La Liga - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : Eibar - 6. dubna 2019   16:15

Real
61' Benzema (Asensio) • 83' Benzema (Kroos)
2:1
(0:1)
Eibar
41' Cardona  (Escalante)
Real
Navas – Odriozola Arzallus, Varane, Nacho Fernández, Reguilón – Modrić (78. L. Vázquez), Valverde, Isco (90+1. Díaz) – Bale (78. Kroos), Benzema (C), Asensio.
L. Zidane – Vallejo, Kroos, Casemiro, L. Vázquez, Díaz, D. Ceballos.
González – García, Rodríguez
Estadio Santiago Bernabéu (Madrid)
Eibar
Dmitrović – De Blasis, Ramis (C) (57. Orellana), P. Oliveira, Cote – Escalante – Cardona (73. Peña), S. Álvarez, Jordán, Cucurella (87. Charles) – Enrich.
Riesgo – Peña, León, Kike García, Milla, Charles, Orellana.

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 6:1. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 9:15.
Pět nastavených minut je minulostí a zápas končí. Real Madrid zvládl na domácí půdě otočit zápas s Eibarem na konečných 2:1.

Real Madrid vstoupil do utkání ve velkém stylu. Nejprve sám upaloval na Dmitroviće Gareth Bale, následně dokonce rozvlnil síť Karim Benzema, ale oba případy zastavil odmávaným ofsajdem pomezní rozhodčí. Po půlhodině hry převzal tempo zápasu outsider dnešního duelu a byl po zásluze odměněn. Nepřesnou obranu Realu potrestal Marc Cardona, který po přihrávce Escalanteho s chladnou hlavou překonal Navase.

Po změně stran Real lehce přidal a také se po hodině hry radoval z vyrovnání, když Asensiův centr uklidil hlavou do sítě Karim Benzema. Stejný hráč zápas také rozhodl, tentokrát s klidem překonal Dmitroviće po centru Toniho Kroose. Benzema měl šanci také na hattrick, ale další gól už z vyložených pozic nepřidal.
90+5'
90+5'
Přece jen mohl ještě Karim Benzema završit hattrick. Ve vápně zaváhal Cote, následně Benzema pálil na vzdálenější tyč, kterou ale také trefil.
90+4'
Na pravé straně měl spoustu prostoru pro postup do útoku Odriozola. Mohl si vybrat komu bude nahrávat, ale nakonec trefil jen před sebou stojícího De Blasise.
90+3'
Vázquez si narazil se střídajícím Díazem, následně se zapojil do hry také Toni Kroos, ale tomu utekl balon a poté si pomohl faulem.
90+2'
Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase pět minut.
90+1'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Brahim Díaz.
90'
A další zmařená šance! Dmitrović podcenil přetažený centr, poté předložil Vázquez míč Benzemovi před prázdnou branku, ale ten trestuhodně minul!
89'
Po rozehrávce rohového kopu se domácí usadili na útočné polovině. Eibaru již evidentně dochází síly, Real je v každém souboji o krok dříve.
88'
Tentokrát už měl Benzema hattrick na kopačce. Po přihrávce Vázqueze se dostal do čisté šance, ale tentokrát uspěl v souboji jeden na jednoho Dmitrović.
87'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Marc Cucurella, přichází Charles.
86'
Karim Benzema mohl jít pro hattrick, ale raději přihrával Iscovi, který ale u balonu nebyl dříve než bránící Orellana. Následně přišel jen faul napadajícího Vázqueze.
85'
Domácí celek je při chuti. Po souhře Asensia s Vázquezem mohl postupoval do útoku právě druhý jmenovaný, ale balon mu utekl za postranní lajnu.
83'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Real Madrid se dostává do vedení! Toni Kroos rozehrál rohový kop jen na krátko s Iscem, ten mu ale balon rychle vrátil a poté mohl německý záložník naservírovat míč přesně na hlavu KARIMA BENZEMY, který z blízkosti překonal Dmitroviće.
83'
Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Vázquez nyní vyvezl míč na pravou stranu, odkud centroval Asensio. Akce Realu už byla zbržděna
82'
Benzema sice kličkoval na levé straně, ale nevšiml si, že už je dávno odmáván ofsajd. Souboj s Cotem tak už byl zbytečný, domácí kapitán musí balon odevzdat.
81'
Ani Vázquezova přihrávka nenašla Karima Benzemu. Balon doskákal po promočeném trávníku jen k Markovi Dmitrovićovi.
80'
Isco si narazil s Kroosem, následně se domácí mohli hnát do útoku, ale Reguilón již spolupráci nepodpořil přesnou pobídkou na unikajícího Benzemu.
79'
Madridský celek pokračuje v nevýrazném výkonu. Valverde ztratil míč ve středu pole, hosté toho ale nedokázali vůbec využít a nepřesností dali šanci znovu Realu.
78'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Toni Kroos.
78'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Lucas Vázquez.
77'
Právě po faulu na Modriće rozehrávali domácí ze středu hrací plochy. Benzema to tentokrát vzal na sebe, ale po kličce k ose trávníku nezakončil přesně.
76'
Real se snaží otočil skóre zápasu na svou stranu. Benzema zavezl míč na levou stranu, odkud oslovil Isca, který ale z prvního doteku už nedokázal prostrčit na Modriće.
74'
Cote skvěle na levé straně odstavil od balonu Odriozolu. Eibar se ale u hracího předmětu příliš nezdržel, když musel střídající Peňa odkopávat jen do bezpečí před Benzemou.
73'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Marc Cardona, přichází Rubén Peña.
72'
Escalante nezvládl souboj s Valverdem, následně už už startoval do úniku Bale, ale míč k němu před posledního obránce Eibaru neprošel.
71'
Álvaro Odriozola si narazil s Benzemou, který ještě chtěl přihrávat osamocenému Iscovi, ale obrana Eibaru nyní zafungovala na jedničku.
70'
Hlavní rozhodčí píská faul Enricha. Hostující útočník se rozčiloval, ale musel míč odevzdat domácím fotbalistům.
69'
Isco byl na pravé straně v ideálním postavení k centru. Při snaze poslat míč do vápna ale podklouzl a podle toho to také dopadlo.
67'
Nad madridským stadionem se hustě rozpršelo. Mezitím ale Real musel ubránit únik Sergiho Enricha. Útočník hostujícího celku byl nakonec zastaven ofsajdem.
66'
Valverde prohrál silový souboj s Orellenou. Následně se hosté přesouvali až před branku Keylora Navase, ale de Blasisův centr skončil mimo hru.
65'
Po Navasově výkonu musel podstoupit hlavičkový souboj Gareth Bale. Real se usadil na útočné polovině trávníku, Modrić přizval do kombinace Benzemu.
64'
Bale rychlostně překonal Coteho, následně sice přetáhl centr přes celé vápno až k Asensiovi, který napálil balon jen do středu branky, kde byl připraven Dmitrović.
63'
Obrana Eibaru má po odstoupení Ramise velké potíže. Nyní ale mířil do útoku Cucurella, který si však v souboji jeden na jednoho neporadil s Reguilónem.
61'
Teď už se ale Real raduje z vyrovnání! Marco Asensio si poradil na pravé straně s bránícím De Blasisem, následně prudkým pasem našel v pokutovém území KARIMA BENZEMU, který hlavičkoval o zem překonal Dmitroviće.
60'
I po hodině hry prohrává Real na domácí půdě s Eibarem 0:1. Ve druhém poločase se přece jen parta Zinédina Zidana lehce dostává do tempa.
59'
Proti Baleovi skvěle vystoupil Pablo De Blasis. Hosté se poté odvážili jít do protiútoku, ale jako jeden z posledních zasáhl ve prospěch Realu Nacho Fernández.
58'
Benzemovi není uznána ani další branka! Po Baleově přihrávce mířil francouzský útočník do samostatného úniku. Těsně před Benzemou ale odkopával do svého spoluhráče Dmitrović. Následně se ale balon odrazil zpět ke kapitánovi Realu, který už měl snadnou pozici.
57'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Iván Ramis, přichází Fabián Orellana.
56'
Kapitán Eibaru Iván Ramis má zdravotní problémy. Vypadá to na předčasné střídání, Ramis má nejspíše potíže s třísly.
55'
Naopak Eibar nebyl daleko od navýšení vedení. Cardona našel obloučkem v pokutovém území Enricha, který hlavičkoval těsně nad břevno domácí branky.
54'
Ani po změně stran se nemůže Real prosadit. Odriozola sice upaloval za nakopnutým balonem, ale zpětnou přihrávku na Benzemu nedal nejpřesněji.
53'
Eibar pokračoval v mírném tlaku rohovým kopem. Před Navase centroval Cote, ale na přední tyči nezasáhl míč Enrich a poté už byl pohotový při odkopu Isco.
52'
Na Isca se nalepil napadající Álvarez, následně museli domácí přihrávat zpět až k Navasovi. Kostarický brankář poté musel jen odkopnout přes Enrichem.
51'
Až nyní se dostal madridský celek do útoku. S Modrićem si narazil Isco, následně se hra přesunula na levou stranu, kde ale byla obrana Eibaru připravena.
50'
Střelec zatím jediné dnešní branky Marc Cardona byl v obležení hned několika soupeřů, ale zpětnou přihrávkou až k Dmitrovićovi neodevzdal míč.
49'
Ani po změně stran se tempo zápasu příliš nezvyšuje. Cucurellu obral o míč Valverde, ale jak rychle balon získal, tak ho také ztratil. Eibar pokračuje v pomalé kombinaci ve středu trávníku.
48'
Isco byl faulován na pětadvaceti metrech od branky Eibaru. K rozehrávce se postavil Luka Modrić. Chorvatský záložník však posunul míč jen k Iscovi a poté propagační ránou našel náruč Dmitroviće.
47'
Druhý poločas odstartovala rozehrávka hostujícího celku. Eibar však míč rychle ztratil, to Isco posouval přihrávku na Benzemu, který toho ale zády k brance příliš nezmohl.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:15.
Hlavní rozhodčí nenastavil v prvním poločase ani sekundu navíc. Fotbalisty Realu vyprovází pískot fanoušků, po půli totiž vede Eibar 1:0.

45'
45'
Real se ještě snaží srovnat krok do poločasu, ale kombinace Bílého baletu nefunguje podle představ. Modrićův pas sice našel Asensia, který ale už následně nedokázal odcentrovat.
44'
S Iscem si na levé straně narazil Valverde, následně se dostal do hry také Modrić, ale ten už nenašel přesným centrem Benzemu, který čekal na balon v pokutovém území.
43'
Real se ani po obdržené brance nemůže dostat do tempa. Asensio nebyl v dobrém postavení na levém kraji a nedokázal zpracovat míč.
41'
Eibar právě vstřelil branku!
Eibar šokuje domácí fanoušky! Ledabylé bránění Realu využil Escalante, který prošel do středu vápna, odkud našel zcela volného MARCA CARDONU, který Navase jednoznačně překonal snadným přehozením.
41'
Gareth Bale nebyl daleko od žlutého trestu. Hlavní rozhodčího ale neposoudil tvrdý skluz ani jako faul. Eibar se však přece jen dostal k balonu na levém kraji zásluhou Cucurelly.
40'
První poločas pomalu míří ke svému závěru. Tempo se postupem čase výrazně snižuje, úvodní akce Realu jsou zapomenuty, nyní diktuje ráz zápasu Eibar.
39'
Álvaro Odriozola zvládl odkopnout míč před napadajícím Enrichem jen za postranní lajnu. Následně se zbavil balonu také Marco Asensio. Nepřesností na straně Realu velmi rychle přibývá.
38'
Až od Navase museli začít domácí svou rozehrávku. Po vysokém nákopu se však balonu zmocnil Escalante, který ještě spolupracoval s Dmitrovićem.
37'
Eibar pokračuje i s blížící se přestávkou v sympatickém výkonu. Álvarezova přihrávka podél postranní lajny ale našla jen obsazeného Leóna, který balon příliš dlouho neudržel.
36'
Také kapitán Eibaru Iván Ramis se balonu velmi rychle zbavil. Dlouhou přihrávku na levou stranu neměl šanci Marc Cucurella v žádném případě dostihnout.
35'
Real zatím příliš nevyužívá levou stranu s Reguilónem, ale nyní právě s Iscem pokračoval směrem do útoku, ale balon skončil pouze u Ivána Ramise.
34'
Zdravotní potíže má Isco. Šestadvacetiletý záložník Realu chvíli pobyl na trávníku, ale s pomocí Modriće se zvedá a hra může pokračovat.
33'
Před Keylorem Navasem se neprosadil ke hlavičce přes Varana Joan Jordán. Následně ještě po odraženém balonu zakončoval zcela mimo branku Cote.
32'
Parádní centr Coteho propadl až ke vzdálenější tyči, kde na poslední chvíli odhlavičkoval do bezpečí Nacho Fernández. Eibar bude pokračovat rohem.
31'
Gareth Bale si vysloužil další pískot. Na levé straně měl otevřený prostor, navedl si míč na levačku, ale mizerným pokusem po trávníku poslal balon jen daleko od bližší tyče.
30'
I po půlhodině hry je stav zápasu bezbrankový. V posledních minutách překvapivě určuje tempo zápasu Eibar, který se ale ke střele ještě nedostal.
29'
Varane rozběhl na pravé straně Odriozolu. Domácí se sice přesunuli na útočnou polovinu, ale po souhře Isca s Modrićem se už stačila hostující obrana v plném počtu vrátit.
28'
Od rohového praporku přiletěl před Navase nepříliš povedený centr. Navíc je pískán Leónovi ofsajd u postranní lajny. Real se s přehledem ubránil standardní situaci.
27'
Gareth Bale vůbec nezvládl ubránit kličkujícího Coteho. Právě krajní obránce Eibaru mohl s klidem odcentrovat do vápna, kde ale hlavičkoval na rohový kop Varane.
26'
Po Álvarezově přihrávka měl před sebou prostor k útoku Escalante. Defenzivní záložník Eibaru ale raději zvolil posunutí balonu k Leónovi.
25'
Marco Asensio měl na levé straně solidní rychlost, zkusil si posunout míč kolem De Blasise, ale poté už se dostal do velkého úhlu a k centru už se neodhodlal.
24'
Gareth Bale pouze odevzdal míč Cotemu ve středu pole. Eibar se však stáhl na vlastní polovinu a zapojil do hry také Marka Dmitroviće.
23'
Marco Asensio si obhodil Oliveiru na levé straně, poté se chtěl rozběhnout za balonem, ale do cesty se mu postavil právě hostující stoper. Oliveira inkasuje žlutou kartu.
23'
Reguilónova přihrávka do vápna našla Benzemu, ten byl ale otočen zády k brance a nemohl rychle zakončit. Než se francouzskému útočníkovi nabídl Asensio, tak už byla hostující obrana zformována.
22'
Álvarez předskočil v souboji Nacha, poté ale domácího stopera zastoupil v obraně Sergio Regoilón. Real následně ztratil balon u středového kruhu.
21'
Reguilón dostal pořádně naloženo od De Blasise. Zkušený Argentinec se poté musel zatáhnout do obrany po odpískaném faulu. Real ale nikam nespěchá, postupná kombinace pokračuje ve středu pole.
20'
Ani dvacet minut úvodní branku zápasu nepřineslo. Nacho si několikrát vyměnil míč s Varanem. Následně se domácí stopeři odsouvali k Navasovi a právě brankář Realu musel odpálit do bezpečí.
19'
Po obranném odkopu Varana se dostal k míči Escalante. Eibar se Realu v úvodních minutách rozhodně nezalekl. Před Álvarezem dokázal získat míč pro domácí Isco.
18'
Zdlouhavá kombinace madridského celku pokračuje. Varane sice přidal dlouhou přihrávku za obranu na Balea, ale ten nezachytil balon, navíc byl také přistižen v dalším ofsajdu.
17'
Real se postupně dostává do tempa. Odriozola posouval míč Modrićovi, ten na nic dlouho nečekal a rozběhl Balea. Ve skluzu však odpravil balon do autu Cote.
16'
Po průnikové přihrávce Valverdeho mířili za hostující obranu hned tři fotbalisté Realu. Před Modrićem a Benzemou ve skluzu zasáhl na poslední chvíli Iván Ramis.
15'
Oliveira zcela mimo hru postrčil Balea, ten se ochotně skácel na trávník, ale hlavní rozhodčí nechal celou situaci bez povšimnutí.
14'
Benzema se mohl hnát znovu do úniku, ale šlápl si na balon a musel zvolnit. Cucurella si poradil s nabíhajícím Balem a zastavil nápor Realu ještě před vápnem.
13'
Také Eibar zahrozil. Odriozolovi opět utekl Marc Cucurella, který tentokrát už zachytil míč před koncovou lajnou, ale nabídku do vápna dal o něco prudší, než by potřeboval Enrich.
12'
Real Madrid následně rozehrával rohový kop. Varane se vyhoupl ze všech hráčů ve vápně nejvíce, ale rozhodně nebyl nejpřesnější. Hlavičku namířil vysoko nad branku.
11'
Už už to vypadalo, že půjde Real do vedení! Asensio si zaběhl za obranu na přihrávku Modriće, poté předložil míč před branku Benzemovi, který patou dopravil balon za Dmitrovićova záda. Je však znovu pískán ofsajd.
10'
Odriozola sice za sebe pustil Cucurellu, ale ten stačil odcentrovat ve skluzu až za koncovou lajnou. Keylor Navas rychle rozehrál, ale Benzema si Bale byli v ofsajdu.
9'
Cote dělal na levé straně co mohl, ale prudkou přihrávku na hrací ploše nezastavil. Poté ale získal balon pro Eibar aktivním napadáním rozehrávajícího Modriće.
8'
Gareth Bale upaloval sám na brankáře Dmitroviće. Hlavní rozhodčí nechal situaci dohrát, ale útočník Realu míč do sítě nedostal. Následně je ale s velkým zpozděním odmáván ofsajd.
7'
Keylor Navas si musel organizovat obranu před volným přímým kopem. Po přetaženém pasu však míč pouze doskákal až za koncovou lajnu.
6'
Po kombinaci Isca s Asensiem měl namířeno na útočnou polovinu Karim Benzema. Real se však ve střední části provinil faulem, když Valverde přišlápl kopačku Jordána.
5'
Odriozola zavařil Varanemu, který musel okamžitě balon odehrát před napadajícím Enrichem. Eibar následně mohl vhazovat, ale Valverde nakonec odkopl balon do bezpečí.
4'
Luka Modrić nedokázal odzbrojit Álvareze, který ale následně centr do vápna přetáhl daleko až za Enricha. Po Navasově rozehrávce se ale domácí hráči dostali pod tlak.
3'
Eibar vybojoval autové vhazování na útočné polovině. Hosté přenesli balon z pravé na levou stranu, ale Cucurella neměl příliš místa v prostoru, který hlídal Odriozola.
2'
Na pravém kraji spolupracoval Odriozola s Modrićem, který chtěl ihned rozběhnout Balea, který ale na přetaženou přihrávku nedosáhl. Cote měl lepší výchozí postavení a balon sebral pro hosty.
1'
O úvodní rozehrávku ze středového kruhu se postaral dnešní kapitán Realu Karim Benzema. Domácí fotbalisté však museli zahájit až od svých obránců po tlaku napadajícího Eibaru.
1'
Hlavní rozhodčí již přivádí obě úvodní jedenáctky na hrací plochu. Zápas jednatřicátého kola nejvyšší španělské soutěže LaLigy může za několik málo okamžiků začít.

Real Madrid CF: Navas – Odriozola Arzallus, Varane, Nacho Fernández, Reguilón – Modrić, Valverde, Isco – Bale, Benzema (C), Asensio.
Náhradníci: L. Zidane – Vallejo, Kroos, Casemiro, L. Vázquez, Díaz, D. Ceballos.

SD Eibar: Dmitrović – De Blasis, Ramis (C), P. Oliveira, Cote – Escalante – León, S. Álvarez, Jordán, Cucurella – Enrich.
Náhradníci: Riesgo – Peña, Cardona, Kike García, Milla, Charles, Orellana.

Real Madrid CF

Madridští fotbalisté po letním odchodu dvou klíčových mužů z posledních let Cristiana Ronalda a Zinédina Zidana nepředváděli tak suverénní výkony jako v předešlých sezonách. Ihned na úvod aktuálního ročníku prohrál Real Madrid s městským rivalem Atléticem souboj o trofej Superpoháru UEFA.

Po nečekaném vyřazení v osmifinále Ligy mistrů s Ajaxem se však klubová ikona vrátila na trenérskou pozici. I tak to ale vypadá, že Real zůstane po dlouhé době bez jediné trofeje. Ve Španělském poháru ztroskotal na Barceloně, na stejného soupeře ztrácí v lize propastných třináct bodů!

Madridský celek tak myslí především na souboj o druhou pozici s Atléticem, na které ale ztrácí už také nepříjemných pět bodů. Těsně před reprezentační přestávkou stačil Real porazit jednoznačně 4:1 Valladolid a také 2:0 rozjetou Celtu Vigo. Pro duel s poslední Huescou dostali volno Modrić, Kroos, Varane i Asensio. Ve výrazně obměněné sestavě rozhodl o vítězství Realu 3:2 až v poslední minutě Karim Benzema. Vložené třicáté kolo už odehrál Madrid s Valencií v tradiční sestavě, ale rozjeté soupeře nestavil. Karim Benzema opět vstřelil branku v samém závěru, ale tentokrát to stačilo pouze na korekci 1:2.
SD Eibar

Fotbalisté Eibaru zakončili předešlý ročník LaLigy na deváté pozici, ale s výraznějším odstupem na místa zaručující evropské poháry. Na podobných místech se nachází Eiber i letos. Po třiceti odehraných kolech patří Eibaru jedenáctý, ale s minimální ztrátou na týmy před sebou.

Od začátku prosince loňského roku je Eibar remízovým králem. Nerozhodným výsledkem skončilo hned devět zápasů ze šestnácti. Po gólových hodech s Levante, Sevillou nebo Getafe přišly na řadu dva výsledky s jedinou rozhodující brankou. Před týdnem poté Eibar remizoval 2:2 s Levante a ve vloženém třicátém kole zaskočil o sestup bojující Vallecano.
Krásné sobotní odpoledne, vítám všechny příznivce fotbalu. Nejvyšší španělská soutěž LaLiga pokračuje již jednatřicátým kolem a my se společně zaměříme na utkání Realu Madrid, který přivítá před domácím publikem Eibar.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.