La Liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cádiz : Atlético - 28. listopadu 2021   18:30

Cádiz
86' Oblak(vl.)
1:4
(0:0)
Atlético
57' Lemar  (Carrasco) • 71' Griezmann  (M. Llorente) • 77' Á. Correa  (Cunha) • 87' Cunha  (Griezmann)
Cádiz
Ledesma – Carcelén, Harojan, Cala, A. Espino – Salvi (79. Chapela), Jönsson (84. Fali), Álex Fernández (85. Bastida), Perea (69. Negredo) – Sobrino, Lozano.
Atlético
Oblak – Savić, J. Giménez (34. Felipe), Hermoso – Koke – M. Llorente, de Paul, Lemar (73. Á. Correa), Carrasco – Griezmann, L. Suárez (73. Cunha).
Lecomte – Á. Correa, Cunha, Felipe, Kondogbia, H. Herrera, Vrsaljko.

Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:11.
Je konec! Atlético Madrid nakonec potvrdilo roli favorita a vítězí na půdě Eibaru 4:1. Vše podstatné se dnes událo až po změně stran. Takřka po hodině hry se Atlético brankou Lemara ujalo vedení. Dvacet minut před koncem navíc udeřil Griezmann. Třetí zásah navíc zaznamenal střídající Correa. Domácí se přesto prosadili, když si centr z pravé strany srazil do branky Jan Oblak. Bleskovou odpověď ale zaznamenal Cunha.
90+2'
90'
Nastavují se dvě minuty!
89'
Hosté v závěru utkání hrají s míčem na kopačkách a bez problémů kontrolují své vedení. Naopak hráči Cádizu už by se rádi viděli v šatně.
87'
Atlético právě vstřelilo branku!
Fantastická reakce hostujícího celku! Atlético totiž o minutu později přidává svou čtvrtou branku v dnešním souboji! MATHEUS CUNHA si naběhl na přihrávku do vápna, kde si jej připravil a chladnokrevně rozvlnil síť!
86'
Cádiz právě vstřelil branku!
Je sníženo! Domácí Cádiz se nakonec v závěru utkání dočkal vytoužené branky! Anthony Lozano z pravé strany centroval do vápna. Jeho pobídka nabrala zajímavou trajektorii. JAN OBLAK navíc zaváhal a míč si našel cestu do sítě! Branka je připsána jako vlastní gól brankáři Atlética.
85'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Álex Fernández, přichází Álvaro Bastida.
84'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Jens Jönsson, přichází Fali.
83'
Žlutou kartu dostává Felipe (Atlético Madrid).
82'
Felipe vlétl do souboje jako utržená střela a doslova zboural jednoho ze soupeřů. Sudí nařídil rozehrávku pro domácí Cádiz.
81'
Atlético se usadilo v blízkosti velkého vápna, nicméně kombinace hostů se odehrává daleko od branky.
80'
Jan Oblak prokázal fantastické čtení hry. Slovinský brankář si dal pozor na přihrávku za obranu Atlética, vyrazil ven z branky a před dobíhajícím soupeřem rozehrál na pravou stranu.
79'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Salvi, přichází Iván Chapela.
77'
Atlético po pohledné akci přidává i čtvrtou branku! Tentokrát hosté zaútočili středem hřiště. Na přihrávku za obranu si naběhl ANGEL CORREA a poslal míč k přední tyči!
77'
Antoine Griezmann se dopustil dalšího nedovoleného zákroku při návratu na vlastní polovinu. Francouzský hráč by si měl na fauly dávat pozor.
76'
Anthony Lozano se hnal do útoku, jenže na polovině hrací plochy neustál souboj s De Paulem a poroučel se k zemi. Rozehrávat tak bude Cádiz.
75'
Hosté zahrávali další rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč, nicméně zadáci Cádizu balón odehráli do bezpečí.
74'
Griezmann se dostal do pokutového území, kde se tlačil k centru z levé strany, jenže pod tlakem nedokázal míč procedit za záda brankáře.
73'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Luis Suárez, přichází Matheus Cunha.
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Ángel Correa.
71'
Atlético přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k vítězství v dnešním souboji! Na pravé straně se uvolnil Llorente, který poslal míč do vápna a ANTOINE GRIEZMANN pohotově uklidil míč k tyči!
70'
Cádiz zahodil zajímavou možnost! Po standardní situaci se do zakončení v pokutovém území dostal Jens Jönsson, ale levačkou z voleje napálil míč vysoko na tribunu!
69'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Alberto Perea, přichází Álvaro Negredo.
68'
Hráči Atlética bez problémů kontrolují své těsné vedení a hrají s míčem na kopačkách. Alberto Perea se soupeřovu akci snažil napadat, ale míč nezískal.
66'
Fotbalisté Atlética výborně napadali rozehrávku soupeře na jeho polovině. Defenziva Cádizu si s domácími hráči věděla rady.
65'
Domácí zahrávali další rohový kop. Nadýchaný centr směřoval na malé vápno, kde bez problémů zasáhl stoper Mario Hermoso.
64'
Atlético se mohlo výrazně přiblížit k vítězství! Lemar běžel sám na brankáře, kterého chtěl efektně přelobovat, ale Ledesma zasáhl!
64'
Álex Fernández utekl soupeři po pravé straně a pohotově odcentroval do šestnáctky. Jeho pobídku srazil první obránce v červenobílém na rohový kop.
63'
Další ofenzivní výpad domácího mužstva zastavuje nedovolený zákrok Jonssona. Domácí fotbalista bojoval o míč ve skuzu, ale zasáhl Llorenteho nohu.
62'
Lemar se na hranici velkého vápna tlačil k další přihrávce z pravé strany, ale tentokrát se až do zakončení nedostal. Obrana Cádizu zasáhla na poslední chvíli.
61'
Llorente na vlastní polovině u rohového praporku fauloval jednoho ze soupeřů a může být rád, že za svůj zákrok neviděl žlutou kartu.
60'
Je za námi hodina hry a Atlético se před malou chvílí dostalo do vedení. Cádiz navíc po změně stran Oblakovu svatyni ještě neohrozil.
59'
Atlético pokračuje v tlaku na polovině soupeře. Fotbalisté domácího celku sice napadají soupeřovu rozehrávku aktivně, ale nemohou se dostat k míči.
57'
Atlético Madrid se dostává do vedení! Hostující celek udeřil po hodně nenápadné akci! Centr do pokutového území vyslal z levé strany Carrasco a LEMAR hlavou poslal míč do sítě!
56'
Atlético se usadilo na polovině soupeře, nicméně akce hostujícího celku je zatím hodně pomalá. Hosté navíc kombinují daleko od šestnáctky.
55'
Cádiz také zahrozil po rohovém kopu. Na prudký centr si naskočil právě Salvi, který hlavou prodloužil míč jen vedle vzdálenější tyčky.
54'
Salvi napadal rozehrávku Atlética v blízkosti rohového praporku. Nejlepší hráč domácího celku na hřišti obtěžoval Llorenteho, který míč odkopl.
53'
Atlético zahrávalo další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, nicméně defenziva Cádizu si dala pozor a balón odehrála do bezpečí.
52'
Griezmann dostal přihrávku do pokutového území, kde si míč ještě posunul na levačku, nicméně obětavý obránce se mu skluzem položil pod nohy a srazil míč na roh.
51'
Do dalšího zakončení se na straně Atlética dostal po centru z levé strany rozběhnutý Lemar, nicméně jeho pokus hlavou minul vzdálenější tyč.
50'
Atlético zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, ale Luis Suárez se kolem obránce neotočil.
49'
Atlético se pokusilo zaútočit středem hrací plochy. Luis Suárez dostal přihrávku na hranici šestnáctky, ale neotočil se kolem důrazného stopera.
48'
Cádiz zahrával přímý kop na polovině Atlética Madrid. Do pokutového území směřoval nadýchaný centr z levé strany, nicméně Jan Oblak míč vyboxoval.
47'
Defenziva Cádizu si na vlastní polovině pohlídala odražený míč a odkopla jej do bezpečí. Vypadá to, že domácí celek bude i po změně stran pokračovat v urputném bránění.
46'
Atlético Madrid obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Hostující celek se ihned vydal do útoku, ale akce skončila nepřesnou přihrávkou za obranu.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme na úvodní branku dnešního souboje čekali marně. Domácí Cádiz se v úvodu koncentroval na defenzivu a hosty k ničemu nepustil. Postupně se ale osmělil a Salvi se dvakrát dostal do zajímavé pozice. Ani jedna střela však cestu do branky nenašla.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Atlético Madrid se v samotném závěru prvního poločasu tlačí do pokutového území, jenže kombinace hostů zatím spočívá v přenášení hry zleva doprava.
43'
Yannick Carrasco táhl další útok Atlética po levé straně. Jeho následné přenesení na střed si defenziva Cádizu pohlídala a zahnala soupeře pryč.
42'
Luis Suárez se dostal k přihrávce do pokutového území, ale hostující snajpr byl nabídnutou příležitostí natolik překvapen, že míč napálil na tribunu za brankou!
41'
Jens Jönsson z levé strany vyslal přihrávku na malé vápno, kam spěchali snad tři hráči ve žlutém dresu Cádizu, ale Atlético se ubránilo.
40'
Lemar na polovině hřiště přišel o míč a musel se hodně rychle vrátit. Domácí fotbalista v pravou chvíli zabral a pomohl spoluhráčům k zisku míče.
39'
Stopeři Atlética Madrid už se také vysunuli na polovinu soupeře, nicméně kombinace hostujícího mužstva je zatím hodně pomalá.
38'
Atlético zahrávalo přímý kop na polovině hostujícího celku. Jeho rozehrávky se chopil Lemar, ale nadýchaným centrem našel jen obránce Cádizu.
37'
Další příležitost domácího mužstva! Zpoza velkého vápna se do míče položil Salvi, ale jeho prudká přízemní rána levačkou prolétla kolem zadní tyčky!
36'
A verdikt hlavního arbitra se měnit nebude. VAR sice chvíli řešil, zda Jens Jönsson nezboural Lemara nedovoleným způsobem, ale nakonec bylo vše v pořádku.
35'
Hosté se dožadovali odpískání pokutového kopu po zákroku na Lemara. Sudí zatím ukázal jen rohový kop!
34'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází José Giménez, přichází Felipe.
33'
Stopeři Atlética Madrid kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Naopak ofenzivní hráči Cádizu teď soupeře dostávají pod tlak.
32'
Yannick Carrasco sprintoval za přihrávkou na levou stranu hrací plochy, ale ve výskoku míč nedokázal udržet na trávníku. Domácí budou vhazovat.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi bojovný souboj. Atlético je o něco aktivnější, jenže se nedostává do šancí.
29'
Carcelen dostal přihrávku na levou stranu, těžkou pobídku si dokázal zpracovat a rozehrál na střed. Atlético už opět vystavělo defenzivní val.
28'
Cádiz si vytvořil zajímavou možnost! Do zakončení se v pokutovém území dostal Salvi, ale vracející se obránce jeho ránu tečoval na roh!
27'
Jens Jönsson pláchl svému strážci na pravé straně a dostal se až k odcentrování do pokutového území. Jeho pobídku si defenziva Atlética pohlídala.
26'
Koke zahrával přímý kop Atlética na polovině domácího Cádizu. Jeho pobídka směřovala na pravou stranu, ale obránci byli dobře postavení.
25'
Atlético už se znovu usadilo kolem velkého vápna soupeře, kde hostující fotbalisté kombinují s míčem na kopačkách. Domácí ale rychle pokrývají volné prostory.
24'
Sobrino se ve vápně tlačil za centrem z pravé strany hrací plochy, ale o kousek na míč nedosáhl. Defenziva Atlética si může oddechnout.
23'
Domácí brankář Ledesma si dal znovu dobrý pozor na centr z pravé strany a zalepil míč do rukavic. Brankář Cádizu teď s rozehrávkou spěchat nebude.
22'
Lemar dostal přihrávku na polovinu domácího celku, kde ustál souboj s obráncem a rozehrál na pravou stranu. Domácí se ale znovu srovnali.
21'
Yannick Carrasco z levé strany vyslal přihrávku do pokutového území, jenže Luis Suárez se k míči nedostal přes zásah obránce Caly.
20'
Atlético kombinuje na polovině soupeře a číhá na skulinku v defenzivě Cádizu. Domácí celek naopak brání ve vysokém počtu na hranici šestnáctky.
19'
Rodrigo de Paul poslal přihrávku na levou stranu hřiště, kde měl Kokeho, jenže zkušený středopolař Atlética nedokázal rozehrát adresně.
18'
Cádiz se usadil v blízkosti velkého vápna, nicméně kombinace domácího celku zatím k zakončení nevedla. Atlético brání v pevném bloku.
17'
Lemar na pravé straně procedil přihrávku do pokutového území, kde se do zakončení dostal Griezmann, ale francouzský fotbalista trefil tyč!
16'
Luis Suárez skvěle procedil přihrávku na spoluhráče v červenobílém dresu, jenže ten si v klíčovou chvíli předkopl míč příliš před sebe.
15'
Rodrigo de Paul dostal přihrávku na levou stranu, odkud následně odcentroval do pokutového území, ale Ledesma si dokráčel pro míč.
14'
Atlético Madrid zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale Luis Suárez hlavičkou z dobré pozice trefil prvního obránce.
13'
Atlético Madrid zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Centrovaný míč se snesl na značku pokutového kopu, kde kralovali obránci.
12'
Zadáci Atlética se dostali na polovinu Cádizu, jenže kombinace hostujícího celku je hodně pomalá. Naopak defenziva domácích hraje výborně.
11'
Atlético se s míčem na kopačkách tlačí na polovinu soupeře, jenže akce hostujícího celku je zatím plná nepřesných přihrávek.
9'
Z pravé strany odcentroval do pokutového území dobře postavený Llorente, ale jeho prudkou pobídku domácí obránce Cala odhlavičkoval.
8'
Alberto Perea vhazoval na levé straně hrací plochy, jenže na jeho pobídku nedosáhl nikdo ve žlutém dresu Cádizu. Do útoku tak může vyrazit Atlético.
7'
Cádiz se opět vydal do útoku, ale nákop za obranu Atlética Madrid byl příliš prudký a skončil až u dobře postaveného Oblaka.
6'
Zadáci Atlética Madrid podpořili ofenzivní výpad hostujícího celku. Přenesení hry na pravou stranu ale nebylo přesné.
5'
Lemar se na polovině hřiště krásnou kličkou zbavil obránce. Jeho následná přihrávka mezi obránce skončila v autu.
4'
Cala uklidňuje rozehrávku domácího celku na vlastní polovině. Nikdo v červenobílém dresu Atlética kombinaci soupeře neatakuje.
3'
Carcelen odcentroval z pravé strany do pokutového území, ale jeho vysoká pobídka neoslovila nikoho ve žlutém dresu domácího Cádizu.
2'
Antoine Griezmann uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště, kde sklepl míč na De Paula. Atlético ale stále na první ofenzivní výpad čeká.
1'
Domácí Cádiz obstaral výkop do prvního poločasu a hned se vydal do útoku. Centr z pravé strany ale pozorný Giménez míč odkopl ven ze šestnáctky.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Cádiz bude hrát ve žlutém, zatímco Atlético přijelo v červenobílém.

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, Harojan, Cala, A. Espino – Salvi, Jönsson, Álex Fernández, Perea – Sobrino, Lozano.
Náhradníci: Gil – Alejo, Andone, Arzamendia, Bastida, Fali, Chust, Chapela, Jiménez, Mauro López, Negredo, Osmajić.

Atlético Madrid: Oblak – Savić, J. Giménez, Hermoso – Koke – M. Llorente, de Paul, Lemar, Carrasco – Griezmann, L. Suárez.
Náhradníci: Lecomte – Á. Correa, Cunha, Felipe, Kondogbia, H. Herrera, Vrsaljko..
Cádiz CF

Domácí Cádiz je na tom mnohem hůře. Domácí celek ve čtrnácti odehraných duelech získal jen dvanáct bodů a patří mu sedmnáctá pozice ligové tabulky. Na sestupové vody má k dobru náskok jediného bodu. Cádiz naopak trápí ofenziva. Soupeřům dosud vstřelil jen dvanáct branek. Na svém stadionu navíc v lize zvítězil naposledy v květnu s Huescou. V posledním kole pak schytal debakl 0:4 na hřišti Getafe.
Atlético Madrid

Obhájce titulu zatím v letošním ročníku nepodává tak přesvědčivé výkony. Přesto je Atlético po třinácti kolech s dvaceti šesti body na čtvrté pozici španělské ligy. Na vedoucí Real Madrid ztráí jen čtyři body. Atlético se opět může pyšnit skvělou defenzivou. V dosavadním průběhu ligy inkasovalo jen třináctkrát.V posledním kole doma těsně přehrálo Osasunu výsledkem 1:0. V týdnu ale v rámci Ligy mistrů padlo na svém stadionu s AC Milán.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi Cádiz CF a Atléticem Madrid.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.