La Liga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : D. Alavés - 29. února 2020   18:30

CD Leganés
59' Carrillo (Óscar Rodríguez)
1:1
(0:0)
D. Alavés
47' Lucas Pérez
CD Leganés
Cuéllar – Awaziem, Omeruo, Siovas – Bustinza (52. Ruibal), Eraso (58. Gil), R. Pérez, Kévin Rodrígues – Óscar Rodríguez – Guerrero (75. Recio), Carrillo.
Soriano – Recio, Rosales, Gil, Mesa, Amadou, Ruibal.
J. Martínez – Barbero, Noval
Estadio Municipal de Butarque, Leganés
10 043 diváků
D. Alavés
Pacheco – Navarro, Laguardia, Ely, R. Duarte – Méndez (63. Pons), Fejsa, García, Aleix Vidal – Lucas Pérez, Joselu (77. Burke).
Castro – Burke, Camarasa, Pons, Magallán, Sainz, Martín.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní duel končí remízou, což je slušný výsledek pro Alavés, ale ztráta pro domácí. Ti si v záchranářských bojích nemohou dovolit ztrácet body, navíc s týmem, který také ještě nemůže být tak úplně v klidu... Nicméně Leganés může být za bod rádo, protože nejen, že v zápase prohrávalo, ale v závěru zápasu podržel tým minimálně dvěma skvělými zákroky gólman Cuéllar.
90+3'
90+2'
Žlutou kartu dostává Rubén Pérez (CD Leganés).
90+1'
Lucas Pérez (Alavés) měl nyní dobrou příležitost, ale z levé strany neprostřelil Cuéllara.
90'
Nastavují se tři minuty.
89'
Ofsajdem končí útočná akce Leganés, domácí se znovu diví... míč pro Deportivo.
88'
Ani z tohoto rohu se domácí prosadit nedokázali a kýženého vedoucího gólu nedosáhli.
87'
Rozhodčí ještě musel zklidňovat hráče v pokutovém území, poté domácí rozehráli roh, ale míč končí znovu mimo hřiště, takže další roh pro Leganés.
86'
Rohový kop pro Leganés, domácí rozehráli z levé strany, na centr si naskočil bránící hráč, který míč poslal mimo hřiště, další roh pro domácí, tentokrát z pravé strany.
85'
Za pískotu diváků se hosté nemají k nějaké rychlejší rozehrávce, viditelně Deportivo šetří čas.
84'
Ofsajdem končí útočná akce Leganés, diváci pískají, ale bylo to správně posouzené.
83'
Žlutou kartu dostává Aleix Vidal (Deportivo Alavés).
83'
Po jednom takovém získávají hosté výhodu volného kopu na polovině Leganés.
82'
V závěru zápasu se začíná hra nepříjemně kouskovat, k vidění je poměrně dost faulů.
80'
Poslední desetiminutovka odstartovala útočným faulem domácích, míč pro Deportivo.
79'
Nakonec končí akce Deportiva útočným faulem, těsně za půlící čárou, míč pro Leganés.
78'
Středem to nyní zkouší hosté, ale tudy cesta nevede, alespoň v tuto chvíli.
77'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Joselu, přichází Oliver Burke.
76'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
75'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Miguel Ángel Guerrero, přichází Recio.
74'
Miguel Ángel Guerrero (Leganés) netrefuje branku ze střední vzdálenosti.
72'
Žlutou kartu dostává Chidozie Awaziem (CD Leganés).
71'
Posledních zhruba dvacet minut nás dělí od konce zápasu, stále je to nerozhodně, ale hraje se poměrně zajímavý fotbal.
69'
Žlutou kartu dostává Aitor Ruibal (CD Leganés).
68'
Statistika držení míče – 57% : 43%.
67'
Žlutou kartu dostává Ljubomir Fejsa (Deportivo Alavés).
65'
Pere Pons (Alavés) se před vápnem Leganés dostal ke střele, ale ta mu tak ideálně nesedla, míč nakonec sbírá z trávníku gólman Iván Cuéllar.
64'
Autové vhazování Deportiva, z levé strany, na polovině soupeře.
63'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Edgar Méndez, přichází Pere Pons.
62'
Čeká nás posledních zhruba třicet minut zápasu, v němž je to zatím nerozhodně, když oba góly padly v dosavadním průběhu druhé půle a vzhledem k tomu, jak nyní hra vypadá, to nemusí být góly poslední.
61'
Bránící Rodrigo Ely (Alavés) zůstává před vlastní brankou na trávníku, zřejmě dostal úder zezadu do hlavy.
60'
A domácí jsou při chuti a i nyní útočí.
59'
Leganés právě vstřelili branku!
Ano, domácí dokázali po rohovém kopu dopravit míč do sítě, kdy si na druhý centr z pravé strany naskočil ve vápně Deportiva GUIDO CARRILLO, který poslal míč hlavou do branky.
59'
Rohový kop vybojovali domácí, rozehrávat budou z pravé strany, bude z toho vyrovnávací gól?
58'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Javi Eraso, přichází Bryan Gil.
57'
Dnešní utkání sleduje 10 043 diváků.
56'
Deportivo před pokutovým územím soupeře.
54'
Miguel Ángel Guerrero (Leganés) ale v souboji na polovině Deportiva fauluje, míč tak znovu končí u soupeře.
53'
Hlavičkovaná u půlící čáry, míč vybojovali domácí.
52'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Unai Bustinza, přichází Aitor Ruibal.
52'
Ti rozehrávají zpět na svou polovinu, odkud následuje pas na pravou stranu, Edgar Méndez ale míč nedostihl na hrací ploše.
51'
Lucas Pérez (Alavés) faulován u půlící čáry, míč tak získávají hosté.
50'
Fernando Pacheco (Alavés) předvedl spolehlivý zákrok, při hlavičce Guerrera.
49'
Domácí mohou hned zareagovat, k dispozici mají volný kop z levé strany.
47'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Obrana Leganés zaváhala, při bránění akce soupeře, kdy se míč mezi obránci dostal do vápna. Tam si naběhl LUCAS PÉREZ, který poté celkem snadno prostřelil vyběhnuvšího gólmana Cuéllara.
47'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině soupeře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
První poločas gól nenabídl, úvod zápasu vyšel lépe domácím, kteří se ale gólově prosadit nedokázali. Hosté poté vyrovnali hru, ale ani oni neskórovali, navíc k vidění bylo i málo šancí, v podstatě možná tak jedna, maximálně dvě...
45+2'
45'
Nastavují se dvě minuty.
44'
Odkopem míče do autu řeší nyní Guido Carrillo (Leganés) situaci u vlastního vápna.
42'
Volný kop pro domácí, z pravé strany šel míč do vápna, kde hlavičkoval vedle branky Miguel Ángel Guerrero.
41'
Žlutou kartu dostává Rubén Duarte (Deportivo Alavés).
41'
Ve třech nyní hosté vystartovali za míčem na polovinu Leganés, ale jako první byl u míče obránce domácích.
40'
Čeká nás posledních pět minut první půle, stále čekáme na první gól, dočkáme se do konce poločasu?
38'
Z rohového kopu se domácí prosadit nedokázali, míč získávají hosté.
37'
Óscar Rodríguez (Leganés) rozehrál přímý kop svého týmu, z levé strany a bylo to velice vydařené, Fernando Pacheco (Alavés) parádním zákrokem vytěsnil míč na roh!
37'
Faulů nám přibývá, stejně tak i standardních situací.
36'
Ne, minimálně ne z této situace, zakončující Aleix Vidal (Alavés) poslal míč pouze nad branku.
35'
Volný kop pro Deportivo, z nějakých pětatřiceti metrů od branky Leganés, dočkáme se prvního gólu?
34'
Následuje další přerušení hry, kdy Joselu (Alavés) upadl na trávník, po souboji na polovině soupeře, byl to faul.
33'
Edgar Méndez (Alavés) na trávníku, kde musí být ošetřován lékaři týmu.
32'
Óscar Rodríguez (Leganés) vypálil zpoza vápna, ale jeho střela z voleje nebyla přesná, míč končí vedle branky.
31'
Je za námi první půl hodina hry utkání, do kterého domácí vstoupili velice dobře, ale Deportivo poté vyrovnalo hru a nyní je to vyrovnaný zápas.
30'
Tentokrát končí útočná akce Deportiva faulem na malém vápně, takže míč má Iván Cuéllar (Leganés), který vykopává od své branky.
29'
Vzápětí získávají hosté další roh, rozehrávat budou opět z levé strany.
28'
Míč se z levé strany snesl do vápna Leganés, kde ale jako první odehrává míč bránící hráč.
27'
Rohový kop pro Deportivo, hosté budou rozehrávat z levé strany.
26'
Edgar Méndez (Alavés) na pravém křídle nedostihl míč, hlavně tam prohrál souboj s bránícím hráčem.
25'
Fernando Pacheco (Alavés) si bere míč a bude rozehrávat od své branky.
23'
Statistika držení míče – 65% : 35%.
22'
Vysoký a dlouhý centr míří z pravé strany do vápna Deportiva, kde si ale udělal prostor gólman Pacheco, který si ho stáhl ze vzduchu.
21'
Aleix Vidal (Alavés) rozehrává roh z levé strany, před brankou lehce míč zasáhl útočící Víctor Laguardia, který ale hlavou poslal míč pouze nad branku.
20'
První roh vybojovali také hosté, kteří budou rozehrávat z levé strany.
19'
Domácí hráč dostal nepříjemný úder do brady, od hlavy bránícího hráče.
18'
Kenneth Omeruo (Leganés) padá na trávník, po hlavičkovém souboji před vápnem soupeře.
17'
Drobný útočný faul v podání Javi Erasa, míč pro Leganés.
16'
Pravdou je, že Leganés to zatím soupeři poměrně hodně usnadňuje špatnou kombinací, kdy je k vidění spousta špatných přihrávek.
15'
Leganés s míčem na polovině soupeře, Deportivo se ale zatím úspěšně brání.
14'
Lucas Pérez (Alavés) to pak ještě zkusil zpoza vápna, ale gólman Iván Cuéllar (Leganés) se nenechal zaskočit.
13'
Joselu (Alavés) se nedostal ve vápně Leganés ke střele, dobrá práce obránce Omerua.
11'
Guido Carrillo (Leganés) bojuje o míč na pravém křídle, hosté odkopávají a domácí to musí zkoušet znovu.
10'
Míč se snesl do vápna Deportiva, kde si ho stahuje ze vzduchu gólman Fernando Pacheco.
9'
Volný kop pro Leganés, z levé strany, na polovině Deportiva, blíže k brance, než při akci v 2. minutě zápasu.
8'
Rubén Duarte (Alavés) odcentroval z levé strany, míč si před brankou stahuje ze vzduchu gólman Iván Cuéllar (Leganés).
7'
Po levé straně nyní útočí hosté, dostávají se k vápnu Leganés.
6'
Leganés má lepší vstup do zápasu, domácí v podstatě nepouští soupeře přes půlící čáru.
5'
První šance zápasu, kdy se Óscar Rodríguez (Leganés) dostal ke střele uvnitř vápna, po přihrávce z pravé strany, ale Fernando Pacheco (Alavés) předvedl parádní zákrok.
4'
Rohový kop rozehráli domácí z pravé strany, míč se dostal do vápna, ale hosté se ubránili.
3'
Míč se z levé strany dostal do vápna Deportiva, hosté odvrací na roh.
2'
Volný kop pro Leganés, domácí rozehrají z levé strany, na polovině soupeře.
1'

CD Leganés: Cuéllar – Awaziem, Omeruo, Siovas – Bustinza, Eraso, R. Pérez, Kévin Rodrígues – Óscar Rodríguez – Guerrero, Carrillo.
Náhradníci: Soriano – Recio, Rosales, Gil, Mesa, Amadou, Ruibal.

Deportivo Alavés: Pacheco – Navarro, Laguardia, Ely, R. Duarte – Méndez, Fejsa, García, Aleix Vidal – Lucas Pérez, Joselu.
Náhradníci: Castro – Burke, Camarasa, Pons, Magallán, Sainz, Martín.

Rozhodčí: J. Martínez – Barbero, Noval.
Utkáním, které se odehraje na Estadio Municipal de Butarque v Leganés, provede jako hlavní sudí Juan Martínez, kterému budou na čarách asistovat Diego Barbero a César Noval.
DEPORTIVO ALAVÉS
Deportivo tak zásadní útočný problém nemá a byť se také nenachází v klidném středu tabulky, má již poměrně dostatečný náskok před sestupujícími příčkami. Aktuálně je to osm bodů a předvede-li Deportivo slušný výkon i na hřišti trápícího se Leganés, mohl by být tento náskok ještě o něco větší. Venku se v posledních zápasech Deportivu daří, vyhrálo v Levante 1:0, vybojovalo bod za remízu 1:1 na hřišti silné Sevilly a naposledy těsně prohrálo na hřišti také zachraňující se Mallorky 0:1.
CD LEGANÉS
Leganés bojuje o holé přežití v nejvyšší španělské soutěži. Aktuálně je až na předposlední příčce, se stejným počtem bodů, jako poslední Espanyol. Hru Leganés sráží útočná nemohoucnost, kdy je útok Leganés, s osmnácti nastřílenými brankami, suverénně nejhorší v celé lize. Z gólu se hráči radovali na začátku února, přesněji 2. 2., kdy doma dokázalo Leganés porazit 2:1 Real Sociedad. Od té doby vybojovalo pouhý bod za bezbrankovou domácí remízu s Realem Betis. V dalších dvou venkovních duelech prohrálo (v Levante 0:2 a na hřišti Celty Vigo 0:1).
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 26. kola španělské LaLigy, v němž CD LEGANÉS přivítá na svém stadionu DEPORTIVO ALAVES.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.