La Liga - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valladolid : Real Sociedad - 31. března 2019   18:30

Valladolid
9' Keko
1:1
(1:0)
Real Sociedad
79' Oyarzabal
Valladolid
Masip – Moyano, Keko (77. Antoñito), F. Calero, Tuhami (85. Ünal) – Alcaraz, D. Verde (46. Míchel) – Plano, Guardiola, Nacho Martínez – Olivas.
Fernández, Ünal, Antoñito, Čop, Míchel.
Rulli – Hernández, Navas, A. Elustondo, Zaldúa – Pardo (67. José), Zubeldia – Oyarzabal, Sangalli, Januzaj – Sandro Ramírez (60. Juanmi).
Moyà – Juanmi, José, Bautista, Le Normand, Muñoz.

Za značné nespokojenosti domácích i jejich příznivců končí zápas remízou 1:1. V devětasedmdesáté minutě vyrovnal Oyarzabal svou hlavou a zařídil San Sebastianu alespoň bod. Z tohoto onlajnu je to ode mne již vše, děkuji, že jste jej sledovali a u dalších se budu těšit. Jakub Mahr
90+5'
90+3'
Žlutou kartu dostává Enes Ünal (Real Valladolid).
90+1'
Nastavuje se pět minut.
89'
Oba týmy mají ještě možnost vstřelit rozhodující branku, hosté tomu jsou v tuto chvíli blíže i díky nátlaku před Masipem.
85'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Anuar Tuhami, přichází Enes Ünal.
85'
Kiko dotlačil míč do brány, po dlouhé konzultaci s videorozhodčím byl však gól z důvodu ofsajdu neuznán.
82'
Rulli zachránil San Sebastian, dlouhý míč chytil ze vzduchu a i po jeho vyklouznutí se jej zmocnil doskokem.
79'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
MIKEL OYARZABAL vyrovnává, parádní hlavičkou z předbrankového prostoru posílá míč do sítě.
77'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Keko, přichází Antoñito.
75'
Hosté měli namířeno na valladolidskou bránu, hru ale pozastavuje ležící domácí hráč na trávníku.
71'
Domácí mohli vstřelit druhou branku poté, co dostali balón před Rulliho, na poslední chvíli ale San Sebastian odkopl míč do bezpečí.
67'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Rubén Pardo, přichází Willian José.
63'
Masip si vyběhl proti samotnému unikajícímu hráči San Sebastianu a drží tak zatím svou nulu.
60'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Sandro Ramírez, přichází Juanmi.
57'
Plano přihrával nabízejícímu se spoluhráči přímo před Rulliho, ten si ale tuto šanci pohlídal a ještě před valladolidským hráčem míč zastavil.
54'
Žlutou kartu dostává Anuar Tuhami (Real Valladolid).
50'
Plano centroval před bránu, nenašel ale žádného ze svých spoluhráčů a míč skončil mimo hřiště.
47'
Žlutou kartu dostává Keko (Real Valladolid).
46'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Daniele Verde, přichází Míchel.
46'
Kekův gól v deváté minutě vyslal Valladolid do jednobrankového vedení, poté se hrálo vyrovnaně a hra se vcelku uklidnila. San Sebastian se ke konci první půle pokoušel vyrovnat a zvýšil ofenzivní aktivitu, gól mu to však zatím nepřineslo. Druhý poločas začne v 19:31.
45+1'
45'
San Sebastian měl hned dvě příležitosti za sebou, nejprve volný kop odhlavičkovala domácí obrana mimo hřiště, následný roh se hostům také nevydařil.
43'
Hosté pokračují v útočení na Masipovu bránu a snaží se vyrovnat.
40'
Sandro Ramírez založil protiútok a zblízka vystřelil, branku domácího týmu ale přestřelil.
36'
Centr hostí si Masip pohlídal a vyskočil pro míč v pokutovém území, rozehrávkou posílá své spoluhráče na soupeřovu půli.
35'
Masip chytil balón ze vzduchu a rozehrál, míče se ale po chvíli zmocnili hosté.
33'
San Sebastian se snaží prodrat až před domácí bránu, Valladolid ale solidně brání.
28'
Mužstva se střídají na míčí, ani jedno se ale nedokáže dostat do šance.
24'
San Sebastian se rychle přesouval před bránu, dobře myšlený centr ale nenašel nikoho z hostujících hráčů před bránou a míč končí za čarou.
22'
Rulli zariskoval krátkou rozehrávkou, po zpětném získání míče jej ale posílá do rohu hřiště.
19'
Ačkoliv se hosté drží na míči, nedaří se jim překonat valladolidskou obranu.
16'
Brankář San Sebastianu rozehrál na druhou půli a jeho spoluhráči míří na bránu domácích.
12'
Pardo poslal míč po volném kopu před bránu, vzápětí jej ale poslali domácí do bezpečí.
9'
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu to nejprve vypadalo, že se hosté ubrání, KEKO ale napálil míč po centru svého spoluhráče a poslal balón do sítě.
6'
Po vhození domácích míč za čáru poslal Valladolid a hod je na hostech.
3'
Žlutou kartu dostává Nacho Martínez (Real Valladolid).
2'
Ramiréz se krátce po výkopu dostal do úniku, po obehrání brankáře ale o míč přišel díky domácí obraně.
1'
Real Valladolid
Valladolid bojuje o udržení a zatím si v tomto souboji vede dobře. Aktuálně se nachází na nesestupovém šestnáctém místě, ale na první sestupovou příčku má náskok jen jednoho bodu. Na tomto místě je Celta Vigo, které už 30. kola odehrála, takže dnešní domácí mají ještě zápas k dobru. Valladolidu se navíc povedl poslední zápas. Tehdy porazil Eibar a dnes se jistě pokusí na tuto výhru navázat.

Poslední tři utkání
Eibar vs. Valladolid – 1:2
Valladolid vs. Real Madrid – 1:4
Espanyol vs. Valladolid – 3:1
Real Sociedad San Sebastian
Sociedad je na tom o dost lépe a ještě může zabojovat o postup do evropských pohárů. Nyní se totiž nachází přesně na středu tabulky na šestou Sevillu, která by aktuálně šla do kvalifikace o Evropskou ligu, ztrácí sedm bodů, což by se ještě dalo teoreticky dohnat. Dnešní hosté by však museli začít vyhrávat, protože poslední utkání vyhráli v půlce únoru. Potom už jen dvakrát remizovali a dvakrát prohráli.

Sociedad vs. Levante – 1:1
Sevilla vs. Sociedad – 5:2
Sociedad vs. Atlético Madrid – 0:2
Zdravím všechny fanoušky španělského fotbalu. V předposledním utkání 30. kola LaLigy proti sobě nastoupí Valladolid a Sociedad. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.