La Liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sevilla : Atlético - 6. ledna 2019   16:15

Sevilla
38' Ben Yedder (Carriço)
1:1
(1:1)
Atlético
45' Griezmann
Sevilla
Vaclík – Gnagnon (90. Amadou), Carriço, Sergi Gómez – Navas (C), Sarabia (80. Promes), Banega, Roque, Escudero – Ben Yedder (90+3. Gil), André Silva.
Soriano – Kjaer, Amadou, Nolito, Promes, Arana, Gil.
Mateu – Cebrián, De Francisco
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla)
Atlético
Oblak – Juanfran, Savić, Godín (C), Saúl Ñíguez – Partey, Rodri, Koke, Lemar (61. Vitolo) – Á. Correa (79. Montero), Griezmann.
Adán – Arias, N. Kalinić, Vitolo, J. Giménez, Montero, Muñoz Benavides.

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:11.
Hned čtyři nastavené minuty jsou minulostí a šlágr osmnáctého kola končí remízou 1:1.

Dlouho se oba týmy v úvodu zápasu hledaly. Až po půlhodině hry se Sevilla dostala do tlaku, Silvovu ránu zpoza vápna ještě dokázal Oblak vyrazit na tyč, ale z následného rohového kopu poslal domácí tým do vedení pohotovou střelou z otočky Wissam Ben Yedder. Už už to vypadalo, že Vaclíkův tým půjde do šaten ve vedení, ale to by nesměl Antoine Griezmann parádně zakroutit volný přímý kop z dvaceti metrů skvěle do pravého horního rohu. Po změně stran se více než nadějné šanci sčítaly žluté karty. Těch hlavní rozhodčí nakonec udělal dokonce dvanáct! Ben Yedder mohl přidat v sedmdesáté minutě druhý zásah, ale jeho střela těsně prolétla vedle tyče.
90+4'
90+4'
Sevilla držela míč na útočné polovině, ale nakonec Silva zajel s balonem až za postranní lajnu. Také Carrico je ještě odměněn žlutou kartou po nedovoleném zákroku na Kokeho.
90+3'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Bryan Gil.
90+3'
Po faulu Parteyho se seběhli téměř všichni hráči u rozhodčího. Po krátké strkanici uděluje hlavní sudí žlutou kartu faulujícímu Parteymu, ale i Savićovi se Silvou.
90+2'
Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
90+1'
Ani tentokrát se Griezmann neprezentoval přesným centrem od rohového praporku. Před Monterem ale musel odvracet znovu nad domácí branku střídající Amadou.
90'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Joris Gnagnon, přichází Ibrahim Amadou.
90'
Vaclík musel opět zasahovat. Thomas Partey se opřel do balonu na třiceti metrech, ale zamířil přesně pod břevno. Vaclíkův zákrok ale odrazil balon na rohový kop.
89'
Zdá se, že více sil v závěru zápasu má Sevilla. Navas se musel vrátit také do obrany, na středu trávníku navíc fauloval Kokeho.
88'
Ani Atlético ale nebylo při rozehrávce nejpřesnější. Navas si udělal ze dvou soupeřů na pravé straně slalomové tyče, ale následný centr už byl zblokován na hranici vápna.
87'
Thomas Partey si pomohl v souboji s Escuderem loktem. Hlavní rozhodčí okamžitě odpískal nedovolený zákrok. Po rozehrávce podél postranní lajny přišel o balon Mesa.
86'
Tlak Sevilly pokračoval od rohového praporku. Po zmatcích před Oblakem se balon odrážel dlouhou dobu v malém vápně, ale ani jeden z domácích hráčů ho nedokázal dopravit až do sítě.
85'
Navas si pomohl přihrávkou na Silvu. Sevilla se udržela v kombinace těsně před vápnem madridského soupeře. Promes však už nebyl přesný, balon se ještě odrazil k Escuderovi, který pořádně protáhl Oblaka.
84'
Vitolo byl přidržen na polovině hrací plochy. Godín následně po dlouhém pasu do vápna vyhrál hlavičkový souboj, ale míč se odrazil přesně do míst, kde byl osamocený Vaclík.
83'
Zhruba posledních deset minut i s nastavením do konce zápasu. Šlágr osmnáctého kola je stále otevřen. Po přihrávce Parteyho mohl zakočnovat Griezmanna, ale Vaclík byl skvěle připraven a vyrazil míč.
82'
Tradiční exekutor Antoine Griezmann sice nenašel ve vápně svého spoluhráče, ale míč se k němu rychle vrátil. Nečekanou ránu z pravé straně poslal aktuální mistr světa jen na tribunu.
81'
Vitolo vyhrál souboj na pravé straně, poté se prosmýkl až do pokutového území, ale přes Gómeze už neprošel. Bude z toho ale rohový kop pro madridský celek.
80'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Pablo Sarabia, přichází Quincy Promes.
79'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Javier Montero.
79'
Na trávníku se začíná pořádně přiostřovat. Godín zajel skluzem zezadu do Silvy a také on vidí žlutou kartu.
78'
Dalším potrestaným žlutou kartou je Rodri, který zastavil Ben Yeddera jen díky dlouhému držení za dres.
77'
Oblak neudržel Navasův centr v rukavicích. Domácí ještě více přitlačili soupeře, ale Godín společně se Savićem odvrátili nebezpečí dalekým odkopem.
76'
Opět byla k vidění spolupráce Banegy s Navasem. Nyní ale kapitán Sevilly neprošel kolem Juanfrana a nemohl tak nadále podpořit tlak domácího celku centrem.
75'
Banega rozjel útočnou akci Sevilly. Navas měl na pravé straně dostatek prostoru pro centr a Savić měl co dělat, aby odvrátil ve skluzu míč alespoň na autové vhazování.
74'
U balonu na místě přestupku byl kromě Griezmanna i Koke, který nakonec také rozehrával. Lehký lob do vápna ale domácí s klidem zlikvidovali.
73'
Éder Banega je po podkopnutí Rodriho potrestán žlutou kartou. Navíc vytvořil pro Atlético nadějnou pozici k ohrožení Vaclíkovy branky.
72'
Ben Yedder motal hlavy Godína i Juanfrana, následně to vypadalo na faul Vitola, ale ani tentokrát se nepíská. Hlavní rozhodčí v posledních minutách pouští hraniční zákroky.
70'
Sevilla se po dlouhé době udržela s míčem na útočné polovině. Po lehkém sklepnutí pálil Ben Yedder, ale jeho pokus prosvištěl jen těsně vedle vzdálenější tyče. Jan Oblak neměl šanci na reakci.
69'
Naloženo dostal také André Silva. Hra ale bez přerušení pokračovala. Banegova přihrávka našla Ben Yeddera, ale ten nedokázal usměrnit míč směrem na Oblaka.
68'
Sarabia přišlápl kopačku Rodrimu a Atlético rozehrávalo z klidové pozice. Následně se ale faulem prezentoval také Diego Godín.
67'
Hostující obránci si nyní příliš nerozuměli. Godín nechával balon Juanfranovi, který s tím ale příliš nepočítal. K míči se sice dostal Silva, ale ani jeho přihrávka nebyla z nejpřesnějších.
66'
Vitolova přízemní přihrávka byla zblokována na rohový kop. K rozehrávce se postavil opět Griezmann, tentokrát už našel Saviće, ale jeho hlavičku dokázal chytit s klidem u své tyče Vaclík.
65'
Saúl Ňíguez se připomněl na trávníku. Po přihrávce Parteyho se opřel do balonu, ale jeho prudký pokus zamířil jen vysoko nad branku Tomáše Vaclíka.
64'
Do vápna se pochopitelně přesunul Savić i Godín, ale Griezmannův prudký centr našel na přední tyči jen bránícího Gómeze. Domácí se ale uchylují jen k dalekému odkopu.
63'
Banega zaváhal při rozehrávce a u balonu byl bleskově Griezmann. Francouzský útočník našel na pravé straně Parteyho, který získal pro hosty rohový kop.
62'
Hosté vysunuli napadání až téměř k vápnu Sevilly. Griezmann se už už chtěl dostat do šestnáctky, ale jeho prohození balonu mezi obránci nevyšlo podle jeho představ.
61'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Vitolo.
61'
Také Atlético se pokusilo ohrozit Tomáše Vaclíka. Po přistrčení Lemara pálil z hranice vápna Correa. Míč však skončil vysoko nad brankou.
60'
Po hodině hry je stav zápasu vyrovnaný. Na Ben Yedderovu branku totiž dokázal ještě před přestávkou zareagovat geniálním kopem Griezmann.
59'
Sarabiův centr do šestnáctky dokázal odklidit z nebezpečného prostoru Godín. Po odraženém balonu fauloval u postranní lajny Banega a u míče jsou tak hosté.
58'
Vaclík přesnou rozehrávkou našel Navase, domácí kapitán poté přenesl hru na Mesu, který vybojoval pro Sevillu další rohový kop.
57'
Rodri si narazil s Kokem, poté měl našlápnuto do útoku také Lemar, ale tomu se dnes příliš nedaří. Jeho zpětnou kličku snadno odhalil Sergi Gómez.
56'
Domácí navíc rozehrávali volný přímý kop. Banega poslal míč jen do běhu Navasovi. Obrana Atlética v čele s Godínem a Savićem nemusela být v pohotovosti.
55'
Carrico roztáhl hru na Sarabiu. Koke se ale perfektně vrátil do obrany a získal balon. Griezmann předvedl další z nečistým soubojů a nyní už za povalení Banegy dostává žlutou kartu.
54'
Griezmannovi utekl míč od kopaček, když se ho snažil získat zpět, tak fauloval. Domácí si drží balon pro sebe v kombinaci ve středu trávníku.
53'
Sarabia vyzval k náběhu Navase. Následně se domácí kapitán odhodlal k centru do vápna, Mesa ještě přihrával Sarabiovi, který donutil Oblaka k parádnímu zákroku.
52'
Silva je zpět ve hře. Hosté začínali svou útočnou akci u Jana Oblaka. Dále než několik metrů za středovou lajnu se ale s balonem pod kontrolou nedostali.
51'
Opět se ocitl hráč Sevilly na trávníku, ale tentokrát se nepíská. Silva se tak musí rychle zvedat a zabrat zpět do obrany. Naštěstí pro domácí se Koke nedomluvil na spolupráci s Parteym.
49'
Hosté vstoupili do druhého poločasu o poznání aktivněji. Griezmann přihrával na Correu, ale ten ztratil míč a tak musel hasit nebezpečný protiútok faulem za žlutou kartu Saúl Ňíguez.
48'
Atlético se natlačilo až před Vaclíka. Lemar dokázal vystřelit, ale český brankář byl připraven u své přední tyče. Následně při snaze získat míč fauloval Antoine Griezmann.
47'
Hlavní rozhodčí velmi brzy po startu druhé půle uděluje žlutou kartu. Sarabia je potrestán po skluzu na Rodriho.
46'
Do druhého poločasu vstoupili rozehrávkou hostující hráči. Godín ale musel přidržet Silvu a přišel o balon. Sevilla však rozehrávku uspěchala.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:17.
Hlavní rozhodčí toho v prvním poločase příliš nenastavil a tak hráči obou týmů odcházejí do šaten za stavu 1:1.

Dlouho se ve šlágru osmnáctého kola oba týmy hledaly. Až po půlhodině hry se Sevilla dostala do tlaku, Silvovu ránu zpoza vápna ještě dokázal Oblak vyrazit na tyč, ale z následného rohového kopu poslal domácí tým do vedení pohotovou střelou z otočky Wissam Ben Yedder. Už už to vypadalo, že Vaclíkův tým půjde do šaten ve vedení, ale to by nesměl Antoine Griezmann parádně zakroutit volný přímý kop z dvaceti metrů skvěle do pravého horního rohu.
45+1'
45+1'
S odchodem z trávníku ještě vyfasoval žlutou kartu od hlavního rozhodčího Jesús Navas.
45'
Atlético právě vstřelilo branku!
Nádherná rána a je srovnáno! Míč si na místo přestupku nepostavil nikdo jiný než ANTOINE GRIEZMANN. Před Vaclíkem stála pořádně mohutná obranná zeď, český brankář neměl šanci nic vidět. Griezmannova rána zapadla ideálně do pravého horního rohu, Vaclík byl bez nároku na zákrok.
44'
Minutu před pauzou se ocitl u balonu Thomas Lemar. Následně Koke přihrával Juanfranovi, který ale ve zhuštěném prostoru před vápnem nedokázal zakončit. Hlavní rozhodčí ale píská faul.
43'
Lemarova přihrávka za obranu zahnala Griezmanna mimo střeleckou pozici. Atlético se ještě udrželo před Vaclíkem, ale Correa už svého kolegu z útoku nenašel.
42'
První poločas pomalu míří ke svému závěru. Až v posledních minutách se hra pořádně rozpohybovala, Sevilla se opět dostala k balonu na pravé straně. Navas neměl potřebnou podporu a raději přihrával zpět.
41'
Atlético se snaží ještě do poločasu srovnat stav. Juanfran posílal míč podél postranní lajny na Parteyho. Ten byl ale rychle pod tlakem Gómeze, který snadno zastavil akci hostů.
40'
Na druhé straně se pokoušel o odpověď Antoine Griezmann. Střelu bez razance ale letěla jen do míst, kde byl Tomáš Vaclík připraven. Snadný zákrok pro českého reprezentanta.
38'
Sevilla právě vstřelila branku!
Teď už se domácí prosazují! Po rozehrávce rohového kopu se dostal míč na pravou stranu, odkud centroval po trávníku do šestnáctky Jesús Navas. Po několika odrazech se dostal k míči WISSAM BEN YEDDER, který se bleskově otočil a přesnou ránou poslal střelu ke vzdálenější tyči.
38'
Sevilla pouhé centimetry od vedoucí branky! André Silva si navedl míč ke střele, ale jeho ránu dokázal vytlačit na pravou tyč Jan Oblak!
37'
Navas chtěl přihrávat zpět k obráncům, ale našel jen napadajícího Correu. Naštěstí pro Sevillu byl útočník hostů osamocen a proti Carricovi se neprosadil.
36'
Tempo utkání není nijak vysoko a ozývají se už i fanoušci. Juanfranova pobídka do pokutového území skončila místo u Griezmanna jen u Gnagnona.
35'
Correa udržel míč proti dvěma obráncům, ale zády k brance nemohl zakončovat. Následně se pokoušel Partey přihrávat Correovi do lepšího postavení, ale zrovna byl Argentinec přistižen v ofsajdu.
34'
Lemar přistrčil míč na levou stranu, kde se rozběhl Saúl. Domácí obrana sice první pokus o centr odvrátila, ale míč se odrazil zpět k hostujícím fotbalistům.
33'
Navas zrychlil akci průnikem po pravé straně, poté se kapitán Sevilly odhodlal k centru, který skončil na hlavě Escudera. Juanfran sice zaspal v obraně, ale Escuderova hlavička zamířila vysoko nad.
32'
Éver Banega si pomohl přihrávkou na Navase. Až příliš pomalá kombinace Seville nedovoluje přejít až do blízkosti pokutového území soupeře.
30'
I po půlhodině hry je stav zápasu bez branek. Rodri se dokázal vrátit do obrany a připravil o balon útočícího Silvu. Sevilla se ale okamžitě dostala k míči zpět.
29'
Po rozehrávce rohového kopu se balon odrazil na hranici vápna přesně do kroku Mesovi. Devětadvacetiletý záložník ale netrefil míč ideálně a podle toho to také dopadlo.
28'
Po lehkém přistrčení balonu se položil do střely právě Antoine Griezmann. Vaclík předvedl povedený zákrok a udržel balon v rukavicích.
27'
Domácí hráči si mysleli, že rozhodčí odpíská lehký faul na pravé straně, ale to se nestalo a tak do útoku mířil Antoine Griezmann. Čerstvý mistr světa zatím není příliš vidět a ani nyní se u balonu příliš neohřál.
26'
Sevilla se opět udržela na útočné polovině. Navas pořádně zaměstnal levou stranu Atlética, ale jeho přihrávka do pokutového území našla pouze Saviće.
25'
Ani Escuderova pobídka do pokutového území nebyla podpořena zakončením. Jan Oblak následně sebral do rukavic vysoký pas z hloubi pole.
24'
Sarabiův centr byl zblokován hrudníkem Diega Godína. Domácí hráči i fanoušci se ale dožadovali odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí ale správně nechal hru pokračovat.
23'
Po prudkém pasu na levou stranu se hnal za balonem André Silva. Savić ale vstoupil proti rozběhnutému útočníkovi a lehce ho zbrzdil, následně už Silva míč na hrací ploše nezastihl.
22'
Sarabia s Navasem rozehráli útočnou akci Sevilly. Escudero byl následně v nadějném náběhu na levém kraji, ale přes Juanfrana se k centru neprosadil.
21'
Od Tomáše Vaclíka putoval balon až na útočnou polovinu. Mesa sice prohrál hlavičkový souboj, ale domácí se zmocnili balonu po přetahované u středové čáry.
20'
Ani úvodních dvacet minut větší nebezpečí ani u jedné z branek nepřineslo. Juanfran vhazoval zpoza postranní lajny, míč se dostal až do pokutového území, ale Partey nedokázal zpracovat.
19'
Partey zničehonic našel Correu, který převzal balon na hranici ofsajdového postavení. Poté si ale až příliš dlouho připravoval střeleckou pozici. Navíc je pískán milimetrový ofsajd.
18'
Domácí zaváhání Juanfrana nepotrestali. Krajní obránce Atlética namazal přihrávkou přesně k nohám Ben Yeddera, který ale následně nenašel vysunutého Silvu.
17'
Gnagnon naskočil v hlavičkovém souboji do Kokeho a hlavní rozhodčí ukazuje proti brance Sevilly. Hosté rozehráli volný přímý kop pouze krátkým centrem.
16'
Sevilla je v tlaku. Sarabia si pomohl přihrávkou s Navasem, poté pálil po přetaženém centru Roque Mesa, ale jeho pokus z prvního doteku zamířil pouze vysoko nad branku Jana Oblaka.
15'
Postupem času se v osobních soubojích přitvrzuje. Také Banega skončil na hrací ploše. Hlavní rozhodčí poprvé v zápase vytahuje žlutou kartu, když jí ukazuje Correovi.
14'
Právě André Silva se ještě dožadoval odpískání pokutového kopu po přistrčení Saviće, ale ani tentokrát se nepíská.
13'
Oblak musel zasahovat. Navas zasekl míč na pravé straně, poté odcentroval do nebezpečného prostoru, ale Silva ani Ben Yedder nedokázali hlavičkovat.
12'
Třiatřicetiletý Španěl Jesús Navas je na pravém kraji hodně aktivní. Tentokrát se pokoušel o prudký centr do šestnáctky, ale přes obranné věže Atlética zatím cesta nevede.
11'
André Silva přihrával Banegovi pouze do souboje, záložník Sevilly se sice po lehkém kontaktu ocitl na trávníku, ale hlavní rozhodčí nechal hru pokračovat. Píská se až po zákroku Parteyho.
10'
První desetiminutovka příliš fotbalové krásy nenabídla. Ani jeden z týmů se nemůže udržet na útočné polovině delší čas. Banegova přihrávka skončila pouze u bránícího Juanfrana.
9'
Navasovo zpracování bylo u postranní lajny ukázkové. Poté se přehnal přes Godína Ben Yedder, ale míč se odrazil za koncovou čáru právě od útočníka Sevilly a vykopávat tak bude Jan Oblak.
8'
Escudero si narazil se Sarabiou, následně se do kombinace domácího celku zapojil také Gnagnon. Až příliš pomalý postup Sevilly vytlačili zpět do středu trávníku aktivní hráči hostujícího celku.
7'
Atlético se bleskově přesunulo s balonem pod kontrolou na útočnou polovinu. Před Correou se ale dokázal vrátit do obrany Carrico, který s přehledem obral soupeře o šanci.
6'
Ben Yedder bojoval úspěšně o balon na pravé straně, poté se domácí pokoušeli o prudký centr před Oblaka, ale Stefan Savić nenechal hlavičkovat Silvu ani Mesu.
5'
Jesús Navas neměl komu přihrát a tak zkusil projít kolem Parteyho individuálně. Kapitán Sevilly však vycestoval s balonem až mimo hrací plochu.
4'
Ángel Correa se snažil ještě dostihnout míč odehraný z vlastní poloviny. Útočník Atlética byl však zblokován Gómezem, který tak nechal projet balon až za postranní lajnu.
3'
Koke posílal balon do vápna, ale na vysoký centr si povyskočil Tomáš Vaclík a před dotírajícím Savićem sebral balon do rukavic. Z následného protiútoku zahrál rukou Silva.
2'
Také Atlético se dostalo poprvé ke slovu. Koke si narazil s Rodrim, poté byl právě zkušený záložník madridského celku sražen k zemi. Hosté tak mohou velmi záhy poslat míč do pokutového území.
1'
Domácí fotbalisté rozehráli první podání ze středového kruhu. Gómez se snažil poslat míč podél postranní lajny na Escudera, ale do dráhy míče se včas přesunul Lemar, který odrazil balon do zámezí.
1'
Hlavní rozhodčí již přivádí na hrací plochu obě úvodní jedenáctky. Šlágr osmnáctého kola nejvyšší španělské soutěže LaLigy tak může za několik málo okamžiků začít.

Sevilla FC: Vaclík – Gnagnon, Carriço, Sergi Gómez – Navas (C), Sarabia, Banega, Roque, Escudero – Ben Yedder, André Silva.
Náhradníci: Soriano – Kjaer, Amadou, Nolito, Promes, Arana, Gil.

Atlético Madrid: Oblak – Juanfran, Savić, Godín (C), Saúl Ñíguez – Partey, Rodri, Koke, Lemar – Á. Correa, Griezmann.
Náhradníci: Adán – Arias, N. Kalinić, Vitolo, J. Giménez, Montero, Muñoz Benavides.

Rozhodčí: Mateu – Cebrián, De Francisco.

Atlético Madrid

Atlético patří k absolutní evropské špičce a to potvrdilo i v loňské sezoně. Svěřenci Diega Simeoneho skončili v domácí ligové soutěži na druhé místě za suverénní Barcelonou, překonali tak i městského rivala Real. Po třetím místě v základní skupině Ligy mistrů bylo Atlético nuceno jít do playoff "pouze" v Evropské lize. Tam ale tým okolo Antoina Griezmanna došel až na vrchol, když ve finálovém utkání jasně přejel 3:0 francouzské Marseille.

V přípravě se madridský celek zúčastnil International Champions Cupu. Proti Arsenalu rozhodovaly ve prospěch španělského celku až pokutový kopy. Následně Atlético muselo skousnout porážku 2:3 od PSG a na závěr miniturnaje se neprosadilo proti Interu a zápas prohrálo 0:1.

Novou sezonu Atlético odstartovalo ziskem trofeje. V evropském superpoháru přehrálo 4:2 po prodloužení Real Madrid, když se hned dvakrát prosadil Diego Costa. V Primera Division drží madridský celek na druhé pozici jen s tříbodovou ztrátou na vedoucí Barcelonu. Před vánoční přestávkou si Atlético přivezlo tři body z Espanyolu, když se o jedinou branku postaral z pokutového kopu Antoine Griezmann.
Sevilla FC

Sevilla obhajuje z předešlého ročníku španělské soutěže sedmou pozici. Ještě bez Tomáše Vaclíka se vyhoupla Sevilla na poslední místo zaručující postup do evropských pohárů až v posledních kolech.

Český reprezentační brankář se ihned po svém příchodu zařadil mezi nejlepší gólmany celé ligy a i jeho zásluhou se Sevilla nachází na skvělé třetí pozici se ztrátou pouhých dvou bodů na dnešního soupeře. V poslední době mají hráči potíže s disciplínou, jen za listopad a prosinec viděli červenou kartu Gomez, Sarabia i Vazquez. Těsně před vánoční přestávkou si Sevilla odvezla z trávníku Leganés pouze bod za remízu 1:1, když vyrovnával až v nastaveném čase druhého poločasu Ben Yedder.
Krásné nedělní odpoledne, vítám všechny příznivce fotbalu. Nejvyšší španělská soutěž LaLiga pokračuje po krátké vánoční přestávce osmnáctým kolem a my se společně zaměříme na jeho šlágr. Aktuálně třetí Sevilla přivítá na domácím stadionu Atlético Madrid, které je na druhém místě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.