La Liga - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Granada : Mallorca - 5. ledna 2020   12:00

Granada
24' Montoro (Soldado)
1:0
(1:0)
Granada
Rui Silva – Díaz (C), D. Duarte, Sánchez, Neva – Eteki, Montoro (45+1. Azeez) – Puertas (59. Foulquier), C. Fernández, Machís (84. Vadillo) – Soldado.
A. Escandell – Azeez, Foulquier, Köybaşı, Á. Martínez, J. A. Martínez, Vadillo.
Grado C. S
Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada)
Mallorca
Reina (C) – Sedlar (62. Agbenyenu), Raíllo, Valjent, Gámez – Rodríguez, Sevilla (61. Febas), Señé (74. Abdón), Kubo – Lago Junior, Hernández.
Fabri – Cabrera, Campos, Agbenyenu, Febas, Chavarría, Abdón.

V dnešním zápase jsme viděli velice bojovný výkon obou týmů, díky gólu z 24. minuty vítězí domácí Granada. Mallorca se ve druhém poločase zvedla a v závěru zápasu byla lepším celkem na hřišti, bohužel pro ně, nedokázala si vytvořit větší množství gólových šancí, i z tohoto důvodu všechny body zůstávají v Granadě.
90+5'
90+4'
Rui Silva v samotném závěru chytá přízemní střelu jednoho z hostujících hráčů.
90+3'
Roberto Soldado se snaží dohrát utkání u rohového praporku soupeře.
90+2'
Žlutou kartu dostává Antonio Raíllo (RCD Mallorca).
90+1'
Dnešní zápas sleduje 16395 diváků.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Žlutou kartu dostává Ramon Azeez (Granada CF).
89'
Hráč je již na nohou, hra může pokračovat.
87'
Jeden z hostujících hráčů se ocitl na hrací ploše, sudí přerušuje hru.
86'
Domácí obránci bez jakéhokoliv problému odvrátili míč do bezpečí.
85'
Hosté mají k dispozici další rohový kop.
84'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Álvaro Vadillo.
83'
Hlavička Hernandéze míří vysoko nad bránu soupeře.
83'
Hosté rozehrávají přímý kop z úrovně rohového praporku.
82'
Hosté kombinují na půli hřiště a snaží se dostat skrz obranu soupeře.
81'
Do velké šance se dostal jeden z domácích hráčů, gólman Reina vytáhl skvělý zákrok a nadále drží šance svého týmu na zisk bodů.
80'
Machís se provinil útočným faulem, rozehrávat tedy budou hosté, kteří každým momentem zesilují tlak na soupeřovu bránu.
79'
Hosté budou rozehrávat přímý kop ze slibné vzdálenosti.
78'
Žlutou kartu dostává Roberto Soldado (Granada CF).
77'
Domácí rozhodně nikam nespěchají a snaží se dohrát dnešní utkání.
76'
Hosté se provinili faulem na kapitána Díaze, rozehrávat tedy budou domácí fotbalisté.
74'
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Josep Señé, přichází Abdón.
73'
Rozhodčí zahlédl ve vápně faul, rozehrávat tedy budou hráči hostující Mallorcy.
72'
Domácí fotbalisté budou rozehrávat rohový kop.
71'
Ani napotřetí nedokázal Roberto Soldado přejít přes bránicího hráče.
70'
Zvednutý praporek sudího zastavil akci hostujícího celku.
69'
Přetažený centr z rohového kopu nijak neohrozil bránu domácích, u míče domácí fotbalisté.
68'
Hosté budou rozehrávat rohový kop.
67'
Centr z přímého kopu byl odvrácen pozorným obráncem, u míče již hosté.
66'
Domácí fotbalisté budou rozehrávat přímý kop ze slibné vzdálenosti, míč si staví Soldado.
65'
Hráči hostujcího celku kombinují u rohového praporku soupeře a snaží si vytvořit šanci, která by ohrozila bránu Ruia Silvy.
64'
Carlos Fernandéz se dopustil nedovoleného zákroku, rozehrávat tedy bude hostující Mallorca.
63'
Roberto Soldado se nedokázal dostat přes dotírajícího obránce, který se ukázal skvělým obranným zákrokem.
62'
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Aleksandar Sedlar, přichází Lumor Agbenyenu.
61'
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Salva Sevilla, přichází Aleix Febas.
59'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Antonio Puertas, přichází Dimitri Foulquier.
58'
Roberto Soldado spadl ve vápně soupeře k zemi, ale ani tentokrát sudí nereaguje a zákrok vyhodnotil v souladu s pravidly.
56'
Po skvělém centru se k hlavičce dostal Hernandéz, který míjí bránu Silvy.
54'
Hra je velice často kouskována drobnými fauly, ani jeden z týmů není schopen zesílit tlak na bránu soupeře.
53'
Žlutou kartu dostává Darwin Machís (Granada CF).
52'
Raíllo zastavil Machíse dle pravidel, alespoň tak reagueje rozhodčí Grado.
51'
Domácí se opět provinili nedovoleně, u míče tedy opět hosté.
50'
Dani Rodriguéz vyslal parádní pumelici ze střední vzdálenosti, jeho projektil ovšem mířil mimo bránu soupeře.
49'
Hosté budou rozehrávat standartní situaci z velmi slibné vzdálenosti.
48'
Carlos Fernández předvedl skvělý obranný zákrok, když zakročil proti Hernandézovi.
47'
Fernández se provinil nedovoleným zákrokem, rozehrávat bude Mallorca.
46'
V prvním poločase jsme viděli velice vyrovnaná souboj obou týmů. Do vedení se dostala domácí Granada i díky trefě Montory z 24. minuty. Z hostujícího celku vyčnívá Dani Rodríguez, který hraje nejpovedenější poločas v letošní sezóně.
45+3'
45+2'
Na hřišti probíhá menší potyčka, když se jeden z hostujících hráčů ocitl na zemi ve vápně soupeře.
45+1'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Angel Montoro, přichází Ramon Azeez.
45'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
44'
Žlutou kartu dostává Víctor Díaz (Granada CF).
43'
I tentokrát se jeden z domácích hráčů ocitl na zemi po tvrdém střetu se soupeřem ve vápně Mallory, rozhodčí opět penaltu nepíská.
42'
Aktuální držení míče v procentech: 55:45
41'
Rui Silva skvělým výběhem zastavil akci Mallorcy.
40'
Po faulu jednoho z domácích hráčů bude rozehrávat hostující Mallorca.
39'
Hra opět může pokračovat.
36'
Jeden z hráčů domácího celku se ocitl na trávníku, hra je tey přerušena.
35'
Domácí fotbalista vybojoval míč ve prospěch svému týmu.
34'
Penalta se tedy kopat nebude.
32'
Domácí žádají pokutový kop po strkanici ve vápně soupeře.
30'
29'
Skvělá akce domácího celku nekončí gólem, díky skvělému zákroku Reiny, který vytěsnil střelu Machíse.
28'
Dani Rodriguez byl zastaven pozorným obráncem domácího celku, u míče ovšem stále hosté.
26'
Germán byl dle sudího faulován, rozehrávat tedy budou domácí.
25'
Hosté budou rozehrávat rohový kop z pravé strany hřiště.
24'
Granada právě vstřelila branku!
Po skvělé týmové akci se dostal k míči Roberto Soldado, který naservíroval míč do zcela odkryté brány svému spoluhráči ANGELU MONTOROVI a ten bez větších komplikací posílá Granadu do vedení.
22'
Zvednutý praporek sudího vystavil stopku rozvíjející se akci domácího celku.
21'
Reina předvedl bravurní zákrok, když skvěle lapil střelu jednoho z útočících hráčů soupeře.
20'
Domácí obránce si v souboji počínal nedovoleně, rozehrávat tedy budou fotbalisti hostujícího celku.
19'
Jeden z hostujících hráčů se dostal skrz několik obránců, jeho následné přízemní střele chyběla razance, míč tedy v rukou gólmana.
18'
Na poslední chvíli Valjent odkopl míč poskakující ve vápně do bezpečí.
17'
Domácí budou rozehrávat standartní situaci, díky ruce jednoho z hostujících obránců.
16'
Tentokrát centr z levé strany se nesl do vápna domácího celku, Rui Silva ovšem bez problému chytá.
15'
Centr z pravé strany byl odvrácen pozorným domácím obráncem, u míče ovšem stále hostující Mallorca.
13'
Raíllo se dopustil faulu, u míče tedy opět domácí celek.
12'
Rozehrávka nakrátko překvapila obranu domácích, ke střele se dostal jeden z hostujících hráčů, střele ovšem chyběla razance,a proto s tím Rui Silva neměl žádné problémy.
11'
Po faulu jednoho z domácích hráčů následuje standartka pro hosty.
10'
Soldado se nedokázal dostat přes bránicího obránce, který se předvedl skvělým zákrokem.
9'
Hosté se po delší době dostali k míči a snaží se o konstruktivní kombinaci vpřed.
8'
Střela jednoho z hostujících hráčů nemířila mezi tyče brány Rui Silvy, následuje tedy odkop.
7'
I hosté si vyzkouší rohový kop, k míči se staví Sevilla.
6'
Nepříliš povedený centr Montory pouze přeletěl přes vápno soupeře, u míče tedy hosté.
5'
Domácí po ruce Raílla budou rozehrávat standartní situaci z velmi slibné vzdálenosti.
4'
Raíllo skvělým obranným zákrokem vystavil stopku rozvíjející se akci domácí Granady.
3'
Domácí se ve vápně soupeře provinili útočným faulem, rozehrávat tedy budou hosté.
2'
Granada hned v úvodu utkání bude kopat rohový kop z pravé strany hřiště.
1'

Granada CF: Rui Silva – Díaz (C), D. Duarte, Sánchez, Neva – Eteki, Montoro – Puertas, C. Fernández, Machís – Soldado.
Náhradníci: A. Escandell – Azeez, Foulquier, Köybaşı, Á. Martínez, J. A. Martínez, Vadillo.

RCD Mallorca: Reina (C) – Sedlar, Raíllo, Valjent, Gámez – Rodríguez, Sevilla, Señé, Kubo – Lago Junior, Hernández.
Náhradníci: Fabri – Cabrera, Campos, Agbenyenu, Febas, Chavarría, Abdón.

Rozhodčí: Grado C. S.

Granada CF
Granada se nachází ve středu tabulky s celkovým počtem 24 bodů. V posledních dvou duelech nedokázala vytěžit ani jeden bod. Nejprve padla 1:2 s Levante a následně nedokázala dát ani branku na hřišti Eibaru – 3:0. Nejproduktivnějším střelcem je A. Puertas se čtyřmi brankami.

RCD Mallorca
Hostující celek balancuje na hranici sestupu a momentálně drží sedmnáctou příčku se ziskem 15 bodů. Pouze bod je dělí od sestupových příček. Mallorca již delší dobu nepoznala pocit vítězného zápasu, naposledy vyhrála v La Lize na počátku listopadu (3:1 tehdy porazila Villarreal). Od té doby uběhlo dalších šest zápasu s bilancí pěti proher a jedné remízy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.