La Liga - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vallecano : Real - 28. dubna 2019   20:45

Vallecano
23' Embarba
1:0
(1:0)
Vallecano
Alberto García (C) – Tito, A. Ba, Gálvez, Á. Moreno – Agbo, Mario Suárez (77. Medrán) – Embarba, Pozo (85. Trejo), Bébé (78. Á. García) – Guerra.
Dimitrievski – Á. García, Medrán, Velázquez, Trejo, Advíncula, Imbula.
Pablo González – César García, Alfredo Rodríguez
Estadio de Vallecas, Madrid
13 273 diváků
Real
Courtois – Carvajal, Varane, Vallejo, Marcelo (C) – Modrić (74. Isco), M. Llorente, Kroos – Bale, M. Díaz (82. L. Vázquez), D. Ceballos (61. B. Díaz).
Navas – Asensio, B. Díaz, L. Vázquez, Isco, Casemiro, Nacho Fernández.

Utkání sledovalo 13 273 diváků.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 21:6.
Je dobojováno! Na Estadio de Vallecas propuká velká radost, neboť domácí tým udolal Real Madrid 1:0. Byla to pro Rayo těžká bitva, druhý poločas se nesl v duchu tlaku hostů, jenže obrana Vallecana dnes pracovala na jedničku a až na výjimky nepouštěla soka do zakončení. A tak se zrodilo vítězství, které domácím alespoň trochu pomůže v bitvě o teoretickou záchranu v nejvyšší soutěži.
90+6'
90+6'
Álvaro García v rychlém kontru, jeho centr z levé strany však byl sražen přímo do Courtoisových rukavic.
90+5'
Courtois pospíchá s rozehráním, posílá dopředu dlouhý nákop.
90+4'
Domácí už pouze odkopávají, snaží se držet hru co nejdál od Garcíi.
90+3'
Za faul na Brahima Díaze dostal žlutou kartu domácí Uche Henry Agbo.
90+2'
Na trávníku teď leží domácí Guerra a to po vzdušném souboji s Marcelem. Schytal zezadu do krku nepříjemný úder, je z toho přímý kop pro Vallecano.
90+2'
Alberto García rozehrává od vlastní branky, samozřejmě s tím vůbec nepospíchá.
90+1'
Agbo sedí na trávníku, potřebuje ošetření. Je tu tak krátká pauza.
90'
Bude se nastavovat šest minut.
90'
Kroos si dal opravdu krátký rozběh, sotva na dva kroky a místo střely to byl centr, který ale obrana domácích zvládla odvrátit!
89'
No a pozor, je tu přímý kop pro Real Madrid a to z docela dobré pozice. García si každopádně musí postavit dobrou zeď.
88'
Faul domácích na půlce, Real pospíchá dopředu.
87'
Domácí se drží na útočné polovině a to je to, co jim v tuto chvíli maximálně vyhovuje.
86'
Celé akci předcházel faul Marcela a rozhodčí mu zpětně udělil žlutou kartu.
86'
Rychlý brejk domácích, Guerra se už dostával za obranu a Courtoisovi udělal kličku, z ostrého úhlu ale nedokázal poslat míč do sítě.
85'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází José Angel Pozo, přichází Óscar Trejo.
85'
Centr od rohového praporku nebyl z těch povedených, následovat bude odkop od Courtoisovy branky.
84'
Roh pro Vallecano.
83'
Brahim Díaz centroval z pravé strany, přetažený pas uklidila domácí obrana na autové vhazování.
82'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Mariano Díaz, přichází Lucas Vázquez.
81'
Hosté se neustále snaží dostat soupeři na zoubek, obrana Vallecana si ale po celý zápas dává obrovský pozor a stále odolává.
80'
Na lavičce Realu se chystá poslední střídání, na trávník vyběhne Lucas Vázquez.
79'
Zlutou kartou byl potrestán hostující Daniel Carvajal.
78'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Bébé, přichází Álvaro García.
78'
Mřímý kop pro Vallecano, to vše po Kroosově faulu.
77'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Mario Suárez, přichází Álvaro Medrán.
76'
Střídat budou i domácí, zde se s výměnou samozřejmě moc nepospíchá. Suárez si navíc vychutnává potlesk tribun.
75'
Nepřesný centr, hosté jsou u míče, ale kus od pokutového území domácího celku.
74'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Isco.
73'
B. Díaz vybojoval pro Real rohový kop. Nejprve ale proběhne zmíněné střídání.
72'
Real chystá další změnu, do hry půjde Isco.
72'
Marcelo hledal na pravé straně nabíhajícího B. Díaze, ten prudkou přihrávku nezachytil.
70'
Na druhé straně hledal centrem své spoluhráče Embarba, zůstal však nepochopen a míč letěl do míst, kde nebyl ani jeden hráč Vallecana.
70'
I ten ale obrana Vallecana pokryla a je tak po akci hostujícího celku.
69'
Baleova střela mířila přesně do míst, kde číhal García a tomu se podařilo prudký pokus vyrazit. Real bude pokračovat rohovým kopem.
68'
Přímý kop pro Real, u míče je nachystán Gareth Bale. García si chystá obranu.
66'
Po rozehrání se hra posunula na levou stranu, kde napřáhl Bébé. Branku sice netrefil, přesto si vysloužil od publika aplaus.
66'
Embarba sice na pravé straně neprošel, pro svůj tým alespoň vybojoval autové vhazování.
64'
Akce Vallecana skončila odmávaným a odpískaným ofsajdem, Rozehrává se poblíž Courtoisovy branky.
62'
Žlutou kartu za faul dostal hostující Mariano Díaz.
61'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Dani Ceballos, přichází Brahim Díaz.
60'
Na lavičce hostů se chystá střídání, do hry půjde Díaz.
58'
Kroos odchází ke střídačce, kde bude jeho ošetřování pokračovat.
57'
Po souboji se Suárezem zůstal na trávníku ležet Kroos, na hlavě má šrám a probíhá tak jeho ošetřování.
56'
Z dálky pálil Bébé, jeho padající pokus musel Coutrois krotit. Na chytání to nebylo, míč tak vyrazil do strany.
55'
Neprošel ani jeden ze dvou centrů Embarby, Real se ubránil a odvrátil na autové vhazování.
55'
Brejk domácích, akce byla pro tuto chvíli zastavena, Llorente odvrátil na rohový kop.
54'
Real se snaží o přechod do útoku a průnik do šestnáctky, blok domácích je ale zastavuje.
53'
Na druhé straně Ceballos přehnal své kličky a místo střely z pravého kouta šestnáctky přišel o míč.
53'
Už je po akci, po centru se ještě chvíli hrálo na hranici vápna, poté ale Ba fauloval Modriće.
52'
Courtois vyrážel docela záludnou střelu z pravé strany, Vallecano bude pokračovat rohovým kopem.
50'
Marcelo na zemi a ne vlastní vinou, bylo to po střetu s Embarbou. Real rozehrává Courtoisem od vlastní branky.
47'
První střela hostů na Garcíu ve druhé půli, domácí gólman si poradil a po svém zákroku ihned rozehrál.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:48.
Máme za sebou první půli, který trochu překvapivě přinesl více šancí na straně Vallecana. Jako první sice zahrozil hostující Marcelo, ale poté přišly dvě střely Poza a ve 23. minutě dokonce gól z proměněné penalty po Vallejově faulu. Úspěšným střelcem byl Adrián Embarba a ten tak ustanovil poločasový stav 1:0.
45+3'
45+3'
Míč je v rukavicích gólmana Courtoise, ten ihned posílá míč na své spoluhráče.
45+2'
Ještě jeden roh pro domácí.
45'
Rozhodčí nastaví tři minuty.
43'
Za faul zezadu dostal žlutou kartu domácí Mario Suárez.
42'
Nehrajeme, neboť po vzdušném souboji leží na trávníku Gareth Bale a má potíže s kotníkem. Probíhá jeho ošetřování a ostatní hráči využívají pauzy k občerstvení.
40'
Zprava centroval Carvajal a na jeho pas si naskočil Ceballos. Jeho hlavičce ale scházelo více přesnosti, takhle míč prolétl o velký kus vedle Garcíovy branky.
39'
Další z ofsajdů na straně Realu, tomu se dnes směrem kupředu zatím moc nedaří.
37'
Courtois si teď nebyl vůbec jistý při centru z pravé strany, proti Embarbově pasu zasahoval nadvakrát.
36'
Ani z této standardky nic nebylo, domácí se ubránili a sami na vlastní polovině vhazují.
36'
Rozhodčí na videu faul nenašel a tak se bude kopat už zmíněný roh. U míče je Kroos.
35'
Před jeho rozehráním se ale opět kontroluje video, a to zákrok na Gálveze, který upadl ve vlastní šestnáctce.
35'
Teď se ale hrálo na druhé straně a Tito srazil Baleův centr na rohový kop.
34'
Vallecano dnes hraje opravdu nebojácně, Real má s výpady domácích docela velké problémy.
32'
Po dlouhém sprintu napřáhl ke střele Bale, jenže jeho rána zpoza vápna byla zblokována. García tak zasahovat nemusel.
31'
Na centrovaný míč si naskočil Varane, jeho hlavička však šla vysoko nad branku.
30'
Moreno pro jistotu odhlavičkoval nepříjemný centr z levé strany na rohový kop. Real má tak další šanci srovnat.
29'
Alberto García se nenechal rozhodit dotíráním hostující ofenzívy a celkem bez potíží dlouhým odkopem rozehrál na své spoluhráče.
28'
Žlutou kartu za úder do protihráčova obličeje dostal hostující Luka Modrić.
27'
Další ofsajd hostů, nynní byl v nepovoleném postavení zastižen Bale.
25'
Pískal se faul proti Ceballosovi, Real Madrid rozehrává ještě z vlastní poloviny.
23'
Vallecano právě vstřelilo branku!
Míč si na penaltu postavil ADRIÁN EMBARBA, počkal si na Courtoisův pohyb a pak mu už jen stačilo trefit odkrytou část branky. Vallecano vede 1:0!
22'
Jesús Vallejo navíc dostal žlutou kartu.
21'
Rozhodčí se ale ještě vrací k situaci před brejkem, kdy se faulem ve vápně provinil Vallejo a po kontrole u videa se píská penalta pro Vallecano
21'
Skvělým zákrokem se blýskl i García, když vychytal brejk Realu dvou na jednoho, srazil Baleovu střelu na roh.
20'
Nepovedená akce hostů končí u brankáře Garcíi, ten zahajuje protiútok.
18'
Z něj už pak nic nebylo, hostující brankář si míč stáhl do rukavic.
17'
Velká šance Vallecana na otevření skóre. Po rychlém přechodu do útoku se míč dostal doleva na volného Poza, ten však se svým pokusem skončil na vyběhnutém Courtoisovi, který míč srazil na roh!
16'
Nenápadná střela domácího Bébého z levé strany, jeho pokus po zemi musel Courtois krotit a zabránit případné dorážce.
14'
Ofsajd domácích a v něm polapený Javi Guerra.
12'
Dvě přihrávky od hostující obrany na vlastního gólmana, Courtois se v obou případech postaral o poklidnou rozehrávku.
10'
Na druhé straně zakončoval Pozo a ten gólmana Realu donutil zakročit. Courotis se vrhl ke své pravé tyči a umístěný pokus vyrazil.
9'
Do pokutového území se dostal Mariano Díaz, kličkou se uvolnil, jeho pokus ale zablokoval Ba.
8'
Mario Suárez při snaze o zisk míče fauloval Kroose, Real může jít opět do útoku.
7'
Už je po akci, na malé vápno se míč nedostal, Courtois zasahovat nemusel a na závěr akce pustil Gálvez hosty do protiútoku.
6'
Teď už Vallecano a i na druhé straně se bude konat rohový kop.
5'
Po rychlém rozehrání se k míči dostal Marcelo, na levé straně měl dost času i prostoru na střelu a mířil ke vzdálenější tyči. García se zvládl vymrštit a jeho pokus vyrazit
4'
Je tu první rohový kop pro hosty, rozehraje jej Kroos.
3'
Úvod utkání je dle očekávání opatrný, zejména domácí nechtějí hned ze startu udělat chybu.
2'
První akce Realu skončila v ofsajdu, gólman García už rozehrává od vlastní branky.
1'

Rayo Vallecano: Alberto García (C) – Tito, A. Ba, Gálvez, Á. Moreno – Agbo, Mario Suárez – Embarba, Pozo, Bébé – Guerra.
Náhradníci: Dimitrievski – Á. García, Medrán, Velázquez, Trejo, Advíncula, Imbula.

Real Madrid CF: Courtois – Carvajal, Varane, Vallejo, Marcelo (C) – Modrić, M. Llorente, Kroos – Bale, Díaz, D. Ceballos.
Náhradníci: Navas – Asensio, Díaz, L. Vázquez, Isco, Casemiro, Nacho Fernández.

Rozhodčí: Pablo González – César García, Alfredo Rodríguez.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Estadio de Vallecas začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Pablo González, kterému budou na pomezí asistovat César García a Alfredo Rodríguez.
Real Madrid CF

Hosté jsou na tom tabulkově o mnoho lépe, na třetím místě mají 65 bodů a jak velký náskok na dotírající kluby, tak na druhou stranu i velkou ztrátu na druhé Atlético. Real dnes bude chtít odčinit ztrátu bodů z posledního ligového střetnutí, kdy si z půdy Getafe odvezl pouze bod za výsledek 0:0. Na nápravu tak nemohl získat lepšího soupeře, nicméně víme, že fotbal dokáže přinášet překvapivé okamžiky...

Rayo Vallecano

Domácí tým má čtyři kola před koncem velké problémy, neboť na posledním místě tabulky má pouze 28 bodů a na záchranu ztrácí hned sedm bodů. Dnes navíc Rayo čeká opravdu těžký soupeř a klub se navíc musí vzpamatovávat z těžké prohry 0:5 na půdě Sevilly. Optimisticky to tedy moc nevypadá, nicméně tým se dnes zajisté pokusí soupeře zaskočit a třeba i získat body.

Eibar – Vallecano 2:1
Vallecano – Valencia 2:0
Bilbao – Vallecano 3:2
Vallecano – Huesca 0:0
Sevilla – Vallecano 5:0
Dobrý večer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání 35. kola mezi týmy Rayo Vallecano a Real Madrid CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.