La Liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : CD Leganés - 22. září 2019   16:00

Valencia
21' Parejo
1:1
(1:1)
CD Leganés
36' Óscar Rodríguez  (Carrillo)
Valencia
Cillessen – Wass, Garay, Gabriel, Gayá (56. J. Costa) – Parejo (C), Kondogbia, Coquelin (84. Torres) – Rodrigo, Gómez (59. Lee Kang-in), Guedes.
Doménech – J. Costa, Lee Kang-in, Gameiro, Diakhaby, Čeryšev, Torres.
Javier Estrada – Diego Barbero, Guadalupe Porrasová
Estadio de Mestalla (Valencia)
CD Leganés
Soriano – Bustinza (C), Omeruo, Siovas (73. Rodrigues), J. Silva – Ruibal (57. Awaziem), R. Pérez, Recio, Óscar Rodríguez – Braithwaite, Carrillo (79. Nasjrí).
Grandi – Arnáiz, Awaziem, Eraso, Rodrigues, Mesa, Nasjrí.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:23.
Je dobojováno! Druhý poločas nám příliš fotbalové krásy nenabídl, hosté se soustředili na bránění, Valencia toho směrem dopředu moc neměla. Domácí tak potvrzují to, že jim vstup do této sezony vůbec nevyšel, Leganés bere svůj první bod až v pátém kole!
90+8'
90+7'
Nakonec to mohli být hosté, kteří získají všechny body! Dostali se do rychlého brejku, na levé straně zůstal úplně volný Rodrigues. Střídající hráč zakončoval na bližší tyč, Cillessen míč vyrazil na rohový kop!
90+6'
Z levé strany centroval Costa, jenže balón poslal do zámezí. Několik hráčů v bílých dresech teď bylo v pokutovém území zbytečných.
90+5'
Brankář Soriano musel ven z branky. Balón vyboxoval do zámezí, ovšem domácí bleskově rozehrávali a spěchají dopředu.
90+4'
Čtvrtá nastavená minuta spěje ke konci. Míč putoval až k Cillessenovi, což se pochopitelně nelíbí domácím fanouškům.
90+2'
Braithwaite byl v pokutovém území při pokusu o hlavičku evidentně zatažen za dres! Rozhodčí však jakoby neměli odvahu odpískat penaltu proti favoritovi ve druhé nastavené minutě za nerozhodnutého stavu!
90+1'
Domácí propadli a Gabriel musel celou situaci hasit žlutou kartou. Standardka pro hosty z velmi slušné pozice!
90'
Blíží se závěr základní hrací doby. Javier Estrada bude přidávat šest minut nad rámec druhého poločasu. To je ještě hodně času!
89'
Parejo posílal další centrovaný míč do velkého vápna. Hlavička Rodriga z těžké pozice mířila vedle branky!
88'
Žlutou kartu dostává Rubén Pérez (CD Leganés).
87'
Žlutou kartu dostává Juan Soriano (CD Leganés).
87'
Tlak domácích ale sílí! Hosté se soustředí pouze na to, aby udrželi remízu, která by jim zajistila první bod v sezoně.
86'
Na pravé straně se skvěle uvolnil Torres, který posílal přihrávku na zadní tyč. Rodrigovi chyběl kousek, aby ve skluzu uklízel do prázdné branky!
85'
Před pár vteřinami se Ferrán Torres dostal na hřiště. Teď měl svou nohu hodně vysoko, po zásluze vidí žlutou kartu.
84'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Ferrán Torres.
84'
Vše v pořádku, bránící hráč měl obě ruce u těla. Valencia bude rozehrávat pouze od rohového praporku.
84'
Se střelou Pareja si poradil Soriano, který míč pouze vyrážel před sebe. K dorážce se dostal Gary, jenž trefil ležícího hráče Leganés. Domácí se dožadovali odpískání penalty, do hry zasáhne ještě video!
83'
Sledujeme stále stejný obrázek, tedy obléhání hostující branky. Parejo bude rozehrávat další standardní situaci.
81'
Střelecký pokus směřoval pouze pozorné zdi. Akce pokračovala a Nasjrí si ve vzdušném souboji pomohl nedovoleně.
80'
Do zbytečného skluzu šel Kondogbia, který místo míče zasáhl nohy hostujícího hráče. Standardka pro Leganés.
79'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Guido Carrillo, přichází Júsuf Nasjrí.
77'
Sudí Javier Estrada nařizuje další kratší přestávku na občerstvení pro oba celky.
76'
Obránce Garay dnes dělá hostující obraně obrovské problémy v pokutovém území. Nechybělo mnoho, aby se domácí hráč dostal k míči.
75'
Valencia se už chystá k rozehrávce rohového kopu. Bude si muset počkat, na trávníku totiž zůstal ležet Omeruo.
73'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Dimitris Siovas, přichází Kévin Rodrigues.
72'
Guedes sice vybojoval standardní situaci poblíž postranní lajny, ovšem Parejovi se ty centry dnes vůbec nedaří.
71'
Rozeběhla se závěrečná dvacetiminutovka utkání. Cillessen se ujal míče a bleskově poslal své spoluhráče do brejku.
70'
Pokus o centr Pareja na zadní tyč. Tam ale nebyl žádný z hráčů v bílém dresu, odkopávat bude brankář Soriano.
69'
Omeruo měl nohu hodně vysoko! Sudí okamžitě odpískal nedovolený zákrok, Valencia bude rozehrávat standardku!
68'
Domácí rozehrávali dnes už čtvrtý rohový kop. Pro balón si bez větších problémů došel brankář Soriano.
67'
Tempo hry oproti prvnímu poločasu výrazně opadlo, Braithwaite si pomohl útočným faulem v pokutovém území soupeře.
66'
Dobrý obranný zákrok předvedl Omeruo. Hostující obránce zahrál na poslední chvíli hlavou do zámezí.
65'
Zdálo se, že byl Wass faulován u rohového praporku. Rozhodčí ale nepískal, hosté mohou pokračovat ve hře.
64'
Hra se teď kouskuje, což pochopitelně vyhovuje spíše hostujícím fotbalistům. Siovas je zpátky na trávníku.
62'
Domácí fanoušci pískají, na trávníku totiž zůstává ležet Siovas. Následovat bude kratší ošetření hostujícího zadáka.
61'
Všichni hosté teď byli při bránění za míčem! Domácí tak museli volit přihrávku dozadu, což se nelíbilo příznivcům Valencie.
60'
Leganés se ve druhém poločase vůbec k ničemu nedostává. U míče jsou pouze domácí, jenže ani jim se nedaří probojovat do šance.
59'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Maxi Gómez, přichází Lee Kang-in.
59'
Geoffrey Kondogbia se u postranní lajny ohnal a zasáhl Carrilla do tváře. Hlavní rozhodčí vytahuje žlutou kartu.
57'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Aitor Ruibal, přichází Chidozie Awaziem.
57'
Pokus o narážečku. Parejovi přihrávka příliš nesedla, u míče byl jako první Omeruo, který jej odkopl do bezpečí.
56'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází José Gayá, přichází Jaume Costa.
55'
Na hřišti zůstal sedět Gaya, se kterým to nevypadá nejlépe. Zdá se, že domácí fotbalista bude muset vystřídat.
53'
Jasným nedovoleným zákrokem si nyní pomohl Silva. Parejo se dožadoval žluté karty pro soupeře, rozhodčí byl jiného názoru.
52'
Parejo se nakonec rozhodl pro přímé zakončení! Trefil však pouze jednoho ze dvou fotbalistů ve zdi, následovat bude rohový kop.
51'
Hráči Valencie chtěli výhodu. Tu nedostali, budou rozehrávat standardní situaci ze středu. Balón si staví Parejo, pravděpodobně to bude centr.
49'
Bustinza je téměř u všeho! Na vlastní polovině se pokoušel pohlídat balón, hodně netakticky jej fauloval Guedes.
48'
Na druhé straně hřiště hlavičkoval Bustinza. Hostující kapitán však nedokázal vážněji ohrozit Cillessena.
47'
Parádní individuální akce Guedese! Ten si to z levé strany namířil do vápna, nejprve nasadil jesličky Bustinzovi, poté si neustále předkopával míč. Z těžkého pozice následně minul branku!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:06.
Střely na branku: 2-3
Střely mimo branku: 2-3
Rohové kopy: 1-4
Držení míče (v %): 54-46
Úvodní polovina dnešního zápasu je za námi. Dlouho to vypadalo na opatrný zápas, ovšem po penaltovém zákroku se všechno změnilo. Parejo sice poslal svůj tým do vedení, jenže poté hráli především hosté. Óscar nejprve trefil tyč z přímého kopu, o pár minut později byl úspěšnější. Leganés tak na hřišti favorita drží krok!
45+6'
45+5'
Pravděpodobně poslední zakončení prvního poločasu. Coquelin zakončoval zpoza velkého vápna, ale mířil zhruba do desáté řady za brankou.
45+4'
Střela Rodriga levou nohou mířila doprostřed branky. To byla snadná práce pro Soriana, který zůstává ležet na trávníku s míčem v náručí.
45+3'
Třetí nastavená minuta už spěje ke svému konci. Valencia se snaží vymyslet něco směrem dopředu, ovšem zatím marně.
45+2'
Z levé strany hřiště centroval Guedes. Míč ale nedokázal trefit podle svých představ, balón skončil za hostující brankou.
45+1'
Hlavní sudí nakonec přidal pět minut! V té první si o přihrávku řekl Wass. Domácí obránce míč nestihl na hrací ploše.
45'
Rozeběhla se poslední minuta základní hrací doby. Dá se však očekávat, že Javier Estrada minimálně tři minuty přidá.
43'
Z rohového kopu domácích nic nebylo, ovšem akce pokračovala. Na zadní tyči zůstal úplně volný Garay, jehož rána šla vysoko nad branku!
42'
Nakonec šlo o nacvičený signál, o přihrávku si na sedmnácti metrech řekl Coquelin, ovšem proti jeho střele dokázal včas vystoupit Carrillo.
41'
Rodrigo dnes dělá hostující defenzivě obrovské problémy svým pohybem! Dimitris Siovas jej musel zastavit jen za cenu žluté karty.
40'
Na druhé straně zasahoval Cillessen, který zastihl balón ještě na hrací ploše. Domácí gólman bleskově rozehrává.
39'
Uvidíme, jak zareagují domácí. Pro vysoký míč si došel brankář Soriano, který s rozehrávkou příliš nepospíchá.
37'
Dlouhá porada s videem. Carrillo podle všeho nebyl v ofsajdovém postavení, šlo ale opravdu o těsný moment. Rozhodčí u videa dal čárové sudí Guadalupe Porrasové za pravdu!
36'
Leganés právě vstřelili branku! Hodně nepřehledná situace v domácím pokutovém území. Jeden z hostujících hráčů šel do skluzu. Dokázal zahrát míč, ovšem trefil Carrilla, od jehož nohy se balón odrazil na levou stranu, kde byl úplně volný ÓSCAR RODRÍGUEZ. Ten srovnal k bližší tyči, každopádně celou situaci bude opět zkoumat video! Asistence: Guido Carrillo.
35'
Coquelin si v souboji u pravé postranní lajny pomohl nedovoleným zákrokem. Následovat bude standardka pro hosty!
34'
Hostující defenziva si musela pomoct s brankářem. Soriano nebyl ve snadné pozici, následný odkop mu vůbec nevyšel.
33'
Už se zase hraje, u míče jsou domácí. Kondogbia přihrával na pravou stranu, Wass poté vracel balón zase do středu.
31'
Sudí Javier Estrada nařizuje kratší pauzu na občerstvení, všichni hráči míří ke střídačkám. Úvodní půlhodina hry je za námi.
30'
Rodrigo neměl žádnou nabídku směrem dopředu. S míčem se otočil, následně přihrával svým obráncům.
28'
V úvodu to tak nevypadalo, ale poslední minuty nám nabízí výborný fotbal z obou stran! Na tahu je Leganés, hosté budou vhazovat poblíž rohového praporku.
27'
Domácí se dožadovali další penalty! Tentokráte se pískat nebude, Kondogbia šel na zem hodně teatrálně.
26'
V další slušné pozici byl hostující Braithwaite. Dánský hráč zůstal nikým nehlídaný zhruba na penaltě, naštěstí pro domácí celek hlavičkoval do země!
25'
K tomu, aby bylo srovnáno, chyběly centimetry! Óscar Rodríguez zakončoval technicky, ovšem míč po jeho pěkné střele skončil pouze na tyči!
23'
Obrovská příležitost na srovnání! Recio vybojoval zhruba dva metry před velkým vápnem přímý kop, balón si staví Óscar!
23'
Žlutou kartu dostává Recio (CD Leganés).
22'
Žlutá karta pro argentinského kouče hostujícího celku. Mauricio Pellegrino ji dostal za protesty proti penaltovému zákroku!
21'
Valencia právě vstřelila branku!
Balón si vzal na starost tradiční exekutor DANI PAREJO. Domácí kapitán se nemýlil, zakončoval doprostřed pod horní tyčku, domácí jdou po dvaceti minutách hry do vedení!
20'
Pérez asi skutečně zaškobrtl o nohu Rodriga. Následovat tedy bude penalta!
19'
Stále se nehraje. Rozhodčí Javier Estrada je v kontaktu se sudím u videa, který nechce nic podcenit a kontroluje několik různých záběrů.
18'
Opakované záběry ukazují, že Rodrigo šel po souboji s Pérezem opravdu hodně ochotně na zem. To by byla přísná penalta!
18'
Rodrigo si posunul balón kolem bránícího fotbalisty a upadl. Rozhodčí ukázal na penaltový puntík, ovšem vše ještě bude kontrolovat video!
16'
Úvodní čtvrthodina hry je za námi. Zatím sledujeme hodně opatrné utkání z obou stran, největší příležitost měl hostující Siovas.
15'
Skvělou individuální prací se prezentoval Braithwaite, který přihrával na pravou stranu. Pro následný centr Ruibala si došel Cillessen.
14'
Už zase kombinují domácí. Zatím to je pouze velké množství přihrávek na vlastní polovině, soupeř brání ve vysokém počtu hráčů.
13'
Braithwaite posunul ve skluzu na Óscara, který ihned hledal Carrilla. Ten musel běžet pro míč až k lajně, hosté to zbrzdili.
12'
Do sprintu šel u postranní lajny Rodrigo. Balón sice nestihl na hrací ploše, ovšem i tak se dočkal hlasitého potlesku za bojovnost.
11'
O rozehrávku se postaral kapitán Parejo. Balón však přeletěl všechny hráče v pokutovém území, odkopávat bude Soriano.
11'
Sudí Estrada dlouho čekal, následně přeci jen pískl do píšťalky. Valencia bude rozehrávat standardní situaci z pravé strany.
10'
Parejo míč přenesl na pravou stranu hřiště, Wass si následně nerozuměl s Rodrigem, kterého předskočil bránící Bustinza.
9'
To nebyl dobře zahraný roh od Óscara. Hosté si poté pomohli faulem u střídaček, domácí už kombinují na vlastní polovině.
8'
Leganés má v úvodních minutách navrch. Ze sedmnácti metrů pálil Recio, ovšem jeho pokus byl zblokovaný. Druhý roh pro hosty!
6'
Domácí defenziva při bránění rohového kopu zaspala! Úplně volný zůstal na zadní tyči Siovas, po jehož dobře umístěné hlavičce musel Cillessen na zem!
5'
Carrillo se snažil obejít bránícího hráče domácích. Garay to zvládl na jedničku, pomohl si s brankářem Cillessenem.
4'
Valencia poprvé v blízkosti velkého vápna soupeře. Coquelin místo zakončení ještě přihrával na pravou stranu, což nebylo vhodné řešení.
3'
S agresivitou to u postranní lajny přehnal Rodrigo, který se ihned omluvil svému spoluhráči, Bustinza by měl být v pořádku.
2'
Recio sklepl míč pro Óscara, který si to dlouho chystal na střelu. Domácí obrana vystoupila a stihla včas zakročit.
1'

Valencia CF: Cillessen – Wass, Garay, Gabriel, Gayá – Parejo (C), Kondogbia, Coquelin – Rodrigo, Gómez, Guedes.
Náhradníci: Doménech – J. Costa, Lee Kang-in, Gameiro, Diakhaby, Čeryšev, Torres.

CD Leganés: Soriano – Bustinza (C), Omeruo, Siovas, J. Silva – Ruibal, R. Pérez, Recio, Óscar Rodríguez – Braithwaite, Carrillo.
Náhradníci: Grandi – Arnáiz, Awaziem, Eraso, Rodrigues, Mesa, Nasjrí.

Rozhodčí: Javier Estrada – Diego Barbero, Guadalupe Porras.
Oba vzájemné zápasy z loňského roku skončily nerozhodně 1:1. V předchozích šesti duelech se radovala Valencia, která je kurzovým favoritem i dnes. Jak zápas nakonec dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Zápas bude řídit trojice španělských rozhodčích. Hlavním bude pan Javier Estrada, na čarách mu budou pomáhat pánové Diego Barbero a Guadalupe Porras. Roli čtvrtého sudího bude plnit také Španěl Pol Gòdia.
Leganés

Valencii se sice nedaří, ovšem hosté jsou na tom ještě hůře. Po čtyřech zápasech čekají na první body, postupně nestačili na Osasunu, Atletico Madrid, Betis a Villarreal. Skóre 1:7 není také úplně ideální, jediným střelcem domácího týmu je dánský fotbalista Martin Braithwaite.
Valencia

Domácí fotbalisté zatím zaostávají za očekáváním. Ze čtyř zápasů mají stejný počet bodů, jediné vítězství si připsali proti Mallorce, naopak v minulém kole dostali pět branek na Barceloně. Kévin Gameiro a Daniel Parejo mají přesně po dvou přesných zásazích.
Pěkné odpoledne přeji všem fotbalovým příznivcům. Španělská LaLiga má na programu páté kolo a v neděli se hraje pět zápasů. Valencia v jednom z nich přivítá Leganés.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.