La Liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Huesca : Atlético - 30. září 2020   19:00

Andrés Fernández – Pedro López (72. G. Silva), Pulido (C), Siovas, Galán – Seoane, Mosquera, M. Rico (82. Carlos) – B. García (69. Ontiveros), Okazaki (69. Mir), Ferreiro (82. Gómez).
Vega A. C. (ESP)
Estadio El Alcoraz, Huesca
Atlético
Oblak (C) – Trippier, Felipe, Hermoso, Lodi – M. Llorente (62. Carrasco), Partey, Saúl (75. Koke), Vitolo (46. Á. Correa) – L. Suárez (62. D. Costa), Félix.

Z tohoto utkání je to všechno. Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek večera. Na viděnou.
V příštím kole se Huesca představí již v sobotu na stadionu Elche. Atlético Madrid bude ve stejný den hostit Villarreal.
Huesca remizovala v letošní sezóně ze čtyř zápasů už potřetí. Se třemi body je v neúplné tabulce La Ligy šestnáctá. Atlético Madrid odehrálo o dvě utkání méně, má ale o bod více a je osmé.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:7. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:10.
V neděli Atlético Madrid zničilo šesti góly Granadu, dnes však vyšlo na půdě nováčka střelecky naprázdno a remizovalo s Huescou bez branek 0:0. Po nezáživném prvním poločase se po změně stran začal hrát zajímavý fotbal, z něhož pramenily šance na obou stranách. Aktivitu přebírali čím dál častěji favorizovaní hosté. Za obranu se dostal třeba Luis Suárez, tváří v tvář Fernándezovi ale neuspěl. João Félix zase pálil nadvakrát z hranice šestnáctky těsně vedle levé tyče. Fotbalisté na obou stranách to nezvykle často zkoušeli i zpoza velkého čtverce, avšak bez úspěchu. Body si tak oba soupeři rozdělí.
90+5'
90+4'
Pomalu končí čtvrtá minuta nastavení. S míčem hraje poblíž středového kruhu Huesca. Na Atléticu je v závěru patrná křeč.
90+3'
Huesca podnikla další dva útočné výpady. Jeden skončil ofsajdem, druhý nepřesnou přihrávkou. Čas však běží.
90+2'
Šance i na druhé straně! Rafael Mir dostal přihrávku za obranu a dělovkou z pravé strany vápna vyprášil Oblakovy rukavice. Jak se ale posléze ukázalo, talentovaný útočník zakončoval z ofsajdu.
90+1'
Nastavovat se nakonec budou "pouze" čtyři minuty.
90'
Andrés Fernández si připsal v krátkém sledu dva úspěšné zákroky ve středu branky. Zejména ten první byl hodně pohotový.
89'
Atlético roztočilo okolo domácí šestnáctky pořádný kolotoč. Ten vygradoval střelou Joãa Félixe, ta ale byla opět tečovaná mimo bránu.
88'
Félixův pokus o procpání míče do šestnáctky skončil úspěšným blokem a autovým vhazováním.
86'
Huesca je po chvíli oddechu opět zatažená na vlastní půlce. Uvidíme, kolik se sudí Vega rozhodne nastavit. Dá se očekávat minimálně pět minut.
84'
Centr Yannicka Carrasca žádného ze spoluhráčů nenašel. Míč doletěl jen k brankáři Andrési Fernándezovi.
83'
Tlak Atlética s přibývajícím časem roste. Další centrovaný balon museli odvracet domácí znovu na roh. Huescu zřejmě čekají ještě pořádně krušné chvilky.
82'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází David Ferreiro, přichází Sergio Gómez.
82'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Mikel Rico, přichází Juan Carlos.
81'
Javier Galán vymrštil v souboji svou nohu příliš vysoko. Za svůj zásah protihráče vidí vůbec první žlutou kartu tohoto střetnutí.
80'
Yannick Carrasco posunul uvnitř pokutového území míč na Kokeho, jehož ránu zblokoval na poslední chvíli Gastón Silva! Teď spadl domácím ze srdce pořádný balvan!
78'
Proti Carrascově centru dobře vyskočil Andrés Fernández. Felipe se nakonec k zakončení sice dostal, meruna však letěla vedle brány.
77'
Yannick Carrasco se snažil procpat míč před branku přihrávkou z levé strany vápna. Modro-červená obrana balon odvrátila na rohový kop.
77'
Čerstvý Koke nabral na vidle Mikela Rica. U balonu zůstane Huesca.
76'
Až nyní je ošetření domácího brankáře zdárně ukončeno. Následovat může odkop od Fernándezovy svatyně.
75'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Saúl, přichází Koke.
74'
Rychlá souhra Atlética končí balonem v moci Andrése Fernándeze. Do toho zajel na malém vápně Diego Costa, jenž stál navíc v ofsajdu.
72'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Pedro López, přichází Gastón Silva.
70'
Nově příchozí Javier Ontiveros si potáhl míč po levé straně a zasekl si jej na hranici velkého vápna na střelu pravačkou. Následný technický pokus zakroutil asi metr vedle vzdálenější tyče.
69'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Šindži Okazaki, přichází Rafael Mir.
69'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Borja García, přichází Javier Ontiveros.
68'
Po centru z pravé strany chtěl hrát Diego Costa na hranici malého vápna balon skluzem, spolu s ním ale zasáhl také Pedra Lópeze. Je pískán útočný faul.
66'
João Félix si zasekl balon na střelu. Jeho první pokus zblokoval Dimitris Siovas, druhá pohotová rána prosvištěla jen kousíček vedle levé tyče. Tohle byla zatím největší šance zápasu!
64'
A další pokus z vně vápna. Mezi nohami protihráče pálil na druhé straně Saúl. Jeho přízemní pumelice proletěla vedle pravé tyčky.
63'
Šancí přibývá, a to je dobře. Tentokrát napřáhl k dělovce ze střední vzdálenosti domácí Jaime Seoane. Míč byl tečován nad břevno.
62'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Luis Suárez, přichází Diego Costa.
62'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Yannick Carrasco.
60'
Atlético Madrid nakonec zahrávalo rohy rovnou dva, ani z jednoho ale "nezapršelo". Huesca se ubránila a nadále živí naději na bodový zisk.
59'
Na levé straně se dostal za obranu úplně volný Luis Suárez! Se střelou ale dlouho otálel, a tak pálil až z velkého úhlu. Andrés Fernández vyrážel na roh.
57'
Tak tohle by se nám líbilo. Teď se hraje útočný fotbal. K odraženému míči se dostal na hranici velkého čtverce David Ferreiro, i on ale mířil na střed branky, kde číhal Jan Oblak. Ještě by to chtělo vylepšit mušku.
56'
Na druhé straně zkusil odvážnou ránu z nějakých dvaadvaceti metrů Thomas Partey, balon ale zakroutil nad břevno. Andrés Fernández dráhu letu míče kontroloval.
56'
Na centrovaný balon do šestnáctky si nejvýše naskočil Dimitris Siovas, hlavičkoval ale jen doprostřed branky, kde si připsal snadný zákrok Jan Oblak.
55'
Felipe zajel zezadu do Borji Garcíi. Huesca bude rozehrávat standardku.
54'
Střídající Ángel Correa si to mašíroval středem hřiště až k hranici velkého vápna, ke střele se ale nakonec nedostal. Na poslední chvíli byl od míče odstaven.
53'
Atlético, které v tomto střetnutí platí za velkého favorita, vstoupilo do druhého poločasu o poznání aktivněji. Trenér Simeone své svěřence v kabině zřejmě nešetřil.
52'
Proti centru na zadní tyč vyskočil Andrés Fernández a v letu jej vyboxoval mimo svou šestnáctku.
51'
Po faulu na Luise Suáreze mají hosté k dispozici přímý kop.
49'
A tak to vzal na sebe Marcos Llorente, který se opřel do míče zpoza velkého vápna. Jeho rána skončila kousek nad břevnem.
48'
V úvodu druhého dějství hrají více s míčem hosté, do zakončení se ale zatím prokombinovat nedokázali.
46'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Vitolo, přichází Ángel Correa.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
Úvodní poločas mezi Huescou a Atléticem Madrid je minulostí. Zatím nám toho oba týmy moc neukázaly, a tak není divu, že platí bezbrankový stav. Vypíchnout nelze absolutně nic, na vážnější šance čekáme. Snad se obraz hry po změně stran zlepší.
45'
45'
Saúlovi byl odpískán přísný faul. Rozehrávat může znovu Huesca.
44'
David Ferreiro přihrával z pravé strany po zemi na střed vápna, Mikel Rico ale pálil mimo tři tyče.
44'
Domácí ho rozehráli nakrátko, což se neukázalo jako nejlepší řešení. Balon se jen po několika vteřinách dostal až na protější konec k brankáři Fernándezovi.
43'
Atlético dobře brání. Další útočná snaha přinesla Huesce rohový kop.
42'
Pedro López získal při snaze přejít přes protihráče jen autové vhazování.
40'
João Félix se zapomněl v ofsajdu, a tak se posléze Vitolo k centru z levé strany nedostal.
39'
Po oboustranných diskuzích s rozhodčím bude Atlético zahrávat standardku na polovině domácích. Na přímou střelu to však není.
38'
Hosté znovu aktivně napadají. Huesca musela do zpětné kombinace zapojit i brankáře Andrése Fernándeze.
37'
Na pravé straně hřiště se za obranu rozbíhal David Ferreiro, vzdušný pas byl na něj ale příliš velkým soustem. Přesto spoluhráči zatleskal a ocenil jeho myšlenku.
34'
Z pravé strany poslal do vápna nadýchaný centr Pedro López, našel však jen připravené rukavice Jana Oblaka.
33'
Thomas Partey atakoval u půlící čáry nedovoleně Borju Garcíu. Míč pro Huescu, která je zatím s nerozhodným stavem určitě spokojenější než soupeř.
31'
Trenér Atlética Diego Simeone zatím nemůže být s výkonem svých svěřenců spokojen. A také jim to dává ze střídačky hodně hlasitě najevo.
29'
Není to zatím fotbal, který by zrovna zvedal ze sedadel. Nebo v tomto případě spíše ze sedaček. Oba brankáři se nudí.
26'
Po kontaktu se Saúlem upadli ve vápně rovnou dva domácí hráči – Šindži Okazaki a Jaime Seoane. Rozhodčí ale ani přes protesty penaltu nepíská.
25'
Balon si vzal na starost João Félix, spolu se zdí ho ale zakroutil i zhruba metr nad levý horní růžek Fernándezovy klece.
24'
Jaime Seoane fauloval tři metry před pokutovým územím Saúla. Zajímavá standardní situace pro Atlético Madrid.
22'
Kieran Trippier poslal na útočné polovině k zemi Borju Garcíu. Huesca může vyvézt míč ze své půlky. Na té se hraje čím dál více.
20'
Hosté se snažili rychlou kombinací na jeden dotyk dostat až do zakončení, na hranici vápna však o balon přišli.
19'
Centr z levé strany doputoval po ose David Ferreiro – Dimitris Siovas až na hlavu Jaimeho Seoaneho, ten ale zakončoval bez přípravy vysoko nad branku.
18'
Na centr z pravé strany si u penaltového puntíku nabíhal Šindži Okazaki, obrana Atlética ale odehrála míč na roh.
16'
Atlético mělo k dispozici autové vhazování poblíž útočného rohového praporku. Po chvíli si vzdušný balon stáhl do rukavic Andrés Fernández. Na první vážnější příležitost stále čekáme.
13'
Hra se rychle přesunula k protější brance. Prudkou přihrávku z levé strany posílal na střed Renan Lodi, balon ale doputoval jen k pozornému Andrési Fernándezovi.
12'
Až teď! Mikel Rico dostal nabito před hranici šestnáctky, jeho přízemní dělovka ale byla sražena na roh.
11'
Tempo hry je zatím dost ospalé. Atlético se snaží napadat domácí rozehrávku, Huesca se zase směrem dopředu příliš nežene.
9'
Saúl se obtočil s míčem kolem Mikela Rica, udeřil ho přitom ale do tváře. Rozhodčí to viděl a píská faul.
8'
Balon se stěhuje ze strany na stranu. Momentálně s ním kombinuje na vlastní půlce Huesca.
6'
Svůj první roh si kopli po zblokovaném centru Ferreira také domácí. I v tomto případě si ale počínala dobře obrana – tentokrát ta hostující.
4'
João Félix se snažil z levé strany vápna prostrčit balon blíže brance, akce ale končí pouze odkopem od Fernándezovy klece.
2'
Huesca nastoupila do utkání v modro-červených dresech. Hosté z hlavního města ve svítivých žlutých.
1'
Atlético Madrid si hned v úvodu zápasu vysloužilo rohový kop. Po centru z pravé strany se ale domácí rychle osvobodili.
1'

SD Huesca: Andrés Fernández – Pedro López, Pulido (C), Siovas, Galán – Seoane, Mosquera, M. Rico – B. García, Okazaki, Ferreiro.
Náhradníci: Fernández – Valderrama Doménech, Gómez, Insua, Luisinho, Mir, Muñoz, Ontiveros, Carlos, G. Silva.

Atlético Madrid: Oblak (C) – Trippier, Felipe, Hermoso, Lodi – M. Llorente, Partey, Saúl, Vitolo – L. Suárez, Félix.
Náhradníci: Grbić – Camello, Carrasco, Á. Correa, D. Costa, H. Herrera, Lemar, Mollejo, N. Pérez, Koke, M. Sánchez, Savić.

Rozhodčí: Vega A. C. (ESP).
Oba týmy se dvakrát střetly v předloňském ročníku. Atlético vyhrálo doma i venku rozdílem třídy 3:0. Úlohu favorita bude plnit i tentokrát.
Atlético Madrid má na kontě o bod více než jeho středeční soupeř. Rozdíl je v tom, že klub z hlavního města dosud odehrál jen jediné utkání. Svěřenci padesátiletého kouče Simeoneho neměli o víkendu slitování s Granadou, kterou rozstříleli vysoko 6:1. Dobrou formu by nyní Atlético rádo potvrdilo i venku.
Huesca je v letošním ročníku La Ligy nováčkem. Odehrány má tři zápasy, na první vítězství mezi elitou ale zatím čeká. Do soutěže Huesca vstoupila remízou 1:1 s Villarrealem, následně ale prohrála v souboji nováčků 0:2 s Cádizem. O víkendu pak přišla další venkovní remíza 1:1, tentokrát na půdě Valencie. Se dvěma body je tak klub z Aragonie na šestnáctém místě dvacetičlenné tabulky.
Příjemný středeční podvečer u sledování španělské La Ligy! Její 4. kolo má dnes na programu celkem čtyři utkání. O body budou usilovat rovněž týmy SD Huesca a Atlético Madrid. Velkými papírovými favority budou fotbalisté hostujícího celku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.