La Liga - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Eibar - 28. dubna 2019   12:00

0:1
(0:0)
Eibar
90+3' Charles
Valencia
Neto – Wass, Gabriel, Roncaglia, Gayá – Torres (56. Soler), Parejo, Coquelin (77. Sobrino), Guedes (84. S. Mina) – Gameiro, Rodrigo.
Doménech – Garay, Soler, S. Mina, Diakhaby, Sobrino, Lato.
Estrada – Aguillar, Martín
Estadio de Mestalla, Valencia
Eibar
Dmitrović – Peña (46. De Blasis), S. Álvarez, P. Oliveira, Cote – Escalante, Jordán – León (72. Cardona), Orellana, Cucurella – Enrich (81. Charles).
Riesgo – Lázaro, Ramis, Cardona, Charles, De Blasis.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 10:15.
Je konec! Valencia nezvládla domácí duel s Eibarem a prohrála 0:1. V prvním poločase jsme sledovali obrovskou bitvu. Jedinou šanci měl po přímém kopu Dani Parejo, ale jeho pokus brankář vyrazil. Po změně stran už domácí Valencia šla za vítězstvím, jenže Gameira v obrovské šanci vychytal Marko Dmitrović a Santi Mina v závěru z malého vápna vůbec netrefil branku. V samotném závěru nastavení pak domácí obrana zapomněla na Charlese a ten rozhodl o výhře Eibaru.
90+5'
90+3'
Eibar právě vstřelil branku!
Neskutečné! Eibar rozhoduje o své výhře v samotném závěru dnešního souboje! CHARLES si naběhl na přihrávku za obranu, měl moře času a prostoru a bez problémů překonal domácího brankáře!
90+2'
Marc Cardona si na hranici pokutového území naběhl na přihrávku z levé strany, střílel placírkou, ale obětavý Facundo Roncaglia jeho pokus srazil do autu.
90+1'
Sergio Álvarez ještě dostává žlutou kartu za nesportovní chování.
90'
Domácí zahodili neuvěřitelnou šanci! Santi Mina si naběhl na přihrávku z levé strany, byl sám na malém vápně, jenže míč netrefil a nedopravil jej do prázdné branky!
89'
Valencia už to zkouší pomocí vysokých nákopů na hranici pokutového území. Hostující zadáci nyní odvracejí jednu prudkou pobídku za druhou.
88'
Charles Dias fauloval domácího Rodriga a za svůj šlapák dostává žlutou kartu.
87'
Santi Mina zastavil rodící se akci Eibaru. Sudí měl souboj přímo před očima a odpískal čerstvému útočníkovi faul. Eibar může pokračovat v držení míče.
86'
Sobrino chtěl poslat dlouhou přihrávku po čáře, jenže jeho nákop byl příliš prudký a skončil v zámezí. Valencia se vůbec nemůže dostat do tlaku.
85'
Santi Mina na polovině hrací plochy trefil soupeře kopačkou do obličeje. Sudí prohřešek dobře viděl a okamžitě odpískal přímý kop ve prospěch Eibaru.
84'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gonçalo Guedes, přichází Santiago Mina.
83'
Hosté zahrávali rohový kop. Jeho rozehrávky se ujal Jordán, jehož pobídka se snesla na zadní tyč, ale hlavní rozhodčí viděl útočný faul.
82'
Daniel Wass potáhl míč po pravé straně na polovinu Eibaru, kde Valencia vybojovala jen vhazování. Hosté už brání v sedmi lidech na hranici šestnáctky.
81'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergi Enrich, přichází Charles.
80'
Také Eibar nyní zahrával rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kde se do zakončení dostal Oliveira, jehož pokus prolétl nad břevnem.
79'
Parejo chtěl přihrávkou mezi stopery Eibaru rozběhnout Solare, jenže stoper Paulo Oliveira se stačil vrátit a patičkou změnil směr přihrávky.
78'
Domácí Valencia už hraje na tři útočníky. Lodivod domácího celku chce uspět a dotáhnout Valencii na Sevillu a Getafe. Eibar dnes ale brání na jedničku.
77'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Rubén Sobrino.
76'
Valencia zahrávala další rohový kop. Vysoký centr tentokrát přiletěl na malé vápno, kam si pro něj bez problémů došel srbský brankář Marko Dmitrović.
75'
Marc Cucurella se skvěle vrátil na vlastní polovinu, položil se pod nohy Solerovi a obral Valenciu o možnost k zaútočení. Hosté poté rychle přišli o míč.
74'
Valencia zahrávala další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde v hlavičkovém souboji uspěl Sergio Álvarez. Domácí však zůstávají u míče.
73'
Soler se snažil přihrávkou po čáře uvolnil Gameira, jenže jeho pobídka byla příliš dlouhá a francouzský útočník už míč nedohnal na hrací ploše.
72'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Marc Cardona.
71'
Cote zastavil unikajícího Solera nedovoleným zákrokem a dostává žlutou kartu.
70'
Kévin Gameiro si chtěl obhodit obránce hostujícího celku, jenže špičkou kopačky si ukopl míč daleko před sebe a už jej nedohnal na hrací ploše. Vhazovat bude Eibar.
69'
Pedro León dostal krásnou přihrávku do prostoru na pravé straně a odcentroval do pokutového území. Brankář Neto jeho centr ukryl do rukavic.
68'
Gonçalo Guedes se tentokrát z levého křídla pokusil o individuální průnik do velkého vápna, jenže ztroskotal na hned prvním obránci v dresu Eibaru.
67'
Gonçalo Guedes ve sprintu dohnal prudkou přihrávku na levé křídlo a odcentroval do pokutového území. Obránce Sergio Álvarez na poslední chvíli zakročil.
66'
Další útočnou akci Valencie zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal aktivní Rodrigo.
65'
Agilní Gameiro se mohl dostat do úniku, jenže tentokrát kvůli špatnému zpracováním zapomněl míč za sebou a obral se o možnost běžet sám na branku.
64'
Gameiro se znovu dostal až do zakončení, jenže tentokrát si špatně seřídil svá mířidla a poslal míč vysoko na tribunu za brankou Eibaru.
63'
Kévin Gameiro uspěl ve sprinterském souboji a dostal se do zakončení z dobré pozice! Marko Dmitrović jeho dělovku vyrazil parádním zákrokem!
62'
Joan Jordán se skvěle vrátil s rozběhnutým Solerem a před dotírajícím soupeřem si včas pomohl malou domů.
61'
Facundo Roncaglia napodobil Solera a za ostrý skluz si vysloužil žlutou kartu.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje! Valencia je sice po změně stran aktivnější, ale ne a ne se dostat do šancí.
59'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání! Za svůj další ostrý faul ji dostává Carlos Soler.
58'
Joan Jordán se ujal rozehrávky přímého kopu, jenže vyslal příliš krátký centr, který bez větších problémů odhlavičkoval do bezpečné vzdálenosti Gabriel.
57'
Soler se ihned po svém příchodu na hrací plochy zapojil do defenzivní činnosti a provinil se nedovoleným zákrokem. Eibar bude zahrávat přímý kop.
56'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Ferrán Torres, přichází Carlos Soler.
55'
Marc Cucurella odcentroval z levé strany hrací plochy na malé vápno, jenže tam stál dobře postavený Facundo Roncaglia, který míč odkopl do bezpečí.
54'
Pedro León se z pravé strany pokusil odcentrovat před branku Valencie, jenže trefil jen prvního obránce v bílém dresu. Domácí mohou opět zaútočit.
53'
Exekuce rohového kopu se ujal Parejo. Do odraženého míče se ještě opřel Gonçalo Guedes, jehož dělovku letící nad zemí zastavil hned první obránce.
52'
Daniel Wass si naběhl na nádhernou přihrávku patičkou, jenže místo zakončení ještě centroval na zadní tyč a obránce Sergio Álvarez odkopl míč na roh.
51'
Fabián Orellana odcentroval z dobré pozice do pokutového území. Za jeho nástřelem se hnal Sergi Enrich, jenže ten v pádu neusměrnil hlavičku mezi tři tyče.
50'
Sergio Álvarez se tentokrát pokusil o dlouhou přihrávku na pravou stranu, jenže jeho pobídka byla příliš dlouhá. Paulo Oliveira na míč nemohl dosáhnout.
49'
Sergio Álvarez si dal dobrý pozor na dotírajícího Gameira, rychle se s míčem otočil a pomohl si malou domů. Brankář Eibaru míč raději zakopl.
48'
Kévin Gameiro se tentokrát pokusil o přenesení hry na pravou stranu, jenže Daniel Wass jeho pobídku nepochopil a poté už míč nemohl dohnat.
47'
Neto se musel hned v úvodu druhého poločasu zapojit do rozehrávky domácího mužstva. Valencia se poté vydala do útoku, ale Gameirův centr byl nepřesný.
46'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Rubén Peña, přichází Pablo De Blasis.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka nepřinesla zrovna pohledný fotbal! Hostující Eibar se koncentroval hlavně na obranu a nepouštěl Valencii do šancí. Tu jedinou měl z přímého kopu Dani Parejo, ale Marko Dmitrović jej vychytal. Hosté se své šance dočkali v závěru první půle, ale po rohovém kopu míč do branky neprocpali. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
A byla z toho obrovská šance Eibaru! Fabián Orellana se dostal do zakončení, ale domácí brankář Neto se roztáhl na čáře a udržel míč ve hře!
44'
Fabián Orellana vybojoval pro Eibar rohový kop v samotném závěru prvního poločasu. Všichni vysocí hlavičkáři už míří do pokutového území.
43'
Ferrán Torres si naběhl na oblouček na pravé křídlo, jenže při převzetí míče si podle hlavního arbitra pomohl rukou. Rozehrávat tak bude Eibar.
42'
Sergi Enrich už je zpátky na nohou a ihned se zapojil do útočné akce svého mužstva. Hostující útočník tentokrát přenesl míč na levé křídlo, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
41'
Hra je přerušena! Sergi Enrich zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za hlavu. Domácí fotbalisté raději zakopli míč do zámezí.
40'
Fabián Orellana prošel po levém křídle na polovinu domácího mužstva, jenže si netroufl na odcentrování do velkého vápna a raději si pomohl zpětnou přihrávkou.
39'
Domácí celek nyní zahrával další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, ale obránce Oliveira míč odehrál mimo velké vápno.
38'
Sergi Enrich skvěle napadal rozehrávku domácích stoperů. Facundo Roncaglia si na poslední chvíli pokryl míč tělem a nenechal se o něj připravit.
37'
Marc Cucurella teď šel vysokou nohou proti hlavě domácího Gabriela. Druhý jmenovaný naštěstí neutrpěl nějaké zranění. Rozehrávat bude Valencia.
36'
Gonzalo Escalante uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy. Rozhodčí souboj dobře viděl a odpískal nedovolený zákrok.
35'
Kévin Gameiro dostal přihrávku do pokutového území a levačkou se pokusil odcentroval na malé vápno. Dobře postavený obránce srazil centr na roh.
34'
Facundo Roncaglia tentokrát předvedl hodně obětavý skluz na hranici velkého vápna. V opačném případě by Sergi Enrich zakončoval z nadějné pozice.
33'
Facundo Roncaglia dostal hodně riskantní přihrávku na hranici velkého vápna. Domácí zadák míč stačil v tísni odkopnout do bezpečí a nedal soupeři nárok.
32'
Gabriel uspěl v souboji na vlastní polovině a napadající Sergi Enrich jej zatažením za dres poslal k zemi. Rozehrávat tak bude domácí Valencia.
31'
Sergi Enrich si zpracoval přihrávku na polovinu domácího celku, jenže nikdo v tmavém dresu mu nepřišel pomoci a zadáci Valencie míč bez problémů odehráli.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím sledujeme obrovskou bitvu. Hostující Eibar zatím skvěle brání a eliminuje útočnou snahu Valencie.
29'
Sergio Álvarez si na polovině hřiště skvěle splnil své defenzivní povinnosti a před rozběhnutým Parejem na poslední chvíli přizvedl míč do zámezí.
28'
Fabián Orellana si nechtěl komplikovat život a před dotírajícím Parejem si raději pomohl malou domů. Favorizovaná Valencia se zatím nemůže dostat do tlaku.
27'
Hra je přerušena! Domácí Gabriel schytal ránu v hlavičkovém souboji a jeho přistání na trávník také nebylo zrovna hladké. Podle všeho ale bude pokračovat.
26'
Daniel Wass si vyměnil přihrávku s Parejem a odcentroval do pokutového území. Dánský zadák však poslal příliš vysokou pobídku, pro kterou si došel Marko Dmitrović.
25'
Joan Jordán dostal přihrávku na levou stranu, prošel až na hranici velkého vápna, jenže zpětnou přihrávkou našel dobře postaveného obránce Gabriela.
24'
Rodrigo dostal krásnou přihrávku do běhu, na hranici velkého vápna si míč přehodil na levačku, jenže technickou střelou trefil prvního obránce Eibaru.
23'
Fabián Orellana si naběh na zpětnou přihrávku z levé strany a opřel se do míče. Jeho dělovka přímým nártem však nabrala výšku a prosvištěla vysoko nad břevnem.
22'
Facundo Roncaglia se skvěle vrátil na vlastní polovinu a včasným skluzem obral o míč Sergia Álvareze. Hosté budou vhazovat v blízkosti velkého vápna.
21'
Zadáci Eibaru nyní uklidňují hru kombinací na polovině hřiště. Nikdo v tmavém dresu hostujícího celku však zrovna nehýří pohybovou aktivitou.
20'
Sergi Enrich si v pokutovém území naskočil na centr z pravé strany, jenže jeho hlavička prolétla dobré tři metry kolem branky.
19'
Dani Parejo znovu napřáhl ke střele zpoza pokutového území. Domácí záložník tentokrát zakončoval levačkou, jenže jeho pokus prolétl nad břevnem.
18'
Ofsajd také na straně Valencie! Své postavení si nepohlídal Ferrán Torres. Domácí trenér je na své svěřence pořádně naštvaný.
17'
Daniel Wass poslal prudkou přihrávku na pravou stranu, jenže nikdo v bílém dresu na jeho pobídku nedosáhl a míč prosvištěl do zámezí.
16'
Valencia následně zahrávala rohový kop. Centrovaný míč se tentokrát snesl na malé vápno, kam si došel brankář Marko Dmitrović a ukryl míč do rukavic.
15'
Rozehrávky přímého kopu se ujal Dani Parejo, který překvapivě zvolil střelu na zadní tyč! Hostující brankář se prolétl vzduchem a míč vyrazil!
14'
Rodrigo si skvěle pokryl míč na hranici pokutového území a byl faulován. Sudí sice žlutou kartu nevytáhl, ale odpískal přímý kop pro Valencii.
13'
Kévin Gameiro si na polovině Eibaru kopl míč kolem statického obránce, prohnal se až na hranici velkého vápna, ale Marko Dmitrović byl u míče dříve.
12'
José Gayá bojoval o míč v blízkosti rohového praporku na polovině soupeře. Domácí hráč si v souboji pomohl rukou a dopustil se nedovoleného zákroku.
11'
Domácí zadák Gabriel zůstává po předchozím souboji ležet na trávníku a drží se za rameno. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
10'
Marc Cucurella se hnal za přihrávkou na levou stranu, jenže do cesty se mu postavil Gabriel, který pohlídal cestu míče do zámezí. Rozehrávat bude brankář Neto.
9'
Domácí fotbalisté skvěle napadají rozehrávku svého soupeře. Zadáci Eibaru si zatím s vysokým presinkem vědí rady a nezbavují se zbytečně míče.
8'
Domácí brankář Neto se musel zapojit do rozehrávky Valencie. Gólman domácího mužstva poslal prudkou přihrávku na pravou stranu, ale tam nebyl nikdo v bílém.
7'
Eibar zahrával rohový kop. Jeho rozehrávky se ujal Sergio Álvarez, který odcentroval na značku pokutového kopu, ale Fabián Orellana v záklonu netrefil branku.
6'
Daniel Wass si dal pozor na pravé straně hrací plochy a odehrál míč do zámezí. Nikdo v modročerveném dresu za míčem nespěchal. Vhazovat bude Eibar.
5'
Ferrán Torres na pravé straně krásně uvolnil Gameira, který se hnal do pokutového území, jenže Paulo Oliveira proti němu vystoupil a odehrál míč do bezpečí.
4'
Kevin Gameiro si naběhl na oblouček za obranu Eibaru, kde se srazil s hostujícím brankářem. Celá srážka byla zbytečná, Gameiro stál za hranicí ofsajdu.
3'
Také Valencia se zapojila do útoku. Dmitrovič však vyrazil ven z branky a z hranice pokutového území odkopl míč daleko od velkého vápna.
2'
Marc Cucurella dostal přihrávku na levé křídlo, kde měl nějaký prostor, jenže svým průnikem podél postranní čáry se nedostal za pozornou obranu.
1'
Eibar obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, jenže akce vedená po levém křídle neměla dlouhého trvání.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Valencia bude hrát v bílém, zatímco Eibar oblékne modré dresy.
Vzájemný duel

Dnešní soupeři se spolu utkali v polovině prosince. Na hřišti Eibaru se zrodila remíza 1:1.
Valencia CF

Domácí Valencia po minulých zpackaných sezónách prožívá povedený ročník. Domácí celek se dostal do semifinále Evropské ligy, ve kterém vyzve Arsenal. V domácí soutěži má na svém kontě padesát dva bodů a je šestý. Jen tři body pak ztrácí na pozice, které zaručují účast v Lize mistrů. Naposledy však Valencia po srdnatém výkonu prohrála 3:2 na hřišti Atlética Madrid.
Eibar

Dnešní hostující celek zažívá průměrnou sezónu. Eibar sehrál třicet čtyři ligových duelů, ve kterých nasbíral čtyřicet bodů a patří mu třináctá pozice španělské ligy. Na záchranu má však dostatečný bodový náskok. Na výhru však hosté čekají od začátku dubna, kdy porazili Vallecano. V minulém kole prohrál Eibar 2:0 na hřišti Huescy.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La ligy mezi Valencií a Eibarem. Výkop je stanoven na 12 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.