La Liga - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valladolid : Villarreal - 8. února 2020   18:30

Valladolid
15' Alcaraz (Sandro Ramírez)
1:1
(1:0)
Villarreal
57' G. Moreno  (Iborra)
Valladolid
Masip – Moyano, Olivas, Karim, Raúl García – Plano (78. Ben Arfa), Míchel, Alcaraz, T. Villa (65. Hervías) – Sandro Ramírez (70. De la Fuente), Ünal.
S. Pérez – Antoñito, De la Fuente, Fede, Sánchez, Hervías, Ben Arfa.
A. Hernández – Alcoba, Naranjo
Estadio Municipal José Zorrilla, Valladolid
Villarreal
Asenjo – Peña, Albiol, Ra. Funes Mori, M. Gaspar – Iborra – G. Moreno, Trigueros, Cazorla, Moisés Gómez (84. Ontiveros) – Alcácer (72. Chukwueze).
Andrés Fernández – Ontiveros, Chakla, Chukwueze, Niño, Bacca, Quintilla.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je za námi utkání, které končí spravedlivou remízou. V první půli byli přece jenom o trochu lepší domácí, v té druhé zase hosté, takže remíza je zaslouženým vyústěním tohoto duelu.
90+6'
90+4'
Rubén Alcaraz (Real Valladolid) rozehrává přímý kop z nějakých třiadvaceti metrů.
90+3'
Zatím se tak nestane, hosté rohový kop dokázali ubránit.
90+2'
Rohový kop pro Valladolid, že by domácí ještě strhli vedení na svou stranu?
90'
Nastavuje se šest minut.
88'
V posledních minutách se ale ani jednomu z mužstev příliš nedaří, k vidění je spousta chyb.
86'
Hatem Ben Arfa (Real Valladolid) se pokusil prosadit ve vápně, ale proti přesile obráncům neměl šanci.
85'
Míč letí vedle branky, po střele Rubéna Alcaraze (Real Valladolid).
84'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Javier Ontiveros.
83'
Villarreal na polovině soupeře, domácí se tak musí znovu bránit.
82'
Míč z pravé strany míří na bližší tyč, kde ale dobře zasáhl bránící hráč Valladolidu.
81'
Rohový kop pro Villarreal, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
80'
Posledních deset minut nás dělí od závěrečného hvizdu sudího, padne ještě nějaký gól?
78'
Žlutou kartu dostává Raúl García (Real Valladolid).
78'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Óscar Plano, přichází Hatem Ben Arfa.
77'
Hatem Ben Arfa (Real Valladolid) čeká u postranní čáry na vstup do zápasu.
76'
Domácí ubránil útočnou akci soupeře a sami se nyní snaží zaútočit.
75'
Útočná akce Valladolidu končí útočným faulem Miguela De la Fuenteho.
74'
Hodně nepovedená standardka z pohledu Valladolidu.
73'
Hosté faulují u půlící čáry, standardka pro Valladolid, ale daleko od váípna soupeře.
72'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Samuel Chukwueze.
70'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Sandro Ramírez, přichází Miguel De la Fuente.
70'
Žlutou kartu dostává Rubén Peña (Villarreal CF).
70'
Hodně nepovedený roh v podání Villarrealu, míč získali domácí, jenže hosté celou akci přerušili taktickým faulem.
69'
68'
Po levé straně zaútočili hosté, ale špatným centrem defenzivu Valladolidu příliš nezaměstnali.
67'
Gerard Moreno (Villarreal) nepřesně centruj z pravé strany, míč končí mimo hrací plochu.
66'
Villarrealu patří poslední minuty, hostům pomohl vyrovnávací gól.
65'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Toni Villa, přichází Pablo Hervías.
63'
Paco Alcácer (Villarreal) se dostal za obranu Valladolidu a byl ve vyložené šanci, jenže branku těsně minul.
62'
Vicente Iborra (Villarreal) netrefuje branku Valladolidu, zpoza vápna, odkop Masipa.
60'
Žlutou kartu dostává Vicente Iborra (Villarreal CF).
59'
Neúspěšná útočná akce domácích, kteří se poměrně hodně rychle stahují zpět k půlící čáře.
58'
Žlutou kartu dostává Javi Moyano (Real Valladolid).
58'
Žlutou kartu dostává Toni Villa (Real Valladolid).
57'
Villarreal právě vstřelil branku!
Správné rozhodnutí! Sudí se původně domníval, že gólu předcházel útočný faul, ale videozáznam prokázal opak! Po centr z levé strany hlavičkuje na opačné straně, uvnitř vápna, Vicente Iborra, míč poslal před GERARDA MORENA, který se pohotově prosazuje z hranice malého vápna.
56'
Těžko říci, proč gól není uznán, vypadalo to, že trefa Gerarda Morena byla v souladu s pravidly... a sudí jde prohlédnout videozáznam, po upozornění od VAR!
55'
Pozor, hosté po rohovém kopu dopravili míč do branky, ale sudí gól neuznává!
54'
Volný kop z levé strany, u vápna Valladolidu, dokáží hosté konečně ohrozit branku soupeře?
53'
Jordi Masip (Real Valladolid) má míč ve svých rukavicích a nespěchá s rozehrávkou od domácí branky.
52'
Raúl García (Real Valladolid) vhazuje z levé strany, na polovině soupeře, domácí ale vzápětí ztrácejí míč.
51'
Ofsajdem končí útočná akce domácích, hrají tak hosté.
50'
Další střelecký pokus hostů, Santi Cazorla to zkusil technicky zpoza vápna, branku ale minul.
49'
Rohový kop pro Villarreal, hosté rozehráli z pravé strany, přetažený centr ale nenašel ve vápně Valladolidu vůbec nikoho.
48'
První střelu druhého poločasu si připisují hosté, jmenovitě Gerard Moreno, který ale branku Valladolidu vysoko přestřeluje.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
První poločas je u konce a z vedení se zatím mohou radovat domácí, které dostal do vedení v 15. minutě Alcaraz, který využil rychlého brejku a po přihrávce Sandra Ramíreze zatím jako jediný v tomto zápase skóroval. Villarreal nehraje špatně, hosté se dostávají s míčem na polovinu Valladolidu, ale to je zatím v jejich podání všechno, finální fáze se jim zatím moc nevede.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta.
43'
Odkopem míč řeší obránce Mario Gaspar (Villarreal) situaci ve vlastní šestnáctce.
42'
Rohový kop pro Valladolid, domácí rozehrávají z levé strany, míč se dostává do vápna Villarrealu, kde zakončil, nepřesně, Kiko Olivas (Real Valladolid).
41'
Žlutou kartu dostává Raúl Albiol (Villarreal CF).
40'
Posledních pět minut první půle, hosté nehrají špatně, ale hrají tak maximálně po vápno, tam si pak neví rady.
39'
Javi Moyano (Real Valladolid) nepustil soupeře k vápnu, dobrá práce tohoto obránce.
38'
Ofsajdem končí akce Villarrealu, hrají tak domácí.
37'
Jordi Masip (Real Valladolid) vykopává od své branky, míč ale získávají hosté.
36'
Enes Ünal (Real Valladolid) upadl ve vápně, před obráncem Albiolem, který se ho ale vůbec nedotkl, nafilmovaný pád, to mohla být i karta pro domácího útočníka!
35'
Útočná akce se hostům příliš nepovedla, Santi Cazorla (Villarreal) v podstatě jen odevzdal míč brankáři Masipovi.
34'
Sandro Ramírez (Real Valladolid) padá na trávník, na polovině Villarrealu, ale není to faul, hraje se dál.
33'
Centr z levé strany míří do vápna Villarrealu, hosté se ale zvládli ubránit.
32'
Volný kop pro Valladolid, z levé strany, na polovině soupeře.
30'
Je za námi první půl hodina hry, která zatím vyznívá lépe pro Valladolid, který také již zaslouženě vede 1:0.
29'
Druhý gól nebyl daleko, kdyby ale Sandro Ramírez (Real Valladolid) trefil branku!
28'
Valladolid zakončil svou útočnou akci nepřesnou přihrávkou z levé strany, tak zaútočili hosté a pozor, Paco Alcácer trefil tyčku!
26'
Sandro Ramírez (Real Valladolid) faulován na své polovině, domácí tak získávají míč.
25'
Ne, Rubén Peña (Villarreal) rukou ve vlastním vápně nezahrál, při bránění volného kopu soupeře, pokračuje se ve hře.
25'
Pozor, ještě probíhá videokomunikace s VAR – hosté reklamovali hraní rukou bránícího hráče Villarrealu.
24'
Žádné nebezpečí pro branku Villarrealu, při volném kopu Valladolidu.
23'
Vicente Iborra (Villarreal) fauluje na své polovině, domácí tak získávají volný kop, není to ale na přímé ohrožení branky.
22'
Vysoko nad branku letí míč z kopačky Ramiro Funes Moriho (Villarreal).
21'
Další z řady soubojů u půlící čáry... hrají hosté.
20'
Je za námi první dvacetiminutovka hry, která zatím nenabídla kdovíjaký a strhující fotbal, nicméně viděli jsme již jeden gól, který vstřelili domácí.
19'
Villarreal vybojoval roh z pravé strany, rozehrává Santi Cazorla... míč domácí odvrací do autu, hosté vhazují z levé strany.
18'
Po levé straně útočí hosté, ale tudy nakonec cesta nevede.
17'
Útočným faulem končí akce Villarrealu, hrají tak domácí.
15'
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Hosté ztratili míč u půlící čáry, domácí bleskově zaútočili. Sandro Ramírez (Real Valladolid) poslal míč z pravé strany dovnitř vápna Villarrealu, kde míč nasměroval do branky RUBÉN ALCARAZ.
14'
Hraje se stále v blízkosti půlící čáry, hosté již vyrovnali hru.
13'
Autové vhazování hostů, u půlící čáry, z levé strany.
11'
Také akce Villarrealu končí odpískaným ofsajdem.
10'
Enes Ünal (Real Valladolid) dopravil míč do branky, gól ale neplatí pro ofsajd!
9'
Hodně nepovedený nákop hostů, míč končí u brankáře Jordi Masipa (Real Valladolid).
8'
Hraje se u půlící čáry, hosté to zkouší po levé straně, odkud Rubén Peña odcentroval k vápnu, kde si ho sklepl Gerard Moreno, vypálil pravačkou, Jordi Masip (Real Valladolid) chytá.
7'
Míč končí u branky Villarrealu, gólman Asenjo rozehrává.
6'
Jordi Masip (Real Valladolid) si poprvé v zápase sáhl na míč, rozehrává od své branky.
5'
Manu Trigueros (Villarreal) faulován na své polovině, míč pro hostující tým.
4'
Hosté se zatím nedostali s míčem k vápnu Valladolidu.
2'
Centr z pravé strany zamířil do vápna Villarrealu, tam ale nebyl nikdo v pruhovaném.
1'

Real Valladolid: Masip – Moyano, Olivas, Karim, Raúl García – Plano, Míchel, Alcaraz, T. Villa – Sandro Ramírez, Ünal.
Náhradníci: S. Pérez – Barba, Antoñito, De la Fuente, Fede, Sánchez, Hervías.

Villarreal CF: Asenjo – Peña, Albiol, Ra. Funes Mori, M. Gaspar – Iborra – G. Moreno, Trigueros, Cazorla, Moisés Gómez – Alcácer.
Náhradníci: Andrés Fernández – Ontiveros, Chakla, Chukwueze, Niño, Bacca, Quintilla.

Rozhodčí: A. Hernández – Alcoba, Naranjo.
Utkáním, které se odehraje na Estadio Municipal José Zorrilla ve Valladolidu, provede jako hlavní sudí Alejandro Hernández, kterému budou na čarách asistovat José Naranjo a José Alcoba.
VILLARREAL CF
Jak již zmíněno, Valladolid má celkem slušnou formu a na hřišti soupeře tak o poháry bojující Villarreal nečeká rozhodně nic lehkého. Nicméně jestliže se Valladolid může pyšnit slušnou formou, pro Villarreal platí minimálně to samé, ne-li ještě lepší forma. Ano, Žlutá ponorka umí předvést také „pěkný“ kolaps, kdy např. prohraje doma s nejhorším ligovým týmem Espanyolem Barcelona nebo kdy vypadne po prohře 2:4 z Copa del Rey s druholigovým soupeřem, jinak jsou jsou ale výsledky Villarrealu parádní – z posledních sedmi ligových kole jediná prohra (již zmíněná s Espanyolem) a remíza s Atléticem Madrid, jinak samé výhry (5)!
REAL VALLADOLID
Valladolid prchá ze všech sil z pásma sestupu, což se, díky slušným výsledkům v posledních kolech, daří. Naposledy dokázal vyhrát na hřišti také sestupem ohrožené Mallorky, kde o nejtěsnější výhře rozhodl v 56. minutě Enes Ünal. Díky tomuto cennému vítězství se tak Valladolid dostal na pětadvacet bodů, s již relativně slušným, sedmibodovým, náskokem na první sestupující místo. V posledních pěti kolech prohrál jen jediný duel, a to domácí souboj s hvězdným Realem Madrid, kterému Valladolid podlehl 0:1.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání, v němž REAL VALLADOLID přivítá na svém stadionu VILLARREAL CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.