La Liga - 37. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vallecano : Valladolid - 12. května 2019   18:30

Vallecano
73' Medrán (Á. García)
1:2
(0:1)
Valladolid
6' Ünal   • 80' Guardiola  (Ünal)
Vallecano
Dimitrievski – Tito (C) (66. Guerra), A. Ba, Dorado (87. Comesaña), Á. Moreno (75. Trejo) – Agbo, Medrán – Bébé, Pozo, Á. García – De Tomás.
Alberto García – Advíncula, Akieme, Amat, Comesaña, Guerra, Trejo.
Valladolid
Masip – Moyano (C), Olivas, F. Calero, Nacho Martínez – Plano, Míchel, Alcaraz, Rubio (61. Antoñito) – Ünal (90+1. Čop), Guardiola (82. Fernández).
Y. Rodríguez – Čop, Antoñito, T. Villa, Keko, Fernández, B. Fernández.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
V dnešním utkání vítězí hostující Valladolid 1:2, čímž se kolo před koncem soutěže zachránil, protože Girona prohrála s Levante. V tomto utkání otevřel skóre v 6. minutě z pokutového kopu Unal. Ve druhé půli se prosadil v 73. domácí Medran hlavou následně v 80. minutě vstřelil vítězný gól hostí Guardiola. Utkání se celkově nehrálo ve velkém tempu, ale v druhém poločase bylo tempo hodně malé. Týmy spíš kombinovali na polovině hřiště a byl to nezáživný fotbal pro náročné oko diváka. Vallecano hraje příště 18.5. na hřišti Celty Vigo. Valladolid hraje ve stejný den doma s Valencií.
90+3'
90+1'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Duje Čop.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
K míči se postavil Pozo, který míč poslal pouze do rukavic Masipa.
90'
Domácí mají k dispozici přímý kop z 20 metrů.
89'
Domácí kombinují na polovině hřiště a dopředu se rozhodně nehrnou.
87'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází José Antonio Dorado, přichází Santi Comesaña.
86'
Žlutou kartu dostává Óscar Plano (Real Valladolid).
85'
Dlouhý nákop hostí skončil na kopačce Michela, který založil kombinaci, na jejímž konci byla střela Unala, který domácí brankář vyrazil.
83'
U míče nyní Ba a Dorado, kteří kombinují na polovině hrací plochy.
82'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Sergi Guardiola, přichází Joaquin Fernández.
80'
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Po rychlém brejku se k míči na pravé straně dostal SERGIO GUARDIOLA, který si míč navedl doprostřed a vystřelil levou nohou. Jeho střela zapadla v pohodě do branky – 1:2. Asistence: Enes Unal.
79'
U míče nyní domácí, uvidíme, co vymyslí.
78'
Žlutou kartu dostává Kiko Olivas (Real Valladolid).
76'
Žlutou kartu dostává José Angel Pozo (Rayo Vallecano).
75'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Álex Moreno, přichází Óscar Trejo.
74'
Branka platí – 1:1.
74'
Rozhodčí ještě vše konzultuje s kolegou u videa.
73'
Vallecano právě vstřelilo branku!
Na levé straně se k míči dostal Alvaro Garcia a odcentroval do vápna Jeho centr se snesl na hlavu ALVARA MEDRANA, který se razantní hlavičkou trefuje – 1:1.
72'
Z dálky zkusil vystřelit hostující Alcaraz, ale jeho střela skončila v náručí brankáře.
71'
Vpředu jsou nyní hosté. Plano a Michel kombinují u pravé strany.
69'
Žlutou kartu dostává Álex Moreno (Rayo Vallecano).
67'
Domácí tým nyní kombinuje na polovině hřiště a nemá moc velkou touhu jít vpřed.
66'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Tito, přichází Javi Guerra.
64'
Hostující Plano se probíjel po pravé straně dopředu, ale pak přišel parádní zákrok Morena, který mu míč odebral.
63'
Dosavadní statistika držení míče: 70%:30%.
61'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Waldo Rubio, přichází Antoñito.
59'
Míč byl centrovaný do vápna, kde si ho hlavou našel Dorado. Jeho hlavička nakonec skončila pouze v rukavicích brankáře.
58'
Rohový kop pro domácí tým.
56'
Nepovedená nahrávka Michela skončila až u brankáře domácích, který začne další protiútok svého týmu.
55'
Na polovině hřiště nyní kombinují domácí hráči.
54'
Domácí Pozo to zkusil z hranice vápna. Jeho střela ale letěla nad branku.
53'
U míče byl opět na pravé straně Bebe, ale v následném souboji se nechal přetlačit a o míč přišel.
52'
Unal je na nohou, může se pokračovat.
51'
Po souboji ve středu hřišti na zemi leží hostující Unal.
50'
Míče se ujal Moreno, ale ten při exekuci uklouzl a míč poslal mimo hřiště.
49'
Roh pro domácí.
48'
Rychlý míč do levé lajny dostal Moreno a hned centroval do vápna. Jeho centr našel pouze hlavu hostujícího Kika.
47'
K míči se postavil Michel, který ho kopl na malé vápno. Tam ale nejvyšší byl Ba a míč odhlavičkoval pryč.
46'
Rohový kop pro hosty.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
První poločas skončil o jeden gól pro hosty. Už v 5. minutě se do vápna dostal Guardiola a byl faulován. O minutu později Unal proměnil penaltu, což byla jediná branka 1. poločasu. Tu branku hosté vytěžili z úvodního tlaku, ale to od nich bylo vše. V následujících minutách hru tvořili domácí, kteří se ale k zakončením dostávali málo. Aktivní byl na pravé straně hlavně Bebe.
Fauly: 6:3
45+2'
45+1'
U míče nyní domácí, ale ani ti se dopředu moc neženou a poločas asi skončí 0:1.
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.
44'
Centrem do vápna se prezentoval domácí Pozo, ale jeho nadýchaný centr byl ukryt v rukavicích Masipa.
43'
Z velké vzdálenosti vystřelil Medran, ale jeho střela skončila nad brankou.
42'
Hra je nyní taková neuspořádaná. U míče v současné chvíli domácí.
41'
Míč do vápna centroval Michel, ale jeho centr našel pouze rukavice domácího brankáře.
40'
Hostující Nacho byl faulován. Hosté mají k dispozici přímý kop z 35 metrů.
39'
Guardiola je zpět na nohou, může se pokračovat.
38'
Ošetřován je nyní hostující Guardiola.
36'
Míč do vápna posílal Medran a našel hlavu Dorada. Ten hlavou poslal míč vedle branky.
35'
Domácí mají k dispozici přímý kop z pravé strany.
34'
Domácí Bebe dostal míč na pravou stranu a poslal tvrdý centr do vápna. Ten přistál na kopačce Garcii, ale ten nezamířil přesně.
33'
Hosté teď tahají čas, když Nacho není schopný hodit aut.
32'
Po střetu ve středu hřiště je na zemi hostující Plano. Hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny.
31'
Hostující Alcaraz ztratil míč na polovině hřiště, čímž založil brejk domácích. Brejk ale zhatila nepřesná přihrávka Poza vpřed.
29'
Domácí nyní kombinují na polovině hřiště.
28'
Míč na levou stranu dostal Garcia, ale následně mu ujel a na hrací ploše už ho nezachytil.
27'
K míči se vprostřed dostal hostující Plano a utíkal vpřed. Zastavit ho dokázal domácí Agbo, který předvedl ukázkový skluz.
26'
Dlouhým nákopem hledal Nacho Unala, ale míč byl moc dlouhý a skončil pouze v rukavicích domácího brankáře.
24'
Domácí Bebe se snažil centrovat do vápna, ale centr se mu nepovedl. Hosté budou rozehrávat od vlastní branky.
23'
Po levé straně se protáhl Guardiola, ale následně mu míč ujel na čáru a míč už stihl pouze odevzdat soupeři.
22'
Hostující tým nyní zakládá další útočnou akci na vlastní polovině.
21'
Ke střele se po zmatku ve vápně dostal Bebe. Jeho tvrdá střela z pravé strany trefila pouze postranní síť.
20'
Po kombinaci s Medranem se k centru z pravé strany dostal Tito, ale jeho centr trefil pouze prvního protihráče.
19'
Míč na pravou stranu dostal domácí Tito, jenomže ho zradilo zpracování a míč mu uskočil pryč.
18'
Míč do vápna posílal Michel, ale ani jeho kvalitní centr nikoho nenašel. Míč následně propadl mimo hřiště.
17'
16'
Krásný centr od Nacha do vápna hledal Guardilou, ale u míče byl dříve Dimitrievski, který míč uklidil do rukavic.
15'
Po kombinaci domácích se k centru z levé strany dostal Moreno, ale jeho centr nikoho ve vápně nenašel.
14'
Po nahrávce z levé strany se ke střele dostal domácí De Tomas, ale jeho zakončení skončilo nad brankou.
13'
Do vápna pronikal hostující Michel, který byl zatažený za dres a hosté chtěli penaltu, ale rozhodčí jasně signalizuje, že ne.
12'
Do hezké střelecké pozice se po průnikové nahrávce od Michela dostal Unal, ale toho následně zastavil ofsajd.
11'
Na zemi nyní leží hostující Guardiola po souboji ve středu hřiště.
9'
Domácí Bebe se dopustil útočného faulu, čímž ukončil útok svého týmu.
7'
6'
K míči se postavil ENES UNAL, který míč poslal nekompromisně do levého horního rohu branky domácích – 0:1.
5'
4'
Byla nařízena penalta. Hostující Guardiola unikal po levé straně, následně po kontaktu ve vápně s Bou skončil na zemi. Rozhodčí píská penaltu.
3'
Z nějakých 35 metrů se ke střele dostal domácí Bebe, ale jeho prudká střela skončila nad brankou.
2'
Domácí Moreno se uvolnil na levé straně a chtěl nacentrovat do vápna, ale v poslední chvíli uklouzl a jeho centr byl pouze pro hosty.
1'

Rayo Vallecano: Dimitrievski – Tito (C), A. Ba, Dorado, Á. Moreno – Agbo, Medrán – Bébé, Pozo, Á. García – De Tomás.
Náhradníci: Alberto García – Advíncula, Akieme, Amat, Comesaña, Guerra, Trejo.

Real Valladolid: Masip – Moyano (C), Olivas, F. Calero, Nacho Martínez – Plano, Míchel, Alcaraz, Rubio – Ünal, Guardiola.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Čop, Antoñito, T. Villa, Keko, Fernández, B. Fernández..
Poslední vzájemná utkání:
2019 Valladolid VS. Vallecano 0:1
2018 Valladolid VS. Vallecano 2:0
2018 Valladolid VS. Vallecano 1:1

Real Valladolid
Hosté jsou na 17. místě LaLigy. S 38 body mají pouze jednobodový náskok na 18. Gironu, takže je ještě čeká těžký boj o záchranu. Mají záporné skóre 30:48. Jejich nejlepší střelec je turecký útočník Enes Unal, ten vstřelil 5 branek na na 2 přihrál. V posledním zápase Valladolid porazil na domácím hřišti Bilbao 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil v 21. minutě Rubio.
Poslední tři zápasy:
Valladolid VS. Bilbao 1:0
Atl. Madrid VS. Valladolid 1:0
Valladolid VS. Girona 1:0

Rayo Vallecano
Domácí jsou na 19. místě tabulky. Získali doposud 31 bodů. Maj záporné skóre 38:66. Na 17. Valladolid ztrácí 7 bodů, což je dvě kola před koncem odsuzuje k sestupu. Jejich nejlepší střelec je španělský útočník z Realu Madrid Raul De Tomas, který vstřelil 14 branek a na jednu nahrál. V minulém utkání prohráli na hřišti Levante 4:1. Jedinou branku vstřelil Garcia, červenou kartu dostal Embarba.
Poslední tři utkání:
Levante VS. Vallecano 4:1
Vallecano VS. Real Madrid 1:0
Sevilla VS. Vallecano 5:0
Zdravím všechny fanoušky španělské nejvyšší soutěže. V rámci 37. kola LaLigy se utkají týmy Rayo Vallecano a Real Valladolid.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.