La Liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Espanyol - 26. září 2019   20:00

Celta Vigo
90+5' S. Mina (Mallo)
1:1
(0:0)
Espanyol
48' Pedrosa  (Calleri)
Celta Vigo
Blanco – Mallo, Aidoo, N. Araujo, Olaza – Rafinha (76. G. Fernández), Lobotka (61. Méndez), Beltrán, Denis Suárez (85. Sisto) – Aspas, S. Mina.
S. Álvarez – G. Fernández, Méndez, Sáenz, Sisto, Pape Diop, K. Vázquez.
Espanyol
Diego López – Javi López, Naldo, F. Calero, Vilà – Lej (64. Pipa), Roca (86. Darder), V. Sánchez, Pedrosa – Calleri, Vargas (77. David López).
Prieto – Campuzano, Darder, Piatti, Melendo, David López, Pipa.

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera.
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 5:17.
První poločas patřil jasně Celtě de Vigo, ale ta gól nevstřelila a do vedení šel ve 48. minutě Espanyol. Domácím se druhý poločas nedařil a nedostávali se do šancí. Hosté už se soustředili především na defenzivu, vyráželi do brejku a druhý gól mohl přidat Pipa, avšak v tutovce selhal. Espanyol to nakonec stálo tři body, v poslední akci zápasu Celta dokázala srovnat! Po centru z pravé strany hlavičkoval přesně k tyči Santi Mina. Oba celky tak berou bod a čekají na druhé vítězství v sezóně. Celta je v tabulce 15., Espanyol 18.
90+5'
90+5'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
V poslední minutě nastavení domácí přeci jen srovnávají, SANTIAGO MINA se stává hrdinou! Espanyol byl blizoučko ke třem bodům, ale nakonec z toho bude nejspíš jen remíza. Mallo skvěle odcentroval z pravé strany, Mina přeskočil obránce a hlavou o zem poslal míč o vzdálenější tyč do sítě!
90+4'
Závar před Diegem Lópezem, ale Espanyol se ubránil a hostující gólman bude odkopávat od branky.
Po chviličce už však Jonathan Calleri zpět na trávníku.
90+3'
Calleri ošetřován za postranní čárou, hosté dohrávají v deseti.
90+2'
Žlutou kartu dostává Iago Aspas (Real Club Celta de Vigo), za střelení Calleriho, rozhodčí odpískal s prodlevou a domácí protestují. Marně.
90+1'
Nastavuje se pět minut, Espanyol drží míč u rohového praporku.
90'
Celta ještě drží naději díky Blancovi! Sergi Darder táhl přečíslení Espanyolu a přihrál do gólové šance Pipovi, ten střílel z první, domácí gólman se po míči skvěle natáhl a vyráží ho na roh!
89'
Druhý poločas se domácím nedaří. Jejich tlak po obdržené brance je hluchý. Zbývá jim přibližně posledních pět minut zápasu, Espanyol se zatím v klidu brání.
87'
Žlutou kartu dostává Jonathan Calleri (Espanyol Barcelona), za zásah Malla vysokou nohou.
86'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Marc Roca, přichází Sergi Darder.
85'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Denis Suárez, přichází Pione Sisto.
84'
Minova přihrávka nepřesná a Calleri se pustil do souboje s Aidooem, ten zvítězil, jelikož byl faulován.
83'
Ani tento pokus v ofenzivě nevedl k šanci pro domácí. Espanyol znovu odklízí míč na útočnou polovinu, to mu stačí.
81'
Celta už vrhá všechny síly do útoku, ale po špatném centru se musela rychle vracet. Calleri však brejk pozdržel a poté byl připraven o balon čistým skluzem.
80'
Žlutou kartu dostává Víctor Sánchez (Espanyol Barcelona).
80'
Diego López odkopával od branky. Hodně vyčkával, domácí už začínají nervóznět.
78'
Mendesova střela sražena a domácí musejí začínat znovu až z vlastní poloviny. Jejich čas se pomalu krátí.
77'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Matías Vargas, přichází David López.
77'
Domácí chybovali v rozehrávce a musí vynaložit cenné síly na získání balonu zpět. Po chvilce se jim to povedlo.
76'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Rafinha, přichází Gabriel Fernández.
75'
Aspasův průnik po pravé straně nedopadl dobře, poté se o podobnou akci pokusil Brais Méndez, alespoň přihrával do vápna, ale tam si míč našel Diego López.
73'
Žlutou kartu dostává Pipa (Espanyol Barcelona).
73'
Domácí se stále nemohou dostat do větších šancí. Espanyol se soustředí především na defenzivu a zatím brání jednogólový náskok s přehledem.
71'
Pipa hledal na hranici pokutového území Vargase, ten si míč nadzvedl a pálil směrem na branku, jenže nezamířil přesně.
70'
Žlutou kartu dostává Naldo (Espanyol Barcelona).
69'
Střídající Pipa se snažil probít až ke střele, domácí ho zvládli ubránit.
69'
Mallova přihrávka nenašla Minu a Diego López odkopává míč až za půlící čáru.
67'
Nyní už si Celta de Vigo vytvořila zajímavou šanci! Iago Aspas dostal přihrávku do pokutového území, dloubl si míč před sebe a z úhlu vypálil o kousek vedle vzdálenější tyče!
65'
Tlak Celty se pomalu stupňuje, ale hosté stále odolávají.
64'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Wu Lej, přichází Pipa.
62'
Tlak Celty de Vigo ve druhém poločase je zatím bezzubý. Espanyol získal míč a kombinuje, nikam se nežene.
61'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Stanislav Lobotka, přichází Brais Méndez.
59'
Přetažený centr z levé strany našel Malla, jenže ten si míč zpracoval pouze do zámezí.
57'
Aidoo vybojoval míč ve středu hřiště a našel na levé straně Minu, jeho technickou střelu chytá bez problémů Diego López.
55'
Sánchez se snažil pálit z hranice vápna, sražený pokus zamířil přesně k Pedrosovi, který mohl přidat druhý gól, ale Blanco pokryl jeho střelu z otočky!
54'
Domácí dostali k dispozici rohový kop, Rafinha centr příliš přetáhl.
53'
Matías Vargas nepřesně na Calleriho, přitom to nebyla špatně rozehraná rychlá protiakce od Espanyolu.
53'
Celta obléhala pokutové území soupeře, ale znovu z toho nic nevytěžila. Centr Malla sražen.
51'
Mallo centrem z pravé strany hledal nabíhajícího Aspase, který hlavičkou branku netrefil.
48'
Espanyol právě vstřelil branku!
To jsou věci! První šance pro hosty a hned je z toho vedení! Espanyol vyhrál souboj ve středu hřiště, Calleri následně dostal dobrý pas do pokutového území, vypálit se mu nepodařilo, ale poté našel úplně volného ADRIU GINERA PEDROSU, který zblízka překonal Blanca.
47'
Dnešní utkání sleduje 16361 diváků.
46'
První akce hostů ve druhé půli končí příliš dlouhou přihrávkou až k Blancovi.
46'
Celta de Vigo byla v první půli jasně aktivnější, avšak převahu nepřetavila z úvodního gólu. Přitom zajímavé šance na to měla, Rafinha, Mina ani Mallo však neuspěli. Naopak Espanyol na první tutovku stále čeká, Blanco musel zasahovat pouze proti slabé střele Wu Leje. Uvidíme, co přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 21:02.
45+1'
45+1'
V závěru drží poločas Espanyol, ale stále čeká na první dobrou šanci a bude muset počkat po přestávce.
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
44'
Vargas poslán k zemi na půlící čáře Stanislavem Lobotkou (Celta de Vigo), slovenský záložník dostává žlutou kartu.
44'
Aspas utekl po pravé straně a hledal v malém vápně skluzujícího Minu, ten v tísni míč nezasáhl!
42'
Centr na přední tyč a hlavička Arauja skončila kousek nad břevnem.
41'
Lobotkův sražený centr, nyní už Celta de Vigo rohový kop bude rozehrávat.
40'
Zajímavá šance pro Celtu, Lobotka přihrál na pravou stranu nabíhajícímu Mallovi, jenž se snažil poslat míč pod padajícím Diegem Lópezem, ten balon vyrazil přímo zpět na Malla, od něhož šel míč do zámezí. Hosté odkopávají od branky, ale gólman Espanyolu se hodně zlobil na svou defenzivu.
39'
Domácí se bez problémů ubránili a jsou na míči.
38'
Calleri si naskakoval neúspěšně na centr z pravé strany, alespoň roh pro Espanyol.
37'
Espanyol kombinuje kolem půlící čáry, zatím nemůže vymyslet nic kloudného.
35'
Právě Dídac Vilà se dopustil hraní rukou a Espanyol přichází o možnost zahrozit.
34'
Calleri prodloužil hlavou centr za sebe, ale nenašel nikoho ze spoluhráčů, Hosté pokračovali v mírném tlaku a sražený centr Dídaca Vily končí na rohovém kopu.
33'
Rafinha odcentroval z přímého kopu pouze do rukavic brankáře Lópeze.
32'
Mina se u postranní čáry dostal do souboje s Calerem, ten ho podle rozhodčího fauloval. Fernando Calero (Espanyol) dostává i žlutou kartu.
31'
Sánchez fauloval u postranní čáry Rafinhu, přímý kop rozehráli domácí nakrátko a vybojovali další roh.
30'
Rafinhův centr hledal Suáreze, toho přehlavičkoval hostující obránce.
29'
Espanyol ztratil míč ve středu hřiště, ale domácí nesehráli protiakci dobře. Nakonec centroval Mallo z pravé strany, je to jen rohový kop.
27'
Odražený míč si našel Rafinha a vysoký balon napálil z hranice vápna z voleje, míč proskákal znovu těsně vedle pravé tyčky!
25'
Espanyol zvýšil aktivitu a vybojoval možnost rohového kopu, ten domácí odvracejí.
23'
Wu Lej vedl míč středem a nakonec střílel z pětadvaceti metrů, přízemní slabý pokus v klidu kryje Rubén Blanco.
22'
Stanislav Lobotka se dopustil faulu ve středovém kruhu, hrají hosté.
20'
Znovu to zkoušel Rafinha, tentokrát kličkoval v pokutovém území a následně přihrával přes obránce, ten jeho pas srazil.
20'
Rafinhův přetažený centr hosté odvracejí s přehledem.
19'
Celta vytěžila rohový kop.
19'
Mallův centr z pravé strany zablokován, Celta pokračuje v aktivitě na útočné polovině.
17'
Suárezův centr z přímého kopu přelétl všechny hráče v pokutovém území.
16'
První tutovka zápasu! Olaza odcentroval z levé strany, Santiago Mina se natlačil před obránce i vybíhajícího Lópeze, avšak hlavou nasměroval míč těsně vedle pravé tyčky!
13'
Dídac Vilà zajímavě centroval z levé strany, ale míč nenašel nikoho v zeleném dresu. Espanyol se ovšem pomalu osměluje a v posledních desítkách vteřin je aktivnější.
11'
Vargas se protáhl po pravé straně a centroval na spoluhráče, situaci skvěle přečetl Aidoo a odvrací míč do bezpečí.
11'
Iago Aspas si postavil míč a levačkou vypálil přes zeď, avšak také vysoko nad břevnem Lópezovy branky.
10'
Rafinha se probíhal směrem do pokutového území a byl faulován, přímý kop pro Celtu de Vigo!
9'
Celta v tlaku a obléhala pokutové území hostů, Mallo odcentroval z pravé strany, Espanyol se prozatím brání bez ohrožení branky.
8'
Lobotka fauloval Vargase při napadání, Espanyol rozehrává z vlastní poloviny.
8'
Celta rozjela rychlou akci, jenže Aspas nepřihrál přesně na Minu.
8'
Mina navíc vystihl přihrávku hostů, ale skákavý míč nedokázal zpracovat a jeden z obránců se k němu včas stáhl.
7'
Espanyol poprvé v delší kombinaci, ale pouze na vlastní polovině.
5'
Centr Denise Suáreze sražen na rohový kop, domácí zatím aktivnější.
4'
Kombinace Celty na jeden dotyk skončila u Rafinhi, jehož střela z hranice vápna byla sražena.
3'
Míč až u Blanca, hosté pomalu vysouvají napadání a po chvíli získali míč.
2'
Celta zatím kombinuje na vlastní polovině, Espanyol vyčkává kolem půlící čáry.
1'

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo, Aidoo, N. Araujo, Olaza – Rafinha, Lobotka, Beltrán, Denis Suárez – Aspas, S. Mina.
Náhradníci: S. Álvarez – G. Fernández, Méndez, Sáenz, Sisto, Pape Diop, K. Vázquez.

Espanyol Barcelona: Diego López – Javi López, Naldo, F. Calero, Vilà – Lej, Roca, V. Sánchez, Pedrosa – Calleri, Vargas.
Náhradníci: Prieto – Campuzano, Darder, Piatti, Melendo, David López, Pipa..
Real Club Celta de Vigo

Celta Vigo na tom není o mnoho lépe než hostující celek. Dnešní domácí tým totiž sehrál pět duelů, ve kterých získal pět bodů a patří mu šestnáctá pozice ligové tabulky. Na vítězství však Celta čeká už čtyři zápasy. Naposledy zvítězila na konci srpna proti Valencii. V posledním kole ale uhrála bezbrankovou remízu na hřišti Atlética Madrid.
Espanyol Barcelona

Espanyol Barcelona zatím neprožívá povedený vstup do nového ročníku španělské ligy. Po pěti odehraných duelech má na svém kontě jen čtyři body a patří mu osmnáctá pozice ligové tabulky. Všechny čtyři body navíc hosté vybojovali na hřišti soupeře. Naposledy Espanyol prohrál na domácí půdě 1:3 s Realem Sociedad.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Primera Division mezi Celtou de Vigo a Espanyolem Barcelona. Výkop je stanoven na 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.