La Liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Eibar - 23. prosince 2020   22:00

D. Alavés
42' Méndez (Rioja) • 45+2' Deyverson (Joselu)
2:1
(2:1)
Eibar
6' P. León
D. Alavés
F. Pacheco (C) – Navarro, Laguardia, Lejeune, R. Duarte (90+4. Jota) – Méndez (74. Martín), Battaglia (74. García), Pina, Rioja – Joselu, Deyverson.
Eibar
Dmitrović – Pozo, Burgos, Bigas, Arbilla – S. Álvarez (46. Papakouli Diop), Expósito (77. Miota) – P. León (46. Kévin Rodrígues), Inuj (61. Recio), Gil – Kike García (C).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc a veselé Vánoce!
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 9:14.
Je konec! Deportivo nakonec poráží Eibar a může slavit důležité tři body! Eibar se sice dostal do vedení šťastnou brankou Léona, pět minut před přestávkou vyrovnal Méndez. V závěru nastavení navíc dostal prostor Deyverson, který poslal domácí do vedení! Hosté se po změně stran tlačili za vyrovnáním, ale z brejků nakonec hrozili hráči Deportiva. Další branka už však nepadla.
90+5'
90+4'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Rubén Duarte, přichází Jota.
90+3'
Deportivo se hnalo vpřed s rychlým protiútokem, jenže Joselu raději vsadil na pokrytí míče a byl faulován. Domácí hráč navíc zůstává ležet otřesený.
90+2'
Papakouli Diop se na pravé straně parádním zpracováním zbavil obránce a odcentroval do šestnáctky. Jeho pobídka však našla jen obránce.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Joselu se hnal sám na brankáře, který proti němu skvěle vyběhl. Domácí útočník pálil nahoru, ale jeho projektil prosvištěl nad břevnem!
90'
V samotném závěru utkání ještě vidí žlutou kartu Laguardia.
89'
Esteban Burgos získal volný míč na pravé straně hrací plochy, prodloužil přihrávku na polovinu soupeře, jenže hosté se daleko nedostali.
88'
Až nyní musel domácí brankář zasahovat! Gil si navedl míč na levačku a vypálil zpoza velkého vápna. Jeho ránu však Fernando Pacheco zkrotil.
87'
Papakouli Diop prošel do blízkosti velkého vápna a poslal do šestnáctky zajímavý oblouček. Na jeho přihrávku nikdo v tmavém dresu nedosáhl.
86'
Právě autor rozdílové branky Deyverson zůstává po dalším souboji ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Tady bude potřeba ošetření.
85'
Deyverson dostal přihrávku do úniku, krásně si položil brankáře, ale nedokázal kolem něj zakončit do odkryté branky! Tohle může domácí mrzet!
84'
Další ofenzivní snažení Eibaru zastavil hvizd hlavního rozhodčího, který viděl nedovolený zákrok Gila, který ještě vidí žlutou kartu.
83'
Pedro Bigas se zmocnil volného míče, potáhl jej na polovinu soupeře a rozjel další kombinaci Eibaru. Hostující celek v posledních minutách stupňuje tlak.
82'
Také s dalším centrem si obrana domácího Deportiva bez problémů poradila. Jeden z hráčů v modrobílém zakopl míč vysoko na tribunu.
81'
Pedro Bigas prošel po pravém křídle do blízkosti velkého vápna, jenže jeho přízemní centr přiletěl jen do prostoru, kde kraloval stoper Rubén Duarte.
80'
Domácí celek mohl přidat pojistku! Luis Rioja se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho dělovka orazítkovala jen horní tyč!
79'
Papakouli Diop se hnal za nákopem na levou stranu, jenže si jej levačkou předkopl příliš daleko a už míč nedohnal na hrací ploše.
78'
Tlak hostujícího celku pomalu začíná sílit. Eibar nyní obléhá velké vápno soupeře takovým házenkářským způsobem a čeká na možnost k zakončení.
77'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Eduardo Expósito, přichází Unai Miota.
76'
Pedro Bigas získal míč na levé straně a před napadajícím soupeřem jej nakopl do zámezí. Obrana domácího Deportiva však pokračuje ve skvělém výkonu.
75'
Stopeři Eibaru znovu rozehráli nákopem na pravou stranu hřiště. Vysokou pobídku si pohlídal pozorný Rioja, který míč odhlavičkoval do bezpečí.
74'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Edgar Méndez, přichází Martín.
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Rodrigo Battaglia, přichází Manuel García.
73'
Domácí sice dopravili míč do sítě, jenže branka nemůže platit, jelikož Deyverson se v době přihrávky pohyboval v ofsajdu!
72'
Fernando Pacheco si dal dobrý pozor na centr z levé strany, vystartoval na značku pokutového kopu a stáhl míč do rukavic.
71'
Víctor Laguardia si znovu poradil v souboji na hranici velkého vápna a raději odkopl míč vysoko na tribunu. Hosté se po změně stran nedostávají do šancí.
70'
Kike García se dostal k centru z levé strany, jenže ve skluzu míč netrefil vůbec dobře a poslal jej daleko od branky soupeře.
69'
Rodrigo Battaglia si v souboji s Reciem počínal podle pravidel a nechal míč proskákat do zámezí. Sudí měl střet přímo před očima a nařídil vhazování pro domácí.
68'
Florian Lejeune dostal přihrávku na levou stranu, jenže míč neudržel na hřišti ani ve skluzu. Eibar tak bude vhazovat v blízkosti vlastního pokutového území.
67'
Domácí celek zahrával přímý kop. Rubén Duarte poslal centr na hranici velkého vápna, ale obrana soupeři si bez problémů poradila.
66'
Marko Dmitrović se musel po delší době zapojit do rozehrávky Eibaru. Jeho nákop přiletěl na polovinu hřiště, kde nebyl nikdo v černém dresu.
64'
Deportivo se po delší době dostalo do rychlého brejku, jenže centr z levé strany mířil jen do míst, kde stáli připravení obránci Eibaru.
63'
Žlutou kartu dostává Tomás Pina (Deportivo Alavés).
63'
Eibar se v posledních minutách tlačí do útoku ve snaze o vyrovnání. Domácí brání opravdu pozorně a dokáži si pomoci i taktickými fauly.
62'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává po souboji ležet na trávníku a podle všeho bude potřebovat ošetření.
61'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Recio.
60'
Papakouli Diop získal odražený míč, sklepl jej pod sebe na nabíhajícího Bigase, jenže ten nákopem na levou stranu neoslovil spoluhráče.
59'
Kike García vhazoval na pravé straně, jenže jeho pobídka skončila u prvního obránce v dresu soupeře. Pokračuje boj o každý metr hřiště.
58'
Žlutou kartu dostává Rodrigo Battaglia (Deportivo Alavés).
57'
Tomás Pina si v pokutovém území naběhl na centr z pravé strany, krásně si jej zpracoval hrudí, ale následné zakončení z voleje se mu vůbec nepovedlo.
56'
Víctor Laguardia vybojoval míč pro svůj celek a ihned chtěl rozehrát nákopem na pravou stranu hřiště. Jeho nákop však prosvištěl mimo hrací plochu.
55'
Papakouli Diop uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště a následně rozehrál na levou stranu. Domácí Deportivo se musí bránit.
54'
Kike García se dostal na hranici velkého vápna, krásně si míč přehodil na levačku, ale jeho technické zakončení levačkou zablokoval obránce.
53'
Eibar se dostal na polovinu soupeře, jenže akce hostujícího celku skončila útočným faulem, kterým se proti pravidlům provinil Arbilla.
52'
Bryan Gil se dral do pokutového území, ale důrazný Víctor Laguardia jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Hostující celek bude rozehrávat.
51'
Marko Dmitrović si dal pozor na napadajícího soupeře a odkopl míč daleko od branky. Brankář Eibaru zatím při rozehrávce úspěšně nachází spoluhráče.
50'
Hosté se dočkali rohového kopu. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde se do zakončení dostal Diop, ale jeho hlavička byla moc slabá.
49'
Právě Pacheco si dal pozor na Inujův přízemní centr z pravé strany hrací plochy a ukryl míč do svých rukavic. Domácí brankář následně uklidnil rozehrávku.
48'
Také Eibar se poprvé po změně stran dostal do útok. Nákop mezi stopery domácího Deportiva však proskákal až do rukavic připraveného brankáře Pacheca.
47'
Deportivo se hned v úvodu druhého poločasu vydalo do útoku. Nákop na levé křídlo byl tentokrát příliš prudký a ani sprintující Deyverson už míč na hřišti neudržel.
46'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergio Álvarez, přichází Papakouli Diop.
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Kévin Rodrígues.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté Deportiva! Eibar sice sice dostal do vedení šťastnou brankou Léona, pět minut před přestávkou vyrovnal Méndez. V závěru nastavení navíc dostal prostor Deyverson, který poslal domácí do vedení! Do kabin se proto odchází za stavu 2:1.
45+3'
45+2'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Domácí celek ještě před přestávkou otáčí vývoj dnešního souboje! Do pokutového území přiletěl centr z levé strany, na který si naskočil Joselu, který hlavou poslal míč k zadní tyči a DEYVERSON jej ve skluzu poslal do branky!
45+2'
Bryan Gil se hnal za centrem z pravé strany do pokutového území, jenže Víctor Laguardia jej nepustil před sebe a odehrál míč hlavou do bezpečí.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
V závěru prvního poločasu se za přihrávkou na polovinu soupeře hnal Joselu, ale skákavá pobídka proskákala až do rukavic brankáře.
44'
Eibar se ihned po obdržení vyrovnávací branky vydal do útoku se snahou o bleskovou odpověď. Zadáci domácího celku však brání v pevném bloku.
42'
Je vyrovnáno! Po dalším rohovém kopu Eibaru se domácí celek dostal do rychlého brejku! Přihrávku do úniku nakonec dostal EDGAR MÉNDEZ, který bez problémů prostřelil vyběhnutého brankáře!
41'
Eibar zahrával rohový kop. Prudký centr přiletěl na přední tyč, kde domácím zadákům vypomohl Joselu, který centr odvrátil na další roh.
40'
Hostující brankář nakopl míč na hranici velkého vápna, kde si domácí stopeři na druhý pokus poradili a odehráli míč mimo nebezpečný prostor.
39'
Na světě je také první žlutá karta. Za ostrý faul ji vidí Mendéz.
38'
Exekuce přímého kopu se ujal Edgar Méndez, který zvolil prudkou střelu nártem, ale trefil jen jednoho z pěti hráčů stojících ve zdi.
37'
Joselu si skvěle pokryl míč na polovině soupeř a byl faulován. Domácí celek tak bude zahrávat přímý kop ze slibné pozice.
36'
Bryan Gil dostal přihrávku na levou stranu, jenže domácí Víctor Laguardia mu v souboji nedal moc šancí na úspěch. Eibar bude pouze vhazovat.
35'
Centru od rohového praporku se ujal Tomás Pina, který odcentroval na přední tyč, jenže Luis Roja prudkou hlavičkou snad o dva metry minul branku.
34'
Alavés nedokázalo branku soupeře ohrozit ani po standardní situaci. Míč přiletěl na hranici velkého vápna a pozorný Arbilla jej přizvedl na roh.
33'
Po krátkém ošetření se znovu pokračuje ve hře. Domácí Deportivo se vydalo na polovinu Eibaru, kde domácí hráči vybojovali přímý kop.
31'
Inuj centroval do vápna z pravé strany, jenže zasáhl jen prvního obránce, který to podle všeho schytal do velmi choulostivých míst.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi zajímavé utkání. Hostující Eibar je o něco aktivnější a tlačí se do útoku.
29'
Marko Dmitrović nakopl míč daleko na polovinu domácího celku. Domácí stopeři měli dobrý přehled o hře a nechali balón propadnout k Pachecovi.
28'
Tomás Pina poslal přihrávku na pravou stranu, kam spěchal Joselu, jenže druhý jmenovaný si ve velké rychlosti nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil do autu.
27'
Eibar se znovu usadil na polovině domácího mužstva a postupnou kombinací si hledá cestičku do zakončení. Obrana Deportiva nyní působí pevným dojmem.
26'
Deportivo zahrávalo přímý kop na polovině soupeře. Nadýchaný centr se snesl na zadní tyč, jenže nikdo v modrobílém dresu jej nevrátil před branku.
25'
Až nyní se Deportivo dostalo do prvního zajímavého zakončení. Hostující brankář chyboval při výběhu, ale Deyverson jej z těžké pozice nedokázal obstřelit.
24'
Joselu se na polovině hřiště dostal k odraženému míči a snažil se jej přizvednout za obranu soupeře. Zadáci Eibaru se ale rychle stáhli.
23'
Tomás Pina získal volný míč na polovině hrací plochy, skvělou kličkou se zbavil obránce a přenesl hru na pravou stranu. Eibar však brání pozorně.
22'
Bryan Gil prošel po levé straně do blízkosti velkého vápna, zpětnou přihrávkou oslovil Inuje, který si míč zasekl kolem obránce, ale následnou střelou těsně minul!
21'
Pedro Bigas získal volný míč na pravé straně hrací plochy a ihned rozběhl další útočnou akci Eibaru. Centr z levé strany však skončil na hrudi prvního obránce.
20'
Marko Dmitrović vyrazil z branky až na hranici velkého vápna, kde získal volný míč a rozehrál na pravou stranu. Eibar má vývoj dnešního duelu pevně v rukou.
19'
Rubén Duarte vhazoval na pravé straně hrací plochy. Domácí zadák následně poslal nákop na polovinu soupeře, kde nebyl nikdo v modrobílém dresu.
18'
Po delší době se do útoku dostalo také domácí mužstvo. Na prudký střílený centr z levé strany však ve vápně nedosáhl nikdo z hráčů Deportiva.
17'
Tahle chyba mohla domácí celek hodně mrzet! Navarra chtěl hrát malou domů, ale poslal do šance Kikeho, který technickým obstřelem minul zadní tyč!
17'
Inuj napadal rozehrávku domácí obrany, jenže ze souboje s Navarrem odpadl jako domeček z karet a míč mu utekl do zámezí. Rozehrávat bude Alavés.
16'
Víctor Laguardia si v hlavičkovém souboji na polovině hřiště pomohl přidržením svého soupeře a podle rozhodčího si pomohl nedovoleným způsobem.
15'
Pedro León dostal přihrávku na pravou stranu, prosmýkl se do blízkosti velkého vápna, nicméně jeho slabý centr odvrátil do bezpečí první obránce.
14'
Luis Rioja svým dotíráním v pokutovém území zaskočil zadáky hostujícího celku a málem se dostal k odraženému míči. Připravený brankář jej před ním stačil ukrýt.
13'
Edgar Méndez dostal prostor na pravé straně hrací plochy, odkud odcentroval do pokutového území, jenže nikdo z hráčů v modrobílém se do zakončení nedostal.
12'
Zadáci domácího celku uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo z hráčů hostujícího Eibaru rozehrávku soupeře neatakuje.
11'
Bryan Gil podpořil útok Eibaru náběhem po levé straně hrací plochy. Krajní obránce sklepl míč do středu, kde Takaši Inuj následně fauloval.
10'
Eibar zahrával další přímý kop na polovině soupeře. Jeho rozehrávky se ujal Pedro León, který tentokrát odcentroval na malé vápno, nicméně míč proskákal do zámezí.
9'
Inuj dostal přihrávku na polovinu Deportiva, jenže nikdo v černém dresu jeho akci nepodpořil náběhem. Eibar přesto vybojoval rozehrávku.
8'
Eibar pokračuje v ofenzivním pojetí hry. Gil spěchal s míčem u nohy vpřed po levém křídle, ale obránce Navarro jej tentokrát čistým způsobem o míč připravil.
6'
Eibar právě vstřelil branku!
Eibar se hned v úvodu dnešního souboje dostává do vedení! Hostující celek zahrával svůj první roh v duelu. Jeho rozehrávky se chopil PEDRO LEÓN a zakroutil svůj centr směrem do branky! Jeden z domácích obránců míči podle všeho tečí pomohl do sítě!
5'
Anaitz Arbilla se na polovině domácího celku krásně otočil kolem svého strážce, prošel s míčem u nohy až na hranici velkého vápna, ale pravačkou poslal míč mimo tři tyče!
4'
Ximo Navarro dostal přihrávku na pravou stranu, potáhl si míč na polovinu soupeře, ale prudkou přihrávkou neoslovil nikoho v modrobílém dresu.
3'
Esteban Burgos si dal pozor na napadajícího útočníka domácího celku a bez problémů před ním odkopl míč vysoko na tribunu. Zdá se, že ani jeden z týmů si dnes nebude chtít v defenzivě komplikovat život.
2'
Také Eibar se poprvé v utkání vydal do útoku. Důrazný Inuj procedil přihrávku na polovinu domácího celku, ale obránci Deportiva si poradili.
1'
Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Deportivo se ihned vydalo do útoku, ale vysoký nákop skončil jen u obránců Eibaru.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Deportivo bude hrát v modrém, zatímco Eibar oblékne černou sadu dresů.

Deportivo Alavés: F. Pacheco (C) – Navarro, Laguardia, Lejeune, R. Duarte – Méndez, Battaglia, Pina, Rioja – Joselu, Deyverson.
Náhradníci: Sivera – Martín, Guidetti, García, Jota, López, Marín, Sainz, Lucas Pérez, T. Tavares, Tachi.

SD Eibar: Dmitrović – Pozo, Burgos, Bigas, Arbilla – S. Álvarez, Expósito – P. León, Inuj, Gil – Kike García (C).
Náhradníci: Y. Rodríguez – Papakouli Diop, Dufur, Olabe, Miota, Quique, Recio, Rafa, Kévin Rodrígues..
Deportivo Alavés

Domácí Deportivo Alavés je na tom o něco hůře. Domácí celek odehrál čtrnáct zápasů, ve kterých vybojoval čtrnáct bodů a patří mu sedmnáctá pozice ligové tabulky. Ani Deportivo směrem vpřed zrovna nezáří. Svým soupeřům dosud nasázelo jen jedenáct branek. V posledním kole prohrálo 0:2 na hřišti Celty Vigo.
SD Eibar

Hostující Eibar odehrál v letošním ročníku čtrnáct zápasů, ve kterých vybojoval patnáct bodů a zatím mu patří čtrnáctá pozice ligové tabulky. Eibar má obrovské problémy v ofenzivě. Svým soupeřům dosud nasázel pouze deset branek. V posledním kole doma prohrál 1:3 s Realem Madrid.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi Deportivem Alavés a SD Eibar. Výkop je stanoven na 22 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.