La Liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Real - 23. ledna 2021   21:00

D. Alavés
60' Joselu (Lucas Pérez)
1:4
(0:3)
Real
15' Casemiro  (Kroos) • 42' Benzema  (E. Hazard) • 45+1' E. Hazard  (Kroos) • 71' Benzema  (Modrić)
D. Alavés
F. Pacheco – Navarro, Laguardia, Lejeune, R. Duarte – Martín, Battaglia (46. M. García), Pina (73. Pons), Rioja (46. Lucas Pérez) – Joselu (78. Deyverson), Méndez.
Alejandro Hernández – Pau Devís, Alfonso Espejo
Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz)
Real
Courtois – L. Vázquez, Militao, Varane, F. Mendy – Kroos, Casemiro, Modrić (77. Isco) – Asensio (77. Odriozola Arzallus), Benzema, E. Hazard (64. Vinícius Júnior).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:7.
Je konec! Real Madrid poráží Deportivo Alavés 4:1 a získává důležité tři body. Hosté udeřili v 15. minutě, kdy se hlavou po rohovém kopu prosadil Casemiro. Deportivo poté zlepšilo svůj výkon, ale do šancí se nedostalo. Ve 42. minutě pak jako blesk z čistého nebe udeřil Karim Benzema. V nastavení navíc přidal třetí branku Eden Hazard. Domácí snížili po hodině hry, když se hlavou prosadil Joselu. Realu však vrátil klid na kopačky Karim Benzema.
90+2'
90+1'
Toni Kroos poslal přihrávku na levou stranu, kde byl Karim Benzema, nicméně jeho centr skončil v rukavicích domácího brankáře.
90'
Nastavují se dvě minuty!
89'
Vinícius Junior se hnal s míčem do pokutového území, ale na hranici velkého vápně zapomněl balón za sebou a upadl. Domácí ještě mohou zaútočit.
88'
Edgar Méndez získal pro domácí další přímý kop. Centrovaný míč přiletěl do velkého vápna, ale obrana Realu Madrid zatím hraje výborné utkání.
87'
Deportivo zahrávalo další přímý kop. Na centrovaný míč si naběhl Laguardia, ale jeho nepovedená hlavička skončila v rukavicích brankáře.
86'
Éder Militao uspěl v souboji na polovině hřiště a zmařil další snahu domácího Deportiva na přechod do útoku.
84'
Mohlo být sníženo! Lucas Pérez se ve vápně krásně otočil a jeho přízemní nástřel prolétl těsně vedle vzdálenější tyčky!
83'
Právě Deyverson se po pádu v pokutovém území dožadoval odpískání pokutového kopu, ale rozhodčí dal jasným gestem najevo, že pískat nebude.
82'
Do zakončení z voleje se v pokutovém území dostal právě Deyverson, jenže balón netrefil ideálně a poslal jej vedle levé tyčky.
81'
Rubén Duarte poslal přihrávku na hranici velkého vápna, kde operoval Joselu, ale důrazný Raphaël Varane jej nenechal otočit se a zakončit.
80'
Žlutou kartu dostává Víctor Laguardia (Deportivo Alavés).
79'
Joselu se dostal na hranici velkého vápna, kde si míč přehodil na pravačku. Jeho dělovka skončila na hrudi obránce.
78'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Joselu, přichází Deyverson.
77'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Isco.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Álvaro Odriozola Arzallus.
76'
Marco Asensio se na vlastní polovině zbavil napadajícího soupeře a rozehrál na levou stranu. Eden Hazard se poté k míči nedostal.
75'
Víctor Laguardia prošel jako stoper na polovinu Realu Madrid a podpořil tlak Deportiva. Zadáci Realu však stojí v pevném bloku na šestnáctce.
74'
Domácí celek zahrával další přímý kop v blízkosti pokutového území Deportiva. Centrovaný míč zastavil na hranici šestnáctky hned první zadák.
73'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Tomás Pina, přichází Pere Pons.
71'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Real přidává čtvrtou branku a podle všeho definitivně rozhouje o svém dnešním vítězství! Modrič nakopl míč na levou stranu, kde byl KARIM BENZEMA, který prošel do vápna a technickou střelou uklidil míč k zadní tyči!
70'
Víctor Laguardia nakopl míč na pravou stranu, kam spěchal Tomás Pina, jenže proti Vázquezovi neměl ve sprinterském souboji nárok.
69'
Joselu si našel odražený míč a pokusil se o technické zakončení levou nohou. Jeho projektil zastavila skála jménem Varane. Real brání obětavě.
68'
Edgar Méndez se po levé straně dostal do blízkosti velkého vápna, kde si míč zasekl kolem Vázqueze, ale místo centru zvolil zpětnou přihrávku.
67'
Na opačné straně znovu zkoušel štěstí agilní Joselu, ale jeho pokus byl zbytečný, jelikož asistent rozhodčího odmával ofsajd.
66'
Karim Benzema se dostal na hranici velkého vápna, přiklepl míč Kroosovi, ale pokus německého záložníka ukryl domácí brankář do rukavic.
65'
Joselu získal odražený míč na polovině hřiště, potáhl balón směrem vpřed, ale nedokázal najít nikoho v modrobílém dresu.
64'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Eden Hazard, přichází Vinícius Júnior.
64'
Luka Modrič dirigoval rozehrávku Realu Madrid na polovině hřiště. Chorvatský záložník vymyslel pobídku mezi obránce, ale za míčem se nerozběhl nikdo v bílém.
63'
Domácí mužstvo je vstřelením branky pořádně nabuzené a nadále se tlačí do útoku. Joselu táhl akci po levém křídle, ale zapomněl míč za sebou.
62'
Eden Hazard okamžitě sprintoval vpřed za nákopem za obranu Deportiva. Domácí zadák se s ním skvěle vrátil a na poslední chvíli míč odkopl.
60'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Domácí celek se po hodině hry dočkal snížení! Deportivo zahrávalo stadnardní situaci. Na centr z přímého kopu si na malém vápně naskočil JOSELU a prudkou hlavičkou uklidil míč mimo dosah brankáře.
59'
Vázquez tentokrát odcentroval z pravé strany, jenže jeho vysoká pobídka prolétla velkým vápnem bez jakékoliv teče až do zámezí.
58'
Lucas Vázquez si na polovině hřiště krásně povodil jednoho z domácích fotbalistů a přenesl hru nákopem na pravé křídlo. Real už se nikam nežene.
57'
Marco Asensio fauloval v souboji na pravém křídle, kde jednomu z domácích hráčů přišlápl kopačku.
56'
Také stoper Militao nyní potřebuje ošetření. Obránce Realu Madrid se drží za žebra.
55'
Toni Kroos si dobře pokryl míč na polovině hřiště a jeden z domácích hráčů mu velmi nepříjemně přišlápl achilovu. Německý hráč však bude schopen pokračovat.
54'
Varana diriguje rozehrávku Realu na polovině hřiště. Francouzský stoper si tentokrát nechtěl komplikovat rozehrávku a pomohl si zpětnou přihrávkou.
53'
Deportivo se vydalo vpřed se zajímavým protiútokem, ale centr z levé strany skončil v rukavicích belgického brankáře Courtoise.
52'
Courtois se musel znovu zapojit do rozehrávky slavného Realu Madrid. Belgický brankář poslal míč na pravou stranu, kde byl Vázquez.
51'
Real Madrid se až nyní poprvé ve druhé půli usadil na polovině soupeře a postupnou kombinací se tlačí do blízkosti velkého vápna. Deportivo brání pozorně.
50'
Žlutou kartu dostává Manuel García (Deportivo Alavés).
49'
Mendy přišel o míč v blízkosti velkého vápna, ale krajní obránce Realu Madrid okamžitě zabral a svou chybu napravil bleskovým ziskem míče.
48'
Domácí vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně! Joselu se ve vápně dostal do zakončení volejem, ale Courtois jeho projektil vyrazil.
47'
Edgar Méndez se hned v úvodu druhého poločasu dostal do pokutového území, kde se kličkou zbavil obránce, ale střelou získal jen roh.
46'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Rodrigo Battaglia, přichází Manuel García.
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Luis Rioja, přichází Lucas Pérez.
46'
První poločas končí! Real Madrid po prvním poločase vede už 3:0. Hosté udeřili v 15. minutě, kdy se hlavou po rohovém kopu prosadil Casemiro. Deportivo poté zlepšilo svůj výkon, ale do šancí se nedostalo. Ve 42. minutě pak jako blesk z čistého nebe udeřil Karim Benzema. V nastavení navíc přidal třetí branku Eden Hazard.
45+2'
45+1'
Real ještě před pauzou přidává i třetí branku a výrazně se přibližuje k vítězství! Po chybě v domácí rozehrávce dostal přihrávku do úniku EDEN HAZARD, který si míč zpracoval a levačkou obstřelil brankáře!
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Luka Modrič si došel pro míč na vlastní polovinu a rozehrál na levé křídlo. Mendy poté prošel na polovinu Deportiva, ale o míč rychle přišel.
44'
Lucas Vázquez se skvěle vrátil na vlastní polovinu a včasným skluzem obral soupeře o míč. Deportivo tak v závěru první půle rozehraje rohový kop.
42'
Real Madrid krátce před poločasovou přestávkou přidává druhý přesný zásah! KARIM BENZEMA dostal přihrávku na hranici velkého vápna, levačkou si míč připravil a pravačkou jej uklidil pod břevno!
41'
Toni Kroos potáhl míč středem hřiště na hranici velkého vápna, rozehrál na levou stranu, ale obrana Deportiva se stačila vrátit. Víctor Laguardia pohlídal cestu míče do autu.
40'
Varane znovu zablokoval centr směřující do pokutového území. Domácí celek je nyní o něco aktivnější, ale kombinuje daleko od branky Realu.
39'
Eden Hazard dostal přihrávku na levou stranu, kde se zbavil obránce, ale už nedokázal projít vpřed. Belgický fotbalista dnes zatím hýří aktivitou.
38'
Domácí fotbalisté reklamovali ruku Toniho Kroose na hranici velkého vápna, nicméně hlavní rozhodčí měl situaci přímo před očima a nepřerušil hru.
37'
Ferland Mendy na levé straně sestřelil unikajícího Lejeuneho, nicméně hlavní rozhodčí zatím nechává kartu v kapse. Deportivo bude jen rozehrávat.
36'
Fernando Pacheco si dal pozor na nákop za obranu Deportiva Alavés a bez problémů schoval míč do rukavic. Domácí chtějí vymyslet i něco směrem dopředu.
35'
Edgar Méndez spintoval za nákopem na levou stranu hrací plochy, jenže přihrávka byla příliš dlouhá a míč proskákal až do zámezí. Vhazuje Real Madrid.
34'
Toni Kroos poslal přihrávku na levou stranu, kde byl Hazard, který si netroufl na průnik do šestnáctky a raději zvolil zpětnou přihrávku na Kroose.
33'
Mendy trošičku chyboval při odkopu z vlastního pokutového území, ale jeho menší minelu napravil sebejistým zákrokem Thibaut Courtois.
32'
Vázquez si pohybem řekl o přihrávku na pravou stranu, ale pobídka byla nepřesná a skončila v zámezí. Rozehrávat tak bude Deportivo.
31'
Mendy si výborně pokryl míč na polovině domácího Deportiva a Florian Lejeune jej zatažením za dres poslal k zemi. Rozehrávat bude Real.
30'
Hazard sprintoval za obloučkem za obranu Deportiva, jenže míč se před ním svezl po trávníku až do autu. Real si zatím dnešní duel užívá.
29'
Lucas Vázquez dostal moře prostoru na pravé straně, potáhl míč na polovinu Deportiva, jenže už nedokázal odcentrovat na Karima Benzemu.
28'
Eden Hazard si na hranici velkého vápna našel odražený míč, vyměnil si přihrávku s Vázquezem a zakončil. Jeho pokus levačkou však skončil vedle zadní tyčky.
27'
Real Madrid zahrával další rohový kop. Centr z kopačky Toniho Kroose přiletěl na malé vápno, ale důrazný Víctor Laguardia míč odhlavičkoval.
26'
Thibaut Courtois se musel znovu zapojit do rozehrávky Realu Madrid. Belgický brankář nakopl míč na levou stranu, ale tam zasáhl Tomás Pina.
25'
Karim Benzema sklepl míč na Toniho Kroose, který zatím diktuje tempo hry. Německý záložník tentokrát rozehrál na pravé křídlo.
24'
Hra je přerušena! Domácí Luis Rioja zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za rameno. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
23'
Eden Hazard skvěle napadal stopery domácího celku na hranici velkého vápna Deportiva. Belgický fotbalista donutil soupeře k nepřesnému odkopu.
22'
Ferland Mendy se z levého křídla prodral do pokutového území, kde mohl zakončovat sám proti brankáři, ale zbytečně zvolil přihrávku, kterou následně vypíchl obránce!
21'
Éder Militao nechtěl riskovat před napadajícím soupeřem a raději si pomohl malou domů. Real zatím v zadních řadách hraje výborně.
20'
Varane potáhl míč z vlastní poloviny na polovinu Deportiva Alavés. Hostující stoper poté oslovil Casemira, který byl stažen k zemi, ale sudí faul nepíská.
19'
Toni Kroos zahrával další přímý kop Realu Madrid na polovině soupeře. Centr německého záložníka skončil mimo hrací plochu.
18'
Real je po dobrém vstupu do dnešního souboje při chuti! Do dalšího zakončení se dostal Karim Benzema, ale podruhé v utkání mu radost pokazil zdvižený praporek.
17'
Domácí celek se ihned vydal do útoku se snahou o rychlou odpověď. Zpova velkého vápna se do míče opřel Joselu, jehož skákavý pokus skončil vedle branky.
15'
Real Madrid se dostává do vedení! Bílý balet zahrával rohový kop, jehož exekuce se ujal Toni Kroos. Německý záložník poslal krásný centr před branku a CASEMIRO hlavičkou uklidil míč k tyči!
14'
Karim Benzema si sice naběhl na přihrávku za obranu Deportiva, jenže si nepohlídal své postavení a byl lapen v ofsajdové pasti.
13'
Deportivo znovu zaútočilo po levé straně. Na centr si na hranici velkého vápna počkal Joselu, ale jeho pokus pravačkou nabral opačnou rotaci.
12'
Karim Benzema prošel po levé straně do blízkosti velkého vápna, patičkou našel Kroose, který ještě nabil Modričovi, jehož rána prolétla nad břevnem.
11'
Real následně zahrával přímý kop z ostrého úhlu. Na centrovaný míč si naskočil Militao, jenže jeho hlavička prolétla kolem zadní tyčky.
10'
Mendy byl faulován na hranici velkého vápna a Navarro dostává žlutou kartu.
9'
Ferland Mendy dostal vysokou přihrávku na levou stranu, odkud prošel na hranici velkého vápna, ale dloubáčkem Benzemu nenašel.
8'
Thibaut Courtois se musel zapojit do rozehrávky Realu Madrid. Belgický brankář poté rozehrál na pravou stranu. Real zatím nemá moc prostoru.
7'
Luka Modrić si došel pro přihrávku na vlastní polovinu a po delší době rozjel akci Realu Madrid. Domácí fotbalisté se však rychle stačili srovnat.
6'
Domácí Deportivo zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale dobře postavený Varane balón odehrál do bezpečí.
5'
Rubén Duarte se dostal na hranici velkého vápna, kde si míč přehodil na pravačku, ale jeho pokus zablokoval dobře postavený Militao.
4'
Domácí celek předvedl rychlou akci po levém křídle. Do vápna nakonec přiletěl prudký centr, na který si naskočil Rubén Duarte, ale hlavou zakončil nad břevno.
3'
Rodrigo Battaglia fauloval na hranici velkého vápna Varaneho a přerušil solidně vyhlížející akci domácího Deportiva. Real Madrid bude rozehrávat.
2'
Luis Rioja nakopl míč na levé křídlo, kam sprintoval Víctor Laguardia, ale Éder Militao nechal míč bez problémů proskákat do zámezí.
1'
Real Madrid obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Real se ihned vydal do útoku, ale akce po levé straně skončil jen zpětnou přihrávkou.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Deportivo oblékne modrobílé dresy, zatímco Real Madrid oblékne bílou sadu.

Deportivo Alavés: F. Pacheco – Navarro, Laguardia, Lejeune, R. Duarte – Martín, Battaglia, Pina, Rioja – Joselu, Méndez.
Náhradníci: Sivera – Burgui, Deyverson, M. García, Jota, López, Marín, Lucas Pérez, Pons, Sainz, Tachi.

Real Madrid CF: Courtois – L. Vázquez, Militao, Varane, F. Mendy – Kroos, Casemiro, Modrić – Asensio, Benzema, E. Hazard.
Náhradníci: Altube, Lunin – Vinícius Júnior, Isco, Marcelo, M. Díaz, Odriozola Arzallus, Chust, Blanco.

Rozhodčí: Alejandro Hernández – Pau Devís, Alfonso Espejo.
Real Madrid CF

Realu se v této sezoně daří o poznání lépe, nicméně v klubu úplná spokojenost nepanuje. Madrid se sice drží na druhém místě, ovšem na první Atlético, které má o jeden zápas méně, ztrácí už sedm bodů. Herní a výsledková krize se navíc potvrdila i v poháru, kde Los Blancos prohráli s týmem ze třetí ligy. V médiích se navíc začínají rojit spekulace o tom, že by v případě dalších neúspěchů mohl být odvolán kouč Zidane. Francouzský stratég byl navíc pozitivně testován na koronavirus, takže proti Alavésu tým povede jeden z jeho asistentů. V lize se Real naposledy představil na hřišti Osasuny a odvezl si bod za remízu 1:1.
Deportivo Alavés

Deportivu se v této sezoně nedaří a momentálně se nachází na sedmnáctém místě. A sestupové pozice nejsou daleko, osmnácté Elche má totiž jen o jeden bod méně a ještě dva zápasy k dobru. Alavés má letos velké problémy se střílením branek. V dosavadním ročníku dali jen sedmnáct gólů, což je jeden z nejhorších počinů v lize. V týmu jsou navíc pouze tři hráči, kteří mají na svém kontě více než jeden přesný zásah. Nyní se svěřenci kouče Fernándeze trápí i výsledkově, z posledních osmi mačů vyhráli jen jeden. V novém kalendářním roce zatím Deportivo sehrálo tři zápasy a všechny prohrálo, naposledy Babazorros nestačili na Sevillu.
Hezký sobotní večer přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Španělská LaLiga tento víkend nabídne zápasy dvacátého kola a k vidění bude také souboj Alavésu s Realem Madrid. Úvodní výkop je naplánován na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.