La Liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : Eibar - 1. září 2019   19:00

Atlético
27' Félix (D. Costa) • 52' Vitolo (Lodi) • 90' Partey (D. Costa)
3:2
(1:2)
Eibar
7' Charles  (Orellana) • 19' Arbilla
Atlético
Oblak – Trippier, J. Giménez, Hermoso, Lodi – Koke (C), Saúl Ñíguez, M. Llorente (46. Vitolo), Lemar (77. Riquelme) – Félix (84. Partey), D. Costa.
Adán – Felipe, H. Herrera, Vitolo, Partey, Arias, Riquelme.
Jaime – Bueno, Tresaco
Estadio Wanda Metropolitano
56664 diváků
Eibar
Dmitrović – Tejero, Ramis (C), S. Álvarez (55. P. Oliveira), Arbilla – Papakouli Diop, Expósito – León (85. R. Correa), Orellana, Inuj – Charles (63. Kike García).

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 9:0. Fauly: 8:15.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Atlética, které svého soupeře porazilo poměrem 3:2. Eibar sice v tomto klání vedl už o dvě branky, avšak soupeř dokázal vyrovnat, načež měl na třetí branku hodně času. Madridský celek měl velkou územní převahu, avšak většinu času narážel na pozornou obranu soupeře, která působila zodpovědným dojmem. Domácí přeci jenom zvrátili výsledek, krátce před nastaveným časem udeřil Thomas.
90+7'
90+6'
Atlético hraje v posledních minutách hodně zkušeně, s míčem se nachází daleko od své branky.
90+5'
Oblak si dal s odkopem od branky celkem dost načas, nakonec mu to u sudího prošlo. Jeho dalekonosný pas se snášel daleko na druhou stranu.
90+4'
O provedení autového vhazování se postaral obránce Arbilla, který se poté sám dostal k centru. Padající míč prodlužoval zpět do zámezí obránce Hermoso.
90+3'
Eibar se nachází v hodně kritické situaci, pár minut před koncem prohrává o jednu branku. Navíc na vyrovnání nezbývá zrovna moc času.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o sedm minut.
90'
Atlético právě vstřelilo branku!
Domácí hráči to přeci jenom dokázali, krátce před nastaveným časem jdou vůbec poprvé v utkání do vedení! Saúlova nahrávka směřovala na obsazeného Costu, který z jedničky přehodil obranu, kde našel THOMASE PARTEYE. Ten se dostal k brankáři, kterého propálil.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, ještě můžeme počítat s nastaveným časem.
88'
Eibar si kulatého nesmyslu moc dlouho neužil, Orellanova nahrávka byla skutečně hodně nepovedená. Také domácí mají problémy s vyvezením míče.
87'
Trippier to rovněž vyzkoušel dalekonosným hodem, který se stal kořistí urostlého Ramise. Domácí to zkoušeli po pravém křídle, kde Riquelme centroval do náruče brankáře.
86'
Arbilla si vzal na starost standardní situaci, kterou dalekonosným způsobem poslal na volného Tejera. Ten byl hraničním zákrokem poslán k zemi.
85'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Roberto Correa.
85'
V posledních minutách sledujeme velký nápor madridského celku. Ten se delší dobu nachází na polovině soupeře, avšak zatím bez kýženého úspěchu.
84'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází João Félix, přichází Thomas Partey.
83'
Atlético se dokonce dočkali vedoucí branky, avšak zakončující Costa se opět nacházel v ofsajdu. Pokračuje se za nerozhodného výsledku.
79'
Tentokráte od své branky odkopával brankář Oblak. Krátce poté se do šance dostal střídající Riquelme, který z menšího úhlu pálil hodně vedle branky.
78'
Costa se s míčem dostal k pokutovému území, kde se pokoušel o vysunutí Vitola. S tímto úmyslem počítal také pozorný Ramis, který odvrátil možné nebezpečí.
77'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Rodrigo Riquelme.
76'
Hlavní sudí přerušil hru, naopak nařídil krátkou přestávku na doplnění tekutin. Navíc oba trenéři poskytují další taktické pokyny svým hráčům.
75'
Saúl to v první fázi udělal hodně kvalitně, díky dobré rychlosti se dostal kolem trojice protihráčů, avšak poté se s balónem dostal za postranní lajnu.
74'
Pro změnu to byl Lodi, kdo obstaral autové vhazování. Atlético se na druhou stranu nedostal, tentýž hráč totiž u postranní lajny narazil do dobře postaveného Leóna.
73'
Eibar si dokázal vybojovat autové vhazování z pravé strany, po kterém Diop přenášel hru na opačnou stranu. Expositovi se dlouhou dobu nikdo nenabízel.
72'
Dmitrović si dával s odkopem od branky hodně načas, což je častým jevem tohoto zápasu. Posléze hlavní sudí nechal plynout hru po zákroku na Félixe.
71'
Inui měl kolem sebe hodně prostoru, avšak přihrávka na Kikeho byla příliš čitelná. Vystihnout ji dokázal jeden z protihráčů, na druhé straně přihrával kousek vedle Vitolo.
70'
O dalekonosné autové vhazování se postaral Lodi, který poslal míč do rukavic brankáře Dmitrovíce. Tomu balón vypadl, poté byl pískán útočný faul.
69'
Žlutou kartu dostává Marko Dmitrović (SD Eibar).
68'
Drobným faulem se prezentoval hostující Tejero, který přeci jenom poslal k zemi Lodiho. Saúlovi se ale absolutně nepovedlo přenést hru na levou stranu.
64'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, v tuto chvíli je stav opět nerozhodný. Před malým momentem se málem do šance dostal hostující Orellana.
63'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Charles, přichází Kike García.
62'
Lemar prováhal ideální moment ke kolmici, nakonec se k němu zezadu bleskově přiřítil Arbilla, který ho čistě obral o míč. Eibar si ho i tak moc dlouho neužil.
61'
Autové vhazování provedl Lodi, který na jistotu oslovil volného kolegu Hermosa. Jeho přenesení hry pro změnu našlo Trippiera, který přihrával nepřesně.
60'
Nakonec to přeci jenom těsný ofsajd byl, branka Atlética tak neplatí. I tak se jednalo o sporný moment, v opačném případě by se určitě zlobili hráči Eibaru.
59'
Za obranu si pokoušel seběhnout Costa, který byl dle pomezního v ofsajdovém postavení. Sudí celou situaci ještě bude projednávat, bylo to hodně těsné.
58'
Raději na jistotu si počínal domácí Hermoso, který zpětnou nahrávkou oslovil znuděného Oblaka, jenž bez přemýšlení roztáhl hru na levou stranu.
57'
Lodi se na levém křídle pokoušel protáhnout k centru, avšak to byl on sám, kdo se jako poslední dotkl balónu. Hlavní sudí nařídil odkop od branky Eibaru.
56'
Střídající Álvarez byl odnesen na nosítkách do útrob stadionu, Eibar tak poprvé v utkání střídal. Mezitím Atlético Madrid rozehrávalo volný kop z vlastní poloviny.
55'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergio Álvarez, přichází Paulo Oliveira.
55'
V tuto chvíli se nehraje, neboť zdravotní problémy má jede z hostující hráčů. Vypadá to na závažnější problém, na hrací ploše jsou také nosítka.
54'
Lodimu se podařilo zpracovat neposedný míč, posléze si počkal na náběh Costy, který byl u přihrávky příliš pozdě. Bleskově z branky vystartoval Dmitrović.
53'
Dmitrović z jedničky odkopával za středový kruh, kde se k míči pokoušel dostat Charles. Mnohem důrazněji si počínal Giménez, který rozehrál velice přesně.
52'
Domácí bleskově po změně stran srovnávají krok! Roztažení hry na levou stranu přeci jenom našlo Lodiho, který si to namířil k pokutovému území. K spolupráci se mu nabídl VITOLO, který ihned po přihrávce pálil na branku, Dmitrović na jeho střelu nedosáhl.
51'
O provedení autového vhazování se postaral Trippier, který si vybral vedle stojícího Giméneze. Po jehož nákopu odehrál míč za postranní lajnu Arbilla.
50'
O rozehrávku rohového kopu se postaral León, jehož centr ještě prodlužoval za sebe středopolař Diop. Jeho nabídka našla Charlese, který mířil vedle branky.
49'
Špatná zpětná nahrávka v podání jednoho z domácích pořádně vylekala brankáře Oblaka. Ten s vypětím všech sil dokázal poslat míč alespoň na rohový kop.
48'
Dmitrović si dával s dalším odkopem od své branky celkem dost načas, nakonec mu to u sudího prošlo. V hlavičkovém souboji ale uspěl domácí Hermoso.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si pro změnu vzali na starost domácí hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Vitolo.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nabídl hodně zajímavou podívanou. Eibar se při prvním dvou střeleckých pokusech radoval, což domácí celek hodně zaskočilo. Atlético Madrid se do konce poločasu dočkalo kontaktní branky, avšak ve druhém dějství to bude mít ještě hodně složité.
45+4'
45+3'
Hermoso se dostal nejvýše do vzduchu, navíc se mu podařilo najít volného Félixe, který ve středu hrací plochy narazil do smečky hladových protihráčů.
45+2'
Trippier předvedl vynikající zpracování těžké přihrávky, jenomže to mu naopak uškodilo natolik, že svůj následný centr poslal daleko ven z hrací plochy.
45'
První poločas bude nastaven o čtyři minuty.
44'
V ochozech stadionu panuje velmi dobrá atmosféra. Posléze Oblak odkopával na opačnou polovinu, kde měl Lemar příliš daleko k balónu.
43'
Lodimu se ještě podařilo odehrát míč před postranní lajnou, což především ocenil napadající Tejero, kterému se ani přesto nepodařilo založit protiakci.
42'
Saúlovi se nepodařilo na padající míč doskočit, za ním se navíc nacházel jeden z protihráčů, který konstruktivní rozehrávkou našel volného Orellanu.
41'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
40'
Atlético se díky dobré kombinaci dostalo do volného prostoru, kde si Lemar zkoušel narazit s Llorentem. Druhý jmenovaný našel pouze nohu protihráče.
39'
Costovi se i tentokráte podařilo uspět v souboji, jenomže jeho kolega Félix měl na práci s míčem příliš málo času. Čistě ho navíc odzbrojil obránce Ramis.
38'
Následovala další standardní situace, o ní se nakonec postaral hostující obránce Tejero, jehož prudká kolmice našla pouze hlavu pozorného Hermosa.
33'
Hostující tábor rozjel kombinaci na vlastní polovině, načež to Ramis zkoušel prudkou nahrávkou na Leóna, který měl k přihrávce hodně daleko.
32'
Naopak jsme sledovali další odkop od branky Eibaru. Dmitrović to i tentokráte zkoušel dlouhým pasem na druhou stranu, kde ve vzduchu uspěl Saúl.
31'
Eibar v tuto chvíli hraje v deseti, avšak Charles by se zanedlouho měl dostavit zpět na hrací plochu. Mezitím se Trippierovi nepodařilo odcentrovat přes protihráče.
30'
Po zhruba minutovém přerušení se pokračuje ve hře. Charles je lehce otřesen, avšak i on by měl pokračovat. Eibar bude rozehrávat ze středového kruhu.
29'
Po důrazném souboji skončil na zemi hostující Charles, který byl zasažen natolik nešťastně, že mu to udělalo tržnou ránu. Chvíli se tak hrát nebude.
28'
Regulérnost třetí branky musel ještě potvrdit videorozhodčí, který neměl nic proti. Atlético tak snížilo na rozdíl jediné branky, do konce poločasu zbývá hodně času.
27'
Kontaktní branka je na světě! Velký kus práce odvedl Costa, který se rychlostním způsobem dostal před protihráče, kterého posléze tělem odstavil. Španělský útočník ještě naslepo hledal JOAA FÉLIXE, kterému se podařilo zasunout míč do prázdné branky.
26'
Do pokutového území si seběhl Koke, který elegantním způsobem sklepával pod sebe na Félixe, kterého i v tomto případě zradilo zpracování neposedného míče.
25'
Nekompromisním způsobem jednal obránce Hermoso, který důrazným odkopem poslal míč opačnou polovinu, kde se před Costu dostal obránce Álvarez.
24'
Oblak se také zapojil do kombinace svého celku, načež zkoušel vykopnout na hlavu Costy. Domácí forvard v těžké pozici přeci jenom sklepl na Lodiho.
23'
K odraženému míči se jako první dostal Trippier, který u pokutového území zkoušel najít Félixe, jenž si ale nedokázal poradit s napadajícím zadákem Ramisem.
22'
Podél autové lajny si to namířil Arbilla, který posléze hledal vedle stojícího Inuiho. Druhý jmenovaným svým přenesením hry trefil pouze hlavního sudího.
19'
Eibar právě vstřelil branku!
Druhá střela hostujícího celku končí druhou brankou! Zpoza pokutového území se dostal k míči obránce ANAITZ ARBILLA, který to zkoušel prudkým projektilem přímo na branku. Jeho ránu dost možná tečoval jeden z domácích hráčů, Oblak byl bez šance na reakci.
19'
Před malým momentem se domácí celek dožadoval další penalty, avšak ani tentokráte hlavní sudí neukázal na penaltový puntík. Félix se výroku hodně diví.
18'
Hlavní sudí předchozí situaci ani nezkoumal u videa, svým verdiktem si byl zcela jist. Posléze se snad poprvé dostal k míči domácí brankář Oblak, který rozehrál do strany.
17'
K provedení další standardní situace se postavil domácí Lemar, který se na zadní tyči pokoušel najít Félixe, jenž spadl na zem, pokutový kop z toho nebude.
16'
Až příliš důrazně šel do souboje Exposito, který navíc zasáhl Llorenteho do obličeje. Atlético si vybojovalo volný kop, avšak z hodně velké vzdálenosti od branky.
15'
Žlutou kartu dostává Fabián Orellana (SD Eibar).
15'
Lodi si ideálně hodil míč do šestnáctky, poté pod sebou našel volného Costu, jehož nepřipravené zakončení vyletělo daleko vedle branky Eibaru.
14'
Inuj raději vyprodukoval zpětnou nahrávku, po které Exposito oslovil brankáře Dmitroviće, který opětovně poslal míč na útočnou polovinu hřiště.
13'
Dmitrović mohl odkopávat od svého pokutového území, přičemž na druhé straně zkoušel najít Leóna, kterému se podařilo vybojovat autové vhazování.
12'
Hlavní sudí si všiml dalšího faulu, po kterém se na trávníku ocitl obránce Lodi. Tentokráte se to obešlo bez kartónku, Trippier ale nezachytil míč na hrací ploše.
11'
Na levém křídle měl hodně prostoru Lodi, kterému se podařilo najít naběhnuvšího Costu. K němu se svižným způsobem dostal Diop, který zasáhl čistě.
10'
Nedovoleným zákrokem si v hlavičkovém souboji pomohl Costa, který rukou udeřil do obličeje Álvareze. Navíc se jednalo o jednoznačný ofsajd.
9'
K pokutovému území se dostal Lodi, který centrem trefil prvního protihráče před sebou. K odraženému míči se jako první dostal Koke, který raději nahrál Saúlovi.
8'
Ven z branky musel hostující brankář Dmitrović, kterému se podařilo odklidit míč před napadajícím Félixem. Odklizení balónu skončilo až na opačné polovině.
7'
Je tu velice překvapivé vedení hostujícího celku! Eibar se bleskovým způsobem dostal na druhou stranu, kde si León počkal na náběh Orellany, který nebezpečně centroval do malého vápna. Tam se k hlavičce dostal CHARLES DÍAS, který pohodlně překonal Oblaka.
7'
Trippier skutečně pokračuje ve hře, jeho celek rozehrával volný kop z vlastní poloviny. Krátce po něm fauloval Llorente, také Eibar si vyzkouší standardku.
6'
Po nedovoleném zákroku skončil na zemi domácí Trippier, ke kterému přispěchal lékařský personál. Domácí obránce by ale měl pokračovat ve hře.
5'
U postranní lajny se jako poslední dotkl míče hostující Tejero, o autové vhazování se nezvykle postaral Costa, který si vybral naběhnuvšího kolegu Kokeho.
4'
Žlutou kartu dostává Takaši Inuj (SD Eibar).
4'
Na útočnou polovinu se vydal Lemar, který se ještě pokoušel spolupracovat s Félixem. Druhý jmenovaný vyprodukoval až příliš nepřesnou nahrávku křížem.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu se k zakončení dostal hostující Inui, který to zkoušel pravou nohou zpoza šestnáctky. Jeho rána vystoupala několik čísel nad branku.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hráči Eibaru, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Atlético Madrid: Oblak – Trippier, J. Giménez, Hermoso, Lodi – Koke (C), Saúl Ñíguez, M. Llorente, Lemar – Félix, D. Costa.
Náhradníci: Adán – Felipe, H. Herrera, Vitolo, Partey, Arias, Riquelme.

SD Eibar: Dmitrović – Tejero, Ramis (C), S. Álvarez, Arbilla – Papakouli Diop, Expósito – León, Orellana, Inuj – Charles.
Náhradníci: Y. Rodríguez – R. Correa, De Blasis, Quique, Kike García, Escalante, P. Oliveira.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco.
Zápas na Estadio Wanda Metropolitano začne v 19 hodin, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Santiago Jaime, kterému budou na pomezí asistovat Jorge Bueno a Fernando Tresaco.
Atlético Madrid

Domácí tým vstoupil do nového ročníku LaLigy dobře, ve dvou zápasech neinkasoval a připsal si dvě výhry. Oba zápasy skončily stejným výsledkem, doma zdolal Getafe gólem Moraty a venku Leganes po gólu Vitola shodně 1:0. Dnes bude mužstvo v roli favorita, cokoliv jiného než výhra by bylo bráno jako překvapení.

SD Eibar

Hostům se úvod ligy nevydařil, momentálně jsou na 17. místě s jedním bodem, který si vybojovali minulé kolo na trávníku Osasuny. Diváci se v tomto utkání branky nedočkali. Dnes mohou na horké půdě pouze překvapit, určitě tam ale nepojedou s odevzdanou náladou.
Dobrý večer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání třetího kola mezi týmy Atlético Madrid a SD Eibar.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.