La Liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Atlético - 28. února 2021   21:00

0:2
(0:0)
Atlético
27' Pedraza (vl.)  • 70' Félix
Villarreal
Asenjo – Foyth, Albiol (C), P. Torres, Pedraza (60. Estupiñán) – Trigueros (71. Baena), Capoue (71. J. Costa), Parejo – Chukwueze, G. Moreno, Moisés Gómez (60. Bacca).
Rulli – Bacca, Baena, J. Costa, Estupiñán, Ra. Funes Mori, Niño, Raba, Ratiu.
de Burgos – Perez, Núnez
Estadio de la Cerámica (Villarreal)
Atlético
Oblak – Vrsaljko, Savić, Felipe, Hermoso – M. Llorente, Koke (C), Saúl, Lemar (46. Félix) – Á. Correa (83. Torreira), L. Suárez (75. Kondogbia).
Grbić – M. Dembélé, H. Herrera, Kondogbia, Félix, Torreira, Vitolo, Lodi.

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera a dobrou noc.

Fauly: 15:19
Zápas je u konce, Villarreal i přes velkou snahu a bojovnost prohrává doma s Atléticem Madrid 0:2. Domácí byli v prvním poločase o něco aktivnější, ale Atlético se celkem bez problému bránilo a když cítilo šanci, vyráželo do protiútoku. Po jednom takovém brejku se dostali hosté k rohovému kopu, po kterém následoval centr Lemara na zadní tyč a hlavička Stefana Saviče, po které se míč od zad Alfonsa Pedrazy odrazil do sítě. Gól rozhodčí uznal až po poradě systému VAR. Největší šanci na vyrovnání měli domácí ve 36. minutě, po zakončení Morena byl míč na brankové čáře, za ní se ale nedostal. Druhý poločas byl podobný, Villarreal stále bušil do obrany Atlética, která někdy i se štěstím vydržela. V 70. minutě pak přišla pro domácí další rána v podobě gólu střídajícího Joãa Félixe na 2:0. Villarreal si vytvořili několik zajímavých šancí, ve kterých byli Moreno, Bacca či Baena, ale hosté vše ustáli.
90+2'
90+1'
Nastavují se pouze dvě minuty.
90'
Villarreal se stále snaží vytěžit v závěru zápasu ze svého tlaku alespoň snižující branku, ale hosté zatím drží dvoubrankový náskok.
88'
Carlos Bacca si našel prostor na střelu pravačkou, Oblak opět bez problému zasáhl.
86'
Dani Parejo dostal přihrávku do vápna a hned z první vypálil. Trefil však jen prostor, kde zrovna stál Jan Oblak.
86'
Po rohovém kopu se ještě ke střele dostal Jaume Costa, ale minul branku. Dnes zřejmě Villarrealu není přáno.
85'
Znovu musel Jan Oblak zasahovat, tentokrát se musel vytáhnout proti prudkému voleji Álexe Baeny. Míč vytýhl nad břevno.
84'
Jaume Costa z pravé strany posílal vysoký centr před branku, míč skončil ale jen v rukou brankáře Oblaka.
83'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Lucas Torreira.
82'
Po rohovém kopu střílel zpoza vápna Álex Baena a jen těsně minul pravý horní roh branky Atlética.
82'
Samuel Chukwueze se pěkně uvolnil směrem do vápna a nasměroval míč před branku. Tam však nenašel žádného ze svých spoluhráčů. Bude z toho rohový kop.
80'
Další akce Villarrealu po pravé straně skončila jen útočným faulem, hrát tak budou moci hosté.
78'
Další obrovská šance Villarrealu zůstává nevyužita. Moreno našel před brankou Baccu, ten ale ze skvělé pozice minul branku.
77'
Hosté pouze odkopli balón na polovinu soupeře a opět budou vyčkávat, s čím přijde soupeř.
76'
Rozhodčí odpískal faul ve středu pole, hrát budou moci domácí. Atlético se mezitím opět zatáhlo na svou polovinu.
75'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Luis Suárez, přichází Geoffrey Kondogbia.
74'
Domácí už musí dotahovat dvoubrankovou ztrátu, což už budou mít hodně těžké, protože Atlético zpravidla takovéto vedení neztrácí.
72'
Domácí zahodili obrovskou šanci! Gerard Moreno nasměroval míč na branku ramenem, ale trefil jen tyč!
71'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Étienne Capoue, přichází Jaume Costa.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Álex Baena.
70'
Atlético právě vstřelilo branku!
Hosté navyšují své vedení na 2:0! Atlético bylo ve druhém poločase poměrně pasivní, ale nyní se raduje z důležitého druhého gólu po poměrně jednoduché akci, kterou zakončil JOÃO FÉLIX prudkou střelou po zemi k tyči. Bez asistence.
68'
Atlético rozehrávalo standardní situaci z levé strany, centrovaný míč do šestnáctky Villarrealu ale nebezpečný nebyl.
66'
Domácí zůstávají usazení na polovině soupeře, Atlético je v poslední době hodně hluboko zatažené.
65'
Morenova střela byla ještě tečovaná, takže domácí měli ještě jeden rohový kop. Ten už ale tak nebezpečný pro branku Atlética nebyl.
65'
Byl z toho tak pouze rohový kop Villarrealu. Domácí si vytvořili dobrý tlak, nakonec zakončoval zevnitř vápna Moreno, ale branku těsně netrefil.
64'
Domácí vehementně reklamovali ruku Hermosa ve vápně, ale ta se pískat nebude, protože byla u těla.
63'
Domácí se konečně usadili před šestnáctkou Atlética, centr z levé strany ale madridský celek moc neohrozil.
61'
Villarreal zatím ve druhém poločase není tak nebezpečný směrem dopředu tak jako v tom prvním, přitom potřebuje vyrovnat.
60'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Carlos Bacca.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Pervis Estupiñán.
59'
Po rychlé akci Atlética se ke střele zpoza šestnáctky dostal Ángel Correa a pořádně protáhl Sergia Asenja.
58'
Manu Trigueros podle rozhodčího faulovaný nebyl a naopak se pískal ofsajd Villarrealu, takže hrát budou moci hosté.
56'
Na půlící čáře skončil na zemi Felix, ale podle rozhodčího to tentokrát faul nebyl, hraje se dál.
55'
Domácí následně ubránili i rohový kop soupeře a nyní už se zase mohou začít soustředit na svou snahu o vyrovnání.
54'
Po obrovské hrubce v rozehrávce Villarrealu se dostal k míči Luis Suárez, Uruguayec ale nabízenou příležitost nevyužil a na braku netrefil.
52'
Po standardní situaci rozehrané na zadní tyč nedokázali hosté ohrozit branku Villarrealu a navíc se nakonec mával ofsajd.
51'
Stoper Villarrealu Raul Albiol dostává žlutou kartu za povalení na zemi Luise Suáreze.
50'
Domácí předvedli hezkou kombinační akci, ale Chukwueze nakonec nebyl dost rychlý, aby utekl obráncům Atlética.
47'
Saúl trefil ramenem do obličeje Chukwuezeho a dostává žlutou kartu.
46'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází João Félix.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:10.
První poločas je za námi, Villarreal zatím prohrává na domácím hřišti s Atléticem Madrid 0:1. Zápas je to zatím hodně taktický, mnoho šancí nám nenabídl. Domácí byli o něco aktivnější, ale Atlético se celkem bez problému bránilo a když cítilo šanci, vyráželo do protiútoku. Po jednom takovém brejku se dostali hosté k rohovému kopu, po kterém následoval centr Lemara na zadní tyč a hlavička Stefana Saviče, po které se míč od zad Alfonsy Pedrazy odrazil do sítě. Gól rozhodčí uznal až po poradě systému VAR. Největší šanci na vyrovnání měli domácí ve 36. minutě, po zakončení Morena byl míč na brankové čáře, za ní se ale nedostal.
45+5'
45+4'
Rozhodčí uvažoval o červené kartě, proto se šel podívat na monitor, nakonec je z toho ale jen karta žluté barvy pro Thomase Lemara.
45+3'
Capoue je stále ošetřovaný a rozhodčí de Burgos se mezitím šel podívat na monitor, jestli to nebyl od Lemara úmyslný faul na červenou kartu. Nebylo to totiž rameno, ale loket v obličeji Francouze.
45+2'
Étienne Capoue se hodně nepříjemně srazil s Thomasem Lemarem, inkasoval ramenem úder do obličeje.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Tu standardku ale Villarreal nerozehrál moc dobře, Jan Oblak mohl zůstat v klidu.
45'
Domácí mají jednu z posledních šancí, jak ohrozit branku soupeře, mají k dispozici standardní situaci.
44'
Manu Trigueros z pravé strany centroval do šestnáctky Atlética, ve vzduchu byl ale nejvýš stoper hostů Felipe, který míč odvrátil.
42'
Ángel Correa si i proti dvěma protihráčům dobře pokryl míč a vymodlil si faul na svou osobu.
41'
Atlético se na míči znovu neudrželo dlouho, Villarreal balón rychle vybojoval zpět a znovu se pokusí zaútočit.
40'
Domácí obléhají pokutové území soupeře, ale stále platí že ze hry si žádnou velkou šanci nevypracovali.
39'
Moisés Gómez pod tlakem vrátil míč brankáři Asenjovi, ten zase hned nakopl míč dopředu a Villarreal udržel míč.
38'
Moreno byl faulován ve středu hrací plochy, domácí rychle na krátko rozehrávají.
37'
Následný rohový kop už Atlético Madrid ubránilo s podstatně větším klidem.
36'
Standardní situace Villarrealu byla výborně rozehraná za obrannou linii Atlética na Morena, nejlepší střelec domácích ale nedokázal hlavou ani nohou míč dotlačit za brankovou čáru.
35'
Žlutou kartu nyní dostává Felipe za faul a zatažení za dres Chukwuezeho.
34'
Alfonso Pedraza se teď prezentoval o něco negativněji, fauloval Kokeho a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
34'
Alfonso Pedraza je směrem dopředu dnes velmi aktivní, znovu z levé strany poslal míč před branku. Jeho spoluhráči ale byli dobře pokrytí.
32'
Jaume Costa sice sedí mezi náhradníky, ale i tak za své protesty vůči rozhodčímu dostává žlutou kartu.
31'
Po dlouhém přerušení hra trochu ztratila své tempo, doufejme, že se zápas brzy zase pořádně rozběhne.
30'
Manu Trigueros na polovině hřiště fauloval, hrát tak budou moci opět hosté.
27'
Domácí v úvodu zápasu nebyli moc aktivní, ale jdou do vedení! Rohový kop byl rozehraný na zadní tyč, kde si naskakoval Stefan Savič, který se důrazně dostal k míči a k hlavičce. Balón sice Asenjo vyrazil, ale pak se míč odrazil od zad ALFONSA PEDRAZY do brány.
27'
O ofsajd se nejednalo, ještě se řeší, jestli Savič při své hlavičce nefauloval Pedrazu.
26'
Situaci už zkoumá VAR, uvidíme, jak to nakonec dopadne.
25'
Z rohového kopu dostal míč do sítě Stefan Savić, ale rozhodčí ukazuje, že gól kvůli ofsajdu neplatí.
24'
Konečně domácí předvedli zajímavější kombinaci, kterou dokonce zakončil tvrdou střelou zpoza vápna Saúl. Sergio Asenjo vyrazil míč na rohový kop.
23'
Atlético dnes působí kromě prvních minut zápasu opravdu velmi pasivně, asi čeká na to, jestli udělají domácí chybu.
22'
Domácí rozehráli rohový kop tentokrát centrem před vápno, ale ohrožení branky Atlética z toho znovu nebylo.
21'
Villarreal bude se svou aktivitou pokračovat prostřednictvím rohového kopu z levé strany.
20'
Alfonso Pedraza se dokázal s míčem prodrat dopředu i když byl faulovaný, rozhodčí, ale výhodu neponechal a odpískal faul.
18'
Domácí znovu rozehráli rohový kop na krátko a tentokrát si pohlídali i ofsajd. Zpoza vápna nakonec střílel levačkou Samuel Chukwueze, branku ale netrefil.
17'
Alfonso Pedraza z levé strany okamžitě cpal míč před branku, ale trefil jen Vrsaljka, takže z toho bude rohový kop.
16'
Lemar ve středu pole tak dlouho naháněl Chukwuezeho, až záložníka Villarrealu fauloval.
15'
Tak konečně to přišlo, zpoza vápna vyzkoušel Oblakovu pozornost Dani Parejo. Mířil ale jen přesně do prostoru, kde stál slovinský brankář.
14'
V posledních minutách jsou to domácí, kteří jsou častěji na polovině soupeře. Zatím ale žádnou svou akci nezakončili.
13'
Po centru z levé strany se k hlavičce dostal Manu Trigueros, ale nedokázal balón nasměrovat mezi tři tyče.
12'
Šime Vrsaljko dostal dobrou přihrávku do běhu a z pravé strany centroval. Jeho psa však nenašel ve vápně žádného ze spoluhráčů.
11'
Domácí rozehráli první rohový kop zápasu na krátko, ale hned při druhé přihrávce si nepohlídali ofsajd.
9'
Parejo našel pěknou přihrávkou vzduchem na levé straně Pedraza, tomu ale nevyšlo zpracování, takže nemohl hned odcentrovat.
8'
Oblak se zapojil do rozehrávky Atlética, jeho nákop na půlku však skončil jen v autu.
7'
Šime Vrsaljko zastavil postup vpřed Pedraza podle rozhodčím čistě, takže z toho bude jen autové vhazování Villarrealu.
6'
Samuel Chukwueze se snažil přenést hru na levé křídlo, kde byl volný Pedraza, míč na něj ale neprošel.
4'
Villarreal už dokázal vyrovnat hru a sám se snaží útočit, Atlético je ale zatím vzadu pevné.
3'
Také domácí konečně poprvé zaútočili, ale do pokutového území míč nedostali a následně fauloval Dani Parejo.
2'
Villarreal zatím zaujal hodně pasivní roli a vyloženě jen čeká, co předvedou hosté.
1'
Domácí jsou hned na začátku aktivnějším týmem, centr Saula z levé strany byl ale zablokovaný.
1'
Domácí Villarreal bude hrát v žlutých dresech, Atlético dnes obléklo venkovní modrou variantu dresů.
Hráči obou mužstev už nastupují na hřiště, zápas za malou chvíli začne.

Villarreal CF: Asenjo – Foyth, Albiol (C), P. Torres, Pedraza – Trigueros, Capoue, Parejo – Chukwueze, G. Moreno, Moisés Gómez.
Náhradníci: Rulli – Bacca, Baena, J. Costa, Estupiñán, Ra. Funes Mori, Niño, Raba, Ratiu.

Atlético Madrid: Oblak – Vrsaljko, Savić, Felipe, Hermoso – M. Llorente, Koke (C), Saúl, Lemar – Á. Correa, L. Suárez.
Náhradníci: Grbić – M. Dembélé, H. Herrera, Kondogbia, Félix, Torreira, Vitolo, Lodi.

Rozhodčí: de Burgos – Perez, Núnez.
Vzájemné zápasy

První vzájemný zápas těchto dvou klubů v této sezoně skončil na hřišti Atlétika Madrid bezbrankovou remízou. Atlético s Villarrealem neprohrálo pět posledních utkání, doma ale Villarreal šest posledních zápasů s Atlétikem neprohrál.
Atlético Madrid

Atlético Madrid patří mezi nejsilnější španělské kluby, pravidelně je největším vyzyvatelem Barcelony a Realu Madrid. Atlético už desetkrát dokázalo vyhrát mistrovský titul, ten poslední v sezoně 2013/14. V posledních osmi sezonách skončilo Atlético vždy v nejlepší čtyřce, v minulé sezoně skočilo právě čtvrté, takže se kvalifikovalo do Ligy mistrů, ve které je nyní před odvetou osmifinále proti Chelsea. Atlético má domácí soutěž rozehranou výborně, s 55 body je na prvním místě tabulky o dva body před druhým Realem Madrid a se zápasem k dobru. V posledních zápasech ale potkal Atlético pokles formy, z posledních čtyř utkání vyhrálo jediné, naposledy v osmifinále Ligy mistrů prohrálo 0:1 s Chelsea, v domácí lize naposledy prohrálo doma 0:2 s Levante. Venku zatím Atlético v této sezoně v lize odehrálo jedenáct zápasů s bilancí osmi výher, dvou remíz a jedné porážky. Venku Atlético z posledních osmi soutěžních utkání prohrálo jediné, naposledy remizovalo 1:1 na hřišti Levante.
Villarreal CF

Villarreal je tradičním španělským klubem, ovšem na nějaký výrazný úspěch stále čeká, ve své sbírce nemá jedinou významnou trofej. V nejvyšší soutěži působí Villarreal posledních osm sezón, z toho šestkrát se umístil v první šestce. V minulé sezoně skončil pátý a díky tomu se kvalifikoval do Evropské ligy, kde tento týden postoupil přes Salzburg do osmifinále. V této sezoně má Villarreal do evropských pohárů znovu nakročeno, momentálně se nachází s 37 body na šestém místě tabulky, které by mu na konci sezony zaručilo předkolo Evropské ligy. Na čtvrté místo a Ligu mistrů ztrácí Villarreal už jedenáct bodů. Z posledních čtrnácti soutěžních utkání Villarreal jen jednou prohrál, naposledy v rámci Evropské ligy porazil Salcburk 2:1, v rámci domácí soutěže naposledy remizoval 1:1 na hřišti Bilbaa. Doma zatím Villarreal v této sezoně v lize odehrál dvanáct utkání s bilancí pěti výher, šesti remíz a jedné porážky. Doma Villarreal prohrál jen jedno z posledních šestnácti soutěžních utkání, bylo to právě naposledy, když podlehl 1:2 Betisu Sevilla.
Zdravím a vítám všechny příznivce španělského fotbalu u sledování on-line přenosu utkání 25. kola La Ligy mezi týmy Villarreal CF a Atlético Madrid. Zápas se odehraje na Estadio de la Ceramica ve Villarrealu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.