsovi, který se v krátkém časovém sledu prezentoval dalším nedovoleným zákrokem. Ani tentokráte se žlutit nebude.
15'
O autové vhazování z levé strany se postaral Costa, který si na vlastní polovině vybral zcela osamoceného Ruize, jenž odkopával míč na druhou stranu.
14'
Po levém křídle se prodíral vpřed Alfonso, kterého ale dobře stínil domácí Simon. Prvně jmenovaný se dostal k centru, Moreno ale nevyprodukoval kloudnou střelu.
13'
Hostující zadák Ruiz roztáhl hru na kolegu z obrany Moriho, který si příliš nevěřil na vyvezení hracího předmětu. Proto následovala zpětná nahrávka.
12'
Domácí brankář i tentokráte rozehrál po zemi, načež přišel nedovolený zákrok Alfonsa. Campaňa urychlil rozehrávku, Levante to zkouší po levé straně.
11'
Ruiz celkem dlouho váhal s řešením kombinaci, nakonec si na druhé straně dokázal najít Ekambiho, který vzápětí vypálil přímo do náruče brankáře Fernándeze.
10'
Villarreal se po hodně dlouhé době dostal k souvislejší práci s míčem, přičemž se jednalo o kombinaci na obranné polovině, do které se zapojil také Cazorla.
9'
Rochinovi se podařilo přenést hru na pravou stranu, kde operoval s míčem Campaňa. Ten si ještě pro změnu vybral Simona, jenž ale narazil na protihráče.
8'
Před malým momentem se k pohotovému zakončení dostal domácí Roger, který pravačkou ale zamířil kousek vedle branky, Asenjo nemusel zasahovat.
7'
Hezká akce Levante putovala na naběhnuvšího Rogera, který zřejmě zkoušel překvapit brankáře Asenja, avšak míč směřoval daleko vedle branky.
6'
Fernández i tentokráte rozehrával od své branky, přičemž se mu podařilo najít Robera, který celkem v poklidu dokráčel až ke středovému kruhu.
5'
Bardhi si vyzkoušel další rohový kop, který dopadl úplně stejně. K odraženému míči se ještě dostal Rochina, který nenašel nikoho ze spoluhráčů.
4'
Na poslední chvíli dokázal zasáhnout Mori, který ale poslal míč pouze za brankovou čáru. Logicky tak přišel na řadu rohový kop, který ale nebyl nebezpečný.
3'
Hned v úvodu utkání si nedovoleným zákrokem pomohl napadající Moreno, který u postranní čáry důrazně atakoval Simona. Rozehrávky se ujme brankář.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Villarreal CF

Na opačné straně stojící trápící se Villarreal, kterému letošní sezóna absolutně nevychází. Dříve tradiční účastník pohárových soutěží, se nyní nachází v sestupovém pásmo, konkrétněji na osmnácté příčce. Žlutá ponorka by měla začít předvádět lepší výsledky, na poslední nesestupovou pozici jí schází pouze dva body. Villarreal letos vyhrál pouze čtyřikrát, avšak dalších jedenáct zápasů přineslo nerozhodný výsledek. Žluté ponorce se na hřištích soupeřů zrovna moc nedaří, dohromady zde odehrála dvanáct zápasů, ve kterých nasbírala pouze jedenáct bodů. Poslední získaný bod přišel na hřišti Valladolidu, kde se zrodila bezbranková remíza.
Levante UD

Fotbalisté Levante se v tomto ročníku prezentují celkem nevydařenou formou, která momentálně stačí až na patnáctou pozici. Levante má na svém kontě třicet bodů, přičemž na sestupové pásmo má náskok pouze sedmi bodů. Domácí celek dnešního utkání poslední dva ligové zápasy nezvládl, nejprve na domácím stadionu nestačil na madridský Real, posléze jedinou brankou podlehl Leganés. Levante se i v tabulce venkovních celků nachází na patnácté pozici, přičemž z odehraných dvanácti zápasů hned pětkrát prohrálo. Posledních pět domácích zápasů nabídlo pouze jediné vítězství, a sice proti Valladolidu.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Španělská Primera Division má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Levante UD a Villarreal CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.