La Liga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Getafe : Granada - 20. ledna 2022   19:00

Getafe
10' Sandro Ramírez (Arambarri) • 48' Ünal (Nemanja Maksimović) • 63' Nemanja Maksimović  • 87' B. Mayoral
4:2
(1:1)
Granada
13' Suárez  (J. Molina) • 78' Suárez
Getafe
Soria – Dakonam (C), S. Mitrović, Cuenca – Damián Suárez, Aleñá (89. Florentino), Nemanja Maksimović (89. Óscar Rodríguez), Arambarri, Olivera – Ünal (84. B. Mayoral), Sandro Ramírez (74. Jaime Mata).
de Mera – Gómez, Aguado
Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)
7 634 diváků
Granada
Maximiano – Quini, G. Sánchez (C), Torrente (46. D. Duarte), Neva (71. Escudero) – Machís (71. Collado), Milla, Ruiz (59. Montoro), Puertas (84. Bacca) – Suárez, J. Molina.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:10.
Je konec. Getafe předvedlo ve druhé půli fantastický výkon a zvítězilo nad Granadou 4:2. Už v 10. minutě otevřel brankový účet domácí Sandro Ramírez, ovšem o tři minuty později dokázal srovnat Suárez. Následně si jedinou větší šanci vypracovali domácí, ale ta skončila po hlavičce Cuency na tyči. Do druhé půle vstoupili domácí velmi dobře, neboť se prosadil Ünal a poslal Getafe zpět do vedení. V 63. minutě zvýšil vedení Maksimovič. V 78. minutě se domácí brankář Soria dopustil velké chyby, po které dal gól Suárez. Ale v 87. minutě upevnil výhru Getafe Mayoral.
90+4'
90+2'
Getafe drží balón na svých kopačkách a nepouští soupeře k míči.
90+1'
Centr z rohového kopu nepřinesl nic nebezpečného, neboť míč skončil jen za bránou Getafe.
90'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.
89'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Nemanja Maksimović, přichází Óscar Rodríguez.
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Carles Aleñá, přichází Florentino.
87'
Getafe právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto, neboť domácí celek jde do vedení 4:2! BORJA MAYORAL využil zaváhání soupeře a dostal se do velké šance z levé strany a následně prostřelil gólmana Maximiana mezi nohy.
86'
Mauro Arambarri je také potrestaný žlutou kartou a dnes se opravdu velmi žlutí.
85'
Álex Collado nyní zezadu poslal soupeře k zemi, což sudí viděl a také odpískal.
84'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Borja Mayoral.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Antonio Puertas, přichází Carlos Bacca.
83'
Getafe ovšem standardní situaci soupeře přežilo bez vážnějších obtíží a David Soria se postará o odkop.
82'
Luis Javier Suárez se sice nedostal k centru, ale vybojoval pro Granadu alespoň rohový kop z pravé strany.
81'
Domácí se snažili projít po levé straně, ale nebylo z toho nic nebezpečného a nyní už je u míče Granada.
80'
Getafe ale je opět u balónu a následuje další autové vhazování domácích.
78'
Granada právě vstřelila branku!
Obrovská chyba a hosté snižují z ničeho nic na 2:3! Getafe drželo míč na své polovině a Stefan Mitrović jej posunul svému brankáři, ovšem David Soria vyčkával, až se k němu dostal rychlý LUIS JAVIER SUÁREZ a následně napálil útočníka soupeře, od kterého se balón odrazil do brány!
77'
Hostům se nadále nedaří vymyslet zkrátka vůbec nic a Getafe bude pokračovat autovým vhazováním.
75'
Enes Ünal se znovu snažil procpat do zakončení, ale nebylo z toho nic vážnějšího.
74'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Sandro Ramírez, přichází Jaime Mata.
72'
Sandro Ramírez rovněž uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok a v dalším zápase si stejně jako Enes Ünal nezahraje.
71'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Álex Collado.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Carlos Neva, přichází Sergio Escudero.
70'
Domingos Duarte je čtvrtým hráčem Granady potrestaným žlutou kartou.
68'
Granada bude muset zvýšit svou útočnou aktivitu, neboť je ve druhé půli spíše tréninkovým partnerem domácích.
67'
Následně domácí získali volný kop, ovšem centr posléze skončil jen u brankáře Maximiana.
67'
Žlutou kartu dostává Luis Milla (Granada CF).
66'
Getafe ovšem pokračuje v útočném nátlaku a ve druhé půli zápasu dominuje.
65'
Mathias Olivera nyní leží na hrací ploše po souboji se soupeřem.
Dnešní utkání sleduje 7 634 diváků.
63'
A je to 3:1 pro domácí mužstvo! Mathias Olivera dostal trestuhodně místa ve vápně a následně zkoušel zakončit na zadní tyč, ovšem brankář Maximiano vyrazil balón k naprosto volnému NEMANJU MAKSIMOVIČOVI a ten prostřelil obranu soupeře přízemním pokusem.
61'
Quini se snažil najít ve vápně spoluhráče, ale nakonec z toho bude jen rohový kop pro Granadu.
60'
Hodina utkání je za námi a Getafe vede nad Granadou 2:1.
59'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Isma Ruiz, přichází Ángel Montoro.
58'
Posléze se Carles Aleñá opět dostal ke střele, ale tentokrát jeho pokus letěl jen vedle pravé tyče.
57'
Sandro Ramírez se odhodlal ke střele z pravé strany, ale jeho pokus byl zblokován a následuje rohový kop.
55'
Getafe předvedlo další útočný výpad, ale Luís Maximiano jen kontroloval dolet střely Carlese Aleñi.
54'
Antonio Puertas dostal žlutou kartu, když stáhl k zemi Mathiase Oliveru.
52'
Okamžitě po rohu nepřišlo nic vážnějšího, ale následně centroval Quini z druhé strany a jeho pokus byl sražen do zámezí.
51'
David Soria si poradil se střelou Darwina Machíse, který pálil k levé tyči, ale domácí brankář byl připraven a následuje rohový kop Granady.
49'
Nyní se Getafe dostalo opět dopředu, ale nebylo z toho nic vážnějšího.
48'
Fantastický vstup domácího celku do druhé půle a bere si vedení zpět na svou stranu! Nemanja Maksimović se dostal k balónu uvnitř vápna a posunul jej ENESU ÜNALOVI, který si jej připravil na levačku a následně vypálil fantastickou tvrdou ránu do levé šibenice. Asistence: Nemanja Maksimović.
46'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Raúl Torrente, přichází Domingos Duarte.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
První polovina utkání je za námi a Getafe hraje s Granadou 1:1. Už v 10. minutě otevřel brankový účet domácí Sandro Ramírez, ovšem o tři minuty později dokázal srovnat Suárez. Následně si jedinou větší šanci vypracovali domácí, ale ta skončila po hlavičce Cuency na tyči.
45+1'
45+1'
Domácí mužstvo se sice dostalo do vápna, ale Enes Ünal byl odebrán o míč soupeřem.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu navíc.
44'
Damián Suárez se snažil odcentrovat z pravé strany, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí a následuje autové vhazování Getafe.
43'
Pomalu to vypadá, že další branka už v první půli pravděpodobně nepadne, neboť nyní není nic vážnějšího k vidění.
41'
Antonio Puertas se sice dostal z pravé strany do šestnáctky, ale Stefan Mitrović se skvěle vrátil a vybojoval balón na svou stranu.
40'
Centr ze standardní situace skončil jen a bezpečně v rukou brankáře Luíse Maximiana.
39'
Domácí rozjeli další útok po levé straně a zblokovaný centr Ramíreze nabídne rohový kop Getafe.
37'
David Soria se ocitl pod tlakem a tak raději míč odkopl ve vápně jen do zámezí a Granada bude mít autové vhazování.
36'
Jorge Molina tentokrát pálil na druhé straně, ale David Soria byl připraven a chytil míč do rukou.
35'
Jorge Cuenca mohl poslat domácí celek zpět do vedení, když se po centru z rohu dostal ke hlavičce, ale ta se odrazila od pravé tyče do rukou brankáře Maximiana!
34'
Podrážděný Raúl Torrente se nyní rozčiloval, neboť míč šel do zámezí od domácího hráče, ale sudí ukázal na rohový kop Getafe.
32'
Raúl Torrente uviděl žlutou kartu od sudího za faul skluzem.
30'
Půl hodina utkání je za námi a Getafe zatím hraje s Granadou smírně 1:1.
29'
Enes Ünal se snažil dostat k míči dřív, než brankář soupeře, ovšem následně Maximiana srazil k zemi a uviděl žlutou kartu.
28'
Poslední minuty nám ovšem tempo hry trochu opadlo a k vidění tak není nic nebezpečného.
27'
Damián Suárez se snažil prodrat po pravé straně přes Carlose Nevu, ale ten si s ním poradil a bude to jen odkop od svatyně Maximiana.
25'
Granada drží balón ve středu hrací plochy, ale nyní se nemůže dostat hlouběji na polovinu soupeře.
24'
Luís Maximiano vyboxoval míč mimo vápno, kde se dostal ke střele Carles Aleñá, ale jeho rána letěla pouze nad horní tyč.
23'
Nyní hosté přitvrdili a po dalším nedovoleném zákroku bude následovat volný kop Getafe.
21'
Luis Javier Suárez se dostal přes obránce do zakončení, ale z velkého úhlu nedokázal trefit bránu, ovšem Granada ještě získala rohový kop.
20'
Standardní situace Getafe letěla do vápna, ale obrana hostů si poradila bez problému.
19'
Další faul, kterého se nyní dopustil na druhé straně Germán Sánchez, jenž se ještě trochu zranil, ale vypadá to, že bude moct pokračovat v utkání bez ošetření.
18'
Nedovolený zákrok ze strany domácího hráče, ale sudí de Mera vše vyřeší pouze domluvou.
16'
Hostující mužstvo zkoušelo něco vymyslet na levé straně, ale přihrávka byla nepřesná a skončila v zámezí.
15'
Luís Maximiano pořádně zariskoval ve svém vápně, neboť jej napadal domácí útočník, ale nakonec z toho bude odkop od svatyně Granady.
13'
Je srovnáno na 1:1! Granada roztáhla hru na pravé straně a po přihrávce do vápna se dostal k míči Jorge Molina, který ovšem nemohl zakončit, ale postrčil míč LUISU JAVIERU SUÁREZOVI, který zakončil k pravé tyči. Asistence: Jorge Molina.
11'
Domácímu celku se tak vyplatila velká aktivita v úvodu zápasu a Granada bude muset dotahovat, pokud si nechce připsat další prohru. Neboť ta poslední v lize se zrodila v listopadu proti Realu Madrid.
10'
Domácí mužstvo otevírá brankový účet a vede 1:0! Mauro Arambarri se prodral přes dva hráče a následně si převzal míč SANDRO RAMÍREZ, který se nad ničím dlouho nerozmýšlel a vystřelil přízemně nechytatelně k levé tyči. Asistence: Mauro Arambarri.
9'
Nyní přichází nedovolený zákrok hostujícího hráče ve středu hrací plochy a Getafe bude znovu u míče.
7'
Luis Suárez byl u míče o něco později a nakonec se tak od jeho nohy odrazil balón jen do zámezí.
6'
Následně ovšem přišel jen nedovolený zákrok Enese Ünala a hosté si mohou odpočinout od úvodního tlaku soupeře.
5'
Damián Suárez se snažil dostihnout přihrávku na pravé straně, ale balón skončil pouze v zámezí. Granda jej ale dlouho neudržela a Getafe tak bude mít k dispozici autové vhazování.
4'
Po centru do vápna se domácí hráč uvolnil, ale z voleje nedokázal trefit míč v celkem dobré pozici.
3'
Getafe je v úvodu zápasu o něco aktivnějším celkem a Djené Dakonam to rozběhl po pravé straně, kde následně získal rohový kop.
2'
Domácí celek získal autové vhazování na polovině soupeře, ale obrana Granady odkopla míč do bezpečí.
1'

Getafe CF: Soria – Dakonam (C), S. Mitrović, Cuenca – Damián Suárez, Aleñá, Nemanja Maksimović, Arambarri, Olivera – Ünal, Sandro Ramírez.
Náhradníci: Conde – Cabaco, Florentino, Iglesias, Jankto, Jaime Mata, Nyom, Poveda, J. Silva, B. Mayoral, Óscar Rodríguez, Villar.
Trenér: Quique Sánchez Flores

Granada CF: Maximiano – Quini, G. Sánchez (C), Torrente, Neva – Machís, Milla, Ruiz, Puertas – Suárez, J. Molina.
Náhradníci: A. Escandell – Bacca, Butzke, Collado, Díaz, D. Duarte, Escudero, Eteki, Gonalons, Monchu, Montoro, Soro.

Granada CF

Granada CF je na tom o něco lépe, neboť je aktuálně na 14. pozici s 24 body a skóre 24:27. Forma ovšem v posledních zápasech není vůbec špatná. Po dvou výhrách remizovala Granada na půdě Elche 0:0 a v posledním zápase přivítal na svém stadionu Barcelonu. První poločas branku nepřinesl, ovšem v 57. minutě poslal hosty do vedení L. de Jong. V 79. minutě uviděl druhou žlutou Gavi a hosté dohrávali v oslabení. To Granada využila a v 89. minutě zařídil remízu 1:1 Puertas. Nejlepším střelcem je se sedmi góly Molina.

Getafe CF

Getafe CF se momentálně nachází na 17. místě s 18 body a skóre 13:21. Po velice překvapivé domácí výhře 1:0 nad Realem Madrid se Getafe představilo na půdě Sevilly. Tam už ve 22. minutě otevřel brankový účet domácí Mir. Nakonec se jednalo také o jediný gól, který padl. Getafe tak prohrálo 0:1. Nejlepším střelcem je se šesti góly Unal.
Ve 21. kole Španělské LaLigy se proti sobě utkají týmy Getafe CF a Granada CF. Naposled se spolu tato mužstva utkala v říjnu na půdě Granady, kde se ovšem zrodila remíza 1:1. Dnes se bude hrát v Coliseum Alfonso Pérez v Getafe. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí de Mera a jeho asistenti Gómez a Aguado. Úvodní výkop je naplánován na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.