Casilla – Roco (77. Barragán), Verdú (C), González – Palacios, Guti, Mascarell (86. Marcone), Morente (61. Milla), Mojica – Benedetto (61. Pastore), Lucas Pérez (77. Carrillo).
Estadio Manuel Martínez Valero (Elche)
11 507 diváků
Levante
Cárdenas – Postigo (81. Mustafi), Ó. Duarte, Vezo – Son, Pepelu (70. Radoja), Malsa (81. Rober), Martínez, C. Clerc – Morales (C) (77. Martí), Goméz (70. Cantero).

To je ode mě z tohoto utkání všechno. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.

Fauly: 10:14.
Druhý poločas byl ve srovnání s prvním dějstvím spíše bojem o střed pole. Hostům se sice povedlo už v 55. minutě vyrovnat zásluhou Moralese, jenž využil velkou chybu obrany Elche, v dalším průběhu zápasu už ale Levante směrem dopředu vymyslelo minimum nebezpečných momentů. Elche na tom bylo podobně, utkání tak po vyrovnání Moralese už nepřineslo žádný výraznější okamžik, který by stál za zmínku.

Levante tak nevyhrálo ani v pátém ligovém utkání a uhrálo už čtvrtou remízu. V tabulce je na průběžném 14. místě. Elche je se 6 body na 10. příčce.
90+8'
90+7'
Mojica nacentroval z pravého křídla na Carrilla, ten ale v souboji s obráncem nasměroval míč hlavou mimo Cárdernasovu branku.
90+6'
Brankář Levante Cárdenas podběhl centr, za ním ale byl Martí, jenž míč odkopl daleko od své branky. Elche se pak vrátilo k pokutovému území Levante.
90+5'
Clerc podrazil Millu na vlastní polovině. Domácí hráči běží do šestnáctky Levante.
90+4'
V závěru zápasu vypadá jako tým, který chce více vyhrát, Elche. Domácí získali míč ve středu pole a opět se tlačí dopředu.
90+2'
Mojica potáhl míč po levé straně k šestnáctce Levante a přesným centrem našel Millu. Jeho hlavička ale letěla jen do středu branky, přímo na připraveného brankáře Cárdenase.
90+1'
Domácí mají míč na kopačkách a zatáhli se s ním na vlastní polovinu. Hosté je napadají spíše jen symbolicky.
90'
Bude se hrát ještě sedm minut.
90'
Centr od rohového praporku na přední tyč odhlavičkoval Milla, míč se ale ve středu pole opět vrátil na kopačky hostů, kteří tak mohou pokračovat v útoku.
89'
Clerc jemným centrem do šestnáctky hledal nabíhající spoluhráče, míč ale dokázal před nimi odhlavičkovat na rohový kop Carrillo.
88'
Po delší době se ke kombinaci na polovině soupeře dostali i hosté. Ze svého útoku navíc vytěžili po faulu Marconeho na Clerca standardku z levé strany útočné poloviny.
86'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Omar Mascarell, přichází Ivan Marcone.
86'
Elche se poté vrátilo na útočnou polovinu. Mojica se zamotal v kličkách na levém křídle, míč tak musel posunout na spoluhráče dozadu a ti pokračují v kombinaci.
85'
Martí se pokusil okamžitě po zisku míče vyslat do samostatného úniku Cantera, ten ale míč nedoběhl a jako první se k němu dostal domácí gólman Casilla.
84'
Pastoreho nákop za obranu Levante nedoběhl Carrillo. Míč se pak na levém křídle dostal k hráčům Elche, kteří opět tlačí hosty do obrany.
82'
Postupný útok Elche skončil ztrátou míče a Martího, který převzal kapitánskou pásku od Moralese, podrazil Pastore.
82'
Žlutou kartu za podražení Milly dostává Rúben Vezo (Levante UD).
81'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Mickaël Malsa, přichází Rober.
81'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Sergio Postigo, přichází Shkodran Mustafi.
78'
Milla šlápl v souboji o míč ve středu pole na nohu Malsovi a i tento hráč musí být ošetřen. Hra je znovu přerušena.
77'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Roger Martí.
77'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Lucas Pérez, přichází Guido Carrillo.
77'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Enzo Roco, přichází Antonio Barragán.
76'
Pastore připravil přihrávkou před šestnáctkou Levante výbornou střeleckou pozice Gutimu, ten ale tvrdou střelou minul Cárdenasovu branku.
75'
Držení míče: 50 % : 50 %
74'
Morales zatím zůstává na hřišti. Hra pokračuje postupným útokem Levante.
73'
Morales se při této kličce zranil a musí být ošetřen. Podobně je na tom i Roco, který zůstal po tomto skluzu ležet na trávníku.
72'
Morales dostal přihrávku na levou stranu šestnáctky, kde si obhodil obránce Roca ve skluzu. Míč pak posunul na střídajícího Cantera, který se ale ke střele nedostal.
70'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Dani Goméz, přichází Álex Cantero.
70'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Pepelu, přichází Nemanja Radoja.
69'
V dalším souboji s Clercem v šestnáctce Levante pak Pastore spadl a i když ho fotbalista hostujícího týmu zjevně zasáhl, tak hlavní rozhodčí nechal hru pokračovat dál.
68'
Až teď se Elche povedlo zatlačit hosty k jejich šestnáctce. Pastore se snažil prokličkovat do střelecké pozice individuálně, míč mu ale odskočil v klíčovém okamžiku od nohy.
67'
To se však domácím nepovedlo, naopak, Clerc po zisku míče ve středu pole nakopl hrací předmět na rozběhnutého Moralese a před ním musel na poslední chvíli zasáhnout Mojica.
66'
Elche přeneslo hru na polovinu soupeře, kde se postupným útokem snaží najít mezeru v obranném postavení Levante.
65'
Morales si nabíhal za Verdúa na přihrávku ze středu pole a i když se zdálo, že se k míči dostane, tak u něj nakonec byl jako první gólman Elche Casilla.
64'
Centr Lucase Péreze z této standardky obrana Levante vyřešila. Míč se pak dostal na kopačky hostujících fotbalistů, kteří při snaze o rychlý protiútok pokazili přechod středem pole.
63'
Pastore byl hned po svém příchodu na trávník faulován. Domácí získávají standardní situaci z levé strany útočné poloviny.
62'
Morales si hezky obhodil na levém křídle Roca, jeho přihrávka do šestnáctky Elche ale nenašla nikoho v modro-červeném a míč skončil u brankáře Casilly.
61'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Tete Morente, přichází Pere Milla.
61'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Darío Benedetto, přichází Javier Pastore.
60'
Další pokus útok Elche skončil ofsajdem. Domácí budou střídat.
59'
Ani útoky se Elche vůbec nedaří. Mojica si nabíhal za pasem z vlastní poloviny hřiště, na levém křídle si ho ale zpracovat nedokázal.
58'
Levante je v těchto chvílích výrazně aktivnějším týmem a domácí mají obrovský problém vůbec podržet míč na svých kopačkách.
57'
Morales dostal výbornou přihrávku na levou stranu šestnáctky Elche a jeho střelu po zemi ke vzdálenější tyči musel brankář Casilla výborným zákrokem vyrazit.
55'
Žlutou kartu za držení Goméze před brankou Levante dostává Gonzalo Verdú (Elche CF).
55'
Levante právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Mizernou přihrávku od spoluhráče si nedokázal Verdú zpracovat a za míčem hned vystartoval Goméz. Toho Verdú stáhl na trávník, k míči se ale dostal rozběhnutý JOSÉ LUIS MORALES, jenž si ho potáhl do šestnáctky Elche a navzdory zásahu brankáře Casilly rukou ho těsně kolem pravé nohy domácího gólmana dostal do sítě. Bez asistence.
53'
Žlutou kartu za šlápnutí na nohu protihráče dostává Pablo Martínez (Levante UD).
52'
Pepelu našel hezkým centrem z pravé strany v šestnáctce Elche Goméze, ten ale úplně osamocen zasáhl míč zřejmě jen ramenem a hrací předmět tak skončil mimo domácí branku.
51'
Gólman Levante Cárdernas vyboxoval centr Lucase Péreze z rohu a pak rovnou chytil nákop domácích zpět „do ohně“. Okamžitým výkopem našel spoluhráče na útočné polovině.
50'
Domácí také získali rohový kop. Centr Lucase Péreze se od hráčů na přední tyči odrazil velmi nebezpečně před branku hostů, situaci ale dokázal vyřešit odkopem míče Clerc.
49'
Brankář Elche Casilla podběhl centr Moralese z rohového kopu, naštěstí pro domácí se ale míč dostal jen do prostoru, kde byli domácí hráči.
48'
Centr z této standardky obrana Elche odvrátila, míč se ale pak odrazil zpět k fotbalistům Levante, kteří na úvod druhého poločasu dostali domácí pod velký tlak.
47'
Palacios podrazil na levé straně vlastní poloviny, u autové čáry, Moralese. Standardní situace pro Levante.
46'
Výkop druhého poločasu měli hosté. Během přestávky nedošlo k žádnému střídání.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
I když oba týmy hrály velmi opatrně, tak nám první poločas nabídl dostatek zajímavých momentů. Střelecky aktivnějším týmem bylo Levante, domácí ale několikrát podržel brankář Casilla. Domácí se dostávali do gólových příležitostí hlavně z rychlých protiútoků a jeden z nich zakončil ve 33. minutě zatím jedinou brankou zápasu Lucas Pérez. Po prvním poločase tak jdou do šatny s nejtěsnějším náskokem fotbalisté Elche.

Fauly: 6:6
45'
45'
Clercovu tvrdou střelu ze střední vzdálenosti domácí zblokovali, i tentokrát se ale míč vrátil na kopačky hostů, kteří pokračují v obléhání pokutového území Elche.
44'
Moralesův centr zleva domácí obránci zastavili, míč se ale po autovém vhazování vrátil k fotbalistům Levante.
43'
Lucas Pérez si opět nabíhal za obranu Levante za nákopem z vlastní poloviny, tentokrát ho ale o hrací předmět čistě připravil Malsa. Ten hned rozehrál protiútok Levante.
42'
Domácí obránci si přihrávají míč na vlastní polovině a i když je hosté velmi aktivně presují, tak ho mají pevně pod kontrolou.
41'
Mojica mizernou přihrávkou dozadu „našel“ neobsazeného Goméze, jenž před šestnáctkou Elche posunul míč na Moralese. Ten tvrdou střelou výrazně minul domácí branku.
40'
Clerc se snažil projít na útočnou polovinu individuálně, míč mu ale vzal Mascarell, kterého pak Clerc podrazil.
39'
Centr z rohu domácích odhlavičkoval Duarte a míč se pak přihrávkami dozadu dostal až k brankáři Casillovi. Ten ho rozehrál nepřesně na protihráče.
38'
Míč se ale pak znovu vrátil k domácím a další Morenteho centr musel hlavou srazit na rohový kop Malsa.
37'
Lucas Pérez si zpracoval kolmou přihrávku na levé křídlo a posunul míč do šestnáctky na Morenteho. Jeho centr obrana hostů vyřešila.
36'
Po této gólové příležitosti Levante se domácí snaží hru trochu uklidnit. K tomu jim pomáhají hosté neexistujícím presinkem na útočné polovině.
35'
Morales se po levém křídle prokličkoval až k šestnáctce Elche a jeho tečovaná přihrávka se odrazila na zadní tyč k volnému Gomézovi. Jeho střelu z voleje vyrazil domácí brankář Casilla.
33'
Elche právě vstřelilo branku!
Domácí otevírají z rychlého protiútoku skóre! Rozehrávka jednoho z obránců Levante se odrazila od protihráče na útočnou polovinu k Benedettovi, který potáhl míč k šestnáctce hostů. Jeho střela byla ještě zblokována, míč se ale odrazil na levou stranu šestnáctky Levante k dobíhajícímu LUCASOVI PÉREZOVI a ten tvrdou střelou, která se odrazila od levé tyče, poslal míč za záda gólmana Cárdernase. Bez asistence.
32'
Levante po výkopu domácího brankáře míč získalo a znovu se tlačí k šestnáctce soupeře.
31'
Levante získalo také standardku na útočné polovině. Centr z ní obrana Elche vyřešila a Morales si při snaze o kličku na pravém křídle předkopl míč až za brankovou čáru.
30'
Elche získalo po faulu jednoho z domácích hráčů přímý kop z levé strany, centr z ní ale obrana hostů bez problémů vyřešila.
29'
První žlutou kartu dostává za podražení Goméze Enzo Roco (Elche CF).
27'
Roco v ostrém souboji o míč zasáhl kolenem do stehna Goméze. Ten zůstává ležet na trávníku.
26'
Držení míče: 42 % : 58 %
25'
Obraz hry se vůbec nemění. Postupné útoky obou týmů se poměrně pravidelně střídají, ani jeden z celků se ale není schopen dostat do nebezpečnější střelecké pozice.
23'
Centr z rohu Elche letěl na přední tyč, odkud míč odkopl jeden z obránců hostujícího celku. Kolmici na Lucase Péreze do šestnáctky pak chytil brankář Cárdenas.
22'
Guti individuálně zavezl míč na útočnou polovinu, kde ho posunul na levé křídlo na Lucase Péreze. Před ním míč odkopl ve skluzu na rohový kop Elche Postigo.
21'
O rozehrávku se teď snaží obránci Levante. Vysoký presink fotbalistů Elche je ale drží na jejich polovině hřiště a ofenzivní hráči Levante jsou navíc velmi statičtí.
20'
Hra se trochu uklidnila a v posledních minutách sledujeme hlavně boj o střed pole, kde se ani jednomu týmu nedaří získat výraznější převahu.
19'
Ani postupná kombinace Elche nebyla o moc lepší. Nákop na Benedetta dokonce skončil u brankáře Levante Cárdernase, jenž ale pod tlakem odkopl míč jen do středu pole.
18'
K postupnému útoku se tentokrát dostali hosté, jejich kombinace ale skončila neúspěchem a míč do hry vrátí domácí brankář Casilla.
16'
Centr od rohového praporku spadl v šestnáctce Elche ke Gomézovi, ten ale slabou střelou namířil přímo do rukou brankáře Casilly.
15'
Hned po zisku míče přišla ze strany hostů kolmice za domácí obranu na rozběhnutého Goméze, který si míč potáhl na pravou stranu šestnáctky. Jeho střelu k bližší tyči domácí gólman Casilla vyrazil.
14'
Postupná kombinace Elche nadále pokračuje. Hostům se pořád nedaří získat míč.
13'
Domácí se nastěhovali na polovinu Levante. Hosté se seřadili do obranného postavení před vlastním pokutovým územím.
12'
Na centr na zadní tyč si naběhl Duarte, z těžké pozice ale hlavou míč usměrnil vysoko nad Casillovu branku.
11'
Benedetto, jenž ještě zůstal u vlastní šestnáctky po předchozím rohovém kopu, podkopl na pravém křídle Moralese. Přímý kop pro hosty.
10'
Domácí gólman pak vyboxoval centr z rohového kopu hostů. Míč se za šestnáctkou vrátil k fotbalistům Levante.
9'
Morales si naběhl na výborný pas z vlastní poloviny hřiště, zasekl si v šestnáctce Elche Verdúa a jeho střelu zblízka domácí brankář Casilla jen s velkým štěstím srazil nad svou branku.
7'
Roh Levante domácí snadno vyřešilo a pak vyrazili do rychlého protiútoku. Lucas Pérez na jeho konci vysunul za obranu Levante do samostatého úniku Morenteho. Ten si navedl míč do pravé strany kolem vybíhajícího brankáře Cárdenase, zakončení se mu ale nepovedlo a odkrytou branku hostů minul.
6'
Goméz si nabíhal do šestnáctky na přihrávku mezi obránce, před něj se ale postavil Mojica, jenž míč dostal do zámezí. Hosté se ještě dožadují faulu, hra ale bude pokračovat rohovým kopem.
5'
Díky zblokovanému centru Lucase Péreze získali domácí rohový kop. Ten nebezpečí pro branku Levante nepřinesl.
4'
Úvod utkání je zatím velmi opatrný. Nákop Postiga na hrot útoku odhlavičkoval kapitán Elche Verdú, míč se pak ale vrátil na kopačky hráčů Levante.
3'
Útok hostů skončil ofsajdem Goméze. Domácí hned přenesli hru na opačnou stranu, kde se jejich útok skončil na seřazené obraně Levante.
2'
Levante se svou první rozehrávkou nespěchá. Obránci hostů si míč přihrávají na vlastní polovině hřiště.
1'
Výkop utkání měli domácí. Napadající hosté vytlačili rozehrávající obránce před šestnáctku a brankář Elche Casilla musel pod tlakem míč odkopnout do středu pole.
1'
Elche bude hrát v bílých dresech, Levante v modro-červených.
Oba týmy už jsou na hrací ploše, zápas se tak o malou chvíli začne.

Elche CF: Casilla – Roco, Verdú (C), González – Palacios, Guti, Mascarell, Morente, Mojica – Benedetto, Lucas Pérez.

Náhradníci: Badía, Werner – Gumbau, Carrillo, Milla, Pastore, Fidel, Josan, Barragán, Piatti, Marcone, Josema.

Levante UD: Cárdenas – Postigo, Ó. Duarte, Vezo – Son, Pepelu, Malsa, Martínez, C. Clerc – Morales (C), Goméz.

Náhradníci: Aitor Fernández – Franquesa, Rober, Radoja, Blesa, Martí, Mustafi, N. Vukčević, Coke, Cantero.

Rozhodčí: Arias – Fernández, Vázquez.

Vzájemné zápasy

Za poslední sezony se tyto dva kluby ve španělské LaLize potkaly jen v minulém ročníku. Na hřišti Levante se tehdy zrodila remíza 1:1 a v odvetě vyhrálo doma Elche 1:0.

Levante UD

Předchozí zápasy Levante v tomto ročníku španělské LaLigy byly sice výrazně otevřenější, než v případě Elche, Levante má ale na kontě jen tři body za tři remízy a v tabulce je na 15. místě. Jediným týmem, který zatím Levante porazil, byl Real Sociedad (0:1). Kromě zápasu s ním pak Levante remizovalo s Cádizem (1:1), Realem Madrid (3:3) a Vallecanem (1:1). V tomto utkání je tak jasným cílem Levante poprvé v letošní sezoně LaLigy zabodovat naplno.

Elche CF

Elche v úvodních kolech ani nenadchlo, ani vyloženě nezklamalo. V tabulce bylo před dneškem na 10. místě se ziskem 5 bodů, hlavně má ale po čtyřech odehraných zápasech skóre 2:2. V prvních dvou zápasech totiž Elche nevstřelilo ani jednu branku Athleticu Bilbao (0:0) a Atléticu Madrid (0:1). První gól do sítě soupeře vstřelilo Elche až ve třetím kole proti Seville (1:1) a v posledním odehraném zápase si domácí tohoto utkání připsali na konto i první výhru, když vyhráli na půdě Getafe 1:0. Do tohoto zápasu tak Elche jde jako tým, který má mizernou útočnou produktivitu, současně ale velmi dobře fungující obranu.
Vítejte u on-line přenosu ze zápasu Elche CF – Levante UD. Utkání 5. kola španělské LaLigy začíná v 18:30.