La Liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Espanyol : D. Alavés - 22. září 2021   19:30

Espanyol
53' de Tomás
1:0
(0:0)
Espanyol
Diego López (C) – Ó. Gil, Sergi Gómez, Cabrera, Pedrosa – Morlanes (64. Mérida), Bare (72. David López) – Melamed (64. Wu), Embarba, Darder (88. Melendo) – de Tomás (72. Dimata).
J. García – Á. García, Vilà, Miguelón, Melendo, Vadillo, Gori, Mérida, David López, Wu, Loren, Dimata.
Melero – Martínez, Verezo
RCDE Stadium, Cornella de Llobregat
D. Alavés
F. Pacheco (C) – Martín, Laguardia, Tachi, R. Duarte – García (86. Moya), Loum, Pina (70. Pellistri), Rioja – Guidetti (59. Sylla), Joselu.
Sivera – Miazga, Navarro, Abqar, Saúl García, Pellistri, Martín, Moya, De la Fuente, Sylla, Godoy.

Děkuji všem za pozornost. Přeji příjemný zbytek večera.
90+7'
90+7'
Fanoušci pískají na rozhodčího, časomíra stále běží.
90+6'
Brankář Pacheco vyběhl k nejspíše poslednímu rohu v tomto zápase, ale nebyl úspěšný. Stav je tedy stále 1:0 ve prospěch Espanyolu.
90+4'
Nervy pracují. Hrací plocha vám může momentálně připomínat jatka. Alavés postupuje v útoku a hrne vše dopředu jen, aby mohl vyrovnat zápas.
90+4'
Ajajaj! Jeden z hráčů Espanyolu leží na zemi, byl trefen loktem při hlavičkovém souboji. Ovšem se zdá být vše v pořádku.
90+3'
Žlutou kartu dostává Leandro Cabrera (Espanyol Barcelona).
90+1'
Asistent rozhodčího ukazuje na tabuli dalších 6 minut navíc.
90'
Wu Lei přijmul ukázkovou přihrávku do běhu ze středu hřiště, ale nepřekonal brankáře Pacheca. Stav je stále 1:0.
90'
Melendo se snaží režírovat hru, přičemž protancoval mezi dvěma hráči Alavésu, ale poté přišel o míč laciným způsobem.
89'
V případě, že Alavés nevyrovná tento zápas, tak má na kontě pět porážek za sebou s bilancí 1:11!
88'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Sergi Darder, přichází Óscar Melendo.
87'
Jeden ze středopolařů byl obrán o míč a Alavés zahajuje protiútok, kterým ovšem nijak neohrozil bránu soupeře.
86'
Po vystřídání hráče má míč Espanyol a hrne se do útoku.
86'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Manu García, přichází Antonio Moya.
84'
Espanyol přišel o míč díky presinku Alavésu a ten postupuje do útoku.
84'
Roh nebyl úspěšně rozehrán. Laguardia odhlavičkoval míč na soupeřovy kopačky.
83'
Espanyol se dostal do přečíslení čtyři na dva, ovšem potenciální branku marně zahodil přihrávkou na křídlo, kde na Pellestriho číhal jeden z obránců. Je z toho roh.
82'
Pellestri se hrnul k bráně soupeře s míčem na kopačkách, ovšem byl odzbrojen levým obráncem Espanyolu.
80'
Omlouváme se za drobný výpadek, každopádně jsme již zpět.
72'
Ani De Tomás již nepřidá další gól na svůj účet, neboť jej nahrazuje Dimata.
72'
Bare již zápas nedohraje, nahrazuje ho López David.
71'
Bare se střetl s jedním z hráčů Alavésu a je ošetřován.
70'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Tomás Pina, přichází Facundo Pellistri.
69'
Wu chtěl předvést své rychlostní dovednosti, ovšem nedovoleně fauloval soupeře, rozhodčí zastavuje hru a Alavés má volný kop.
68'
Pellistri si obléká dres na lavičce a vypadá to, že bude střídat jednoho z hráčů Alavésu.
67'
Darder předvedl krásné solo až k bráně soupeře, nahrál na Meridu, který se dostal poměrně blízko k bráně, ale přestřelil ji.
66'
Hlavní arbitr pískl do píšťalky a zastavuje hru – míč rozehrává Alavés po faulu jednoho z hráčů Espanyolu.
65'
Espanyol se do něčeho nehrne. Vyčkává ve středu hřiště na správný moment, ovšem snadně tratí míč pod nátlakem záložníků Alavésu.
64'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Manu Morlanes, přichází Fran Mérida.
64'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Nico Melamed, přichází Lej Wu.
64'
Joselu si zběhl pro míč na křídlo, ovšem žádný z jeho spoluhráčů se mu nenabízel a tak lacině daroval míč obráncům Espanyolu.
62'
Trenér Moreno rozdává instrukce hráčům a vypadá, že bude střídat.
61'
Alavés se stále snaží napadat šestnáctku soupeře, ale obranná linie Espanyolu stále drží.
61'
Míč má na kopačce brankář Pacheco, který rozehrál nakrátko jednomu ze svých obránců. Obránce směřoval přihrávku doprostřed hřiště. Jeden ze středopolařů ukázkově sklepnul míč na Rioju, ale ten byl zastaven.
60'
Alavés za tento zápas zaznamenal dohromady již šest rohů, zatímco Espanyol pouze jeden!
59'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Mamadou Sylla.
55'
Jeden z útočníků Alavésu rychlostně nestačil na přihrávku, která mu byla naservírována. Od brány rozehrává López, ovšem do zázemí. Aut vhazuje Alavés.
55'
Momentálně má míč na kopačkách Alavés, ale moc šancí nemají po tom, co je neskutečně dostupují středopolaři Espanyolu.
54'
Útočníci Alavésu rozehráli u středového kruhu, ale míč mířil přímo na kopačky hráčů Espanyolu.
53'
DE TOMÁS prokázal svůj čich na góly a napotřetí v tomto zápase vstřelil první gól Espanyolu prudkou přízemní střelou do levého dolního rohu brány.
53'
Duarte chtěl zabránit střele soupeře, ovšem zahrál rukou v pokutovém vápně a dostává žlutou kartu.
49'
Gil rozehrál aut na kopačky soupeře a Guidetti se provinil útočným faulem.
49'
Asistent trenéra Morena dal rozkaz třem hráčům, aby se začali rozcvičovat.
48'
Espanyol si vyměnil role s Alavésem. Teď je Espanyol tím týmem, co vyčkává u středového kruhu na rozjetí toho správného útoku pro dobytí brány Alavésu.
47'
Po dlouhé rozehrávce brankáře Lópeze se stále Espanyol snaží dobýt bránu Alavésu, ale obranná linie zatím odolává.
46'
Hned v úvodu druhého poločasu se vrhl Espanyol do útoku, jenomže přes důraz obranné řady Alavésu byl jejich útok odvrácen. Míč má na nohou brankář López.
46'
Za první poločas Espanyol nezaznamenal ani jednu střelu na bránu! Zatímco Alavés má na kontě dvě střely na bránu soupeře.
45+1'
45+1'
Joselu vystřelil za hranicí vápna na Lópeze, ten míč ale vyblokoval, ale ovšem ani dorážka nebyla úspěšná.
44'
Rozhodčí přidává minutu navíc.
44'
Míč na kopačkách mají hráči Alavésu, kteří opět vyčkávají na správný moment pro rozehrání míče k bráně Diego Lópeze.
42'
Hráči Espanyolu momentálně operují s míčem. Krásná Bareho nahrávka na pravé křídlo, kde se nacházel Embarba a odcentroval míč do pokutového území soupeře. Pacheco si ovšem vše pohlídal a chytl míč do svých rukou.
41'
Míč se dostal až k brankáři Pachecovi. Ten odcentroval míč ke středovému kruhu a Morlanes vystihl míč.
40'
Alavés rozehrál roh, ale Cabrera úspěšně odhlavičkoval míč do bezpečného místa.
39'
Rozhodčí Melero nechává lehký průběh zápasu a moc nepíská, ani nedává karty.
38'
Míč mají na noze hráči Espanyolu, kteří rozjíždí protiútok po pravém křídle. Embarba byl zastaven skluzem a míč z autu rozehrává Alavés.
37'
Roh byl odvrácen obrannou řadou Espanyolu a hra se momentálně situuje v pravé části hřiště.
37'
Alavés bude rozehrávat již třetí roh v tomto utkání.
36'
Nedůraz obránců a středopolařů Espanyol Barcelony by mohl trenéra Morena velice mrzet.
35'
Bare inkasoval ránu nohou do intimních partií. Vypadá to, že je vše v pořádku a dohraje alespoň jeden poločas.
34'
Míč má na nohou stále Alavés, i když špatně rozehrál roh z pravé části hřiště. Hra se opět pohybuje u středového kruhu.
33'
Alavés si kvalitním presinkem hráčů Espanyolu vybojoval míč, ovšem ani Pinovi nestačí projít kolem tří hráčů, aby dal gól.
31'
López se vydal za území svého vápna a odehrál míč do autu, čímž zastavil protiútok Alavése.
30'
Míč se opět dostal ke Guidettimu, ovšem López si zkušeně pohlídal pozici a míč vyrazil. K dorážce se dostal Joselu a přestřelil míč nad bránu. Od brány rozehrává López.
29'
Garcia vyslal dlouhý centr na Guidettiho, který stál ve vápně soupeře, ovšem na míč nedosáhl.
27'
Espanyol má 84,3% úspěšnost přihrávek. Alavés má tuto statistiku o něco horší – drží si 81,2 %.
26'
Bare nacentroval dlouhý míč pro Embarbu, ten si jej zpracoval a následně až moc předkopl. Od brány rozehrává brankář Pacheco.
25'
Záloha Espanyolu krásně odrazila presink Alavése a rozehrála míč na křídla. Embarba odcentroval míč, ovšem byl zblokován.
24'
Espanyol ukázkovým způsobem zatlačil soupeře na své vápno a hráči z křídelních pozic posílají jeden centr za druhým na útočníka de Tomáse.
21'
Aut rozehrává Duarte, míč byl ovšem zklepnut na jednoho z křídelních hráčů, který byl v ofsajdové pozici.
20'
Espanyol se snaží situovat hru na svá křídla, ze kterých hráči centrují na již zmiňovaného De Tomáse.
20'
Brankář López si dává celkem na čas s rozehrávkou míče. Rozehrávka mířila do autu.
18'
Duarte briliantním presinkem získal míč a rozehrál jej do protiútoku. Míč byl vystižen jedním z obránců Espanyolu.
17'
Ukázovký náběh a jednoduché sklepnutí míče mezi nohy brankáře Pacheca, bohužel již podruhé v tomto zápase neuznaný gól pro DE TOMÁSE, byl v ofsajdu.
16'
Espanyol založil útok z obrany, kde dostal jeden ze středopolařů míč a jedním ťuknutím jej rozehrál na pravou stranu.
15'
Míč se dostal k obráncům Espanyolu a ti zatím výborně odolávají presinku útočníků Alavése.
15'
Obránci Alavésu opět vyčkávají u středového kruhu a vyčkávají na správný moment, kterým by mohli založit útok na bránu Diega Lópeze.
14'
Aut z pravé strany hřiště byl rozehrán nakrátko, míč putuje k Pachecovi, který na malou vzdálenost rozehrává hru.
13'
Alavés se snažil dostat k bráně Lópeze, ale byl zastaven Duartem. Míč na nohou má Espanyol.
12'
Rozhodčí zastavuje hru a píská ruku u středového kruhu. Míč rozehrává Alavés.
12'
Pedrosa si nabíhal z levé části hřiště do útoku, ale dostal velice dlouhou přihrávku a nezastihl ji. Od brány rozehrává Espanyol.
11'
Záložníci Alavésu vyčkávají u středového kruhu, až se jim vyskytne nějaká možnost na založení útoku.
11'
Embarbův centr nenašel žádného adresáta a díky skvělému vystižení přihrávky se hráči Alavésu dostali do přečíslení. Cabrera na poslední chvíli hasil požár, když přihrál míč brankáři.
11'
Rozhodčí píská faul na pravé straně hřišti, blízko vápna a volný kop bude rozehrávat hráč s číslem 23 – Embarba.
9'
Míč ze středu hřiště bude rozehrávat Alavés po tom, co jednoho z hráčů trefil míč přímo do obličeje.
8'
Espanyol se snaží zakládat útok ve středu hřiště, ovšem záložníci Alavésu ukázkově presují.
6'
Roh rozehrál Duarte nakrátko a jeden z útočníků Alavésu přestřelil bránu nad břevno.
6'
Hráči Alavésu po neúspěšném útoku na bránu Espanyolu rozehrávají roh.
3'
Po úspěšném přečíslení zprava hřiště se z besprostřední blízkosti trefuje do brány soupeře DE TOMÁS R., ovšem VAR vyhodnocuje tento gól jako gól z ofsajdu.
1'
Hráči Espanyolu čekají na pískot hlavního arbitra, aby mohli odstartovat zápas.
1'
Již za 15 minut začíná toto utkání mezi Espanyolem a Deportivem Alavés!
Zápas na RCDE Stadium začne v 19:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Mario Melero, kterému budou na pomezí asistovat José Martínez a Antonio Cerezo.
Deportivo Alavés

Hosté jsou na tom ale ještě hůře, mají sice odehrán o jeden zápas méně, ale ve čtyřech duelech nevybojovali ještě ani bod a dali pouze jeden gól! Naposledy hrál Alavés doma proti Osasuně, neskóroval, naopak inkasoval od Davida Garcíi a Roberta Torrese a duel skončil výsledkem 0:2. Dnes tak má tým pátý pokus se odrazit a vybojovat první body do tabulky.

Odehrané zápasy

Alavés – Real Madrid 1:4
Alavés – Mallorca 0:1
Valencia – Alavés 3:0
Alavés – Osasuna 0:2
Espanyol Barcelona

Domácí tým neměl zrovna povedený vstup do soutěže, protože má pouze tři body za tři remízy a dvě porážky, což v součtu znamená 16. místo v tabulce. Minulé kolo se Espanyol představil na půdě Realu Betis a i když vedl po gólu Aleixe Vidala, tak ještě v první půli si dal vlastence Pedrosa a v nastaveném čase otočil výsledek Fékir. Už to vypadalo, že Betis výhru uhlídá, ale v sedmé minutě nastavení skóroval Cabrera, srovnal na konečných 2:2 a Espanyol vybojoval alespoň bod.

Osasuna – Espanyol 0:0
Espanyol – Villarreal 0:0
Mallorca – Espanyol 1:0
Espanyol – Atlético Madrid 1:2
Real Betis – Espanyol 2:2
Dobrý večer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání 6. kola mezi týmy Espanyol Barcelona a Deportivo Alavés.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.