La Liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : Mallorca - 26. října 2019   16:00

CD Leganés
31' Braithwaite (Rosales)
1:0
(1:0)
CD Leganés
Cuéllar – Rosales, Bustinza, Siovas (58. Awaziem), J. Silva – Rivera, Mesa (79. Eraso), Recio – Óscar Rodríguez (67. Arnáiz) – Braithwaite, Carrillo.
Soriano – Aviles, Awaziem, Eraso, Arnáiz, Rodrigues, Ruibal.
Prieto – Manzano, Rodríguez
Estadio Municipal de Butarque (Leganés)
10058 diváků
Mallorca
Reina – Sastre, Valjent, Raíllo, Gámez – Febas, Baba Mohammed, Sevilla – Rodríguez (59. Kubo), Budimir (79. Alegría), Lago Junior.
Fabri – Agbenyenu, Alegría, Campos, Kubo, Señé, Trajkovski.

Děkuji Vám za Vaši pozornost a někdy příště zase na počtenou. Hezký zbytek sobotního dne.
I v druhém poločase si hosté udrželi náskok v držení míče. Ale narozdíl od prvního poločasu si Mallorca nevytvořila tolik šancí a nebyla si na míči tak jistá. Naopak Leganés zapracoval na střelbě a vytváření šancí. I přes to, že Mallorca v tomto zápase byla lepší, první výhra Leganésu v této sezóně není nezasloužená.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:12.
90+7'
90+7'
Leganés rozehrává roh nakrátko. Nedostali se však k pozici ke střele.
90+6'
Možnost k navýšení skóre pro domácí! Carillo se po velmi dobré přihrávce napřáhl ke střele. Jeho střelu pod břevno však výtečným zákrokem likviduje Reina. Rohový kop pro domácí.
90+4'
Žlutou kartu dostává Iván Cuéllar (CD Leganés).
90+4'
Možnost ke srovnání pro hosty! Trajkovski se po velmi dobré přihrávce ocitl sám před Cueellarem. Jeho střela byla však velmi nepřesná a minul levou tyč.
90+2'
Mallorca kombinuje ve středu hřiště.
90+1'
Raillo se po dobře kopnutém rohu dostal do velmi dobré šance. Z malého vápna však netrefuje bránu.
90'
Nastavuje se sedm minut.
88'
Chybnou přihrávkou poslal hráč Mallorcy do brejku Arnaize Diaze. Obránci se nestihli vrátit, všechno tedy zůstalo na brankáři. Reina předvádí výborný zákrok.
87'
Mallorca se dostala na polovinu domácích. Kombinacemi se snaží dostat k bráně Leganésu.
85'
Počet faulů je 17 : 12.
84'
Reina chytá Silvův nadějný centr do vápna hostí.
83'
Hráč Leganésu vystihl přihrávku a dostal se tak do útoku. Míč po zákroku obránce hostí sbírá ze země brankář Mallorcy.
82'
Mallorca si vybojovala aut na polovině domácích.
81'
Počet střel na bránu činí zatím pouze 1:1
80'
Hosté se dostali ke střele na hranici vápna. Junior však bránu netrefil.
79'
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Alex Alegría.
79'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Roque Mesa, přichází Javi Eraso.
78'
Žlutou kartu dostává Christian Rivera (CD Leganés).
77'
Braithwaite pravě zahodil tutovou šanci. Po odrazu od zdi se míč odrazil přímo k němu a z malého vápna napálil tyč!
76'
Baba se dopouští faulu na své polovině. Domácí budou mít dobrou příležitost k ohrožení branky z přímého kopu.
74'
Junior vyslal dobrý centr do vápna domácích. Byl však přetažený a Kubo se ke střele nedostal.
73'
Arnaiz Dias vlétl do souboje příliš tvrdě. Je odpískán faul. Rozehrávají hosté.
72'
Hosté si nahrávají ve středu hřiště.
71'
Žlutou kartu dostává Roberto Rosales (CD Leganés).
69'
Malorca se dostala do dvou uniků. Ani jeden však nedokázala zužitkovat ke střele.
67'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Óscar Rodríguez, přichází José Arnáiz.
66'
Mallorca kombinuje na své polovině. Leganés napadá na středu hřiště.
65'
Carillo se nachází v ofsajdovém postavení. Míč budou mít hosté.
64'
Rosales předvedl až moc tvrdý zákrok. Hra je přerušena.
63'
Držení míče je 44% : 56%.
62'
Zdá se, že domácí gólman je již také v pořádku. Bude se pokračovat ve hře.
60'
Junior už je na nohou, Cuellar je stále ošetřován.
59'
Po Tekfusově centru se ocitl v souboji domácí gólman a Junior. Došlo k srážce hlav a oba dva leží na zemi.
59'
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Dani Rodríguez, přichází Takefusa Kubo.
58'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Dimitris Siovas, přichází Chidozie Awaziem.
56'
Dimitrios Siovas právě velmi tvrdě odehrál balón skluzem složil svého protihráče k zemi. Zasloužená karta.
55'
Míč se pohybuje ve středu hřiště. Vyměňují si ho tam hráči obou celků.
54'
Budimir se mohl ocitnout ve velmi dobré šance. Je však pískán ofsajd.
52'
Hosté se snaží dostat do útoku. Domácí jsou však roztáhnutí po celé šíři hřiště.
51'
Mallorca kombinuje na polovině domácích. Baba však fauloval a přerušuje tak hru.
50'
Siovas je zpět na nohou. Střídání nebude třeba. Hra pokračuje.
48'
Domácí Siovas leží na zemi. Je nutné ošetření.
47'
Ante Budimir si při hlavičkovém souboji pomohl rukama.
46'
Domácí Recio se na hranici vápna napřáhl ke střele. Trefil však pouze hráče hostí.
Hráči jsou na hřišti nachystaní na druhý poločas. Výkopu se ujmou domácí.
V prvním poločase dominovala Mallorca. Vytvořila si více střel, měla větší držení míče a velmi dobře a aktivně napadala. Ke smůle hostí však inkasovali hned z první střely Leganésu. Po tomto gólu se domácí herně zvedli, vyprodukovali tři střely a zmírnili náskok hostí v držení míče.
45'
Nastavovat se nebude.
45'
Hosté kombinují na polovině Leganésu. Domácí se však stáhli do svého vápna a nedali hostům prostor zakončit.
44'
Mallorce se podařilo získat míč a vytvořila si dobrou šanci. Finální přihrávka Rodrigueze je však nepřesná.
43'
Leganésu se doposud nepodařilo dostat míč mimo svoji polovinu.
42'
Hosté jsou výborně vytažení. Nacházejí se až za svou polovinou. Nedovolují tak domácím v klidu rozehrát.
41'
Leganés kombinuje na své polovině.
40'
Silva dostal velmi dobrý centr. Jeho nepovedená hlavička však branku hostí neohrozí.
38'
Střely na bránu – 1:3
37'
Domácí měli k dispozici rohový kop, který rozehrávali nakrátko. Ohrozit branku se jim ani v tomto případě nepodařilo.
35'
Bustinza na polovině domácích vyslal centr na svého spoluhráče. Ten však míč netrefil míč ideálně a branku tak neohrozil.
33'
Domácí se po chybě hostí dostali k vápnu Mallorcy. Obránci jim však nedovolili vystřelit.
32'
Mallorca kombinuje na vlastní polovině.
31'
Leganés právě vstřelili branku! Hned první střela domácích končí gólem. Autorem branky je MARTIN BRAITHWAITE, který z voleje trefuje míč, po centru Rosalese, do prázdné branky..
30'
Domácí se vydávají dopředu. Jejich pokus však domácí likvidují.
29'
Leganés kombinují na vlastní polovině.
28'
Držení míče je 31:69.
27'
Leganés stále drží míč. Vymyslet s ním však něco se jim ještě nepodařilo.
26'
Sevilla znovu rozehrává rohový kop. Tentokrát však volí nahrání nakrátko. Obrana je však i v tomto případě proti.
24'
Sevilla se postavil k rohovému kopu. Jeho centr však zneškodnila obrana Leganésu.
23'
Aleix Febas se snažil najít svého spoluhráče ve vápně. Jeden z domácích obránců však odvrátil jeho centr mimo hrací plochu.
22'
Domácí se dostali k vápnu domácím. Vstřelit se jim však i v tomto případě nepodařilo.
21'
Febas vzal situaci do vlastních rukou a založil individuální akci. Vybojoval ale pouze aut.
20'
Mallorca kombinuje na své polovině. Následný centr byl však nepřesný.
19'
Mesa odcentroval míč na svého spoluhráče na pravé straně. Míč však hladce odebírá jeden z obránců.
18'
Leganés se snaží dostat ze své poloviny hřiště. Zatím marně.
17'
Držení míče je nakloněno Mallorce. 69% : 31%
16'
Siovas přidržel za dres hráče hostí na své půlce. Mallorca bude mít k dipozici přímý kop.
14'
Domácí se po zisku míče ve středu hřiště dostali do dobré šance. Jeden z obránců však blokuje přihrávku.
13'
Raillo právě fauloval domácího hráče. Skluzem krom míče zasáhnul i nohy svého protihráče. Rozehrávat bude Leganés.
12'
Malorca se postarala o jediné dvě střely v tomto utkání.
10'
Hráč hostí Sevilla rozehrává rohový kop na krátko. Juniorovy se však následný centr nepovedl.
9'
Rodriguez výborně vystřelil na hranici vápna. Cuellar však předvádí výborný zákrok. Rohový kop pro Mallorcu.
8'
Junior vystřelil z hranice vápna. Střelu však zablokoval jeden z obránců.
7'
Reina výborně ze vzduchu lapil centr hostí.
6'
Mallorca měla k dispozici rohový kop. Obrana domácích je však pozorná a centr odvrací.
4'
Hosté kombinují ve středu hřiště. Leganés výborně napadá.
3'
Mallorce se podařilo přejít do útoku. Na bránu ale nevystřelili.
2'
Po chybě domácích se k míči dostali hosté. Mallorca kombinuje na své polovině.
1'
Leganés se snažil projít přes dobře vysunuté útočníky hostí. Zatím marně.
1'
Hráči jsou již připraveni na hřišti. Výkopu se ujmou hosté.

CD Leganés: Cuéllar – Rosales, Bustinza, Siovas, J. Silva – Rivera, Mesa, Recio – Óscar Rodríguez – Braithwaite, Carrillo.
Náhradníci: Soriano – Aviles, Awaziem, Eraso, Arnáiz, Rodrigues, Ruibal.

RCD Mallorca: Reina – Sastre, Valjent, Raíllo, Gámez – Febas, Baba Mohammed, Sevilla – Rodríguez, Budimir, Lago Junior.
Náhradníci: Fabri – Agbenyenu, Alegría, Campos, Kubo, Señé, Trajkovski..
Srdečně zdravím všechny fanoušky Laligy. Dnes od 15:33 nám startují zápasy desátého kola, ve kterém na sebe narazí Leganes a Mallorca.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.