La Liga - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valladolid : Real - 10. března 2019   20:45

Valladolid
29' Tuhami (Guardiola)
1:4
(1:1)
Real
34' Varane  (Nacho Fernández) • 51' Benzema   • 59' Benzema  (Kroos) • 85' Modrić  (Benzema)
Valladolid
Masip – Antoñito, Fernández, F. Calero, Nacho Martínez – Míchel (C), Alcaraz, Tuhami (63. D. Verde) – Keko (73. Čop), Guardiola, Plano (86. Ünal).
Y. Rodríguez – Moyano, D. Verde, Ünal, Čop, Hervías, Delgado.
Gil – Nevado, Martínez
Estadio Municipal José Zorrilla
21 914 diváků
Real
Courtois – Odriozola Arzallus, Nacho Fernández, Varane (88. Vallejo), Reguilón (89. Marcelo) – Modrić, Casemiro, Kroos (74. Valverde) – D. Ceballos – Benzema (C), Asensio.
Navas – Vallejo, Cristo González, Valverde, Díaz, Marcelo, Seoane.

To už je z mé strany vše. Přeji Vám krásný zbytek večera!
Statistiky:
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:12. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 14:17.
Fotbalisté Valladolidu podlehli Realu Maadrid 1:4, což je pro domácí hodně krutý výsledek. Nikdo by se totiž nemohl divit, kdyby bílý balet prohrával po dvaceti minutách 0:3. Nejprve Alcaraz zahodil penaltu a poté systém VAR sebral pro ofsajd hned dva góly Guardiolovy. Přesto se domácí ujali ve 29. minutě vedení, když se po krásné akci trefil Anuar Tuhami, ovšem do té doby neškodní hosté rychle vyrovnali. Chybu brankáře Masipa potrestal Raphaël Varane.

Po změně stran pak domácí neproměnili dvě velké šance a v 51. minutě za to pykali. Po faulu na Odriozolu byla odpískána penalta a tu proměnil Karim Benzema. Inkasovaný gól Valladolid zmrazil a hosté využili získané sebevědomí v 59. minutě, kdy opět Karim Benzema, tentokrát hlavičkou po rohu, zvyšoval na 3:1. Vykřesat naději mohl domácím smolař Guardiola, který nastřelil tyč. Poté navíc přišlo vyloučení Casemira po druhé žluté kartě, ale místo kontaktního gólu zápas definitivně rozhodl Luka Modrić.
90+3'
90+3'
V poslední době sporadicky hrající Marcelo se chtěl trenérovi Solarimu ukázat a zamířil přes několik hráčů dopředu. Skončilo to jeho útočným faulem a žlutou kartou.
90+1'
Rozhodčí Gil nastaví tři minuty!
90'
Álvaro Odriozola v šestnáctce narážel míč Karimovi Benzemovi a moc nescházelo, aby francouzský útočník zkompletoval hattrick! Scházel mu tak krok, aby na balón dosáhl.
89'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Sergio Reguilón, přichází Marcelo.
88'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Raphaël Varane, přichází Jesús Vallejo.
86'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Óscar Plano, přichází Enes Ünal.
85'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Žádné drama nebude! O to se postaral LUKA MODRIĆ, který zakombinoval s Benzemou, poté na levé straně šestnáctky obešel stopera Fernándeze a střelou vedle levé nohy brankáře Masipa zvyšuje vedení madridského mužstva.
84'
Málem zahrozili hosté. Valverde našel krásnou přihrávku Álvara Odriozolu. Ten už mohl zakončovat, ale ještě chtěl dávat míč před bránu a nalezl jen připraveného obránce.
82'
Pokud by domácí rychle snížili, ještě by z toho mohlo být drama. Hráči Valladolidu určitě cítí proti deseti soupeřům šanci.
80'
Přichází ještě komplikace pro hosty! Casemiro totiž vidí druhou žlutou kartu a automaticky tak následuje červená! Rozhodčímu se nelíbilo, že Casemiro bránil domácím v rychlém rozehrání standardní situace a posoudil to jako nesportovní chování.
79'
Real zase drží míč, což mu teď naprosto vyhovuje.
77'
Domácí byli centimetry od snížení! Po rohovém kopu Verdeho míč prošel až na Sergiho Guardiolu, jehož pohotové zakončení levačkou skončilo na pravé tyči z pohledu brankáře Courtoise!
76'
Sergio Reguilón se těžce zvedal z trávníku. V souboji s protihráčem podstoupil zatěžkávací zkoušku jeho kotník. Levý bek Realu by však měl být v pořádku.
74'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Federico Valverde.
73'
Rohový kop rozehrával Verde. Míč odhlavičkoval z pohledu hostů do bezpečí Nacho Fernández.
73'
A právě Keko je střídán. Nahrazuje ho Duje Čop.
72'
Plano se snažil najít na pravém křídle nabíhajícího Keka. Toho ale pohlídal Reguilóm.
71'
Před námi je, i s nastavením, něco přes dvacet minut. Madridský velkoklub si zatím kráčí pro tři body.
70'
Sergi Guardiola se dožadoval odpískání penalty poté, co byl při náběhu do šestnáctky přidržen bránícím hráčem. Zároveň byl ale v ofsajdu a právě ten byl také odmáván.
70'
Standardní situaci rozehrál Verde. Obrana Realu jeho centr odvrací.
69'
Casemiro takticky fauloval Óscara Plana. Dostává za to žlutou kartu.
67'
Daniel Verde zahrával standardní situaci. Míč z jeho kopačky ale před bránu Realu neprošel.
65'
Hosté teď drží míč na svých kopačkách, což se jim hodí. Mohou být spokojeni.
64'
Thibaut Courtois si vysloužil žlutou kartu za zdržování hry.
63'
Z pravé strany se vřítil do zakončení Keko, který si vychutnal obránce Reguilóna, ale pak vypálil hodně nepřesně.
63'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Anuar Tuhami, přichází Daniele Verde.
61'
Žlutou kartu dostává Nacho Martínez (Real Valladolid).
59'
Na rohový kop Toniho Kroose si naskočil KARIM BENZEMA a hlavičkou o zem nedal Masipovi šanci zakročit! Madristé vedou už o dva góly a zprvu špatně rozehraný zápas se stále více přiklání na jejich stranu – 1:3.
59'
Další střela Daniho Ceballose byla sražena do zámezí. Další roh pro Real.
57'
Přihrávku za obranu obdržel Dani Ceballos! Ten zakončoval hned z první pod břevno, ale Masip jeho střelu vytlačil na roh!
56'
Marcos Asensio se snažil najít Karima Benzemu. Ten to měl k míči daleko a navíc se mával hostující ofsajd.
54'
Míč poslal do šestnáctky Keko, hosté se dokázali ubránit.
53'
Domácí se snaží odpovědět aktivní hrou. Nyní budou zahrávat rohový kop.
51'
Hosté jdou do vedení! KARIM BENZEMA penaltu s přehledem proměnil, když balón poslal na opačnou stranu, než jakou si vybral Masip.
51'
Penalta pro Real! Faulován byl Álvaro Odriozola.
49'
Za hostující obranu se tentokrát dostal Anuar Tuhami, který v souboji tváří v tváři obstřelil Courtoise a ke smůle Valladolidu i bránu!
47'
Velká šance domácích! Výborně to udělal Antoñito, který z pravé strany postupoval na Courtoise. Balón přes hostujícího gólmana dloubnul, ovšem před bránou na míč hlavou nedosáhl Anuar Tuhami a hrací předmět se snesl vedle vzdálenější tyče!
46'
První poločas nabídl poměrně bláznivou podívanou! Domácí mohli vést po dvaceti minutách klidně 3:0. Nejprve zahodil penaltu Alcaraz a poté nebyly uznány hned dva góly Sergimu Guardiolovi. Oba byly odvolány po konzultaci sudího s kolegy u systému VAR kvůli ofsajdu. Lépe hrající Valladolid se tak mohl radovat až ve 29. minutě, kdy se po Guardiolově asistenci trefil do prázdné brány Anuar Tuhami. Hostům se však podařilo poměrně rychle vyrovnat, když chybu brankáře Masipa potrestal Raphaël Varane. Před druhým dějstvím je tedy vše otevřené.
45+3'
45+3'
Sergio Reguilón fauloval na pravé straně rozběhnutého Guardiolu. Obránce Realu vyfasoval žlutou kartu.
45+2'
Domácí se ubránili, ale Madristé ještě zůstávají usazeni na své útočné polovině.
45+2'
Rohový kop pro Real...
45+1'
První poločas bude nastaven o tři minuty.
45'
Domácí špatně rozehráli a to se snažil potrestat Casemiro. Brazilský záložník vypálil z poměrně uctivé vzdálenosti k levé tyči, ovšem Masip tam byl včas a vyrazil míč na roh.
44'
Brankář Masip založil dlouhým a přesným výkopem protiútok Valladolidu. Ten zakončoval Sergi Guardiola, ovšem střela mu moc nesedla a tak ji poslal přímo do rukavic Courtoise.
43'
Po Kroosově rohu hlavičkoval Dani Ceballos do náruče brankáře Masipa.
43'
Po obranném zákroku Antoñita budou domácí zahrávat rohový kop.
42'
Nacho Martínez zahrál na půlce rukou. Míč pro Real.
40'
Prostor ke střele si nyní hledal Luka Modrić. Po kontaktu s protihráčem však skončil na trávníku. Faul se nepíská.
40'
Benzema narážel míč Asensiovi, který ho špatně zpracoval. Domácí se tak lehce ubránili.
38'
Hosty vstřelený gól přeci jen povzbudil a tak začínají nacházet půdu pod nohama. Hraje se na obranné polovině Valladolidu.
37'
Další rohový kop Toniho Kroose domácí přestáli bez větších problémů.
35'
Domácí se hodně rozčilovali, ale Nacho brankáře Masipa rozhodně nefauloval. Na tohle hlavní rozhodčí nepotřeboval ani VAR.
34'
Hosté z ničeho nic vyrovnávají! Real udeřil po rohovém kopu. Brankář Masip vůbec nezvládl vzdušný souboj s Nachem Fernándezem, když balón nedokázal vyboxovat. Ten se následně odrazil k RAPHAËLOVI VARANOVI, který měl před sebou už jen prázdnou bránu – 1:1.
32'
Aktivní Sergi Guardiola se snažil prokličkovat do další šance. Tentokrát ho k tomu hostující obrana nepustila.
31'
Nutno říci, že domácí vedou naprosto zaslouženě. Jsou mnohem lepší než Real, který jen potvrzuje, že se nachází v těžké krizi.
29'
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Domácí se radují potřetí a tentokrát už naostro! Keko poslal z pravé strany do šestnáctky skvělý centr. Sergio Guardiola míč ve skluzu předložil ANUAROVI TUHAMIMU a ten ho uklízel do prázdné brány. Krásná akce.
28'
Nápor Realu ukončila nepřesná střela Sergia Reguilóna.
27'
Sledujeme postupný útok Realu. Všechno je to ale pomalé na to, aby měla obrana Valladolidu nějaké problémy.
26'
Z levé strany se rozhodl odcentrovat Nacho Martínez. Courtois si situaci pohlídal a lapil míč.
26'
Domácí se Realu rozhodně nezalekli a pokračují v aktivním výkonu. Jejich hra zatím na Madristy platí.
24'
V tmavých dresech hrající hosté se snažili prosadit po levé straně. Dani Ceballos tam však přišel o míč.
22'
Hosté zahrávali rohový kop. Kroosův centr domácí odvracejí.
21'
Obrana Realu zatím hodně hoří. Hosté mohou hovořit o štěstí, že neprohrávají.
19'
Konzultace to tentokrát byla krátká, gól neplatí. Neskutečná smůla pro Valladolid.
18'
To je neskutečné! Sergi Guardiola hlavou posílá míč za Courtoise, ale pomezní mával ofsajd. Opět bude rozhodovat VAR!
15'
A gól neplatí! V ofsajdu se nacházel nahrávající Keko. Domácí tedy v krátkém sledu neproměnili penaltu a vzápětí jim nebyl uznám gól po konzultaci s videem.
14'
Domácí vstřelili gól, ale ten ještě budou muset potvrdit rozhodčí u systému VAR! Keko balón naservíroval na zadní tyč Sergimu Guardiolovi, který balón uklízel do prázdné brány. Řešit se zřejmě bude, zda gólu nepředcházel ofsajd...
13'
Rubén Alcaraz posílá pokutový kop vysoko nad bránu! Ohrozil více diváky v hledišti než brankáře Courtoise.
12'
Žlutou kartu dostává Álvaro Odriozola Arzallus (Real Madrid CF).
12'
Penalta pro Valladolid! Álvaro Odriozola fauloval unikajícího Óscara Plana a rozhodčí Gil je nekompromisní.
11'
Domácí si nepohlídali ofsajdové postavení. Rozehrává Real.
10'
Varane balón prodloužil na hlavu Marca Asensia. Ten ale míči nedal dostatečnou razanci a Masip ho tak lapil do rukavic.
10'
Domácí odvrátili Kroosův centr do zámezí. Je z toho další rohový kop.
9'
Hosté teď obléhali pokutové území soupeře. Centr Asensia srazil na roh Antoñito.
8'
Sám Guardiola rozehrával rohový kop. Našel pouze hlavu Varana.
7'
Rychlý protiútok domácích táhl Sergi Guardiola. Nakonec vybojoval roh.
6'
Guardiola se nacházel v ofsajdu. Pomezní rozhodčí tak zastavil akci Valladolidu.
5'
Modrić roztáhl hru na pravou stranu, kam si nabíhal Álvaro Odriozola. Ten se ale vůbec neprosadil a domácí tak budou vhazovat.
4'
Ten zahrával Toni Kroos. Centr německého záložníka odkopl jeden z bránících hráčů do bezpečí.
3'
Z pravé strany odcentroval Luka Modrić. Domácí obrana míč odehrála na roh.
1'
Domácí hned zahrozili po standardní situaci. Keko nasadil míč na hlavu jednoho ze spoluhráčů, který zamířil nad.
1'
Rozhodčí nyní přivádějí hráče obou týmů na trávník. Estadio Municipal José Zorrilla ze zaplněné do posledního místečka.

Real Valladolid: Masip – Antoñito, Fernández, F. Calero, Nacho Martínez – Míchel (C), Alcaraz, Tuhami – Keko, Guardiola, Plano.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Moyano, D. Verde, Ünal, Čop, Hervías, Delgado.

Real Madrid CF: Courtois – Odriozola Arzallus, Nacho Fernández, Varane, Reguilón – Modrić, Casemiro, Kroos – D. Ceballos – Benzema (C), Asensio.
Náhradníci: Navas – Vallejo, Cristo González, Valverde, Díaz, Marcelo, Seoane.

Rozhodčí: Gil – Nevado, Martínez.
Při pohledu na tabulku zjistíme, že Valladolid bojuje o účast v následujícím ročníku španělské nejvyšší soutěže. Domácí celek se totiž nachází na šestnáctém místě tabulky, když získal šestadvacet bodů, což je pouze o tři více, nežli má osmnáctý Villarreal. Real v posledních pěti zápasech vyválčil pouze jediný bod, když remizoval právě s osmnáctým celkem tabulky. Ani fanoušci Realu Madrid nejsou s postavením svého klubu spokojeni. Navíc v uplynulém pracovním týdnu přišlo vypadnutí z Ligy Mistrů, za což příznivci hostujícího celku požadovali odvolání prezidenta klubu. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat a objevily se zprávy, že bílý balet chce do svých řad přivézt hvězdného Neymara, jenž by měl konečně nahradit odchod Ronalda. Při pohledu na tabulku španělské ligy zjistíme, že hosté se nachází na třetím místě, když získali osmačtyřicet bodů, což je o patnáct méně, nežli má vedoucí Barcelona.
Vítám všechny fanoušky u španělské nejvyšší soutěže, která má na programu sedmadvacáté kolo, v němž se představí Real Valladolid a Real Madrid CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.