La Liga - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Betis : Granada - 15. června 2020   22:00

Real Betis
85' Canales  • 88' Tello (Fékir)
2:2
(0:1)
Granada
29' C. Fernández  (Puertas) • 90+1' Soldado  (J. A. Martínez)
Real Betis
Robles – Emerson (82. Barragán), Mándí, Feddal, Pedraza – Joaquín (C) (61. Tello), González (71. D. Lainez), Fékir, Guardado (61. Aleñá), Canales – Loren (71. Iglesias).
Grado – Costoya, Álvarez
Estadio Benito Villamarín (Sevilla)
Granada
Rui Silva – Foulquier, J. Vallejo, Sánchez (C) (58. D. Duarte), Neva – Eteki, Vico (74. J. A. Martínez) – Puertas, Azeez (90. Antoñín), Machís (58. Díaz) – C. Fernández (74. Soldado).

On-line přenos je u konce. Děkujeme vám za pozornost a přejeme dobrou noc.
Držení míče: 79% : 21%.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 6:0. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:18.
Granada dlouho sahala po třech bodech, ale nakonec může být ráda za jeden. V bláznivém závěru totiž nejenže ztratila vedení, ale kvůli dvěma gólům inkasovaným v rozmezí tří minut musela dokonce dotahovat. To se hostům nakonec povedlo a malá bitva o Andalusii tak skončila smírem.
90+6'
90+5'
Soldado (Granada) ještě spáchal útočný faul a to je zřejmě to poslední, co se v utkání stane.
90+4'
Za zdržování hry je napomínán Rui Silva (Granada).
90+1'
Granada právě vstřelila branku!
Bláznivý závěr pokračuje studenou sprchou pro Betis! ROBERTO SOLDADO si naběhl na prodloužený centr od rohového praporku a na zadní tyči nikým nehlídaný vyrovnal na 2:2.
90'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Ramon Azeez, přichází Antoñín.
88'
Real Betis právě vstřelil branku!
Ve městě Sevilla je ještě veseleji! Poté, co domácí rozehráli roh nakrátko, dostal míč na kopačku CRISTIAN TELLO a jeho centr z rohu pokutového území překvapivě zapadl k zadní tyči.
85'
SERGIO CANALES zachoval při penaltě pevné nervy a střelou nad trávníkem umístěnou nechytatelně k pravé tyči vyrovnává na 1:1!
84'
Vallejo ve vzdušném souboji hloupě fauloval Iglesiase a je z toho penalta pro Betis!
82'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Emerson, přichází Antonio Barragán.
78'
Po faulu Nevy kopal domácí tým standardku. Canales si vybíral z několika možností a nakonec zvolil rozehrávku nakrátko, po které se nic zajímavého nestalo.
76'
Canales se drbe za ušima poté, co zahodil dobrou šanci! Dorážku z hranice vápna nechal prosvištět těsně kolem pravé tyče. Tato promarněná příležitost může domácí tým hodně mrzet.
76'
Statistika držení míče: 80% : 20%.
74'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Carlos Fernández, přichází Roberto Soldado.
74'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Fede Vico, přichází José Antonio Martínez.
72'
Iglesias (Real Betis) ze záklonu přestřeluje břevno.
71'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Loren, přichází Borja Iglesias.
71'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Edgar González, přichází Diego Lainez.
70'
Emerson (Real Betis) se kličkou posunul do vápna, aby přihrávkou zleva oslovil Fékira. Ten po letmém kontaktu se soupeřem upadl na zem.
68'
Kvůli nesportovnímu chování si zahrál karetní mariáš i trenér Diego Martínez (Granada).
67'
Žlutou kartu si prohlédl i Dimitri Foulquier (Granada), osudným se mu stalo oplácení v přerušené hře.
65'
Po zkažené rozehrávce svých kolegů zatáhl Alfonso Pedraza (Real Betis) za záchrannou brzdu, sudí Grado mu za tento počin udělil žlutou kartu.
62'
Domácí roztáhli hru doleva, kde operuje Canales. Proti němu ale dobře zakročil Foulquier.
61'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Andrés Guardado, přichází Carles Aleñá.
61'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Cristian Tello.
60'
Míč se motá kolem středového kruhu.
60'
Statistika držení míče: 78% : 28%.
58'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Víctor Díaz.
58'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Sánchez, přichází Domingos Duarte.
57'
Nepřesný pas za obranu si našel Rui Silva (Granada), útočník Loren měl k míči hodně daleko.
56'
Ta je po Joaquínově (Real Betis) ofsajdu přerušena.
54'
Machís (Granada) byl naštěstí jen mírně otřesen a po krátkém ošetření je schopen pokračovat ve hře.
53'
K přímému kopu se postavil Joaquín (Real Betis) a důraznou ranou trefil ve zdi postaveného Machíse přímo do hlavy. Je evidentní, že potřeba bude ošetření.
52'
Tři metry před šestnáctkou Sánchez (Granada) poslal k zemi Lorena. Uviděl žlutou kartu a jeho tým bude navíc čelit nebezpečné standardce.
50'
Jenže defenziva Granady se zdá být neprostupná a navíc získala míč. Ve snaze získat ho zpátky Canales fauloval Valleja, čímž se hra opět uklidní.
49'
S míčem na kopačkách hrají domácí. Právě oni by se daleko častěji měli tlačit do šestnáctky.
47'
Emersonova chyba dala příležitost Fernándezovi, hostující hráč ji ale nevyužil.
46'
Druhá půle začala bez jediné změny v sestavách.
46'
Hráči se trousí zpátky na hřiště.
Domácí disponovali výraznou územní převahou a těsně před přestávkou měli šanci vyrovnat. Fékirův dobře mířený balon ale Rui Silva vytáhl ze šibenice.
Po úvodním dějství je na tom lépe Granada, která na Estadio Benito Villamarín vede nejtěsnějším rozdílem. Jediný gól první půle vstřelil ve 29. minutě Fernández.
Statistika držení míče: 78% : 22%.
45+3'
45+2'
Domácí málem dokázali vyrovnat! Gól do šatny chtěl vstřelit Fékir a neměl k tomu vůbec daleko. Krásný oblouček poslal do levé šibenice, ale Rui Silva ho z ní zákrokem večera vytáhl.
45'
Až Loren (Real Betis) zakončil přesně. To když se snažil překvapit brankáře nečekanou střelou z dálky.
44'
Při dalším útoku to Fékir (Real Betis) zkoušel přihrávkou zprava, po které rozvlnil jen boční síť.
42'
Fékirův dlouhý centr neměl s přesností nic společného. Rui Silva (Real Betis) tak může vykopávat.
41'
Další žlutý trest za podražení. Jesús Vallejo (Granada) si před zraky rozhodčího vyšlápl na Lorena.
39'
Okamžitý brejk táhl středem hřiště Azeez (Granada), který se nedostal dál než k půlící čáře.
38'
O vyrovnání usilující domácí se stále nemohou protlačit do zakončení. Teď se o to snažili vzdušným pasem, jenže ten si hravě pohlídal Rui Silva.
36'
Exekutor Puertas (Granada) to podle předpokladů zkusil střelecky, obrannou zeď ale neprorazil.
35'
Po Emersonově faulu má Granada k dispozici přímý kop.
33'
Joaquín (Real Betis) oklamal dvojici obránců a prošel až do malého vápna. Akci chtěl vyšperkovat přihrávkou pod sebe, jenže obránci tento úmysl přečetli.
31'
29'
Střelecky aktivnější hosté jdou do vedení! Poté, co Puertas vnikl do levé části šestnáctky, nahrál lépe postavenému spoluhráči a CARLOS FERNÁNDEZ nasadil gólmanovi jesličky.
27'
Velmi dobrý centr z rohového kopu ještě lépe zakončil hlavou Edgar González. Jeho pokus byl téměř gólový, protože míč šel prudce pod břevno. Rui Silva (Granada) se ale vyznamenal!
26'
Granaďané šli znenadání do brejku, který musel v rozporu s pravidly zastavit Fernández.
24'
Z nařízené standardky hledal Fékir (Real Betis) Canalese, ten ovšem zakončoval z ofsajdu.
23'
A znovu Edgar González (Real Betis). Tentokrát byl viníkem faulu, za který dostal žlutou kartu. Podraženým hráčem se stal poblíž vápna Azeez.
21'
González (Real Betis) si vůbec neporozuměl se spoluhráči a vznikla z toho ztráta míče na polovině hřiště.
19'
Domácí pak kopali roh. Canalesův centr vyboxoval Rui Silva mimo rizikovou zónu.
18'
A našel ji. Emerson (Real Betis) pak napřáhl zpoza vápna, jeho pokus zblokoval obránce.
16'
Výraznou územní převahou disponující Real Betis trpělivě hledá cestu vedoucí hlouběji do pole.
15'
Statistika držení míče: 75% : 25%.
13'
Uprostřed hřiště však přišla ztráta míče a faul, kterým se provinil Guardado (Real Betis).
12'
Domácí uklidňují situaci rozvážnou kombinací.
10'
Po nacvičeném signálu střílel znovu Puertas (Granada), tentokrát přímo do Roblesovy náruče.
9'
To už neplatí a zničehonic jsme viděli první šanci! Azeez poslal přihrávku na levou stranu, kam si naběhl Puertas. A Robles měl co dělat, aby k tyči mířenou ránu hostujícího hráče vytěsnil na roh.
8'
Na druhé straně odcentroval do země nikoho Machís (Granada). Hru ovládají nepřesnosti.
7'
Ten získali domácí. Fékir ho vzápětí nakopl dopředu, ale tam se žádný z jeho spoluhráčů nenacházel.
6'
Oťukávaná se přesunula do středu hřiště. Právě tam nyní probíhají usilovné souboje o balon.
5'
Na opačné straně to zkusil Canales, bohužel pro Betis však trefil pouze prvního obránce.
3'
A tak zaútočili hosté. Machís si zprava navedl míč k rohu pokutového území, odkud nepříliš důraznou střelou vlastně jen pozdravil gólmana Roblese.
2'
A právě oni se propracovali k první akci. Přihrávka za obranu nakonec zamířila za koncovou čáru.
1'
Zahajovací výkop provedli domácí.
1'
Fotbalisté s menším zpožděním nastoupili na hrací plochu. Malá bitva o Andalusii může začít!

Real Betis: Robles – Emerson, Mándí, Feddal, Pedraza – Joaquín (C), González, Fékir, Guardado, Canales – Loren.
Náhradníci: D. Martín – Aleñá, Baena, Barragán, Bartra, García, Iglesias, D. Lainez, Moreno, D. Ramos, Tello, G. Rodríguez.

Granada CF: Rui Silva – Foulquier, J. Vallejo, Sánchez (C), Neva – Eteki, Vico – Puertas, Azeez, Machís – C. Fernández.
Náhradníci: Andorinha, A. Escandell – J. A. Martínez, Bastiao Dias, Díaz, D. Duarte, Antoñín, Rodríguez Ruiz, Soldado.

Rozhodčí: Grado – Costoya, Álvarez.
Hráči obou mužstev již zahájili rozcvičku. Kteří? To se dozvíte v následujícím příspěvku!
Vážení sportovní přátelé, dovolte mi vás ještě jednou přivítat u sledování textového on-line přenosu z utkání 29. kola LaLigy mezi Realem Betis a Granadou.
Předpokládané sestavy:

Real Betis: Robles – Emerson, Feddal, Sidnei, Moreno – Canales, Rodriguez, Aleñá – Fékir, Iglesias, Joaquín.

Granada CF: Rui Silva – Neva, Duarte, Sánchez, Díaz – Gonalons, Eteki – Foulquier, Fernández, Machís – Soldado.
Podzimní duel

Granada – Real Betis 1:0 (0:0)
Branka:
61. Vadillo.

Držení míče: 36% : 64%.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 7:5.
Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:6.

Granada

Devátá Granada navázala na vydařené období před korona pauzou a domácím vítězství 2:1 nad Getafe bodovala už popáté v řadě. Venku se ovšem andaluskému celku až tolik nedaří, důkazem toho je bilance 3-3-8 při skóre 17:24. Tým okolo zkušeného harcovníka Roberta Soldada tak jistě udělá vše pro to, aby si tyto nepříliš lichotivé statistiky vylepšil.

Real Betis

Mírně favorizovaný Betis je sice čtyři místa za Granadou, jenže v jeho prospěch hraje výhoda domácího prostředí – na svém stadionu má bilanci 7-3-4 a skóre 27:21. Naposledy tam překvapivě porazil 2:1 Real Madrid, zatímco v minulém kole nestačil na svého městského rivala FC Sevillu, na jehož hřišti prohrál 0:2.
Krásný pondělní večer u sledování LaLigy! Španělská nejvyšší soutěž dnes dvěma zápasy předehrává 29. kolo a chybět u toho nebudou ani andaluské celky Real Betis a Granada, které si to rozdají v pozdních hodinách.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.